Skocz do zawartości


Zdjęcie

fedor-hendo spojler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

fedor-hendo spojler
hendo by tko ale wg mnie herb za wczesnie przerwal bo fedor zaczal sie ogarniac po pierwszym zamroczeniu. Jesli by puscil dalej to hendo pewnie by go ubil i nie byloby lekkich kontrowersji. No i hendo ladnie wyszedl z opresji na chwile przed tym jak sam skonczyl fiedzie
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler

Jesli by puscil dalej to hendo pewnie by go ubil i nie byloby lekkich kontrowersji. ....



Dokladnie to samo pomyslalem.Teraz ta walka bedzie ostro komentowana.Herb Dean juz zbiera negatywne opinie na amerykanskich forach.!!!

Szkoda Fedora:((
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Jest tak jak mówicie, Fedor po chwili obrócił się na plecy, więc mógł dalej walczyć :-/
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Herb zareagował prawidłowo. Fedor odpłynął na jakiś czas a odwrócił się na drugą stronę dopiero po przerwaniu walki. Kontynuowanie walki po nokaucie mogło by przynieść gorsze skutki dla jego zdrowia i dopiero wtedy ktoś mógł by mieć uzasadnione pretensje do sędziego.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Dołączona grafika
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
No w sumie racja, wygląda na zamroczonego.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Jak oglądałem pierwszy raz to też myślałem że prawdopodobnie za wcześnie ale Herb był bliżej i postąpił odpowiednio

Anyway:

Komentarz Dana White z twitera:

Michael Jordan of MMA!? Dumbest thing ever said!!! So stupid


Ludzie wylewają jad na White za brak szacunku dla Fedora :lol: Zauważyłem że co by ten człowiek nie powiedział o Fiedi to zarzuca mu sie brak szacunku itp Fedor ma wielu psychofanów

A prawda jest taka że Fedor nie prezentuje poziomu nawet na UFC i prawdopodobnie zwolnią go ze SF po 3 porażkach z rzędu. Nie chciał do UFC swego czasu bo prawdopodobnie zdawał sobie sprawę ze swoich możliwości
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Brakuje mu tego czym wygrywal - timingu... Mial walke wgrana, zamiast ustabilizowac pozycje, mlocil bez sensu, stracil pozycje i przegral.

K_P
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
A ja tam się cieszę. Hendo pokazał, że 1 pierwszej lidze trzeba być dobrym w każdym aspekcie, a nie bazować na eksplozywności i szczęściu.
I chwała menedżerowi Fiodora, że nie dogadał się wcześniej z UFC, bo w UFC gwiazda Fiodora'a zgasłaby już kilka lat temu.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
jebie mnie to ze herb byl blizej itd
w walce kongo vs barry - kongo tez odplynal pierwszy
Dołączona grafika
te zajebiscie wielkie walki powinien sedziowac mcarthy i margliata i tyle
bo czarnuch pewnie kase na hendo postawil
jebany cwel


(a ja kibicowalem hendo zawsze ale nienawidze tych niektorych jebanych sedziow w mma , herb dean i ten idiota mazagati na pierwszym planie)
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Herb Dean to wg. mnie jeden z najlepszych sędziów mma.. trochę szacunku..
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
chyba sobie jaja robisz
Ortiz vs Shamrock
Lauzon vs Pulver(nienawidze herb deana za ta walke)

tutaj nie chodzi o to czy ktos wygrywal czy nie
kazdy fighter ci powie ze wolalby dostac te kilka bomb wiecej ale zeby nie bylo watpliwosci
myslisz ze walka taka jak kongo vs barry skonczyla by sie tak jak sie skonczyla gdyby sedziowal herb dean?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Ja mam niesmak. Wydaje mi się, że jeszcze 2-3 ciosy sędzia mógł poczekać. Inna sprawa, że Fiodor mógł walkę spokojnie wygrać.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Troche racji. Znowu bedzie mnostwo pieprzenia i watpliwosci.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Ja czułem, że Hendo coś zdziała w tej walce. Szkoda Fedora, chyba powoli się wypala... Oby nie kończył jak CC, chociaż wszystko idzie w tym kierunku...
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Im bardziej byli spokojni o swoją przyszłość tym mniej sie starali. Takie życie. Przyszła pora młodych wilków na dorobku
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Moze ja sie nie znam, ale nie macie wrazenia, ogladajac urywek wstawiony przez saku, ze 1) Fedor zostal nie tyle zamroczony co wcisniety w mate przez Hendo 2) dostal 2 strzaly w tyl glowy 3) juz w momencie kiedy Herb Dean dobiegal Fedor wyraznie zaczynal sie odpychac od maty i przekrecac ?

