Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szpila...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
W sobotę kolejny sprawdzian przed Szpilą - tym razem w Bydgoszczy zmierzy się z wyglądającym jak pisanka Argentyńczykiem Gonzalo Omarem Basile.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Na gali w Bydzi wystąpi też Wawrzyk, Hutkowski i Zimnoch. Tak więc zapowiada się ciężka noc :)
Dołączona grafika
  • 0

budo_abraksazz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
No i stłukł pisankę :)
Idzie do góry.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
No i fajnie byle za 10 lat nie obudził się z rekordem i walkami na rozkładzie jak jego wczorajszy przeciwnik...



Ps. Jakby ktoś nie oglądał wczoraj:

  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Dostanie dobrego rywala to będziemy mogli coś o jego rozwoju powiedzieć. Na razie rozwija się medialnie i oferuje pokazanie kilku myków Adamkowi.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Racja. pogadamy po walkach z poważniejszymi przeciwnikami. Zaprezentował się nieźle ale widać było dużą różnicę w "obyciu" ringowym mimo iż stłukł Argentyńczyka. W pewnych momentach nie bardzo wiedział chyba co robić i wciąż za bardzo się podpala. Jeszcze dużo pracy przed nim. Mimo wszystko jego atuty czyli potęzny cios i olbrzymia szybkośc jak na ciężkiego pozwalają pokłądać w nim nadzieje. Fajnie tez że boksuje seriai a nie -pojedynczymi ciosami (vide wczorajsza walka Wawrzyka - choć i Andrzej zaprezentował się z bardzo dobrej strony z o wiele trudniejszym przeciwnikiem).
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
to teraz Szpilka ma zatarg z MS 13 :)
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
mi się wydaje że Szpilka zachowuje się coraz mądrzej i w ringu i poza nim, bardzo dobrze, podobało mi się jak słuchał trenera "dobrze obiecuję obiecuję" tak pokorniej i rozważniej, coraz bardziej go lubię
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

mi się wydaje że Szpilka zachowuje się coraz mądrzej i w ringu i poza nim, bardzo dobrze, podobało mi się jak słuchał trenera "dobrze obiecuję obiecuję" tak pokorniej i rozważniej, coraz bardziej go lubię


Po czym po walce mówił, że w ogóle go nie słuchał, popełniał te same błędy i chciał go ubić w pierwszej rundzie.
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
fakt jest bardzo szybki jak na ponad 120 kg- aż się nie chce wierzyć , ze to koleś ponad 95 kg
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Ale ile strzałów obronił twarzą!!
Musi obronę poprawić, bo pierwszy z mocnym ciosem mu wybije ten pas mistrzowski z głowy
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

o jest przegięcie naszego systemu. Moja sytuacja akurat różniła się o tyle, że ja otrzymałem wezwanie do stawienia się w zakładzie karnym, a on nie. Miał do 30 czerwca przebywać w domu, ale to chyba logiczne, że nie zawsze w nim jest, bo przecież trenuje do walki

robiono mu to wyjątkowo perfidnie. Przecież prokuratura widziała, że postawił tylko na boks, że chce ten czas na wolności poświęcić treningom i tej ostatniej walce. Zamiast dać mu szansę to robi się coś takiego

Wyobrażam sobie Dawida, kiedy doprowadzają go pod tę celę, a w jego głowie jest świadomość, że wszystko poszło na marne. Pozbawiono go pojedynku jego życia, starcia o którym marzył. Mam jeszcze nadzieję, że go wypuszczą, przecież sam mówił: "Kończę walkę i idę siedzieć". On nie próbował się ukrywać ani uciekać od odpowiedzialności

Gdyby stoczył tę walkę to zarobiłby na swoją rodzinę i przy okazji spełnił marzenia. Brak mi słów, takie jest po prostu nasze polskie państwo i prokuratura. Chcieli się pokazać, wiedzieli, że to głośna sprawa i stąd to zatrzymanie. Skomentowałbym to po swojemu, ale nie wypada mi używać tu mocniejszych słów

Oby wyszedł jak najszybciej i wrócił do swojej rodziny. Jego żona Edyta jest w ciąży, dzisiaj z nią rozmawiałem, kobieta jest zapłakana i nie wie co ma teraz zrobić. Dzieci w ogóle jeszcze chyba nie wiedzą, że tata jest w więzieniu. To jest chore! Dawid był jedynym żywicielem rodziny i w ogóle nie wzięto tego pod uwagę


  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Żadnej refleksji o tym, że Cygan był przestępcą i musiał się liczyć z karą tylko lament nad tym, że gość musi odsiedzieć prawomocny wyrok. A czym się on różni od Kowalskiego, który też jeszcze by polatał po wolności i pozałatwiał kilka interesów? Tak naprawdę mogli go już po rozprawie apelacyjnej zawinąć, 5 min. po ogłoszeniu wyroku więc niech nie lamentuje. Wiedział, że jest ryzyko, że nie zawalczy. Nie wiem gdzie Szpilka widzi problem.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Bo geniusz nie poprosił grzecznie, o możliwość przebywania w warszawie i odbycia walki. Miał czas przed odsiadką spędzić w domu czego nie zrobił.

