Skocz do zawartości


Zdjęcie

co myslice dolaczeniu nitrobolon?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

adrian198912
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co myslice dolaczeniu nitrobolon?
Mam takie pytanie zaczolem brac mutant mass i bcaa i mysle zeby do tego wziasc nitrobolon co o tym myslicie? {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myslice dolaczeniu nitrobolon?
Odradzam nitrobolon to przereklamowane scierwo. Zamiast nitrobolonu kup sobie NO-BURST produkt z tej samej pułki cenowej co Nitrobolon, a zbiera bardzo dobre opinie. Nie wiem czy to połaczenie jest dobre bo nie jestem zbyt biegły w tym temacie więc poczekaj na inne opinie
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: co myslice dolaczeniu nitrobolon?
Jak pisze Paweł19 nie kupuj nitro tylko coś lepszego jak: NO-BURST czy CellPumpa. Polecił bym Ci coś mocniejszego ale nie wie czy nie będzie za mocne dla Ciebie (musiał byś napisać więcej o Sobie). A co do łącznie spokojnie możesz łączyć te produkty z kreatyną ale jak pamiętaj żeby był minimum 30 minutowy odstęp czasowy między kreatyną a mutantem {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif Jak czegoś jeszcze nie wie - to pisz śmiało {SMILIES_PATH}/smile.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


adrian198912
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myslice dolaczeniu nitrobolon?
Jeszcze jedno pytanie, 3 tygodnie temu przestałem brać cell pumpa , a cell pump to kreatyna prawda, a jak działa nitro bollon? To nie jest z dodatkiem kreatyny? Bo z tego co wiem to krete można brać co jakiś czas, jeśl możecie napiszcie co ile..
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myslice dolaczeniu nitrobolon?
Pomiędzy cyklami na krecie najlepiej robić przerwę 4-6 tygodni. Nie krócej bo organizm musi usunąć resztki kreatyniny z organizmu a jak więcej czasu to analogicznie lepiej
  • 0
Dołączona grafika

adrian198912
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myslice dolaczeniu nitrobolon?
no ale powiedzcie mi czy nitrobolon jest na kreatynie bo o to sie spytalem
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: co myslice dolaczeniu nitrobolon?
Skład w porcji dziennej (15g):

Substancje aktywne: Pump Creatine Matrix: Jabłczan Kreatyny (TriCreatine Malate), Ester Kreatyny HCL (Creatine Ethyl Ester HCL) - 4000 mg Nitrix Oxide Amplifier Matrix: Alfa Ketoglutaran Argininy (Arginine Alfa Keto-Glutarate), Jabłczan Argininy (Diarginine Malate), Jabłczan Cytruliny (Citruline Malate) - 3500 mg Inozyna - 2000 mg Tauryna - 1500 mg Glutamine Matrix: N-Acetyl Glutaminy (N-Acetyl-Glutamine NAG), L-Glutamine - 1000 mg

To pogrubione to kreatyna {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


arczito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myslice dolaczeniu nitrobolon?
Wiesz... Ci co gadaja ze nitrobolon to przereklamowane scierwo chyba malo wiedza... moze nie jest najlepszy z wszystkich tego typu suplementow ale niedzialajacy to on tez nie jest. To jest naprawde dobry srodek, tylko ze sa juz jego kolejni nastepcy. Najnowszym jest nitrobolon energizer. tzw 3 edycja tego suplementu. jak masz kupowac nitro to kup energizera. jest dobry. jadlem wszystkie trze edycje i kazda jest lepsza od poprzedniej. A jesli masz juz nitrobolon to jedz go smialo. Nie dodawaj do niego kreatyne bo to tez juz jakies internrtowe bzdury.
Ten suplement mozna dopalic kreatyna jak juz zaczniesz miec problem z przyrostem na suplementach. Pamietaj tez ze po tym jak nitrobolon wyszedl ludzie go traktowali jak najnowsza kreatyne i zachwalali ja w niebiosa. wiem dopiero pozniej jakis fanatyk zaczal laczyc to z kreatyna i tak powstalo ze kreatyne trzeba z tym jesc. Nie lacz wszystkiego od razu bo to sensu nie ma. kazdy suplement za pierwszym razem dziala dobrze nawet w pojedynke. Druga spraa to jest tylko dodatek a nic nie zmieni tego ze dieta musi byc ulozona jak najlepiej. To ona Ci da wymarzone kilogramy.. suplementy tylko pomagaja diecie
  • 0