Mysle, ze w momencie przerwania walki Fedor byl w miare ogarniety juz. Moglo oczywiscie byc tak, ze zanim po przekreceniu zlapalby Hendo, ten zdazylby go dobic. Ale wlasnie... MOGLO TAK BYC, nie znaczy ze by bylo. Przeciez nie mozna przerywac walki tylko na podstawie przewidywania co sie stanie... a w momencie przerwania Fedor byl raczej zdolny do walki, chociaz w marnej kondycji i pozycji.

Jedno co moze przemawiac za Deanem, to fakt, ze po tym wbiciu w mate faktycznie Fedor mogl wygladac na zamroczonego, a sedzia nie mial okazji ogladac kilku powtorek, zeby to ocenic. Tak czy inaczej walka mogla potrwac chocby te pare sekund dluzej. A co do tych uderzen w tyl glowy, to czy cos takiego w ogole powinno sie liczyc jako KO?
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler

A co do tych uderzen w tyl glowy, to czy cos takiego w ogole powinno sie liczyc jako KO?


w walce Overeem vs Arona, hen dawno temu jeszcze w Pride, Arona zza plecow Alistairowi wlepil znacznie wiecej ciosow w tyl glowy i w rekordzie ma wygrana mimo tego :wink:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler

Jak oglądałem pierwszy raz to też myślałem że prawdopodobnie za wcześnie ale Herb był bliżej i postąpił odpowiednio

Anyway:

Komentarz Dana White z twitera:

Michael Jordan of MMA!? Dumbest thing ever said!!! So stupid


Ludzie wylewają jad na White za brak szacunku dla Fedora :lol: Zauważyłem że co by ten człowiek nie powiedział o Fiedi to zarzuca mu sie brak szacunku itp Fedor ma wielu psychofanów

A prawda jest taka że Fedor nie prezentuje poziomu nawet na UFC i prawdopodobnie zwolnią go ze SF po 3 porażkach z rzędu. Nie chciał do UFC swego czasu bo prawdopodobnie zdawał sobie sprawę ze swoich możliwości



Niewiem ile w tym prawdy ale Swego czasu czytalem ze menadzer Fedora zadal 5 milionow za walke w UFC dlatego Dana ich wysmial i nazwal zwariowanymi Ruskimi.
Jakby White poszedl na taki uklad i Fedor mialby podobne wyniki jak w Strikeforce to by dopiero szlak go trafil!!!!! :D
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: fedor-hendo spojler
Moje dwa grosze: ten cios od dołu zdecydowanie zamroczył Fedora, nogi mu zmiękły i się rozpłaszczyły, ale potem Hendo mu faktycznie sprzedał kilka ciosów w tył głowy. Zapewne tym go obudził, tym niemniej Dean powinien był albo spauzować walkę i pouczyć Hendersona, albo dać im jeszcze chwilę powalczyć. Stało się jak się stało - ja od dawna powtarzam, że stare gwiazdy Pride już dawno się wypaliły, ale niektórzy wciąż wierzą. Jako taki poziom trzymają jeszcze tylko amerykańscy zawodniczy z odpowiednim zapleczem treningowym (np. Hendo czy Rampage), ale i na nich wkrótce pryzjdzie czas. Oczywiście mowa tu o najwyższym poziomie współzawodnictwa; na mniejszych galach mogą jeszcze trochę podziałać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024