Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC kupiło Strikeforce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

UFC kupiło Strikeforce
Niezle brzmi jak zart ..info prosto od szefa.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
O masakra!!

Ciekawe jak to się teraz wszystko potoczy... Może być bardzo ciekawie i mam nadzieję, że w końcu dojdzie do kilku niezłych pojedynków, które nie były możliwe do tej pory.
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
8O
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Szok. Chyba nikt sie tego nie spodziewal...
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji. Miejmy nadzieję, że nie zmieni to idei Strikeforce i warunków ich współpracy z Dream. Może jest natomiast szansa na pojedynki np. Overeema z Velasquezem:)
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
ej ale do 1 kwietnia jeszcze daleko .... to jest jeszcze bardziej zaskakujace niz zalanie japonii :)

:o :o :o
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Nie chce was martwic, ale juz po strikeforce :) Byc moze te 2 lata pociagna, skoro maja podpisane umowy z telewizja, ale nie sadze aby dluzej to ciagneli. Ot pamietam ze Pride tez mial dalej dzialac itd. i wiadomo jak to sie skonczylo :(
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Też wydaje mi się że nie pociągnął długo. Umówmy się że ukatrupienie Priede było chyba jednak dobrym posunięciem dla UFC. Po tym jak Pride się skończył przez długi czas nic poza UFC nie oglądałem z zagranicznych gal (nawet zarobili na mnie parę groszy :) ) Teraz od pewnego czasu oglądam jeszcze właśnie SF no i Belator jak walczą Polacy.
Myślę że stopniowo będą wykupywać co lepszych zawodników i przez to SF upadnie.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
8O 8O 8O
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Wydawało się, że coś się na scenie MMA dzieje. SF zrobiło ciekawy turniej wagi ciężkiej a tu taki news. UFC jest nie do zatrzymania.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
I bardzo dobrze. Skoro mamy ekstraklasę światowej koszykówki w postaci NBA, dlaczego mamy nie mieć tego samego w mma? Inna sprawa, że brzmi jak kwietniowy żart, to fakt.

Mam nadzieję, że SF zostanie szybko wchłonięte przez UFC. Poza oczywistymi HW, bardzo ucieszę się z powrotu Hendo. Sukcesów z Jonesem (nadchodzący mistrz LHW, już za dwa tygodnie) mu nie wróżę, ale pozostałym może napsuć jeszcze wiele krwi :)

Ale news!
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Hmm mysle ze to jest dobra sytuacja dla UFC, dla odbiorcow to jest wiadomosc hujowa bo monopolizacja dla tychze rzadko wychodzila na dobre
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Wczoraj po pijaku wydawało mi się że to jest żart a to jednak niestety prawda......
Monopol nikomu na dobre nie wyjdzie.....
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
To nie tepsa chłopaki, pomieszało się Wam. Im więcej talentu w jednym miejscu tym lepiej. Tym lepsza rozrywka. Bez kroków tego typu nie uda się tego osiągnąć. Patrzcie dalej niż na najbliższe 2-3 lata. Globalizacja postępuje.

Zuffa w krótkim czasie przeskoczy Microsoft i Google razem wziętych :wink:
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
czy monopol microsofta dobrze wychodzi uzytkownikom? oczywiscie ze nie. Monopol googla tez nie wychodzi na dobre. Nie wiem ile kosztuja bilety na UFC, ale jesli bylaby wieksza konkurencja to mysle ze chociazby bilety bylyby nizsze. Zreszta tak jak Dana mowi (a przynajmniej tak go rozumiem) on chce robic biznes, a nie dawac walki mieszy najbardziej utalentowanymi (gdyby tak bylo, to by wyjebal chociazby chirsa lebena, cyz innych zwykluch brawlerow, a podpisywal by kontrakty tylko z czarnymi paskami), on chce dawac walki ktore uciesza fanow.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Teraz mniej zawodników dostanie szanse walka. Jednak w UFC walczą ze 2 razy do roku. Będzie mniejsza kasa (walczysz u nas albo nie walczysz) itp. Monopol nie jest dobry.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
nie wiem czy mniej beda walczyc, czy kasa bedzie mniejsza.
zrobia to co zapowiedzieli po przejeciu wec, podkreca jeszcze bardziej liczbe eventow.
z tym ze nie wiem ile jeszcze rynek jest w stanie pochlonac od jednej organizacji.
do tego dochodzi gigantyczna ilosc zawodnikow w jednej kategorii i tylko jeen pas.
mistrz albo bedzie musial go bronic jak pojebany czesto albo bedzie w chuj istotnych walk ktore beda mialy tylko prestiz a nie beda mialy pasa na linii.
a jak bedzie kontuzja jakas, to przy tej ilosci zawodnikow beda jak grzyby po deszczu powstawaly pasy interim.
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Wolał bym żeby nie było takiej monopolizacji. To już lepiej by było,gdyby SF nawet wykupione przez Zuffę było dalej osobną marką robiącą swoje gale (jak kiedyś WEC) i tylko z możliwością swobodnej wymiany zawodników pomiędzy UFC i SF. Kasa wtedy by i tak leciała na konto Zuffy,a my mieli byśmy zestawienia typu: Koniojad vs. Lesnar czy Fedor vs... ktoś tam :D
Dziwna sytuacja będzie też z kontraktami zawodników. Po wchłonięciu WEC jest już teraz widoczne zwalnianie zawodników nawet po jednej przegranej walce. Teraz wszystkie "odpadki"- a będzie Ich niemało w każdej kategorii- będzie musiało zasilić jakieś inne organizacje. Sharks Fight zbiera właśnie takich zawodników. Zakładając,że zbierze dobry skład,będzie drugim SF za pare lat. Przez ten czas coś wpadnie do KSW może 8)
Tak czy siak Łysy za pare lat będzie zmuszony kupić i pozamiatać kolejną organizacje.
  • 0

budo_konrad77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
Liczna zawodników w poszczególnych kat. nie ma znaczenia, bo wielu po prostu zostanie zwolnionych. I nie liczcie, że wszystkie gwiazdy zostaną. Nie sądzę, że zobaczymy w UFC kogoś z turnieju HW, może poza Overeemem.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC kupiło Strikeforce
No właśnie. Więc jest temat gdzie ci zwolnienie mają walczyć. W Japonii raczej nie bo tam się rynek załamał. Innym organizacją sporo do UFC czy SF brakuje. Gale w Europie to jednak nie to - chyba, że gale UFC :D I kasa też jest dużo mniejsza. Tak ta realnie płacona jak i kwoty "około", które niektórzy wymieniają w wywiadach licząc na podłapanie tematu przez media.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024