Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wałek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wałek?
Na KSW 15 wg pierwotnej wersji miał walczyć Matt Lindland... To doskonale znana, wręcz legendarna postać na ringach MMA... teraz jednak okazuje się iż nie przyjedzie z powodu urazu... Hmmm a może od początku było wiadomo że nie przyjedzie a jego nazwisko było użyte tylko do tego by ludzie zakupili bilety? Kiedy ja zobaczyłem jego nazwisko w rozpisce to naprawdę było to dla mnie szokiem...

Z drugiej strony mogę się mylić bo w końcu jest jeszcze Sokoudjou (który swojego czasu zszokował wszystkich pokonując Aronę i małego Noga - zawodników wówczas bardzo liczących się w swoich kategoriach), będzie Różal i Słowiński (co prawda sa to stójkowicze a nie zawodnicy MMA ale jednak mimo to wielcy wojownicy których nazwiska obiegły już dawno cały świat sportów walki)...

A może Mat bał się przegranej w jakiejś zaściankowej organizacji z lokalnym mistrzem lub uznał że złotówka ma za małą wartość? ;)

Pobajcujmy trochę jak stare baby na straganie :P
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

Na KSW 15 wg pierwotnej wersji miał walczyć Matt Lindland... To doskonale znana, wręcz legendarna postać na ringach MMA... teraz jednak okazuje się iż nie przyjedzie z powodu urazu... Hmmm a może od początku było wiadomo że nie przyjedzie a jego nazwisko było użyte tylko do tego by ludzie zakupili bilety? Kiedy ja zobaczyłem jego nazwisko w rozpisce to naprawdę było to dla mnie szokiem...


Sugerujesz, że bez wiedzy Lindlanda ktoś ogłasza mu walkę?

Żadna szanująca się organizacja (a za taką uważam KSW) zrobi czegoś takiego. Ma to krótkie nogi i jest b. nietrwałe, bo zawsze można zapytać tego zawodnika:
"-Podobno walczysz DD.MM.RRRR na Gali XXX
-Nic mi o tym nie wiadomo"

I organizacja jest spalona wizerunkowo, bo takiego newsa łatwo sprawdzić u źródła. Musza być przynajmniej jakieś podstawy (np. prowadzone rozmowy)

Zresztą kontuzjowanie się zawodnika przed walką to nie nowa sytuacja zarówno w PL jak i poza granicami...
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Poprostu Matt wogole nie znal Mameda. Ktoregos dnia wlaczyl jutuba, obejrzal jego highlight i zrezygnowal z walki. Ja to widze wlasnie tak :)
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

Na KSW 15 wg pierwotnej wersji miał walczyć Matt Lindland... To doskonale znana, wręcz legendarna postać na ringach MMA... teraz jednak okazuje się iż nie przyjedzie z powodu urazu... Hmmm a może od początku było wiadomo że nie przyjedzie a jego nazwisko było użyte tylko do tego by ludzie zakupili bilety? Kiedy ja zobaczyłem jego nazwisko w rozpisce to naprawdę było to dla mnie szokiem...


Sugerujesz, że bez wiedzy Lindlanda ktoś ogłasza mu walkę?

Żadna szanująca się organizacja (a za taką uważam KSW) zrobi czegoś takiego. Ma to krótkie nogi i jest b. nietrwałe, bo zawsze można zapytać tego zawodnika:
"-Podobno walczysz DD.MM.RRRR na Gali XXX
-Nic mi o tym nie wiadomo"



I organizacja jest spalona wizerunkowo, bo takiego newsa łatwo sprawdzić u źródła. Musza być przynajmniej jakieś podstawy (np. prowadzone rozmowy)

Zresztą kontuzjowanie się zawodnika przed walką to nie nowa sytuacja zarówno w PL jak i poza granicami...



...ale można dać zawodnikowi X troche kasy na waciki żeby powiedział, ze ma walkę w danej organizacja a po cichu umowimy sie ,zeprzed walką oglosimy, ze ma kontuzję.

taki zabieg promocyjny i wszyscy z wyjatkiem jeleni sa zarobieni :)
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

będzie Różal i Słowiński

Słowińskiego nie będzie..
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
to kto w sumie bedzie ? mialo byc tyle gwiazd pierwotnie. jakbym kupil bilety na ta gale to bym sie troche wk****l
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

będzie Różal i Słowiński

Słowińskiego nie będzie..