Mefiu

Mefiu
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Damnica

Napisano Ponad rok temu

Re: co myslice dolaczeniu nitrobolon?
[quote name='"Paweł19":14ckl3g3]Odradzam nitrobolon to przereklamowane scierwo. Zamiast nitrobolonu kup sobie NO-BURST produkt z tej samej pułki cenowej co Nitrobolon' date=' a zbiera bardzo dobre opinie. Nie wiem czy to połaczenie jest dobre bo nie jestem zbyt biegły w tym temacie więc poczekaj na inne opinie[/quote']
Złoto dla tego pana.
miałem obydwie odżywki po no-burście 5 kg do przody i znaczy przyrost sily
nitro brrr ścierwo nic nie daje kasa w bloto[quote="arczito":14ckl3g3]Wiesz... Ci co gadaja ze nitrobolon to przereklamowane scierwo chyba malo wiedza... moze nie jest najlepszy z wszystkich tego typu suplementow ale niedzialajacy to on tez nie jest. To jest naprawde dobry srodek, tylko ze sa juz jego kolejni nastepcy. Najnowszym jest nitrobolon energizer. tzw 3 edycja tego suplementu. jak masz kupowac nitro to kup energizera. jest dobry. jadlem wszystkie trze edycje i kazda jest lepsza od poprzedniej. A jesli masz juz nitrobolon to jedz go smialo. Nie dodawaj do niego kreatyne bo to tez juz jakies internrtowe bzdury.
Ten suplement mozna dopalic kreatyna jak juz zaczniesz miec problem z przyrostem na suplementach. Pamietaj tez ze po tym jak nitrobolon wyszedl ludzie go traktowali jak najnowsza kreatyne i zachwalali ja w niebiosa. wiem dopiero pozniej jakis fanatyk zaczal laczyc to z kreatyna i tak powstalo ze kreatyne trzeba z tym jesc. Nie lacz wszystkiego od razu bo to sensu nie ma. kazdy suplement za pierwszym razem dziala dobrze nawet w pojedynke. Druga spraa to jest tylko dodatek a nic nie zmieni tego ze dieta musi byc ulozona jak najlepiej. To ona Ci da wymarzone kilogramy.. suplementy tylko pomagaja diecie[/quote]czlowieku kto ci takich bzdetów nagadał
"Bez bólu niema efektów"
Jak boli to rośnie xD

arczito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myslice dolaczeniu nitrobolon?
[quote name='"Mefiu":17nfp0fo][quote="Paweł19":17nfp0fo]Odradzam nitrobolon to przereklamowane scierwo. Zamiast nitrobolonu kup sobie NO-BURST produkt z tej samej pułki cenowej co Nitrobolon' date=' a zbiera bardzo dobre opinie. Nie wiem czy to połaczenie jest dobre bo nie jestem zbyt biegły w tym temacie więc poczekaj na inne opinie[/quote']
Złoto dla tego pana.
miałem obydwie odżywki po no-burście 5 kg do przody i znaczy przyrost sily
nitro brrr ścierwo nic nie daje kasa w bloto[quote="arczito":17nfp0fo]Wiesz... Ci co gadaja ze nitrobolon to przereklamowane scierwo chyba malo wiedza... moze nie jest najlepszy z wszystkich tego typu suplementow ale niedzialajacy to on tez nie jest. To jest naprawde dobry srodek, tylko ze sa juz jego kolejni nastepcy. Najnowszym jest nitrobolon energizer. tzw 3 edycja tego suplementu. jak masz kupowac nitro to kup energizera. jest dobry. jadlem wszystkie trze edycje i kazda jest lepsza od poprzedniej. A jesli masz juz nitrobolon to jedz go smialo. Nie dodawaj do niego kreatyne bo to tez juz jakies internrtowe bzdury.
Ten suplement mozna dopalic kreatyna jak juz zaczniesz miec problem z przyrostem na suplementach. Pamietaj tez ze po tym jak nitrobolon wyszedl ludzie go traktowali jak najnowsza kreatyne i zachwalali ja w niebiosa. wiem dopiero pozniej jakis fanatyk zaczal laczyc to z kreatyna i tak powstalo ze kreatyne trzeba z tym jesc. Nie lacz wszystkiego od razu bo to sensu nie ma. kazdy suplement za pierwszym razem dziala dobrze nawet w pojedynke. Druga spraa to jest tylko dodatek a nic nie zmieni tego ze dieta musi byc ulozona jak najlepiej. To ona Ci da wymarzone kilogramy.. suplementy tylko pomagaja diecie[/quote]czlowieku kto ci takich bzdetów nagadał[/quote]

{SMILIES_PATH}/eek.gif 3 tygodnie temu skonczylem brac nitrobolon. nie gadaj ze nie dziala. no nie wiem. jak dla mnie to dziala. zbil mi miesnie bardzo ladnie. po cyklu osoby ktore mnie conajmniej miesiac nie widzialy mowily ze widac ze cos jadlem... a na wadze 4 kilo. nie mowie ze nitrobolon to wymiatacz ale kupa to tym bardziej nie jest. nitrobolon dziala ale trzeba go niestety brac totalnie inaczej niz pisza... dawke sie zwieksza codziennie... dochodzi sie nawet do 10-12 kapsulek na jedna porcje.. uwierz, dziala. tylko naucz sie pierw brac...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024