Skocz do zawartości


Zdjęcie

KSW 17 wyniki na zywo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_plywak666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

i kwestia taka ze albo dostal by na rozgrzanie 2 sredniej klasy zawodnikow do sprawdzenia, albo rzucili by go troche glebiej


wystarczy spojrzeć na występy Santiago na UFC, który prezentuje podobny poziom do Mameda - na początek dostał Stanna i Maię - Santiago z nimi nawet nie pierdnął i poleciał z UFC po 2 walkach
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
duzo zalezy od tego jakich przeciwnikow dostaje, przyznajmy uczciwie ze zaden z nich nie byl latwym przeciwnikiem. w dodatku stann to w zasadzie koszmar dla kogos ze szczeka taka jak santiago.
a z kolei juz w bellatorze mamed na wyraznie straconej pozycji by nie byl wzgledem nikogo poza lombardem, ze shlemenko by byla epicka walka tez mysle :)
poza tym, mysle ze po takich dwoch walkach w ufc by zarobil to co u nas w 2-3 lata :) no i i alby sportowe wyzwanie.
o ile kojarze, to w turniejach bellatora jest za kazda walke po 10.000$ + jakies bonusy a za wygranie sezonu jeszcze jakis tam duzy bonus. no to jest forsa ktorej nie uswiadczysz w europie.
tego mamed nie bedzie mial w ksw nawet jesli zarabia obok pudzka najwieksza kase.
problem ze stanami, zwlaszcza z bellatorem moglby byc z tym co spotkalo grabowskiego.
czyli obalenia i bezpieczna pozycja bez ryzyka.
zreszta, decyzja nalezy do mameda i jego managerow, ja jako fan sportu i fan mameda bym sobie na marginesie zyczyl go zobaczyc z najlepszymi jeszcze zanim starosc go dorwie i nie wroci obijac leszczy w polsce na emeryturke ;]
bez wiekszych problemow jesli nie bedzie kontuzji te 4 lata jescze powinien powalczyc na wysokim poziomie (duzo zazwyczaj mamed w walkach nie zbiera), a to jest czas ze jeszcze mozna poszalec na zachodzie.
a gdyby do tego sie przeniosl do stanow i te 4 lata spedzil w dobrym teamie, to by bylo naprawde epicko :)
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Balofy widze jakie masz pojecie o kasie w tym sporcie, jezeli uwasz, ze mamed na dwoch walkach zarobi tyle co w Polsce 2-3 lata. Chyba sobie kurwa jaja robisz :roll:
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
zawsze taki wygadany byles czy tylko specjalnie dla tego postu tak sie rozwinales?
ja tak nie twierdze ze pozjadalem wszystkie rozumy, ale probowalem chociaz robic cos, o czym widocznie nie slyszales, a nazywa sie to sztuka argumentacji.
jesli wiesz jaka kase w przyblizeniu ciagnie mamed za walke to czemu nie napisales tylko sie spinasz o byle gowno?
i nie wiem czy to samo co w 2 czy 3 lata w polsce zarobi, moze mniej, upierac sie nie mam zamiaru, ale w tej chwili i walczy w ksw 3 razy do roku. nie jest to szczegolnie duzo.
i wydaje mi sie ze ciagnac kilkanascie tysiecy dolcow (uwaga uwaga, slowo klucz, spekulacja, bo nikt nie wie jakie stawki czy bellator czy ktokolwiek inny mamedowi proponowal, bo moglo by to byc 5.000$ albo kto wie, 15.000$ a moze jakims cudem troszke wiecej?) + sponsorzy walczac dwa razy zarobi wiecej niz za 3 walki w ksw.
jak masz inne dane, chociaz w przyblizeniu, to dawaj smialo, ja sie lubie uczyc.
ale bym mial prosbe, nastepnym razem bez takiej glupiej napinki jesli uwazasz ze ktos sie myli.

P.S. a co do kwestii sportowych i rozwoju i calej reszty podtrzymuje swoje zdanie.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Co za sens walczyć ze słabym przeciwnikiem?

Trzeba znajdować sobie coraz lepszych. Jeśli UFC to na razie za wysokie progi to każda organizacja wyżej ceniona niż KSW będzie dobra.

