Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damski bokser


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
[quote]Piters182:W takich sytuacjach nie wiadomo ile by trenować sztuki walki i tak by nic nie pomogło.[/quote]

Nie, jak by człowiek był trzeźwy to z pewnościa było by inaczej. Ale i tak plus za chęci.

Co do filmiku... :roll:

...szkoda gadać, gość wyraźnie bez powodu jej [quote]zajebał [/quote]. Że niby prowokowała ? Ja bynajmniej nie widzę prowokowania, za to widze jakiegoś gnoja, ze skrzywieniem umysłowym. Nawet gdyby, to nie jest przyzwolenie na takie zachowanie !. Złość, z powodu konsoli i kopanie w telewizor... Przypatrzcie się jak ładnie mówi do dzieci, a gdy już chodzi o jego zabawkę... Druga sprawa, babka rękami wymachuje jak to kobiety, zresztą wiadomo, że ma mniej siły i nic by mu nie zrobiła gdyby się tylko bronił. A tak wszyło na jaw jaki z niego kawał [quote]chuja [/quote].

Wiem coś o przemocy w rodzinie, w stosunku do kobiet, czy do dzieci i powiem wam, że to nagranie to dowód w sądzie na to by wreszcie takiego... posadzić za kratami.

[quote]Co mnie zaszokowalo, to ilosc wpisow "facetow", ze dobrze jej tak, ze sie nalezalo, skoro podniosla na niego reke ". I ze to ona uderzyla pierwsza, a facet sie bronil, wiec prawo po jego stronie... [/quote]

Co do zaś komentarzy, to powiem tyle, albo są pisane przez młodych gnoi, co w d byli i g widzieli, albo przez takich, którzy uważają to za normalne.
Jeśli ktoś się nie wychowywał należycie, to później leje po mordzie kobiety, dzieci bo tak, bo jego "duma" została urażona, czy dostał w pysk z liścia.
Należy rozgraniczyć dwie sytuacje. Takie jak ta, czyli przemoc wobec słabszego, niepotrzebna przemoc i niewspółmierna do danej sytuacji. Oraz sytuacje, w których ktoś nas atakuje bez powodu w celu świadomego okaleczenia naszego ciała.
Ja nie widze żadnego usprawiedliwienia do bicia kobiety. Chyba, że ta ma czarny pas w 4 sztukach walki i chce nas zabić bo dostała zlecenie na nasza głowę.[/quote][/b]
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
[quote name="budo_ADAX"]
Ja nie widze żadnego usprawiedliwienia do bicia kobiety. Chyba, że ta ma czarny pas w 4 sztukach walki i chce nas zabić bo dostała zlecenie na nasza głowę.[/quote][/b][/quote]
a co powiesz na coś takiego (autentyk którego byłem świadkiem):
dziewczyna na dyskotece zostaje bez powodu zaatakowana przez jakąś nieznajomą jej laskę. tzn pewnie jakiś powód był, może miała brzydką kiecę albo krzywo popatrzyła :lol: w każdym razie nasza znajoma dostaje z partyzanta po twarzy i to nie reką tylko trzymanym w niej butem z ostrym obcasem. przed powtórką ratuję ją interwencja jej chłopaka, który na szczęście był blisko. i teraz zagadka dla ciebie, mistrzu: co musiał zrobić ów chłopak, żeby spacyfikować napastniczkę zanim stałoby się coś naprawdę złego? tamta gówniara od obcasa nie miała 4 dana i nie miała zlecenia na niczyją głowę. po prostu była najebana/naćpana i chciała kogoś skrzywdzić.
jeszcze parę takich i podobnych historyjek z życie by się dało opowiedzieć.
śmieszą mnie te wszystkie rycerskie teksty pisane przez rycerzy bez skazy, którzy nie widzieli nigdy naćpanej gówniary z tulipanem w ręku w tłumie ludzi.
wszystko zależy od sytuacji. omawiany filmik to typowy przykład skurwysyństwa ze strony typa, ale to tylko jeden z wielu aspektów zjawiska więc nie generalizujcie że to czy tamto.
  • 0

budo_piotrbujakowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Kobieta to taki sam człowiek jak my ...

