Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na co się zapisać?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Dla mnie jest normalnie dla Ciebie też ale gościu mający 14 lat pewnie inaczej do tego podchodzi.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?

Dla mnie jest normalnie dla Ciebie też ale gościu mający 14 lat pewnie inaczej do tego podchodzi.


Chcę wierzyć, że, mając 14 lat, byłem bardziej ogarnięty ;-)
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
heh , dzięki megidox że mnie bronisz :) ej a jak bym miał możliwość trenowania bas 3 z tym panem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to warto by było ? czy krav maga i inne sztuki walki np boks tajski były by lepsze ?

ps - przeczytałem ponad połowę tego tematu co mi wysłaliście .
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Osobiście do typowo samoobrona lepszą opcją będzie BAS3 bo jest nakierowany na walkę typowo "uliczną" bo sporty typu mma,mt itp mają dużo ograniczeń których na ulicy nie ma ale za to mają więcej sparingów .

Tak mówiłem Ja prezes klubu łubudubu
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Ja to sie zastanawiam tylko, który z budo ruchaczy sobie jaja robi z drugiego konta :)
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Ja, z walutowego w mbanku. ;-)
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Na krav mage mógłbym dojeżdżać chyba tylko 1 raz w tyg :( krav maga najbliżej jest w kłodzku treningi odbywają się w środy i poniedziałki tutaj link do ich stronki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , w ich filmiku coś instruktor wspomniał że dodają tam do tej kravki elementy boksu itp , To co warto było by 1 raz w tyg? mój tato mówi że nie bo to tak jakbym opuścił jedną lekcję w szkolę , np na krav madze w poniedziałek ćwiczył low kicki powoli instruktor tłumaczy dokładnie co i jak a w środe już nawalanka low kickami na maksa i nic trener nie tłumaczy . Przeczytałem cały temat co wysłaliście mi i mam pytanie co by było najlepsze do walk ulicznych i samoobrony najlepsze Judo, karate shotokan , karate kyokushin , takewondo ? Czy warto by było chodzić np 2-3 razy w tyg dajmy na takewondo a 1 raz w tyg na krav mage ?
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Niesforni jesteście!
  • 0

budo_piotr1234543
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
ja już pisałem thai+zapasy(lub judo) + bjj, na pewno nie taekwondo, na karate chodziłem to w większości było kata :)
walki praktycznie zero
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
a co z krav magą ? weścię proszę coś więcej napiścię :) być może w moim miescie jest możliwość trenowania kick boxingu ale nie wiem bo jak pytałem się na wakacje to nie było .
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
NAPISZCIE !!!!!!!!!!!!


Jedynym sensownym kryterium wyboru treningów jest to, czy się podoba, czy nie (pomijając tych, którym SW są do zarabiania na życie potrzebne).
Niezależnie od systemu/sztuki, jego sensowności, skuteczności, jeżeli zajęcia się trenującemu nie spodobają, to szybko zrezygnuje.
Zamiast marnować czas na internetowe dywagacje przejdź się po dostępnych sekcjach (pierwszy trening zazwyczaj jest za darmo) i wybierz tę, która Ci się najbardziej spodoba.
  • 0

budo_zapach
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Ja proponuję boks, daje szybkie efekty pod ulicę, jednak doskonalić się w nim możesz całe życie. Ale najważniejsze jest towarzystwo z którym będziesz trenować.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Rozpieszczacie trolla. ;-)
  • 0

budo_robertgt3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
z nudow zajrzalem do tego dzialu, i co ja pacze...

Dołączona grafika
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
jak czytam pytanie o cos do obrony na ulice, a wy poleciacie jakieś smieszne sporty, to sie zastanawiam, czemu nikt młodemu nie powie, zeby

a) kupił sprzęt - jak nie ma jaj iść na kosy albo strzelać, to równie dobrze może się położyć i dać się okopać
B) wynajął firmę ochroniarską - po co ma się z kimś prać, jeśli można to zrzucić na innych

a jeśli ani a) ani B) to widocznie jest taką pizdeczką, że nawet chodzenie z armatą mu nie pomoże, wiec tym bardziej odradzam sztuki walki, będzie sie gnojek oszukiwał, że sobie poradzi

;-) ;-) ;-)
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
dobra , na razie pujdę na Judo + karate kyokushin i tyle , treningi judo z 2 razy w tyg karate też z 2 razy , na krav mage rodzice nie mają kasy żeby mnie wozić z raz w tyg , jak się uda to będe na nią chodził na razie chyba judo i karate kyokushin , chyba dobre połączenie co ? MAVERIK No ja nie wiem czy kopanie z wyskoku jest skuteczne na ulicy - To sugerujesz że taekwondo jest do dupy ?
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
TKD jest efektowne ale czy efektywne to sprawa dyskusyjna. Według mnie dobre połączenie wybrałeś i liczę na informacje jak tam postępy w treningu ;-)
  • 0

budo_piotr1234543
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
wg mnie karate jest do bani:) ale jak lubisz to idź
ja jak chodziłem to mieliśmy głownie kata a bić moglismy tylko w korpus, wiec z obroną na ulicy to ma mało wspólnego moim zdaniem
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Na bjj nie można uderzać batonem po kulasach ani pryskać gazem po oczach, więc z obroną na ulicy ma to niewiele wspólnego.
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na co się zapisać?
Napiszę jak mi tam idą treningi jak coś ;) piotr nie mam wyboru jak bym miał u siebie jakiś inny styl np muay thai czy coś to bym wybierał , u nas jest jak pisałem tylko shotokan , kyokushin , judo , i może ale jak pytałem się w wakacje nie było KICK boxing , a jeszcze pytanko Co by było dla mnie lepsze shotokan czy kyokushin dla tego się pytam bo pytałem się takiego kolesia i mi powiedział że kyokushin , I tak ogólnie to z tatem doszłem do wniosku że karate + judo bo u nas i tak nic innego nie ma a na karate niby uderzają z kolanka , łokciami , i walczą kilku na jednego czyli może być ciekawie a kata ćwiczy się po to by te ruchy zapamiętać zakodować sobie i będą one automatyczne bardziej , może miałeś takiego trenera że nie robiliście sparingów na full ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024