Skocz do zawartości


Zdjęcie

KSW 17 wyniki na zywo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
co tam Thompson gadal na koncu jak zabral mikrofon temu gogusiowi ?
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Mówił, żeby czytać Budo, a nie tylko pisać.
  • 0

budo_dzosua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
never leave it to the judges ;-)
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Ludzie,
gdzie wy tu widzicie wygraną Pudziana w II rundzie?!

Pierwszą przegrał z łomotem, a że w drugiej nie lezał tylko na plecach i po 4 minutach zbierania batów raz trafił prostym to ma znaczyc, że wygrał rundę...

Jakby Pudzian miał choć za grosz honoru to po tym kompromitującym werdykcie oddałby puchar Thompsonowi,

żenua
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Ma ktoś nagranie z publiki żeby zobaczyć co się działo po tym jak polsat włączył reklamy?
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Jakby Pudzian miał choć za grosz honoru to po tym kompromitującym werdykcie oddałby puchar Thompsonowi,


Za grosz czego?? Ludzie kiedy zrozumiecie, że to jest biznes i z uczciwą rywalizacją ma niewiele wspólnego, goście sobie tworzą swoją organizację i ustalają reguły, nie podoba się to do widzenia to taki znak czasów, niektórzy mają swoje forum i też wywalają tzw, niepokornych jeśli nie gadają po ich myśli. Żeby nie było nie popieram takich działań, nazywam tylko rzeczy po imieniu
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
sek w tym, ze takie walki, mniejsze czy wieksze, zdarzaja sie nie tylko u nas.
AAAALE, AAAAAAALLEEEE, jesli zawodnik ma jaja, i nie ma klapek na oczach potrafi przyznac jak wyglada sytuacja.
pudzian albo nie ma jaj i jest biznesmenem a reszte ma w dupie, albo ma klapki na oczach i nie chcial widziec tego co sie wydarzylo. i kazda z tych opcji stawia go w zlym swietle i mozna o to miec pretensje rowniez do niego.
fakt ze ksw to zabawki dwoch osob nie zmienia wcale faktu. grac trzeba fair i wedlug regul ktore samemu ustalasz.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

jesli zawodnik ma jaja, i nie ma klapek na oczach potrafi przyznac jak wyglada sytuacja.
.

vs zawodnik potrzebuje kasy, ma dogadywkę i w dupie to co pomyślą inni, bo ważne by na konto wpłynęło.

To jest Polska i nie poznałem jeszcze takiego, co by nie chciał więcej.


Oczywiście nie popieram takiej postawy, tym nie mniej grabie zawsze grabią do a nie od siebie.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
haha, cale to sedziowanie na tej gali bylo polozone (na KSW wygrać z ulubieńcem tłumów to chyba trzeba porpostu poddac albo ciezko KO, bo pewnie jeszcze po jakims lekkim usadzeniu sedzia uratuje polaka)

no i ktos wreszcie musi mameda oduczyc tych tajnych skoków ninja, jakis bardziej doswiadczony zapasnik grappler kiedys go usadzi przez taka glupote ... (ale zeby nie bylo hejtu, mamed w ladnym stylu wygral!)

ktos ma moze tytuly piosenek poszczególnych piosenek do ktorych wchodzili zawodnicy? (szcególnie matta horwicha?)

I fuck kejesdablju! this is fucking joke !!!!!!! (jednak kraj albiony wydaje poetów godnych szlachcica znad stradfordu :) )
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Biznes biznesem, ale ta gala dobitnie pokazuje w ktora strone wlodarze KSW maja zamiar sie rozwijac: telewizyjny show, lokalny rynek i wmawianie niedzielnym kibicom, ze jestesmy najlepsi i walcza u nas najlepsi (z informacji polsatu dowiedzialem sie, ze Jesse Taylor to jakis wielki miszczu "wszechstylowej walki wrecz"). Nie twierdze oczywiscie, ze MMA ogladac moga tylko ludzie, ktorzy widzieli Royce'a w UFC i Sakurabe w Pride. Natomiast na przykladzie UFC widac, ze masowa publicznosc MMA mozna wychowac, a u nas tego nie ma i nie widze wielkich szans na jakas zmiane. K&L strzelaja sobie w stope, bo zamiast wykorzystac moment na budowanie powaznej europejskiej federacji mma opartej na pieniadzach polsatu, czyli de facto Janka Kowalskiego, robia kolejny "taniec z gwiazdami", ktory po 7 edycji zwyczajnie sie Jankowi znudzi (chyba ze walczyc beda skapo ubrane fajne dupeczki) bo ani nie potrafi on odroznic rumby od paso doble ani sierpowego od cepa. Gala bez Pudziana pokazala jak bardzo Polacy interesuja sie MMA. Wcale.
Przekrety sedziowskie raczej nie poprawiaja wizerunku KSW "na zewnatrz". Pewnie, mozna mowic, ze zawodnicy i tak przyjada jezeli dostana odpowiednia kase, ale swiadomosc, ze moga zostac wyruchani przez sedziow wcale w negocjacjach nie pomoze. Mozna sie tez tlumaczyc, ze to nie federacja sedziuje, tylko "niezalezni" sedziowie, ale... kaman, taki kit to my, a nie nam. Jeszcze gdyby to byla pierwsza taka wpadka moznaby puscic ja w niepamiec, ale przeciez KSW znane jest z "kontrowersyjnych" decyzji sedziowskich, najczesniej na korzysc zawodnikow KSW.
Co do samych walk... chcialem przeprosic pana Tomasza Drwala ze to, ze zasugerowalem, jakoby jego ostatnia walka byla malo ciekawa. W starciu MMA Attack - KSW 1:0 dla beniaminka. Mamed klasa, Kornik tez bardzo fajnie (imho nie ma mowy o lucky punchu), Janek z wielkimi jajami ale bez gazu, reszta bez szalu.
I jeszcze Janisz... ten koles chwilami NIE MA ZIELONEGO POJECIA o czym mowi.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

no i ktos wreszcie musi mameda oduczyc tych tajnych skoków ninja, jakis bardziej doswiadczony zapasnik grappler kiedys go usadzi przez taka glupote ...

