Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szpila...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Sosnowski o Szpili:

W tym momencie, biorąc pod uwagę polskich bokserów, największe szanse na tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej ma Artur Szpilka. Jego czas przyjdzie za trzy-cztery lata. Ma atuty, czyli młodość, umiejętność przyswajania technik i realizowania taktyki. Widać, że z walki na walkę jego poziom jest wyższy


I o ile się z Albertem zgadzam co do całokształtu zdania o Szpili to jendakowoż mam zastrzeżenia co do "realizowania taktyki" no ale pożyjemy zobaczymy ;-)
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
co by nie mnozyc tematow o Szpilce, fajny blog nt boksu zawodowego, tutaj pare zdan nt Efekt Szpilki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

mam podobne zdanie jak autor
Na razie Szpilka medialnie dorownuje Najmanowi a sportowo jeszcze daleko mu do wspomnianych Tigera, Goloty czy Adamka.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

Artur Szpilka vs. Tomasz Zimnoch sportową wartość ma nikłą, ale medialnie ma szansę przebić stracie Gołoty z Saletą,

Jakby walka Andrzeja z Przemkiem miał większą wartość sportową.
Ale generalnie ciężko nie zgodzić się ze słowami autora bloga. Dodam od siebie, ze choć założyłem temat o Szpili to... takze i mnie drażni szpilomania, która usiłuje zrobić z niego Małysza polskiego boksu.
W dalszym ciągu uważam, że chłopak ma potencjał i "dar" ale nic jeszcze w zawodowym boksie nie ugrał konkretnego a hisetryzuje się nad nim jakby był polską wersją Tysona i mam podejrzenie że takie rozgwiazdorzenie bardziej zaszkodzi Szpili niż mu pomoże w realizacji ambicji sportowych.

Xies, dzięki za link do bloga.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Dołączona grafika
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
czyli gdzies powinien byc dobry filmik z tej bitki, a nie taki zza glowy endrju i przemka ;)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...


Jeszcze nie widziałem walki, jestem po 4 minucie filmu. Ten człowiek jest pojebany :|
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Pdw=prosze dajcie wina???
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

Pdw=prosze dajcie wina???


Pozdrowienia do więzienia

PDK : )
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Serio? Czyli utozsamia sie z bracia wiezienna? Dobry przyklad dla mlodziezy
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Jak najbardziej serio i jak najbardziej utożsamia.A przykład dla młodzieży,fakt,łagodnie mówiąc nie najlepszy,ale przynajmniej nie udaje świętoszka jak Adamek który niby taki bogobojny a rozbija się samochodem po pijaku.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

Serio? Czyli utozsamia sie z bracia wiezienna? Dobry przyklad dla mlodziezy

Z jednej strony racja, ale z drugiej... dlaczego ma chcieć być przykładem dla młodzieży? Weźmy takiego Tysona - miliony go podziwiały a świrem był pierwszorzędnym.
A co do walki to źle walczył - jak dla mnie stoi on w miejscu tylko dostaje mocniejszych przeciwników, że jest mocarzem i twardzielem ringowym to prawda ale pod względem taktyki, strategii to ciągle ten sam poziom. W związku z czym za wysoko nie zajdzie tą drogą i zostanie celebrytą ;-)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
mi sie generalnie nie podoba opcja promowania w mediach osoby, ktora utozsamia sie ze swiatem przestepczym. moze przykladem byc nie chce ale jak go tak na sile promuja to bedzie tak czy inaczej.
tyson chyba nie pozdrawial kumpli z paki z opaska na gebie niczym bracia daltonowie....
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Taki design bad boya, że tak powiem chwyt marketingowy niczym bitwa z Zimnochem na konferencji. Zresztą dlaczego ma nie pozdrawiać kumpli z puchy jeżeli czuje z nimi jakiś związek. Choć ogółem śmieszne toto ale cóż.
Mnie to bardziej martwi brak progresu pięściarskiego. Jest moc, jest twardość - podnieść się po przyjęciu cepa w na odkrytą szczenę w wadze ciężkiej no to trzeba być "trochu" twardym.
Natomiast walczy w beznadziejnej pozycji na szeroko rozstawionych nogach, które nie dość, ze utrudniają mu poruszanie się (momentami jak miał węższą pozycję to walka miała od razu inne tempo) to jeszcze obniżają głowę przez co ułatwiał niższemu przeciwnikowi zadanie trafienia go w cymbał. To tak jakby Kliczko miał kucać do walki z Chisorą lub Hayem :nie: Do tego wchodzi głową, ma to plusy takie, ze rozciął w tej walce akurat Mollo łuk brwiowy co trochę mu pomogło, ale z lepszym przeciwnikiem w końcu dostanie po bani. Garda nieszczelna i dziurawa jak stare majtki. Gubi się w sytuacji kiedy jest atakowany przy linach. Myślę, ze zbyt nonszalancko podchodzi do swoich walk, jak w 4 rundzie wyłapał klapsa to od razu zaczął lepiej działać ale nie jest dobrze.
Ogółem fajna walka ale postawa Szpili mnie martwi.
Może powinien przejść do tej samej stajni co Masternak...