Może skończy się promocja bandytów w Polsacie...
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

Może skończy się promocja bandytów w Polsacie...


+1
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...

Pęknięciem szczęki w dwóch miejscach okupił wczorajszą wygraną z czterokrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Jameelem McClinem (43-12-3, 24 KO) niezwyciężony na zawodowych ringach Artur Szpilka (12-0, 9 KO) - poinformował redakcję ringolska.pl promotor pięściarza Andrzej Wasilewski.

23-letni Polak pewnie pokonał na punkty (98-93, 98-94, 97-94) doświadczonego Amerykanina, jednak pod koniec szóstego starcia zainkasował od mierzącego 198 cm i ważącego 125 kg rywala potężne uderzenie, które o mały włos nie zmieniło przebiegu walki.

- Walczyłem z dużymi i silnymi chłopakami i na sparingach i w boksie amatorskim, ale czegoś takiego mocnego jeszcze nigdy nie przyjąłem. Przez moment świat zawirował mi przed oczami. Udało mi się jednak zebrać i opanować sytuację - przyznał po zejściu z ringu "Szpila".


  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Szpila zobaczył, że inaczej się walczy z typem, który liczy tylko na zainkasowanie gaży a inaczej z takim, który przyjechał powalczyć o zwycięstwo. Amerykanin był wolniejszy ale nie zamierzał uciekać i połamał szczękę naszej gwieździe. Plus dla Szpilki, że wytrwał 10 rund bo nigdy tak długo nie walczył. Jednak na zawodnika z topu w życiowej formie jeszcze jest za słaby.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Mały zimny prysznic się Szpili przyda by za bardzo nie uwierzył w swoją nieśmiertelność. Ale pamiętajmy, że on ciągle jest na początku swojej drogi.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
Dla mnie na plus.

Nie stawiałem na Szpilę funta kłaków, podejrzewałem że ma tylko pałer w łąpie, i o ile fajnie się to ogląda i mu kibicowałem to nie wierzyłem w jakieś większe osiągnięcia.

A tu , wytrzymał 10 rund, i walczył z pękniętą szczeną. Ma charakter a to podstawa, ma szanse coś osiągnąć.
  • 0

budo_telewizor_rubin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szpila...
ja bym powiedział, że to było mocne 3+

na pewno na plus pierwsze pełne 10 rund w ciężkiej i wygrana z przeciwnikiem który ma dobre nazwiska w rozkładzie (pod kątem menadżerskim) a najważniejsze że w końcu boksował.

ale minusów też sporo:
cieniutka obrona przy zadawaniu ciosów - zwłaszcza przy zadawaniu prawego lewa ręka szpilki jest przy klacie :roll: (była taka akcja w narożniku że mccline wyprowadził jako kontrcios na lewy szpili taki lewy z dołu na szczękę - niecelny na szczęście ale jakby poszedł lewym sierpem to by na noszach zszedł artur)

kombinacje, kombinacje - przy jego warunkach tylko kombinacjami może kogoś z czołówki ograć, w tym mało ciosów na dół ale może tak miało być

te 10 rund to nie było jakieś oszałamiające tempo ze strony szpili przez co większość walki boksował w tył, można porównać w crisem areolą, który ma bardzo podobne warunki i presja wgniatał maclina w liny (ale to taki typ zawodnika)

padł wreszcie mit o o sile ciosu Tysona a bezpośrednich lewych mccline wiele nie wyłapał
wszystko w kontekście gatki o walce o mistrzostwo świata za 2 lata - Powietkin dwa lata temu też mówił że jeszcze nie jest gotowy na Kliczkę a był wtedy w miejscu oddalonym od artura o lata świetlne
- jeśli za odniesienie przyjąć na bokserów ze stajni W. to występ na 5 ba 9. Zwłaszcza, że cygan dostał możliwość dobrej walki jak się okazało, że nagle się kariera skończyla.

Spieprzać do stanów Panie Szpilka a nawet spier#$%^ć, a Adamka to poprosić o wsparcie promotorskie u Zigiego - zostać milionerem taki cel a nie JP :cry: . Takie Top Rank to by było miejsce spełnienia marzeń i snów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024