Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Spojler] UFC 132


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

[Spojler] UFC 132
Nie mam pytań. Chyba najlepsza gala UFC jaką oglądałem.

Cieszę się, że wygrał Tito (kogo on pogrzebał? nie zaczaiłem metafory :) ), cieszę się, że wygrał Leben (niestety, "pierdołowatość Mirka" Silva zaczął przejawiać już jakiś czas temu). Condit chyba faktycznie niedługo dostanie walkę o pas, Guillard podobnie ale temu przyda się to jeszcze potwierdzić w 1-2 walkach zanim zawalczy o tytuł. Walka wieczoru - mało akcji w parterze (ale jeśli już, fajne zamieszanie) ale aktywnie, dynamika - zgodnie z oczekiwaniami - nie zawiodła mimo, że fajerwerków specjalnie nie uświadczyłem. Ja także sędziowałem na Cruza.

Oby tak dalej, czekam na 133 :)
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132
Walka wieczoru naprawdę była niezła, dawno nie obejrzałem wszystkich rund bez przewijania.
Szkoda, że Wand przegrał, bo Lebena nie znoszę...
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132
Osobiscie liczylem ze walka "wieczoru" bedzie Wand vs leben i bedzie ostra wymiana.
Jeden i drugi ma bardzo podobny styl uderzania.Czyli wymachiwanie rekami,w tym leben ma bardzo mocne uderzenie ,co pokazal w poprzednich walkach :)

No coz Wand polegl pierwszy :(
Szkoda bo Jego akcje spadly po tej walce sporo.Mam nadzieje,ze nie skonczy kariery ala Mirko.


Tito-szok. Ja tam osobiscie do Niego nic niemam.Niech Sobie wygrywa .Jesli bedzie konczl w taki sposob jak wczoraj to z checia beda go ogladac:)


Walka wieczoru.Nie jestem jakos tak wielkim fanem,najlzejszej wagi ale pojedynek byl zaciety.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132

Szkoda bo Jego akcje spadly po tej walce sporo.Mam nadzieje,ze nie skonczy kariery ala Mirko.

Niestety, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132

Szkoda bo Jego akcje spadly po tej walce sporo.Mam nadzieje,ze nie skonczy kariery ala Mirko.

Niestety, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].


A co ja takiego napisalem ,ze dana uwaza inaczej 8)
Przez to tylko potwierdza co napisalem ,iz akcje Wanda spadly ostrooo w dol,skoro juz moze nie zawalczyc w UFC.
Widac Wandy nieskonczy kariery podobnie jak Mirko,(brutalne przegrane przez KO)i o to Mi chodzilo.

Szkoda Mi Silvy,bo to jeden z moich ulubionych zawodnikow .Byc moze to byla Jego koncowa walka na kontrakcie i od tego pojedynku zalezalo czy zostanie w UFC czy nie:(
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132
Conditt od kilku walk solidnie pracuje na title shota. Po ostatniej jest dla mnie pretendentem nr 1. Dobra stojka, dobry parter, widowiskowe walki. Czego chciec wiecej?

Cieszę się, że wygrał Tito (kogo on pogrzebał? nie zaczaiłem metafory :) )

On tak zawsze "grzebie" przeciwnikow.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132

Przez to tylko potwierdza co napisalem ,iz akcje Wanda spadly ostrooo w dol,skoro juz moze nie zawalczyc w UFC.
Widac Wandy nieskonczy kariery podobnie jak Mirko,(brutalne przegrane przez KO)i o to Mi chodzilo.

Wyraziłeś nadzieję, że nie skończy kariery tak jak Mirko. Tymczasem:

1) Własnie został brutalnie znokautowany, a wcześniej przez Rampage'a.
2) Dana powiedział, że go wyślę na emeryturę jak Liddella - czyli koniec walczenia, nie tylko w UFC, a więc koniec kariery.

Stąd mój poprzedni post.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132
Pienia: muszę przypomnieć sobie walki Tito bo nie miałem tego wyrytego w pamięci.

Co do Condita - wystarczy na GSP? Mam nadzieję, potrzeba tutaj nieco świeżości. Jackson w wyścigu o Nobla? :)
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132

Widac Wandy nieskonczy kariery podobnie jak Mirko,(brutalne przegrane przez KO)i o to Mi chodzilo.

ostatnie 8 walk Wandzi :
CroCop - KO
Henderson - KO
Liddell
Jardine
Rampage - KO
Franklin
Bisping
Leben - KO

jak dla mnie 4 KO na 8 walk to dosc sporo, wiec specjalnie nie widze roznicy w sposobie zakonczenia kariery CroCop'a i Silvy
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132
Dopiero obejrzalem te walke. Widac jak Leben przestudiowal walki W.S. i jaka znalazl recepte na jego przejscie do chwytu za glowe, po serii cepow. Przeciez W.S. prawie zawsze to robi i nic sie jego taktyce nie zmienilo. Oponent wykorzystal to bezlitosnie.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132

ostatnie 8 walk Wandzi :
CroCop - KO
Henderson - KO
Liddell
Jardine
Rampage - KO
Franklin
Bisping
Leben - KO

jak dla mnie 4 KO na 8 walk to dosc sporo, wiec specjalnie nie widze roznicy w sposobie zakonczenia kariery CroCop'a i Silvy



Zgadza sie Wand zaliczyl juz wczesniej ostre KO.Jednak roznica miedzy nim a Mirkiem jest dla Mnie dosyc widoczna i spora.
Cro Cop przegrywal wszystkie ostatnie walki pod rzad.Wand raz zaliczyl Ko a w nastepnej walce walczyl dobrze/widowiskowo i wygral co dalo Jego fanom nadzieje. 8)
Mirko poprostu przegral wszystko pod rzad dlatego wiekszosc chce by przeszedl na emeryture.
Co ciekawe wczoraj oglosili ze Cro Cop bedzie miec jeszcze jedna walke!!!!!!!!! 8O
Z grubym Roy Nelsonem :) !!
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC 132

Dopiero obejrzalem te walke. Widac jak Leben przestudiowal walki W.S. i jaka znalazl recepte na jego przejscie do chwytu za glowe, po serii cepow. Przeciez W.S. prawie zawsze to robi i nic sie jego taktyce nie zmienilo. Oponent wykorzystal to bezlitosnie.

Pozdrawiam
K_P

odkad przeszedl do ufc klincz i wanda i shoguna przestal prawie istniec w formie jaka znamy z pride. prawie tego nie uzywaja juz.
to byla raczej jakas polprzytomna proba sklinczowania i oprzytomnienia lekkiego.
tylko ze wyszla jak wyszla.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024