Skocz do zawartości


Zdjęcie

KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...
Panowie i być może Panie, czy nie czujecie się obnażeni z elementarnej wiedzy czytając tak mądrze wyglądające wpisy jak "kolegi" Kogana?

Zaczynam się coraz bardziej zastanawiać czego jeszcze nie wiedziałem, że nie wiem ... w każdym razie ...

DZIĘKI KOGAN - PROWADŹ NAS KU PRAWDZIE W METODYCE TRENINGOWEJ SZTUKACH WALKI, TEJ JEDYNIE SŁUSZNEJ DRODZE TRENINGOWEJ (której nigdy nie przedstawiłeś:), UKIERUNKOWANEJ NA SUKCES ...
  • 0

budo_udar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...
Kogan juz dawno powinien znaleźć sobie jakąś sale i skrzyknąc ludzi, którzy chcieliby trenowac u jego boku wg jego metodyki treningowej. Poźniej sam powinien wystartowac w jakis zawodach i wystawiac do zawodow ludzi, ktorych wytrenował. Jezeli on bym wygrywal na zawodach i jego ludzie, to mysle że jego sekcja miałaby sukces murowany w miejscowosci gdzie żyje i on byłby sam zadowolony. A tak na razie pozostaje mu biadolenie na forum internetowym hehe
  • 0

budo_alexia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląskie
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...
Kogan powinien napisać książkę. Z postów na forum już by się uzbierała.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...

Panowie i być może Panie, czy nie czujecie się obnażeni z elementarnej wiedzy czytając tak mądrze wyglądające wpisy jak "kolegi" Kogana?

Zaczynam się coraz bardziej zastanawiać czego jeszcze nie wiedziałem, że nie wiem ... w każdym razie ...

DZIĘKI KOGAN - PROWADŹ NAS KU PRAWDZIE W METODYCE TRENINGOWEJ SZTUKACH WALKI, TEJ JEDYNIE SŁUSZNEJ DRODZE TRENINGOWEJ (której nigdy nie przedstawiłeś:), UKIERUNKOWANEJ NA SUKCES ...

Ignorancie. Nie masz nawet elementarnej wiedzy. Wiedziałbyś wtedy, że osoba przywódcy nie może być tak nadprzeciętnie inteligentna i kompetentna jak ja. Przywódcami zostają przeciętniaki, a nawet dyletanci, którzy budzą generalną sympatię i potrafią się zdobyć na okazjonalne chamstwo odpowiadające ich trywialnej naturze. Zresztą: jak przyjdzie co do czego to poinstruuję Cię w tych kwestiach. Generalna myśl jest taka, że raczej Ty powinieneś zostać przywódcą, a ja Twoim doradcą. Skończyłby się biadolenie, że Shinkyokushin zeżarł i wydalił Kan, a Pettas prowadzi seminaria o tym jak nie przysnąć w ringu k-1. Mobilizuj szare komórki, bo jak roztworzę plany światowej dominacji w wódce to może Ci ich zabraknąć.

ps. temat pierwsza klasa, więc Cesarz Ci wybacza arogancję.

Kogan juz dawno powinien znaleźć sobie jakąś sale i skrzyknąc ludzi, którzy chcieliby trenowac u jego boku wg jego metodyki treningowej. Poźniej sam powinien wystartowac w jakis zawodach i wystawiac do zawodow ludzi, ktorych wytrenował. Jezeli on bym wygrywal na zawodach i jego ludzie, to mysle że jego sekcja miałaby sukces murowany w miejscowosci gdzie żyje i on byłby sam zadowolony. A tak na razie pozostaje mu biadolenie na forum internetowym hehe

Amatorze. Brakuje Ci elementarnej wiedzy i pomieszałeś kolejność. Najpierw się startuje w zawodach, potem się wystawia ludzi, którzy wygrywają za Ciebie i zdobywają trofea, a na koniec się trenuje jakichś frajerów bez potencjału i głupie dzieci, żeby dorobić do emerytury. Jak i to już się nudzi, to zostawia się trening innym i pitoli bzdety na forum.

Kogan powinien napisać książkę. Z postów na forum już by się uzbierała.

Ty analfabetko, co Ty wiesz o... a nie chwila. Pomysł jest w sumie dobry. Zaraz napiszę do Alma Mater i Drewniaka, żeby mi pozwolili diagnozować zaburzenia emocjonalne u karateków. Ciekawe czy dostanę potem autoryzację hehehe
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...

