Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 142 Spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

UFC 142 Spoiler
Całkiem udana gala.
Prawie wszystkie walki skończone przed czasem, kilka bardzo fajnych nokautów (ta obrotówka to jak z filmu :) ) a tu nikt nic nie pisze :( .
Jakieś wrażenia Panowie?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
Że Aldo jest wyjebany kocurem.
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
Owszem tylko ze kompletny brak przeciwnikow ktorzy maja z nim jakiekolwiek szanse sprawia ze nie czekam jakos bardzo na jego walki. Chyba musi przyjsc ktos naprawde dobry z lekkiej zeby zrobilo sie emocjonujaco
ps. motyw jak wybiegl do kibicow byl przekozacki:)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
aldo kozak, bieganie w tlumie tez dobre, jak sie wkurwial na ochroniarzy tez mnie rozbawilo.

przez cyrki z waga (zenada) cieszylem sie zajebiscie jak anthonego belfort skarcil.
obrotowka rzeczywiscie, jedenz piekniejszych nokautow w historii ufc :)
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
Obrotówka niczego sobie, ale po raz kolejny na ziemię powalił mnie Palhares. Wiesz co zrobi a mimo to nie ma na niego siły.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
szkoda, ze imanari jest kilka wag nizej, byloby ciekawe zobaczyc jak sobie nazwajem lamia nogi :twisted:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler

Obrotówka niczego sobie, ale po raz kolejny na ziemię powalił mnie Palhares. Wiesz co zrobi a mimo to nie ma na niego siły.


I used to be a fighter like you...

but then I took Palhares to the knee... ;-)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler

Obrotówka niczego sobie, ale po raz kolejny na ziemię powalił mnie Palhares. Wiesz co zrobi a mimo to nie ma na niego siły.

Szkoda tylko, że po raz kolejny nie przerwał po odklepaniu, co skończyło się kolejną kontuzją kolana jego przeciwnika. Innymy słowy Palhares to kocur, ale kutas.
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
No właśnie też się zastanawiałem, czy przeciwnikowi nogi nie popsuł, a nie chciało mi się szukać.
Jak się okazuje kolejnemu popsuł, czyli ziomek albo jest trzepnięty w głowę, albo nie umie panować nad swoją siłą zupełnie..
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
Tharfin, Shabu przecież przerwał od razu kiedy sędzia dał mu znać że jest koniec walki.
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
tylko,ze przeciwnik klepal wczesniej
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler

Tharfin, Shabu przecież przerwał od razu kiedy sędzia dał mu znać że jest koniec walki.


tylko,ze przeciwnik klepal wczesniej


No właśnie, podobnie było z Drwalem i niby wszystko zgodnie z przepisami, ale niesmak pozostaje ;-)
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler

tylko,ze przeciwnik klepal wczesniej


A malo to juz bylo akcji ze zawodnicy przerywali bo widzieli klepniecie a sedzia nie i walka trwala dalej? Palhares zrobil to co powinien a ze tak sie sklada ze ciagnie najniebezpieczniejsza znana chyba dzwignie to inna rzecz.
Zasadniczo prawie kazdy przeciwnik ktoremu brazylijczyk zaklada swoja skretowe odchodzi kulejac (mialem okazje to widziec na ADCC) bo on to po prostu robi z tak k****** sila
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
sa zawodnicy co odchodza jak zobacza ,z przeciwnik odplynal po ciosach i nie czekaja na sedziego a sa tacy co jeszcze pare razy strzela nieprzytomnego zanim sedzia wkroczy .dla mnie wzorem sa ci pierwsi
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler

tylko,ze przeciwnik klepal wczesniej

Ale to sedzia przerywa walke
Marcin Held w jakims wywiadzie mowil, ze zdarzylo mu sie pare razy, ze ciagnal dzwignie na noge, zawodnik odklepal, wiec Held puscil, sedzia nie przerwal i walka trwala dalej, wiec teraz puszcza dopiero jak sedzia przerwie. W sumie to nie ma sie co dziwic. A to ze skretowka jest bardzo niebezpieczna to inna sprawa, czesto niepozornie wyglada, a wystarczy ulamek sekundy, zeby zawodnika zostawic z kontuzja. Ja bym tego do KO nie porownywal, bo to dwie inne bajki.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
Jest różnica między "nie puścić" a "pociągnąć dalej".
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
Każdy wie że Palhares lubi przeciągać dźwignie ale nie miejcie do niego pretensji że nie puszcza dźwigni dopóki sędzia nie przerwie walki, taki jest obecnie standard. Porównywanie z ciosami jest bezsensowne. Nawet jak zawodnik przestanie uderzać a sędzia nie przerwie walki to zacznie uderzać znowu i w większości przypadków "dobije" przeciwnika. Jak ktoś puści dźwignie a sędzia nie przerwie to raczej nie założy jej znowu. Z Drwalem było akurat tak że mimo tego że sędzia przerwał walkę to Palhares jeszcze przetrzymał chwile dźwignie i to było karygodne zachowanie.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
Powtarzam: "przetrzymać" a "ciągnąć dalej" to dwie różne rzeczy.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler

Jest różnica między "nie puścić" a "pociągnąć dalej".

Ty to wiesz? bo ja np nie wiem jak to jest walczyc w UFC o taka stawke, o czym wtedy myslisz, jak wplywa stres na to. Nie sadze, zeby Palhares mial w glowie "teraz mu skasuje noge". Nie bronie go, nawet go specjalnie nie lubie, ale staram sie rozne kwestie brac pod uwage. No i nastepni przeciwnicy Palharesa, wiedzac o jego nieslawnych skretowkach, beda po prostu klepali wczesniej ;) Nawiazujac do tego, kiedys po treningu trener mi opowiadal historie o jakims brazolu, ktory otwarcie mowil o tym, ze jak zaklada dzwignie i czuje, ze ma dobra kontrole, ale mimo to przeciwnik caly czas wierzga na glupa, to przeciaga, tak sie o nim reputacja rodzila, ze potem na zawodach ludzie wczesniej klepali ;)
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 142 Spoiler
[img][img]http://img815.imageshack.us/img815/4371/32568710150483437027607.jpg[/img]
;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024