Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA ATTACK vs KSW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
A coś mówili w trakcie transmisji o Nastuli, bo już kolejny raz o tym słyszę, a nic takiego sobie nie przypominam?
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW

Bycie fanem mma nie musi się wiązać z:
- czynnym treningiem mma
- kontem na budo z 10 letnim stażem i 5000 postów


...to ja od tylu lat tak bez sensu nabijam...? :roll:
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
@Franek Kimono

Gdzieś czytałem/słyszałem, że KSW wróciło do rozmów z Nastulą ale nie pamiętam żródła.
Myślę, że konkurencja śledzi ich poczynania i jeśli może zatrudnia tych o których ludzie mówią i piszą.
Przykłady to Grabowski, Kita, Górski, Fijałaka czy wreszcie Saleta z Najmanem.
Ksw nie dogadało się ponoć z Nastula w kwestii kasy a śledząc wypowiedzi trzech pierwszych panów dotyczące płac w KSW i ich pojawienie się na MMA A. można pomyśleć, że płacą lepiej. Nastulę warto zatrudnić bo jest rozpoznawalny i lubiany a przynajmniej szanowany. Pytanie z kim go zestawić? Wasze typy ??

@cabelo
Przykro mi stary ;-)
Mam nadzieję, że spełniasz przynajmniej 1 z warunków i możesz się czuć jak "prawdziwy" fan :) :) :)

Pozdrawiam wszystkich weekendowców ;-)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW

Bez sensu jest dzielenie fanów na tych "prawdziwych" i tych "weekendowych".

Walki frików interesują mnie tak samo jak starcia Mameda, Grabowskiego, Błachowicza czy Materli.
Dlaczego bo niosą ze sobą mega emocje nawet jeśli nie są trochę wyreżyserowane.
Wynik takiej walki jest czytelny. Jest widowisko, iskry lecą, kibice wrzeszczą mamy show.

podzial, moze nie tyle na 'prawdziwych' co na z angielskiego, jako ze zwrot jest bardzo trafny 'hardcpre' wcale nie jest zla rzecza ani nie obraza weekendowcow. inna sprawa ze to pod tych drugich, weekendowcow sie uklada biznesplan i walki sklada, bo po prostu ich jest wiecej i to oni swoimi biletami i nabijaniem ogladalnosci kase robia oranizacjom.

ciesze sie ze ciebie interesuja walki freakow. ale chyba nie odmowisz prawa do posiadania innych zapatrywan na te kwestie innym osobom? mnie np te walki w ogole nie interesuja, maja zerowy poklad emocji. jedyne co z nich plynie, w moich oczach, to ze nawet nie tyle weekendowcy ogladaja i sie troche ucza co w ogole osoby ktorych fanami nie mozna nazwac.
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Balofly, ja nikomu nie odmawiam do niczego prawa. Szanuję opinię innych, to chyba przychodzi z wiekiem :)
Podziwiam zaangazowanie "hardcorowców" bo to oni prowadzą fora i portale mma (...) robią dobrą robotę z której ja często korzystam.

Z drugiej strony są ludzie, którzy odpalili Polsat po artykule na pudelku o starciu pana X z Y
Jak sam piszesz "to oni swoimi biletami i nabijaniem ogladalnosci kase robia oranizacjom" nawet jeśli trudno ich nazwac fanami.

Gdzieś pomiędzy jest cała reszta ale nie chce mi się ich charakteryzować ;-)

Jesteś HC super. Dzięki Ci za to, ale dzięki "weekendowym i przypadkowym oglądaczom" ja i wielu innych możemy zobaczyć galę w TV zamiast jechać kilkaset km.

Ja raczej nie określę się mianem HC fana. Pierwszy raz oglądając walki w klatce nie kumałem dlaczego czasem wygrywał ten powalony na glebę. Były to czasy klatki Latkowskiego. Czasy kiedy "walki w klatkach" były rozrywka zwyrodnialców :twisted: Jarałem się też walką Minotauro z Sappem. Dziś akurat Sappa średnio chcę oglądać ale nie odmówię tego innym.

mma for all :)
peace
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW

@Franek Kimono
Gdzieś czytałem/słyszałem, że KSW wróciło do rozmów z Nastulą ale nie pamiętam żródła.
Myślę, że konkurencja śledzi ich poczynania i jeśli może zatrudnia tych o których ludzie mówią i piszą.
Przykłady to Grabowski, Kita, Górski, Fijałaka czy wreszcie Saleta z Najmanem.
Ksw nie dogadało się ponoć z Nastula w kwestii kasy a śledząc wypowiedzi trzech pierwszych panów dotyczące płac w KSW i ich pojawienie się na MMA A. można pomyśleć, że płacą lepiej. Nastulę warto zatrudnić bo jest rozpoznawalny i lubiany a przynajmniej szanowany. Pytanie z kim go zestawić? Wasze typy ??


Rewanż z Aleksandrem Emelianenko. Bo Minotauro chyba poza zasięgiem organizacyjnym.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Tylko żeby Aleksowi nie płacili z góry.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA ATTACK vs KSW
Coś czuje że Aleksa długo nie zobaczymy w Polsce :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024