Skończyłby się biadolenie, że Shinkyokushin zeżarł i wydalił Kan, a Pettas prowadzi seminaria o tym jak nie przysnąć w ringu k-1. Mobilizuj szare komórki, bo jak roztworzę plany światowej dominacji w wódce to może Ci ich zabraknąć.e

Cesarzu, nie biadolę, a raczej realnie oceniam sytuację.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...

Skończyłby się biadolenie, że Shinkyokushin zeżarł i wydalił Kan, a Pettas prowadzi seminaria o tym jak nie przysnąć w ringu k-1. Mobilizuj szare komórki, bo jak roztworzę plany światowej dominacji w wódce to może Ci ich zabraknąć.e

Cesarzu, nie biadolę, a raczej realnie oceniam sytuację.


Zaraz sie wlacza porzadkowi i zaczna rozdawac klapsy.
Sam temat powinien byc juz od co najmniej doby zamkniety.
Moja podstawowa obiekcja jest taka - jesli Kogan w tym procesie uswiadamiania poszedl nie tyle za daleko i za gleboko, co nie potrafi swoimi praktycznymi osiagnieciami na macie czy w dojo blysnac i poprzec swoje forumowe wywody, to czy z taka sama gorliwoscia, Panowie, walicie po tych co sa obok was i podobne defekty co Kogan prezentuja?
Szczerze w to watpie. A byc konsekwentym zawsze przystoi.

DLa mnie to jest znowu pewnego rodzaju choroba, ktora w karate nie pozwala odzielic stopnia od funkcji. Sensei przeciez moze byc dobry nauczyciel, ale niekoniecznie zawodnik czy organizator. I nie nalezy jego umiejetnosci i wiedzy kwestionowac tylko dlatego, ze nie jest po marketingu i zarzadzaniu, a klub prowadzi.

Shinkyokushin - system jest celowo w ten sposob zorganizowany, zeby umozliwial przechodzienie do organizacji calych, duzych i zorganizowanych grup. Zacheta jest pozorna niezaleznosc Branch Chiefs, ktorzy z roznych powodow nie chca sie podporzadkowywac innym na swoim terenie. To, ze sie organizacyjna schizofrenia tworzy, wychodzi dopiero z czasem. Ten system istnial juz od lat osiemdziesiatych, jeszcze za Oyamy, a skrystalizowal sie w latach 90. W Polsce nikt go na swojej skorze nie odczul, bo Durniany mial skuteczna blokade informacyjna i dopiero w dobie zaawansowanego internetu sprawie zaczely sie skracac nogi.
ja widze w Polsce trzy frakcje i trzy organizacje Shinkyokushin i zadnych ruchow w kierunku zjednoczenia (wychodzi, ze kazdy Branch Chief robi wlasne egzaminy i nadaje stopnie Kyu). Faktem jest, ze jedzie jednolita reprezentacja na mistrzostwa Europy, wylaniana komisyjnie (wedlug jakich zasad - nie wiem), ale to niewiele zmienia. "Rozbicie dzielnicowe" jest faktem. Wychodzac poza obszar Shinkyokushin - to wszystko razem - prowadzi do tego, ze mimo duzej ilosci trenujacych na europejskiej scenie polskie karate wypada slabo.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...

Cesarzu, nie biadolę, a raczej realnie oceniam sytuację.

Ja też realnie oceniam sytuację Centurionie, a przy tym nie boję się przyznać, że biadolę, kiedy biadolę. Nawet Cycero epikuro-stoik ronił łzy nad upadkiem Republiki... :lol: Czyż nie mawiał Wieszcz (przechodniu nie szcz):

Polały się łzy me czyste, rzęsiste,
Na me dzieciństwo sielskie, anielskie,
Na moją młodość górną i durną...


Wyborowa: temat fajny jeśli dowcipny, a nie chamski. Chociaż po prawdzie to powinien spoczywać w knajpie.
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...
No, w założeniach miał być dowcipny.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KOGAN - PROWADŹ, UŚWIADAMIAJ ...
Uczciwie, przegapiłem ten temat.

Na temat postów Kogana nie chce mi się więcej wypowiadać ani czytać jego postów. szkoda czasu.

Zamykam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024