  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

oświadczenie samego Artura Szpilki, zamieszczone na jego oficjalnym profilu w jednym z portali społecznościowych (pisownia oryginalna): "Witam wszystkich. Moja walka z Zimnochem nie dojdzie w tym terminie do skutku, ponieważ mój sztab szkoleniowy się na to nie zgadza bo ciężkiej walce z Mollo ale walka na 100% się odbędzie w innym terminie bo jak dla mnie to ja mogę nawet z nim dziś wyjść do ringu, ale niestety nie wszystko zależy ode mnie


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Było to do przewidzenia,że Wasilewski nie dopuści do walki,ale mimo wszystko :roll: , a Szpila po tym wszystkim kibiców będzie miał już chyba tylko wśród kolegów z więzienia.

dobry komentarz ktoś dał "Szpilka bedzie robil dziecko teraz Lapinowi na treningach" :)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
szkoda zimnocha...



edit: komentarz ;)

Gdzie są jaj Artura "Robiącego Dzieci" Szpilki, Fiodora "Nie Bij Się" Łapina i Andrzeja "Po Trupach Kelnerów Do Celu" Wasilewskiego? I drugie, od kiedy należy obliczać 9 miesięcy ciąży Szpilki od dziś czy od 23 lutego? BRAWO ZIMNOCH, będziesz ojcem !!!
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
W sumie zaczyna być to zastanawiające. Ciekawe czy dojdzie do walki z Zimnochem (coś są jakieś postękiwania że niby pod koniec kwietnia). Odwołania walki podczas tej gali można się było spodziewać - ciekawe co z tego wyjdzie i czy Szpila rzeczywiście jest polską nadzieją HW czy tylko łysą nadzieją kumpli z paki wylansowaną na polsacie :roll:

Żeby nie było w dalszym ciągu uważam że ma niesamowity potencjał - tylko co z tego...
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Artur Szpilka (13-0, 10 KO) w niezwykle brutalny sposób po raz kolejny atakuje Krzysztofa Zimnocha (13-0-1, 10 KO). Zachowanie Artura tym razem całkowicie przekracza granice trash-talkingu. To pozbawiona jakiegokolwiek rozsądku, pełna bluzgów wypowiedź. Uwaga - materiał zawiera treści krzywdzące wielu ludzi. Mimo to zdecydowaliśmy się na umieszczenie go na stronie. Informujemy, odcinając się od promocji zachowań Artura.

:nie:




[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jo­lan­ta Zie­miec­ka, matka pię­ścia­rza pod za­miesz­czo­nym wideo i set­ka­mi ko­men­ta­rzy za­mie­ści­ła też wła­sny wpis.

- Za­sta­nów się synu dwa razy, zanim wrzu­cisz coś na forum sieci ;( - na­pi­sa­ła matka Ar­tu­ra Szpil­ki.

Ro­dzi­ciel­ka pię­ścia­rza naj­wy­raź­niej nie po­pie­ra kon­tro­wer­syj­nych dzia­łań syna. W sumie nie ma się co dzi­wić...



--edzia--

Walka Artura Szpilki (13-0-10 KO) z Krzysztofem Zimnochem (13-0-1, 10 KO), która miała w końcu dojść do skutku 20 kwietnia na gali w Rzeszowie, oddala się coraz bardziej. Współpromotor boksera z Wieliczki, Piotr Werner w rozmowie z portalem nowiny24.pl stwierdził, że ''Szpila'' zmierzy się w stolicy Podkarpacia z bokserem zza Oceanu.

- Rozesłaliśmy do promotorów w Stanach Zjednoczonych ofertę walki ze Szpilką, czekamy na odpowiedź. Proszę się nie obawiać, zapewniam, że będzie to rywal z wysokiej półki. Amerykanie teraz już wiedzą na co stać Artura, znają jego rekord. Na pewno nie wystawią kelnera, a jeśli już to my mamy ostatni głos w tej sprawie. Artur po takiej walce nie zasługuje na boksera, który położy się przed nim w pierwszej rundzie - rzecze Werner.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024