Wiek tutaj się nie liczy, tylko forma sportowa, doświadczenie i motywacja.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

.
drugi aspekt to kwestia religii, wiemy ze juz byl prawie w bellatorze i wyszlo jak wyszlo.
....


Sorki ale nie jestem w temacie.O co chodzi z wyszlo jak wyszlo??
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Miał propozycję walki we wrześniu. Odrzucił, bo na sierpień ramadan przypadał a wtedy nie trenuje.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Biorąc pod uwagę, jak mocno Bellator lansuje Lombarda, a KSW Mameda, to nie sądzę żeby udało im się kiedyś dojść do porozumienia, które będzie "chronić" obydwu zawodników. A dwóch nie może być niepokonanych ;)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bagi wszystko prostuje.


Mam dla niego szacunek za to jak to robi i że ma tyle odwagi.

ma rzeczywiście...trzeba mieć wiele odwagi żeby powiedzieć przed kamerami że się pomyliło karty, a potem podczas ogłaszania wyniku się nie słyszało co było powiedziane bo było zamieszanie i wogóle...jak dla mnie słabe trochę...poza tym jak on to ujął? "nie było by problemu gdyby jeszcze jeden sędzia widział walkę tak jak on"----> ja myślę że takie stwierdzenie jest przynajmniej lekko beszczelne- nie byłoby problemu jakby podał dobrą kartkę-ot tyle, lub aż tyle :twisted: poza tym- nikt na koniec nie sprawdza tych sędziowskich kart żeby to szybko zdementować? Trzeba był całego dnia? Poza tym skoro była to wina sędziego to czemu walka "no contest"- czemu nie zmieniono wyniku na wygraną Thompsona?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Pitman nie kop juz lezacego :D
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
[quote name="budo_.]...Poza tym skoro była to wina sędziego to czemu walka "no contest"- czemu nie zmieniono wyniku na wygraną Thompsona?[/quote]
Żeby sie Mario nie wkurwił.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
[quote name="budo_.]...Poza tym skoro była to wina sędziego to czemu walka "no contest"- czemu nie zmieniono wyniku na wygraną Thompsona?[/quote]

bo bylby remis (1 sedzia dla pudzka, 1 remis i Baginski dla Thomsona).

taka dygresja. wydaje mi sie ze Pudzian stracil sporo ze swojej dawnej sily. zaryzykowalbym ze juz nie jest najsilniejszym zawodnikiem w mma. zyskal kondycje, technika nadal kuleje a sily juz nie ma...

Itosu

PS. . ale bym pizgal gdyby dyrektor artystyczny KSW Waldek Kasta pociagnal tube Thomsonowi za psucie widowiska :)
  • 0

budo_crazyboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
[quote name="budo_Itosu"][quote name="budo_.]...Poza tym skoro była to wina sędziego to czemu walka "no contest"- czemu nie zmieniono wyniku na wygraną Thompsona?[/quote]

bo bylby remis (1 sedzia dla pudzka, 1 remis i Baginski dla Thomsona).

taka dygresja. wydaje mi sie ze Pudzian stracil sporo ze swojej dawnej sily. zaryzykowalbym ze juz nie jest najsilniejszym zawodnikiem w mma. zyskal kondycje, technika nadal kuleje a sily juz nie ma...

Itosu

PS. . ale bym pizgal gdyby dyrektor artystyczny KSW Waldek Kasta pociagnal tube Thomsonowi za psucie widowiska :) [/quote]


...a był kiedyś najsilniejszym?
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
mialem na mysli w sensie rekordow bitych na ciezarach. jeszcze w walce z sylvia widac bylo ze pudzian ma sile. w ostatniej walce z thomsonem wydawalo mi sie ze nawet silowo sobie nie radzil.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Co ma ciąganie boeingów do bicia po ryju?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Akurat to ma.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Ta, akurat w walce s Sylvią było widać ile ma. Można np. samemu się odklepać.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Cwiczenie, polegajace na ciagnieciu roznych ciezarow o roznych ksztaltach, stoswane jest szeroko i gesto w zapasach. Odnosilem sie tylko i wylaczenie do tego. Pudzianem sie nie interesuje.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Tyle, że tu nie ma żadnej analogii. Trening strongmanów a zapaśników to dwie różne rzeczy. Jedyne co je łączy w tym aspekcie to "ciągnięcie różnych ciężarów". Ale to dramatycznie inne obciążenia, inne tempo, tu statyka, tam dynamika, tu beztlen, tam nie. Więc jestem skłonny podtrzymać to od czego się zaczęła ta durna wymiana ;-) - ciąganie boeingów nie ma żadnego odniesienia do siły funkcjonalnej na macie.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

