Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna - nietypowe dawkowanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Roger1989
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna - nietypowe dawkowanie?
Witam! Kupilem kreatyne z universala i dawkowanie podane na niej, jak i te o ktorym czytalem w necie to 5g rano na czczo i 5g bezposrednio po treningu. Co myslicie jednak o 3g rano na czczo, 3g przed treningiem i 3g po treningu? Kiedys, jak 2 lata temu bralem kreatyne, to wiem ze bralem 5g przed i 5g po treningu, co wiec myslicie o tym trybie, w kotrym przyjmuje sie kreatyne 3 razy dziennie w odpowiednio mniejszych porcjach? Wydaje mi sie, ze biorac kretke przed treningiem, mialbym wiecej sily na podnoszenie ciezarow, ale wole doradzic sie bardziej doswiadczonych {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif
  • 0

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - nietypowe dawkowanie?
Kreatyne bierze sie rano i po treningu lub przed treningiem i po treningu. Według mie ten 2 wariant jest lepszy
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

Roger1989
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - nietypowe dawkowanie?
ale biorac ja 3 razy mysle ze jest wieksza szansa ze cala kretka sie wchlonie a nie ze ja spuszcze w kiblu z moczem {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif a jesli przed treningiem to ile? pol godziny? i czy musi byc na pousty zoladek? Pozdro
  • 0

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - nietypowe dawkowanie?
Porcja przed treningiem 0,5h przed treningiem. A te porcje po 5g. są tak wyliczone żeby całość sie wchłoneła {SMILIES_PATH}/biggrin.gif
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

Roger1989
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - nietypowe dawkowanie?
Ale to moj pomysl, zeby brac 3 x 3g uwazasz za nietrafiony? {SMILIES_PATH}/smile.gif W sumie to bylby "kompromis" pomiedzy tymi dwoma mozliwosciami przyjmowania krety {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - nietypowe dawkowanie?
Trudno powiedzieć jakie były by efekty takiej suplementacji ale wydaje mi sie że w tym wypadku porcja potreningowa była by zbyt mała. Producenci nie piszą od tak jak dawkować tylko jest to poparte wieloma badaniami
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

Roger1989
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - nietypowe dawkowanie?

Trudno powiedzieć jakie były by efekty takiej suplementacji ale wydaje mi sie że w tym wypadku porcja potreningowa była by zbyt mała. Producenci nie piszą od tak jak dawkować tylko jest to poparte wieloma badaniami



Hehe, no tak, ale producent napisal, zeby brac rano pierwsza porcje, a Ty mowisz, ze lepiej brac ja przed treningiem, tak wiec nie ma co nadmiernie ufac producentom {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna - nietypowe dawkowanie?
chodzi o to aby dostarczyc 10g krety dziennie tak zaleca producent wyprobuj 3x3g nic sie niestanie,mysle ze nawet dobre rozwiazanie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024