Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl na suchą mase mięśniową


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

kryss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:29
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :42
  • Pas [cm]:84
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Cykl na suchą mase mięśniową
Witam, Chciałbym zrobić cykl na jak najlepszą jakość mięśnia. Zależy mi na poprawie definicji oczywiscie z 3-4kg dodatkowo by sie przydało, Moje pytanie jest takie jaki polecacie do tego celu PH czy może lepiej SAA np winstrol? Z góry dzięki
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową
jaki staż ?? jakie przebyte cykle ??



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową
pewnie bedzie to Twoj pierwszy cykl SAA wiec zabawki typu tren badz boldek czy nawet deka odpadaja..
  • 0

kryss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:29
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :42
  • Pas [cm]:84
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową
Staz mam napisany w prof jakies 2 lata, co do cykli to brałem kiedys TRENADROL jedanak nie liczyl bym tego jako cykl poniewaz sięgając po to myslalem ze to odzywka kiedys tu pisalem to, kumpel polecil ja wzialem bez odbloku i spadki duze. Więcej nie brałem nic poza kreatyna bialkiem i kilka innych odzywek. Podstawowe info jest w moim profilu chyba ze cos jeszcze trzeba wiedziec zeby mi doradzic?
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową

sprubuj boldenona z winkiem napewno zrobi niesamowity twardy miesien z tym ze ponoc chodza słuchy ze winko hiszpanskie juz ponoc nie tak dobre ale to połacznie wciaz dobrze jest oceniane.
Chyba na suchy twardy miesien to najlpesze połacznie a dawkowanie niech ci dobiora wiecej wiedzacy bo kazdy pwoienien kierowac sie wałsnna opinia albo słuchac w tym wypadku wiekszych.

Słuchaj chłopak jechal di tej pory na samych suplach wiec nie widze powodu zeby od razu lapal sie za koks, no chyba ze juz bardzo chce. Osobiscie polecalbym cos  w stylu H Drolu na poczatek jak znalazl. Sila ladnie idzie i miecho 1 klasa w dodatku cykle sie robi 4 do max 6 tyg a nie kilka miachów ciagnac. Oczywiscie do tego suple plus na koniec pct w stylu Areamadext i bedziesz zadwolony na 100 %. Oczywiscie o czyms tak oczywistym jak o diecie mowic nie musze.  Przy takiej masie w stosunku do wzrostu wydaje mi sie ze nie ma sensu lapac sie za saa.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

kryss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:29
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :42
  • Pas [cm]:84
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową
Tez mi sie wydaje ze laczenie dwoch silnych SAA to za duzo jak na mnie wielki nie jestem, wiem tez ze dobrą jakosc miesnia i definicje nie robią cudowne srodki jakies aeroby musza byc itp jednak pewne jest to ze sa srodki bardziej do tego przeznaczone i wlasnie chcialem znac wasza opinie jakie to bo za bardzo sie nie rozeznaje więc jest macie jeszcze jakies propozycje jak kolega wyzje to poprosze i sie zdecyduje na cos pozdro
  • 0

kryss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:29
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :42
  • Pas [cm]:84
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową
I przy okazji niech ktos napisze jak do tego np h drolu sie odblokować czy clomid musi byc czy wystarczy jakis PCT z allegro + tribulus i kreta po cyklu.
I Jeszcze takie pytanie do Mac406 widzialem w dziale o ph pct i saa ze ventolin lek na astme tez cos daje do cyklu moge to miec wiec mam to brac ?:)
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową

sprubuj boldenona z winkiem napewno zrobi niesamowity twardy miesien z tym ze ponoc chodza słuchy ze winko hiszpanskie juz ponoc nie tak dobre ale to połacznie wciaz dobrze jest oceniane.
Chyba na suchy twardy miesien to najlpesze połacznie a dawkowanie niech ci dobiora wiecej wiedzacy bo kazdy pwoienien kierowac sie wałsnna opinia albo słuchac w tym wypadku wiekszych.


Boldo z winkiem od razu na pierwszy cykl heheh :) za duzo zes poczytal tych opini i ankiet, jesli juz to zaczyna sie od slabszych srodkow i stopniowo uzywa sie mocniejszych lub zwieksza dawki. A winko hiszpanskie nie tak dobre?? Dobre to ono jest tylko ze teraz praktycznie kazde jest fake, no chyba ze jakies ze starszych zapasow poodkladane na czarna godzine. A co do trena to nie trzeba sie o ptaka martwic jesli sie bierze do niego tescia, fakt tren zbija poziom tescia praktycznie do zera wiec samego go nie zastosujesz, logiczne wiec jest rzecz biorac ze do trena w jednym cyklu bierze sie tescia.
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową

To co mu polecisdz ten cąły H-drol jeszcze bardziej go dobije niz dwa specyfiki na raz bo jebie watrobe jak poł wieku picia wodki. Potem łaża tacy po lekarzach i zmajuja miejsce w kolejce starym babciom bo testy na wątrobe robia. Boldenon jest najbezpieczniejszym srodkiem i kazdy o tym wie. Owszem łaczenie na pierwszy cykl to porazksa i głupotai tu masz racje, z tym ze myslałem ze cche zrobic definicje to jest po jakis cyklach  stąd moja opinia. Nie napisał przeciez ile cykli robił i w jakim jest stadium

Nie wiem jak ze sterydami ale widze ze o PH to masz mizerna wiedze. Troche tego pozarlem i moge z czystym sumieniem polecic H drol. Jest to lightowy Ph nie ryje flaków jak np. Massdrol i nie nalezy oczekiwac jakis kosmicznych przyrostów ale jak na pierwsze spotkanie z chemia jak znalazl. Nie wiem gdzei przeczytales glupote w stylu "H Drol (...) jebie watrobe jak pol wieku picia wódki" ale nie pisz wiecej takich sloganów. Jezeli dorzuci do diety witaminki, i Livier Detox&Regen to absolutnie nie ma powodów do obaw. Ps; Zeby rozjebac watrobe trzeba duzo duzo wiecej niz H drol :)
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową
kevin z calym szacunkiem ale Twoja wiedza jest tylko teoretyczna.. jakie masz doswiadczenie z ph/saa ? bo podejrzewam ze znikome skoro czytalem gdzies ze na pierwszy cykl polecasz boldka O_o zapewne nigdy nie brales ph wiec po co sie wypowiadasz na ich temat.. fajnie ze sie udzielasz na forum ale zachowaj jakis dystans..
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową
a ja Ci teraz powiem cos z wiedzy praktycznej otoz bralem trenadrol bardzo mocny ph jakos nic niepokojacego w czasie cyklu i po nie zauwazylem procz sporego bloka ale to normalne bylem tez na cyklu massdroll+3-ad tez bardzo mocne ph ale jakos zyje i mam sie dobrze. wszystko zalezy od odpowiedniego podejscia do cyklu nie mowie ze ph nie ciachaja wnetrznosci no bo ciachaja i taka jest prawda ale po odpowiednim zabezpieczeniu i przygotowaniu do cyklu mozna to naprawde zminimalizowac. na temat ph duzo moze powiedziec janu ktory przeszedl kilka cykli na ph nawet ostatnio wstawil wyniki prob watrobowych i jak bylo widac wszystko bylo OK wiec wszystko zalezy od poziomu wiedzy i odpowiedniego podejscia do cyklu a jezeli chodzi o omke to nie zgodze sie ze nie mozna zrobic na niej dobrego miecha. znam osoby ktore po omce nie puchna jak balony nie zalewa ich tak strasznie za to lapia fajna mase ale to tez kwestia pewnie glownie i genetyki ale takze odpowiedniej diety i treningu.
  • 0

kryss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:29
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :42
  • Pas [cm]:84
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową
Witam. widze sie tu rozpisaliście co lepsze ph czy ssa, pisałem wyżej jaki miałem cykl na Trenadrolu PH (czy wy nie doczytijecie?) jedyny moj kontakt z dopingiem i do tego zle zrobiony bo nie wiedziałem co to jest...jak pisalem wyzej myslalem ze to odzywaka kolega polecił, teraz biorąc sie za ph czy saa wiem ze trzeba odpowiednie witaminy jesc osłonki i odblok...
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na suchą mase mięśniową

Witam. widze sie tu rozpisaliście co lepsze ph czy ssa, pisałem wyżej jaki miałem cykl na Trenadrolu PH (czy wy nie doczytijecie?) jedyny moj kontakt z dopingiem i do tego zle zrobiony bo nie wiedziałem co to jest...jak pisalem wyzej myslalem ze to odzywaka kolega polecił, teraz biorąc sie za ph czy saa wiem ze trzeba odpowiednie witaminy jesc osłonki i odblok...


Dla jednych jest lepsze SAA dla innych PH nigdzie nie znajdzesz jednoznacznej odpowiedzi.

Dyskusja na temat PH/SAA to syf tez jest nie namiejscu, te tematy byly juz poruszane setki razy i wywiazuje sie niepotrzebna klutnia :) Teorie o PH/SA syfie radze zchowac dla siebie, tu jest dzial dopig i jesli ktos nie ma do tego przekonania radze poprostu tu nie wchodzic. Zreszta w rubryce doping czerwonym drukiem jest napisane ze jesli ktos nie ma doswiadczenia z PH/SA proszony jest o niewypowiadanie sie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024