Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damski bokser


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Damski bokser
Moze lekki off top, bo nie ulica a dom, ale czesto sa tu poruszane kwestie prawne itp.

Znalazlem takie video na jednym znanym portalu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co mnie zaszokowalo, to ilosc wpisow "facetow", ze dobrze jej tak, ze sie nalezalo, skoro podniosla na niego reke ". I ze to ona uderzyla pierwsza, a facet sie bronil, wiec prawo po jego stronie...

Po pierwsze, nie wiem czy to ja jestem nienormalny, czy cos z tymi ludzmi sie w ostatnich latach porobilo dziwnego, ale dla mnie takie zachowanie i lanie zony, matki dzieci, jeszcze na dodatek w tak debilnej sytuacji (bo nie chce oddac konsoli) i na oczach dzieci to szczyt skurwysynstwa.

Po drugie, moim zdaniem z obrona wlasna ma to tyle wspolnego co kozia dupa z trabka...

Co Wy na to?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Patologia, koleś zachował się nagannie a tłumaczenie tego tym że zaatakowała pierwsza (nie widziałem tam ataku) to też jakieś nieporozumienie.
Tego rodzaju komentarze świadczą fatalnie o osobach je wstawiających.
  • 0

budo_bartekkd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
szczyt skurwysyństwa?
Kolego "Dran" chyba zbyt lekko go oceniłeś.
Wprawdzie ja nie potrafie znaleźć na tego idiotę gorszego okreslenia ale chętnie obdarł bym go żywcem ze skóry.
Szkoda dzieci które stoja, patrza i się uczą
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Tam juz od dawna musialo dziac sie zle w tej rodzinie.

NIe wazne co by mi ona zrobila wczesniej, zalatwilbym to inaczej i nie przy dzieciach.


zastanawia mnie jedno. Kto to nagrywal i po co.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Wydaje mi sie, ze to ona nagrywala. Po co? Moge zgadywac... Kazala mu sie wynosic z mieszkania, od razu podkreslajac, ze wezwie policje. Wiec mysle, ze juz wczesniej musialy byc jakies wyskoki, babka bala sie, myslala ze swiadomosc bycia na grywanym podziala moze na kolesia studzaco? I sie przeliczyla... Poza tym skoro ona to wrzucila na net, to raczej ona nagrala.

Ja sie zastanawiam, co sie jeszcze dzialo, jak juz ja wywlokl z pokoju i wylaczyl kamere...

Ale pozostawiajac sam fakt zaistnienia tego zdarzenia, mnie zmiazdzyly komentarze na duzym polskim serwisie (co sie z wykopkami kojarzy), ze strony "facetow"... Kurwa naprawde wiekszosc tam komentujacych broni tego cwela i pierdoli cos o rownouprawnieniu...

Musialem az zasiegnac opinii tutaj, bo zaczalem tracic wiare w meska czesc populacji tego kraju.

BTW. W kwestii prawnej... Jakim cudem mozna uznac, ze zachowanie tego kolesia bylo obrona konieczna ?? Pomrocznosc jasna?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
W zaden sposob.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Bójka rodziców przy dzieciach, gorzej chyba być nie może :roll:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Może - gdyby to ona wygrała:)
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
u mnie się też bili czasem ;-)
  • 0

budo_dawid(tekken)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Po pierwsze to jak można bronić takiego skur..., a po drugie co ma z tym wspólnego równouprawnienie??,no raczej równouprawnienie nie polega na tym że można bić(tłuc) kobietę w tym przypadku i po trzecie to gdzie tam był atak zagrażający zdrowiu temu skur...?? (sorry nie mam innego określenie na niego).
Mam nadzieje że trafi do pierdla i tam mu pokażą.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Dla mnie ten koleś powinien stracić jaja, no ale jak sobie tak obserwuję współczesny światek i co się w nim dzieje, to nic mnie nie zdziwi. Weźmy pierwszy przykład z brzegu, jest sobie czarnuszek James Brown, piosenkarz czy raper, nie wiem dokładnie bo unikam muzyki czarnuszków, który bijał swoją laskę Rihanne, która zrobiła z tego aferkę w mediach. Potem on niby przeprosił, potem się śmiał że tak bywa, ona mu wybaczyła i jeszcze nagrała piosenkę, że facet powinien trzymać dziwki krótko (oryginał bitch). Więc skoro ten cały Brown może się pokazywać publicznie bez piętna damskiego boksera, to takich lujów będzie coraz więcej i coraz więcej ich jest.