Poczytajcie sobie dla czego z Izraelu biorą kobiety do wojska bo chyba są bardziej bezwzględne od nas.
Sam widziałem nie raz kobity w akcji i w zasadzie potrafią dać czadu.
W momencie jakiego kolwiek zagrożenia nawet ze strony kobiety można stracić życie.
Był przypadek w TV jak to żona wbiła mężowi obcas w oko i tak głęboko, że go zabiła.

Nie pamiętam na którym forum kiedyś czytałem może tutaj wypowiedz bramkarza co wyprawiaj kobiety.
Dopiszę od sobie bo im wolno bo są kobietami.
Może to zabrzmi szowinistycznie i dobrze, ale polki maja nieźle nawalone w głowie co sam już nie raz widziałem.
Jeśli już to szanują siebie ie inny i uzasadnienie jak zwykle bo jest kobietą ...
  • 0

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
mags "ziewczyna na dyskotece zostaje bez powodu zaatakowana przez jakąś nieznajomą jej laskę"

ale wiesz, moze napisałem zbyt dosłownie. Właśnie chodziło mi o takie mniej wiecej sytuacje.

"mistrzu: co musiał zrobić ów chłopak, żeby spacyfikować napastniczkę zanim stałoby się coś naprawdę złego?"

nie wiem, duszenie, wyprowadził ją z klubu ?

"śmieszą mnie te wszystkie rycerskie teksty pisane przez rycerzy bez skazy, którzy nie widzieli nigdy naćpanej gówniary z tulipanem w ręku w tłumie ludzi. "

Ja bynajmniej nie pisałem o czymś takim. Wiadomo, że kobieta człowiek i dla agresywnych zachowań wobec niewinnych nie ma raczej usprawiedliwienia. Co innego, jak ktoś reaguje przemocą fizyczną gdy jest ona całkowicie zbędna i nie ma podstaw w danej sytuacji, tak jak na filmiku. W dodatku rozgrywa sie to na oczach dziecka. Przemoc fizyczna w przypadku kłótni, prowokowanej czy też nie to z pewnością nie podobne sytuacje, które przytoczyłeś. A Pacyfikacja agresywnej osoby, to co innego, niż przywalenie kobiecie w twarz, by prawdopodobnie zamknęła "mordę", lub za "wszystkie (zmyślone) grzechy". I wiesz co, ja też znam bardzo dobrze sytuacje z życia wziętą, kiedy "przykładny" ojciec bije swoją żonę za byle co. Znam też sytuacje podobne do tej którą opisałeś. TO DWIE RÓŻNE SPRAWY. Ja tam na filmiku nie widzę, że chce ona temu facetowi posiekać śledzionę nożem i musi ją uderzyć, by ocalić swoje zycie :roll: .

"wszystko zależy od sytuacji. omawiany filmik to typowy przykład skurwysyństwa ze strony typa, ale to tylko jeden z wielu aspektów zjawiska więc nie generalizujcie że to czy tamto."

No właśnie, dlatego ja odnoszę sie do tej sytuacji, nie do tych które przytoczyłeś. Wiec użycie przemocy, kiedy jest to całkowice potrzebne a wręcz wskazane, jak sytuacja na dyskotece. Tak.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damski bokser
Kobiety czasami czują się zbyt pewnie z racji swojej płci, zwłaszcza będąc po alkoholu. Niedawno, między 3 a 4 w nocy, kiedy ludzie wracają z imprezy, widziałem na mieście jak jakaś laska rzuciła się z łapami na o ponad głowę wyższego od siebie kolesia. Koleś tylko się zasłaniał, póki ta zrezygnowała. Nie wiadomo jednak, czy kiedyś nie trafi na owego damskiego boksera. Kobieta powinna pamiętać, że są pewne granice tolerancji.

"mistrzu: co musiał zrobić ów chłopak, żeby spacyfikować napastniczkę zanim stałoby się coś naprawdę złego?"

nie wiem, duszenie, wyprowadził ją z klubu ?

Nie każdy jest wyszkolony w SW i potrafi bez problemu założyć drugiej osobie duszenie lub skutecznie unieruchomić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024