Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na co się zapisać?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Na co się zapisać?
witam , mam pytanie na jaką sztuke walki mam się zapisać ? chcę umieć walczyć na ulicy no na przykład jak będę się bił z kimś 1vs1 albo kilku na mnie np 1vs3 i do tego chciałbym umieć walczyć z nożownikiem czy innymi przestępcami chodzi mi głównie o to żebym nauczył się atakować że jak ktoś mnie zdenerwuje żebym go pokonał czy coś ale samoobrona też ma być tylko głównie chcę skupić się na walce 1vs1 i kilku na jednego a i chciałbym także nauczyć się walczyć jak coś jest pod ręką np kij i nauczyć się strzelać. czytałem już troszkę i wiem że np kickboxing , box , muay thai , i inne podobne to wszystko ćwiczone jest pod zawody czy coś w tym stylu nikt tam raczej nie ćwiczy pod Walki uliczny czy samoobrone , bynajmniej tak wyczytałem , więc co byście mi radzili ? na co mam się w końcu zapisać w moim mieście jest - Karate shotokan , karate kyokushin , kickboxing, takewoondo , bas 3 ale to nie wiem jak z tym jest , i może i bym miał możliwość dojeżdżania do innego miasta a w nim jest między innymi Kravmaga, muay thai , i inne .

z góry dzięki .

ps - jestem początkujący chodziłem z 2 lata temu na judo przez około 2 tyg a na akrobatyke z 4 lata temu przez pół roku .
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
no co chcesz się zapisz
temat do zamknięcia, a autor niech zajrzy tu:

http://budo.net.pl/v...t=15757&start=0
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
o my god ale tego dużo
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Dar był wyjątkowo miły...

jak ktoś mnie zdenerwuje żebym go pokonał czy coś ale samoobrona też ma być tylko głównie chcę skupić się na walce 1vs1 i kilku na jednego a i chciałbym także nauczyć się walczyć jak coś jest pod ręką np kij i nauczyć się strzelać.


ze względu na ten fragment wnioskuję, że zaczynasz trudny okres dorastania- doradzam psychologa dziecięcegoi więcej przytulania od rodziców bo z takimi celami szybko wyrośnie z ciebie niezły freak...
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?

Dar był wyjątkowo miły...


Prawda? Mi się wydaje, że starzeje się chłopak :cry:
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?

Dar był wyjątkowo miły...


Prawda? Mi się wydaje, że starzeje się chłopak :cry:



fakt robi sie z niego pierdoła ( czytaj miły dziadunio) ;-)


mam nadzieję, , że Dar mnie nie zastrzeli za to, ze go zdenerwowałem- jak zrobiłby ten 14- to latek
  • 0

budo_piotr1234543
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
:) co do mojej opini to mogę ci doradzić liznąć trochę parteru, zapisać się na bjj, skoro trenowałeś judo to masz pojęcie o obaleniach co dobrze skomponuje się z bjj(obowiazkowo bo znaleźć się na ziemi przy szarpaninie jest łatwo) plus duży nacisk na stójkę muai thai albo kick boxing

osobiście jeżeli ja miałbym więcej czasu, pieniędzy :) to zapasy+ bjj + muai thai
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?

:) co do mojej opini to mogę ci doradzić liznąć trochę parteru, zapisać się na bjj, skoro trenowałeś judo to masz pojęcie o obaleniach co dobrze skomponuje się z bjj(obowiazkowo bo znaleźć się na ziemi przy szarpaninie jest łatwo) plus duży nacisk na stójkę muai thai albo kick boxing

osobiście jeżeli ja miałbym więcej czasu, pieniędzy :) to zapasy+ bjj + muai thai



:) :) :roll: ...on trenował judo 2 lata temu przez 2 tygodnie...( miał wtedy 12 lat, a moze mniej) więc na pewno ma "pojęcie o obaleniach" :lol: :lol:
  • 0

budo_piotr1234543
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
eh:D niedotyczytałem
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
co to jest freak ? ee kurcze jaja se robicie :D dodam że lubię rzuty obalenia itp , to co na krav madze będzie to wszystko ? czy muszę sie zapisać na krav mage i + muay thai ? bo ciosy np z kolanka czy , prawy prosty mają być :D a i piszę tak bo jestem trochę zmęczony i głodny i nie chcę mi się przykładać do poprawnej pioswni bo to dużo czasu zajmuje .
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?

np kij i nauczyć się strzelać


z kija?
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Nauczyć się strzelać np z pistoletu albo karabinu i łuku ;) ale co do tego strzelania to ma być tylko mały dodatek .
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Poszukaj treningów prowadzonych przez Ryszarda Murata one będą rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów.
Też jestem młody i ten człowiek stał się dla mnie nie dość że inspiracja to i drogą do opanowania szeroko pojętych sztuk walki.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?

co to jest freak ? ee kurcze jaja se robicie :D dodam że lubię rzuty obalenia itp , to co na krav madze będzie to wszystko ? czy muszę sie zapisać na krav mage i + muay thai ? bo ciosy np z kolanka czy , prawy prosty mają być :D a i piszę tak bo jestem trochę zmęczony i głodny i nie chcę mi się przykładać do poprawnej pioswni bo to dużo czasu zajmuje .


Ja bym sie zastanowil, slyszalem ze moderatopr tez leniwy i sluzbista a w dodatku kawał chuja ... ogarnij sie i idz ponownie na judo

------------------------------------------
6. Nadmierne kaleczenie języka polskiego jak rownież nadużywanie błedów ortograficznych będzie karane ostrzeżeniami.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?

...piszę tak bo jestem trochę zmęczony i głodny i nie chcę mi się przykładać do poprawnej pioswni bo to dużo czasu zajmuje .


Wiesz co dziecko? Daruj Ty sobie trenowanie czegokolwiek, bo to zajmuje o wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele więcej czasu niż napisanie kilku słów.
Jak tez dużo mniej niż choćby przejrzenie tematu, do którego podrzuciłem Ci link.
Skoro brak Ci czasu i chęci na te dwie rzeczy, to podejrzewam, że po góra trzech treningach zrezygnujesz.


A do moich wiernych fanów: sorry chłopaki, ale od czasu otrzymania nieodwołalnego bana na Knajpę i Aikido staram się powstrzymywać język :)
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Na BAS 3 idź :twisted:
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?

Na BAS 3 idź :twisted:

poważnie ? mój tato osobiście zna pana bielana , ale raczej on już nie prowadzi treningów tak o dostępnych prowadzi chyba tylko seminaria czy coś takiego takie kursy z 3 dni albo po prostu wynajmuje się go na cały dzień i on cię uczy , ale raczej drogo to będzie kosztować .
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Już lepiej. Teraz dziel swoje wypowiedzi na zdania za pomocą kropek.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
War wrzuć trochę na luz młody się i tak stara wrzucając przecinki itd. Teraz niech przeczyta podrzucony link przejdzie się na każdą z możliwych opcji na 1 trening zobaczy co mu się bardziej podoba i może będzie o jednego trenującego więcej.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Przecież jest luz. Gdzie Ty widzisz napinkę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024