Np. Matt Lindland albo Jesse Taylor? :)
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

jesli zawodnik ma jaja, i nie ma klapek na oczach potrafi przyznac jak wyglada sytuacja.
.

vs zawodnik potrzebuje kasy, ma dogadywkę i w dupie to co pomyślą inni, bo ważne by na konto wpłynęło.

To jest Polska i nie poznałem jeszcze takiego, co by nie chciał więcej.


Oczywiście nie popieram takiej postawy, tym nie mniej grabie zawsze grabią do a nie od siebie.



ale co zmieni przyznanie się do tego, że nie czuje się wygranym? jak choćby quinton to zrobił po walce z murilo ruą i bodajże z machidą.

takie rzeczy sprawiają, że tych ludzi się bardziej ceni a samego werdyktu sędziów się nie zmieni.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Z tego co pamiętam Róźal oddał puchar i jakoś dla niego problemem to nie było - bo niektórzy mają zasady a inni niestety nie.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
jesli dobrze pamietam to w jakims wywiadzie z tym blondynem (to chyba lewandowski, ale nie wiem), mowil ze ogolnie KSW wyrobilo sobie zajebista marke w europie a zawodnicy chca walczyc w kejesdablju bo wiedza ze moga liczyc na uczciwe sedziowanie, i ze nikt ich nie wydyma ............................................................................................

nie wiem ale chyba w jakims swiecie rownoleglym on rozwija to swoje KSW
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Podobno Albert Einstein miał schizofrenię ;-) Często więcej osiągają w życiu osoby, które mają swoją wizję i nie przejmują się tym co mówią inni :)

A jeszcze hipotetycznie a propo oddawania pucharów. Załóżmy, że Pudzian nie wiedział, że jest ustawka W momencie gdy mimo, że wie, że przegrał to słyszy werdykt sędziego to myśli hmm jak oddam zwycięstwo to co? Werdykt się nie zmieni, może zyskam opinie fair play i kibiców, ale też nie wiadomo jak zareagują szefowie zajebistej organizacji Kejesdablju :) Na co mi to>? Robię swoje, odbieram pas i tyle ;-)

Taki Różal i tak nic nie ma, żalił się, że walczył za marną kasę i wątpię czy w KSW by oddał puchar, natomiast w przypadku Pudziana w grę wchodzą zapewne spore sumy.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Marcin "Różal" Różalski wygrał z Siergiejem Szemietowem w walce otwierającej KSW 16. Polak triumfował, ponieważ rywal nabawił się kontuzji ręki. Wobec tego postanowił mu oddać puchar.

cytując onet.

- Chodziło o to, że ja wiem, co to znaczy przegrać z kontuzją. Nie raz tak miałem. On nie przegrał zatem ze mną, ale z urazem, przynajmniej tak twierdził i dlatego oddałem mu puchar - dodał Polak.

"Różal" nie był zadowolony z przebiegu tego pojedynku. - To była najgorsza walka, jaką stoczyłem w ostatnim czasie. Nie jestem z niej dumny i na pewno nie będę się obnosił z tym, że wygrałem kolejną walkę w MMA - powiedział polski fighter.


  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo

Podobno Albert Einstein miał schizofrenię ;-) Często więcej osiągają w życiu osoby, które mają swoją wizję i nie przejmują się tym co mówią inni :)

A jeszcze hipotetycznie a propo oddawania pucharów. Załóżmy, że Pudzian nie wiedział, że jest ustawka W momencie gdy mimo, że wie, że przegrał to słyszy werdykt sędziego to myśli hmm jak oddam zwycięstwo to co? Werdykt się nie zmieni, może zyskam opinie fair play i kibiców, ale też nie wiadomo jak zareagują szefowie zajebistej organizacji Kejesdablju :) Na co mi to>? Robię swoje, odbieram pas i tyle ;-)

Taki Różal i tak nic nie ma, żalił się, że walczył za marną kasę i wątpię czy w KSW by oddał puchar, natomiast w przypadku Pudziana w grę wchodzą zapewne spore sumy.


ale pierniczysz panie ;-)

pudzian nie byłby pierwszym i nie byłby ostatnim gdyby tak zrobił, sędziowie punktowi TEORETYCZNIE nie podlegają wpływom organizatorów (vide ufc) więc to jakby zareagował pudzian na decyzję sędziów nie powinno być sprawą organizatorów. jakiekolwiek konsekwencje wobec pudziana świadczyły by tylko o braku profesjonalizmu ze strony K&L i tyle. ( kolosus trochę przegiął z przeklinaniem stąd pewnie panowie organizatorzy zainterweniowali przestraszeni wizją wymknięcia się sytuacji spod kontroli ;-) )
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
To co mówisz nie przeczy temu co rzeczę ja ;-)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 17 wyniki na zywo
Pienia też mam takie wrażenie, że czasem komentarz z KSW nie współgra z tym co leci z telewizorni :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024