Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEMINARIUM BJJ BYDGOSZCZ 06.08.2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_bjj_bydgoszcz
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

SEMINARIUM BJJ BYDGOSZCZ 06.08.2011
Witam.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na seminarium, które odbędzie się 06.08.2011 (sobota) godzina 15:00 w Bydgoszczy, przy ulicy Jaworowej 4.


Seminarium poprowadzi znany wszystkim trener Walki Gniezno Przemysław Gnat - czarny pas bjj.


Dla mniej zorientowanych info o Przemku Gnacie oraz jego klubie:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Seminarium będzie składało się z dwóch części:
- pierwsza BJJ w GI,
- druga BJJ w koszulkach.

Całość potrwa około 3h.

Koszt seminarium zależy od ilości zgromadzonych osób, ale szacujemy że nie przekroczy 30zł na osobę.

Po seminarium możliwość wymiany doświadczenia między zawodnikami w formie wolnej maty.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.



W razie pytań prosze dzwonić 531-146-494 lub pisać na adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_bjj_bydgoszcz
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM BJJ BYDGOSZCZ 06.08.2011
witam

06.08.2011r w Bydgoszczy przy ulicy Jaworowej 4 (nie mylić z grupą RGC) odbyło się seminarium z
czarnym pasem BJJ z pod Roberto Drysdale - Przemkiem Gnatem.

Samo seminarium przebiegło w super atmosferze. W pierwszej część Przemo oświecił nas kilkoma
ciekawymi technikami w GI a nastepnie poddał każdego z nas próbie sprawdzenia swoich możliwości w walce.
Druga część bez GI również pokazała ciekawe rowiązania techniczne a kazdy na własnej
skórze mógł przekonać się, że prezentowane techniki to nie tylko suchy materiał lecz technika
która realnie działa w walce.

Cały wyjątkowy trening dodał nam większej motywacji oraz pokazał nowe cele i możiwości z jakich
chcielibyśmy kozystać.

Dziekujemy trenerowi Przemkowi za poświecenie nam czasu, oraz wszystkim, którzy wzięli udział w
semi: koleżeński team z Bydgoszczy, Świecia, delegacji z Inowrocławia oraz naszym adeptom i zapraszamy na następne wspólne doświadczenia.

pozdr Piotr Łojewski
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM BJJ BYDGOSZCZ 06.08.2011
Witam
Napisałes nie mylić z RGB. Czy jesteście nową sekcją bjj w Bydgoszczy?
  • 0

budo_bjj_bydgoszcz
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM BJJ BYDGOSZCZ 06.08.2011
shooters napisał


Witam
Napisałes nie mylić z RGB. Czy jesteście nową sekcją bjj w Bydgoszczy?



napisałem nie mylic z RGC - przy ulicy jaworowej na tej samej sali treningi ma też BJJ RGC.

My jesteśmy niezależną grupą. Pare lat wstecz zaczynaliśmy trenowaliśmy u Marka Matusiaka w Espadonie (przy okazji pozdr! :) ) potem w RGC jednak z biegiem lat nasze drogi z różnych powodów się rozeszły.
Czy nową... ? Można i tak to nazwać, chociaż jako taki niezależny team trenujemy już od jakiegoś roku może... - nigdy jednak nie ogłaszaliśmy tego nigdzie.


A swoją drogą czy pod psełdonimem shooters nie kryje sie czasem owy M.M. ????
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM BJJ BYDGOSZCZ 06.08.2011
Ja jestem Mariusz Andler czyli MA a nie MM - blisko byłeś :wink: .
Można to wywnioskować z poprzednich moich postów.
  • 0

budo_adi_g
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM BJJ BYDGOSZCZ 06.08.2011
Zaciekawiło mnie swierdzenie: delagacji z Inowrocławia:) Sam pochodzę z tego miasta i czasami wpadam tam na weekend odwiedzić rodzinkę. Możesz podać mi na priva jakiś kontakt do tych osób z chęcią wpadł bym do nich potrenować
  • 0

budo_bjj_bydgoszcz
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM BJJ BYDGOSZCZ 06.08.2011
w Inie nie ma oficjalnej sekcji a na seminarium była 1 osoba, która ćwiczy sama dla siebie, moze kiedys powstanie jakas grupa - jeśli tak to z pewnością się ogłosi...

swoją drogą Inowrocław to małe miasteczko, gdzie wszyscy sie znają(!) - jesli znasz tam pare osób ze sportowego środowiska (a mówiłeś ze pochodzisz z tamtąd i często bywasz) nie powinienes miec problemów z dojściem do ludzi zamiłowanych BJJ,
  • 0

budo_adi_g
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM BJJ BYDGOSZCZ 06.08.2011
No problem tkwi w tym, że jakieś 11 lat temu ' wyemigrowałem' z Inowrocławia. Także nie mam już żadnych kontaktów ze sportowym środowiskiem:) Teraz czasem wpadam na weekend. Fajnie by było móc sobie z kimś posparować. Jak ktoś coś wie, proszę o kontakt
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024