Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy cykl- Winstrol??? cel:redukcja wagi+rzezba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

MlodyCCH89
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy cykl- Winstrol??? cel:redukcja wagi+rzezba
Witam wszystkich to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc
wiek:21lat
wzrost:170cm
waga:82kg
staż:3lata(ok 2lat przerwy)
Przejde do sedna wracam na silke po 2latach przez ten czas przytylem ok 12kg, chce zaczac cykl winstrolu+jakis spalacz moze efedryna moim celem jest dosc znaczna redukcja wagi przy jednoczesnym zachowaniu czystego miesnia. Slyszalem ze dobrze jest laczyc win+clembuterol(ew.efedryna)do tego dieta nisko weglowodanowa i treningi na zasadzie maly ciezar, powtorzenia az do bolu. a po silowni ok 25min bierzni codziennie. co o ty sadzicie??? jesli macie inne opcje prosze piszcie. slyszalem ze po pierwszym cyklu winstrolu nie trzeba sie odblokowywac?! czy to prawda? prosze piszcie co sadzicie
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl- Winstrol??? cel:redukcja wagi+rzezba
Wystarczy Tobie odpowiedni aerobowy trening + dieta oraz dobry spalacz np Dyma-Burn Xtreme z Ephedrina™. Zaden steryd ananboliczny, Clenbuterol, PH nic Ci nie pomoze bez dietki i dobrego treningu.

MlodyCCH89
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl- Winstrol??? cel:redukcja wagi+rzezba
No wlasnie liczylem ze bez wspomagaczy sie obejdzie ale watpie.Jestem zdeterminowany zeby zaczac cykl. MaC406 co sadzisz o takim zestawie,czy moze okazac sie skuteczny jesli masz cos innego na mysli moglbys mi napisac co???no wlasnie o to chodzi ze na mnie zadne spalacze nie dzialaja probowalem kiedys efedryne z kofeina i fat burnera plus aerobowe cwiczeniaz i dieta po 2 mies nie bylo zmian.takze raczej jestem przekonany tylko nie wiem co dlatego prosze o pomoc z gory dzieki
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl- Winstrol??? cel:redukcja wagi+rzezba
Jezeli Efedryna + Kofeina i Aspiryna nie dala rady to cos robisz bardzo zle lub miales fake efki :)
Winstrol/Stanazolol nie jest żadnym cudownym srodkiem na spalanie tkanki tluszczowej.
Napisz do dzialu Trening i Dieta a za 2 miesiace zobaczysz efekty.
Nie jestes jakis super ciezki 170cm/82kg. Najwieksza porazka to ta przerwa 2 letnia wiec daj sobnie czasu.
Pamietaj sterydami i clenem mozesz sobie mocno zaszkodzic.

MlodyCCH89
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl- Winstrol??? cel:redukcja wagi+rzezba
W takim razie nie zajmuje czasu.MaC406 dzieki za rade.Pozdrawiam i narazie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024