No nie gadaj ;/. To może faktycznie na waciki dostali i bilety się sprzedały... Jak się jeszcze okaże że Afrykańskiego Assasina nie ma to sie wkurwie.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Nie ma Linda, Slowika i Modela. kto bedzie nastepny? Aha i najwazniejsze pytanie, kto ich zastapi? jacys kelnerzy? Jezu ale bym sie wkurwil jakbym mial bilet na to ksw....
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

...ale można dać zawodnikowi X troche kasy na waciki żeby powiedział, ze ma walkę w danej organizacja a po cichu umowimy sie ,zeprzed walką oglosimy, ze ma kontuzję.

taki zabieg promocyjny i wszyscy z wyjatkiem jeleni sa zarobieni :)


Średnio opłacalny zabieg i za dużo w tym teorii spiskowej.
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Za dużo teorii spiskowej powiadasz? No to w takim razie duży niefart że akurat tylu znanych fighterów nie wystąpi choć początkowo mieli być...

Poza tym początkowo miało być to KSW REVENGE :P . I liczyłem na ponowną walkę Mameda z Sakuraiem.. Oczywiście bardzo się ucieszyłem widząc że jednak zamiast Japończyka (którego nie doceniałem nim nie ujrzałem jak bije Mameda) wystąpi Lindland.

A tu taka siara ;/
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
mówię tylko, że to jest mozliwe do zrobienia
a nie że KSW tak z Lindlandem zrobiło
ot takie zboczenie zawodowe...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

Za dużo teorii spiskowej powiadasz? No to w takim razie duży niefart że akurat tylu znanych fighterów nie wystąpi choć początkowo mieli być...


Shit happens- w UFC też się wysypują zawodnicy. Nawet z mistrzowskich walk (vide wielka choroba Lesnara gdy był jeszcze mistrzem i odwoływanie walki z Carwinem planowanej na UFC 106, potem 108).

Zmiana w Fight Cardzie to nic miłego dla organizacji.
  • 0

budo_woytas20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Zaden walek, kazdy chociaz troche rozgarniety nie zobaczy tam zadnego przeretu. Wpierw oglosili ze bedzie Lindland, zeby potem zamienic go na nikomu nie znanego kelnera jakim jest Leites? (ktory btw najprawdopodbnie tez nie zawalczy) Jesli chcesz doszukiwac sie walkow, to mozna zastanowic sie czy gdyby odwrocic role w walce Mamed -Saukrai to tez bylby remis? (tak samo na ostatniej gali UFC Fitch Penn) Mysle ze raczej w tym temacie mozna sie doszukac nieprawdlowosci, bo nie jest tajemnica ze kazda organizacja stara sie wypromowac swoich zawodnikow, a w przypadku UFC zawodnikow bardziej popularnych, dajacych bardziej ekscytujace walki i ktorzy sprzedadza wiecej PPV.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
8 walk w mało znanej UFC, w tym wygrana z Marquardtem czy Listerem (poza UFC). Walka o tytuł MW z Silvą. Swojego czasu wielka nadzieja grapplerska. Faktycznie mało znany a do tego kelner.

Fakt, że Lindland to nazwisko z innej ligi, ale pracę domową mogłeś odrobić.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Nie wiem czy nazywając Leitesa kelnerem masz na myśli jakiś aspekt jego kariery zawodowej, którego nie znam, czy faktycznie uważasz, że ten zawodnik Nova Uniao, czarny pas w BJJ, posiadający rekord 18-4 (5-3 UFC), który wytrzymał 5 rund w walce z Andersonem Silvą w walce o pas UFC i walczył regularnie w 2010 roku jest za słabym przeciwnikiem dla Mameda (pomijając już fakt, że prawdopodobnie nim nie będzie).
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Otóż to, nazwisko innej ligi. Nie mówię że zastępca jest kelnerem i nigdy tak nie napisałem (przeczytaj uważnie wszystkie moje posty raz jeszcze). W gruncie rzeczy bardzo dobrych zawodników, nie mających nazwisk z ligi Lindlanda jest wielu. Ja chciałem zobaczyć te ligę w PL i się zawiodłem.
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Aaa sorry, te plucie o słowo kelner było najwidoczniej do woytasa. Nie zorientowałem się.
  • 0

budo_woytas20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Oczywista ironia, nie zawsze jest oczywista :) Chodzilo mi przeciez o to, ze co to za walek jak zamienia sie znanego zawodnika na innego znanego.
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
...nie ta liga... mimo wszystko
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Cholera nie moge edytować postów?

Gdyby zmienili Lindlanda np na Belforta... to bym zrozumiał :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024