i wydaje mi sie ze ciagnac kilkanascie tysiecy dolcow (uwaga uwaga, slowo klucz, spekulacja, bo nikt nie wie jakie stawki czy bellator czy ktokolwiek inny mamedowi proponowal, bo moglo by to byc 5.000$ albo kto wie, 15.000$ a moze jakims cudem troszke wiecej?) + sponsorzy walczac dwa razy zarobi wiecej niz za 3 walki w ksw.
jak masz inne dane, chociaz w przyblizeniu, to dawaj smialo, ja sie lubie uczyc.
ale bym mial prosbe, nastepnym razem bez takiej glupiej napinki jesli uwazasz ze ktos sie myli.


To ja bez napinki przedstawię swoje wyliczenia, które chyba aż tak optymistyczne nie będą (czyli, że zarobiłby 2 razy więcej)

Mamy przykładowe zarobki z ostatniej numerowanej gali [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]*.
Zakładamy, że Mamed jest albo na dole głównej karty, albo okolice Spike TV. Tam zarobki są od 6K$(Alex Soto) aż do 19K$(Rick Story i Brian Bowles). Nie dostałby IMHO więcej niż Faber (były mistrz WEC, które obecnie jest UFC i długo związany z firmą) czy Bonnar z Kapmannem (obaj około 5 lat w UFC).


Zróbmy z tego twoje 15K (dla mnie przestrzelone, ale powiedzmy, że się dobrze wytargowali)+ bonus za wygraną (podwojenie stawki) + kolejne 15K od sponsora (tutaj strzelam). Zakładamy bez bonusu za KO/Sub/walkę wieczoru (rozwaliłby wyliczenie - jest możliwy, ale niepewny - a kwota za bonus jest bardziej nastawiona tak aby zaspokoić te większe nazwiska, więc jest niemal 2 razy większa niż pensja wygranego średniaka z bonusami.).

45tys $ = (po kursie 3,3) = 148,5 PLNów

Jeżeli byłoby to 10K za walkę (reszta bez zmian czyli bonus + 15K od sponsora)

35K $ = 115,5 PLNów

Sądzę, że UFC mogłoby mu zapewnić początkowo 2-3 walki w roku (chociaż ostatnio mają jakąś galę niemal co 3 tygodnie, to może w 2012 byłoby więcej)

Zarobki Mameda w KSW nigdy nie zostały publicznie przedstawione i są zawsze kwestią spekulacji. Jednak musimy założyć że zarabia nie mniej niż Pudzian, bo ma status gwiazdy. Gdzieś pośród ćwierkania ptaszków padła kwota około 200 tys. za walkę, co IMHO jest realną sumą przy takim budżecie. Są jeszcze kontrakty reklamowe (ostatni to OSHEE). A tutaj marka "Mamed" jest już wyrobiona - można ją drożej wyceniać. Mamed też walczy około 3 razy w Polsce.

Czyli jak widać - początki w UFC byłyby wg. mnie mniej więcej podobne finansowo. Gdyby odniósł sukces - niewątpliwe wystrzeliłby ostro z zarobkami przekraczając możliwości KSW. Pytanie - co jeżeli musiałby wrócić dość szybko? Mamed na szczęście daje efektowne walki, a Dana takich lubi, więc nie sądzę żeby tak się stało, ale trzeba się przygotować na najgorsze. Dlatego zakładałbym troszkę gorsze warunki finansowe w Bellatorze na starcie.


Na razie cieszmy się z bardzo realnie zapowiadającej się podwójnej walki z H. Lombardo - musi być coś na rzeczy, skoro o tym dość oficjalnie mówią.

*W powyżej podanych kwotach nie są brane pod uwagę koszty przyznania licencji oraz podatki, jednocześnie liczby te nie zawierają pieniędzy płaconych przez sponsorów, które często stanowią znaczącą część zarobków zawodnika. Kwoty nie uwzględniają też specjalnych bonusów, które organizacje często płacą swoim zawodnikom.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024