Bo jest to zwyczajnie promowane zachowanie. Już nie akceptowane, tylko promowane.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Patologia, biedna kobieta. Nawet nie podniosla na niego reki, po prostu odpychala jego lapska kiedy ja popychal, za co dostala w twarz. Bardzo wspolczuje jej i dzieciom, mam nadzieje, ze sad nie bedzie dla tego czlowieka wyrozumialy. Oczywistym wydaje mi sie tutaj takze sadowy zakaz zblizania.

Ps. Facet bije jak ciota - prawy sierp i nic? Osoba uderzona stoi? Picza. Chętnie bym z nim trochę "posparował".
  • 0

budo_dawid(tekken)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
No cóż takie ścierwa były są i niestety będą na tym świecie :sad:
  • 0

budo_ring-sport
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Zgadza się,a co więcej takie sytuacje wcale nie należą do rzadkości i dobrze o tym wiemy. W wielu przypadkach pozostaje jedynie bierność ze strony społeczeństwa i chyba właśnie to jest tutaj najgorsze.
  • 0

budo_dawid(tekken)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Jak by można było to jakoś zmienić...
  • 0

budo_nakazuma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Pierwsza sprawa, facet totalny debil, druga sprawa kobietka odwaliła piękną prowokację a jak tam jest naprawdę tylko oni wiedzą
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Dokładnie. Jak dla mnie to to jest 100% prowokacja. Nie dostała w ryj od razu, to go z liścia chciała bić. Gdyby wtedy nie dostała, to by go zaczęła kopać, jakby wtedy nie pomogło to wymyśliłaby coś innego. Co było wcześniej i potem? Też nie wiemy. Ale ważne, że kobieta jest pokrzywdzona i bita przez mężczyznę. Zawołać szczuke i srode, seszyn tez da rade.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser

Dokładnie. Jak dla mnie to to jest 100% prowokacja. Nie dostała w ryj od razu, to go z liścia chciała bić. Gdyby wtedy nie dostała, to by go zaczęła kopać, jakby wtedy nie pomogło to wymyśliłaby coś innego. Co było wcześniej i potem? Też nie wiemy. Ale ważne, że kobieta jest pokrzywdzona i bita przez mężczyznę. Zawołać szczuke i srode, seszyn tez da rade.

Powiem szczerze, ze IMHO to nie ona robila prowokacje, a on. Zwroc uwage - to on od razu po akcji podszedl do kamery - wiedzial doskonale ze sa filmowani, pewnie sam tam ja ustawil. To po raz, a po dwa - glosno powtorzyl, ze to ona go zaatakowala, tak zeby bylo to slychac na nagraniu. Wiec to on chcial cos udowodnic, a nie ona - oczywiscie IMHO.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Niedziel, rozumiem ze kiedy facet zaczal rozmowe od wyskoczenia z ryjem i przywalenia z kopa w telewizor, to nie bylo w zaden sposob prowokujace zachowanie?
Poza tym jej uderzenie i jego uderzenie... Dostal jakas lekka obcierke z liscia, a oddal z piachy w zeby?
Co do przewidywan rozwoju sytuacji, rozumiem ze jego atak nalezy uznac za prewencyjny?
To tak na logike, w ktorym momencie nalezy kobiecie przylozyc w podobnej sytuacji? Bo w sumie to jak sie krzywo patrzy, to juz zaczyna prowokowac, pozniej juz krotka droga przez pretensje i krzyki, do uderzania z liscia i kopania. Wiec jak zle sie spojrzy, to walic w ryj mowisz?

Jak to u nich bylo, to tylko oni wiedza. Dobrze na pewno nie, skoro kobieta mu sie kaze wynosic i mowi, ze wezwie policje, jesli nie wyjdzie. Nie zmienia to faktu, ze zachowanie goscia jest dla mnie ponizej krytyki.
  • 0

budo_bartekkd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024