Skocz do zawartości


Zdjęcie

KSW 17 wyniki na zywo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Ja tam zmienilem zdanie i uwazam teraz ze to troll, wczesniej myslalem ze on/ona to tak na serio wyskakuje z tymi pogladami. No ale i tak nawet z ciekawosci nie sprawdze co napisala :P
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Też się skłaniam, że powinni wynik zmienić a nie unieważniać. Przecież walka się odbyła a błąd był tylko techniczny - nie ta kartka :) :) :) Ciekawe czemu tym razem nie pokazują kartek punktowych :?: :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Z ta kartką że nie ta to jest kit ewidentny, staja na głowie żeby uniknąc koniecznósci przyznania sie że oszukiwali.
Łatwiej jest wykręcić sie jakimś niby błędem technicznym.

Wogole powinny powinny zostac wprowadzone jakies odgórne instytucje które zajmowała by sie nadzorem nad takimi sprawami.

normalnie w durnych przepisach jest tak ze sędziowie podlegają danej organizacji, czyli de facto nadzorują sami siebie. Czyli
prawnie istnieje przyzwolenie na oszustwa bez żadnych konsekwencji za to, a przeciez konsekwencje powinno się wyciągać,
jakim prawem tabuny oszustów sędziując krzywdzą zawodników, trenerów itp.

Przydało by sie tu jakies prawo odpowiedzialności za cos takiego, zdelegalizowali by połowe organizacji :)
  • 0

budo_manero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Ta decyzja to kpina, a Sally ma w awatarze mojego kota ;-) W każdym razie idąc dalej tym tropem należało by się upewnić czy do podobnej "pomyłki" nie doszło przy ogłaszaniu zwycięzcą Chmielewskiego. Cóż nigdy się nie dowiemy :roll:
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Obejrzałem walkę Khalidowa.

Od pierwszej do ostatniej sekundy maksimum kontroli tego co się dzieje. Koleś to rozegrał na zimno. Powtórzę: jego trzeba na eksport dać, musi walczyć z kimś kto jest naprawdę dobry, bo KSW to już strata czasu.

Swego czasu bałkańscy uchodźcy, tzw. bośniacy dali Polsce husarię. Potem litewscy Tatarzy tzw. lipkowie dali Polsce ułanów. Teraz widać pora na czeczeńskiego Polaka, by reprezentował nasz kraj i nasze wartości ;)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Sally ma w awatarze mojego kota ;-)

serio?
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

sally to dziwna istota.
3/4 uzytkownikow ma ja na ignorze, a ci ktorzy nie maja, czytaja jej posty chyba tylko dla smiechu. a ona dalej twardo, ma to w dupie i gada swoje bzdury :D


Może dlatego, że sally to on? :lol:

Też się skłaniam, że powinni wynik zmienić a nie unieważniać. Przecież walka się odbyła a błąd był tylko techniczny - nie ta kartka :) :) :) Ciekawe czemu tym razem nie pokazują kartek punktowych :?: :)


No tak, tylko na co mieliby zmienić, jeśli założymy, że powinna była być dogrywka? Dogrywki nie było, więc de facto o wyniku nie może być mowy.

I zgadzam się z przedmówcami, cała sytuacja jest żenująca, natomiast wpisy większości Polaków na fejsie Thompsona - również. "Jestem Polakiem i uważam, że [kogo to kuźwa obchodzi] [...] Pierdolona Polska". I już po takich lotach, to ja nie wiem, co jest bardziej żenujące, bo raz, że nikt nie umie się zachować, a poucza innych. A dwa, że to "jestem Polakiem, a myślę" to ma oznaczać chyba raczej "jestem Polakiem, ale zobaczcie, jestem taki zajebisty i chciałbym być Anglikiem, i może mnie ktoś pomizia"?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Może dlatego, że sally to on? :lol:

Tak? To udowodnij
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
A Balofy ma dowody na to, że to ona? Jak na laskę to dość dziwne zachowania, ale imo jedynie ;-)
W sumie to mam to gdzieś. Płeć - rzecz nabyta ;-)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Moze tez byc obojniak. :)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

A Balofy ma dowody na to, że to ona? Jak na laskę to dość dziwne zachowania, ale imo jedynie ;-)
W sumie to mam to gdzieś. Płeć - rzecz nabyta ;-)

mit o tym ze sally to facet, zostal juz obalony z 2, 3 lata temu, sa na to dowody :cool:
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
nie chcę być złośliwy ale jeśli rzeczywiście Bagiński przekazał złą kartkę sędziemu to powinien być odsunięty z sędziowania przynajmniej na jakiś czas na KSW...poza tym nie wiem jak wyglądają te kartki ale nie ma tam nic co pomogłoby uniknąć pomyłek?To tak apropo...bo uważam że to tłumaczenie to kit wymyślony na szybko, teraz niby coś zrobili ale co to zmienia? wałek był i tyle...mogli się tez tłumaczyć że sędzia ringowy źle podliczył wynik i na potwierdzenie dać skana świadectwa z trójka z matematyki ALE CO TO ZMIENI? żenada, żenada i jeszcze raz żenada...
bywały w sporcie i nadal bywają różne wałki, były , są i będą ale pierwszy raz słyszę tak żenujące tłumaczenie...
  • 0

budo_areczek86(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Bagi tego dnia chyba umoczył walkę z Asztonem w Pruszkowie na MP to nie ma co się czepiać ;-)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Poniżej karta sędziowska z KSW. Jak można k... pomylić zawodników :?:

Dołączona grafika :!: :) :idea: :) :) :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

"Uznajemy, że walka Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem Thompsonem się nie odbyła - ogłosiła federacja KSW."

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

no to qrwa ładnie ... żenady ciąg dalszy


Uzasadnienie anulowania walki dziecinne, naprawdę dziecinne. Bagiński to nie wiem po co się podkłada bo co ma karta zawodników do sędziowania? Ślepi oni tam są czy cóś? :nie:

Chyba muszą zacząć wykładać kasę na odpowiednich ludzi, bo to naprawdę niefajna i amatorska wtopa.

Jeden sędzia rzekomo się omylił. To co pozostali dwaj dawali na Pudzillę?
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

To co pozostali dwaj dawali na Pudzillę?


Tak - jeden optymista wypunktował remis, a jeszcze lepszy wizjoner zwycięstwo Pudźka :)
  • 0

budo_bloody
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Bagi tego dnia chyba umoczył walkę z Asztonem w Pruszkowie na MP to nie ma co się czepiać ;-)


Bagi walczył w niedziele.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Ja sie zastanawiam, czemu do cholery wine wzial na siebie Bagi, jakos nie sadze zeby mogl sie tak pomylic i nie probowac wyprostowac tej sytuacji. Ot pomylil niby Kartki i mamy wygrana Pudziana....to co reszta sedziow klapki na oczach i tez nie protestowala, serio uwazali ze 1 runda byla dla Pudzka? Ja bym takich specow juz nigdy nie zatrudnil, ale wiadomo ze to raczej wina KSW niz ich. Ot pewnie dostali maly bonus, za pomaganie swoim i tyle.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Ja sie zastanawiam, czemu do cholery wine wzial na siebie Bagi, jakos nie sadze zeby mogl sie tak pomylic ...

Ale jeśli się pomylił to się przyznał. Cały Bagi.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
I przeprosił "pana Mariusza" bo ten w dogrywce mógłby wygrać...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024