Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cro Cop bedzie walczyl w Chorwacji.!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Cro Cop bedzie walczyl w Chorwacji.!!
Wlasnie wszedlem na sherdog,i przegladam posty.Az tu jeden przykul Moja uwage.Cro Cop vs Ray Sefo!!
Pojedynek odbedzie sie na zasadach kickboxingu bodajze.Zamieszczam info tutaj bo Filipovic ,przez ostatnie kilka lat byl postacia zwiazana z MMA i wielu ,zwlaszcza mlodym fanom,bardziej sie z tym wlasnie kojarzy.

Zarowno Sefo jak i Mirko sa juz poza latami Swojej swietnosci.Walka odbedzie sie przy okazji gali kikbokserskiej w Zagrzebie,na ktorej wystapia inni znani stojkowi fajterzy jak Daniel Ghita , Mourad Bouzidi ,Freddy Kemayo,Dzevad Poturak,Zimmerman etc

(link po Chorwacku)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop bedzie walczyl w Chorwacji.!!
Mirek był moim ulubionym zawodnikiem mma, widziałem chyba jego wszystkie walki w k1 jak i mma i mimo tego w jakimś stopniu cieszyłem się że skończył karierę mma bo cholernie głupio oglądało mi się jak zbiera bęcki. W moich oczach był jednym z najlepszych strickerów w sportach walki i niechciał bym żeby jeszcze dostał w swojej backgrundowej dyscyplinie.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop bedzie walczyl w Chorwacji.!!
Szczerze to tez niebardzo do konca rozumiem decyzje Cro Copa .Ponoc to wlasnie ma byc Jego ostatnia walka,w jakiejkolwiek odmianie sportow walki z ktorymi jakos ciezko Mu skonczyc. :P Wiec jesli to przegra naprzyklad i to jeszcze u Siebie w Zagrzebie,to bedzie niemilo!!!!

Sefo to tez juz nie Ten sam zawodnik co kiedys,ale boks ma napewno o wiele lepszy niz Mirko.
Cro Cop jak wiadomo ,Swoich high-kickow jakos niechetnie uzywal w ostatnich pojedynkach.Jesli tak ma zamiar walczyc z Rayem,to wydaje Mi sie ze Sefo go poprostu "wyboksuje" .Jeszcze raz mowie,ze jesli Mirko by przegral na koniec Swojej kariery ,u Siebie w Zagrzebie przez np:ciezkie KO-to bedzie rzeczywiscie przykro :(
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop bedzie walczyl w Chorwacji.!!
jeszcze jedna rzecz - kiedy to ma się odbyć i gdzie mogę to obejrzeć :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop bedzie walczyl w Chorwacji.!!
Na poczatku marca ,bodajze.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop bedzie walczyl w Chorwacji.!!
Na sherdogu ktos wrzucil video z konferencji prasowej na te gale.
Nierozumiem po Chorwacku ,ale na forum ludzie ktorzy sa z Chorwacji ,napisali iz Mirko mowi ze zamierza wrocic do Swojej pierwszej i jedynej milosci- jaka jest K1!!!
Cro Cop twierdzi ,ze jesli w tym roku bedzie GP K1 to w nim wystapi i postara sie wygrac !!! :roll:

Z calym szacunkiem .Lubie Mirka ale jesli twierdzi ,ze ma szanse wygrac K1 GP na dzisiejszy dzien to chyba zaduzo niebezpiecznych ciosow zebral w UFC :cry:






  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024