Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dojo Stara Wieś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Strona internetowa ośrodka właśnie się pojawiła:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Super sprawa. Szacunek dla dokonania i gratulacje.


Tak inwestycja przeprowadzona z żelazną konekwencją. Prezes potrafił stworzyć coś na skalę europejską i za to szacunek ale...
Żeby jednostka hotelarska zarobiła "na siebie" potrzebne jest ponad 50% obłożenie. Musi istnieć aktywny marketing a całością powinni zarządzać nieupolitycznieni menagerowie (nie prezez związku).
Może jest to jednak tylko sztuka dla sztuki? Taki muzealny diamencik do oglądania za szybką? Rodzi się wtedy pytanie CO Z TEGO MAJĄ SZEREGOWI CZŁONKOWIE TEJ ORGANIZACJI, czy dochody z tej wielkiej inwestycji (gdzie również szła część ich składek) w jakiś sposób wpływają na obniżenie kosztów ich treningów, wyjazdów, zgrupowań? Czy Prezes zarabia dla nich (nie każdy może i chce tam dojechać), czy stworzył coś dla siebie i miniaturowego grona pięknych, bogatych i znajomych?
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Wpływają.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Taaaak???
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
jERSEY, A TO CO TERAZ USKUTECZNIASZ TO NIE JEST TYPOWO polskie, IM SIĘ UDAŁO WIĘC IM DOSRAJMY? ;)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
ooo sorry za caspsa
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

jERSEY, A TO CO TERAZ USKUTECZNIASZ TO NIE JEST TYPOWO polskie, IM SIĘ UDAŁO WIĘC IM DOSRAJMY? ;)


Kto to jest im?
Znam szeregowych członków trenujących w tej organizacji i to nie są ONI. Składki i opłaty są nadal na tym samym poziomie i mocno drenują kieszeń.
Lubisz przytakiwać? Twoja sprawa.
Sandoka100 poruszył sprawę zaporowych cen i sposobu rezerwacji, miał takie prawo, i jest to temat interesujący. Ja mam prawo również dowiedzieć się I CO DALEJ?
Przy budowie korzystano z różnych dotacji (bardzo skutecznie), więc w jakiś sposób jestem też fundatorem. Cieszę się, że obiekt powstał ale smucę też, że dla nielicznych przez co zmniejsza się jego rentowność (komuś na tym nie zależy).
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Nie przytakiwać ;)

Po prostu widzę, że jest obiekt świetny, naprawdę. Rozumiem, że cena pobytu w nim musi być adekwatna i tyle.
Jakość kosztuje.

Składki płacą to oczywiste, płacili zanim powstał i będą płacić zawsze, bo karate się ze składek utrzymuje, jest usługą płatną.
Forum publiczne nie jest od tego, żeby tego typu pytania zadawać, tak mi się wydaje. Raczej się prosi o ofertę i negocjuje warunki samodzielnie.

To nie był atak na ciebie Jersey, ot po prostu tutaj jak ktoś coś zrobi to od razu go lincz czeka i to mnie złości.

Zaraz spora cześć organizacji, zamiast zbudować podobny to będzie ten szkalowała, typowe Polskie piekiełko.

W naszych warunkach zbudowanie czegoś takiego to mega wyzwanie.

Ja nie znam członków tej organizacji, sam nie jestem i patrzę na to z zewnątrz. Ot powstało w Polsce przeznaczone specjalnie dla ćwiczących sporty walki i to bez względu na organizacje.

Mnie to cieszy.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Ot powstało w Polsce przeznaczone specjalnie dla ćwiczących sporty walki i to bez względu na organizacje.

-no właśnie, że nie! Z przyczyn podanych poprzednio.

Ja nic nie mam do obiektu, jego realizacji czy zadań, ja tylko zwracam uwagę że nie jest to niczyja prywatna własność. Organizacja, która go wybudowała tak naprawdę (oprócz dumy i radości z jego istnienia) nie ma z tego nic :) (czego dowodzi np.wynajmowanie prywatnych kwater).
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Death-wish pisze co innego, a on jest w tej organizacji więc chyba wie lepiej?
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Przeczytaj wszystkie posty, przeanalizuj cennik, zadzwoń do sekretariatu i wyciągnij samodzielnie wnioski.
Nie bierz tego ad personam -MIEJ SWOJE ZDANIE.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Jak będę chciał obóz zorganizować to będę dzwonił, może za rok ;)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Obóz? Czyli minimum 7dni+dojazd+organizacja czasu wolnego? Sorry, bez wsparcia Gazpromu nie udżwigniesz :lol:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
A co maja ceny do reszty ?

Jak ktoś chce i go stać to może robić obóz na Majorce nikt nikogo nie zmusza do uczestniczenia.
Tak samo tu chcesz to organizujesz w DSW, nie to chcesz robisz gdzie indziej - ktos wymaga od Ciebie zebyś uczestniczyl w obozie tam organizowanym i jest za drogo zmienia sie organizacje. Jesli sie nie zmienia to znaczy akceptuje sie dane zasady a nie narzeka.

Kiedys u mistrzow cwiczacy tyrali i robili mu w obejsciu najgorsze prace jak nie mieli czym zaplacic albo placili a teraz narzekanie ze trzeba placic za.
Czy ktos kogos zmusza do cwiczenia ?
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Sam sobie w niektórych tematach zaprzeczasz. Szczególnie to o pracy na rzecz mistrza... ;-)

Zmieniają organizacje z przyczyn finansowych i jest ich wielu.

Co mają ceny? Przeczytaj uważnie moje poprzednie posty. Stanowią barierę dla ludzi, którzy stworzyli to a obecnie prawdopodobnie dopłacają na utrzymanie. O zależnościach między zawyżonymi cenami a możliwymi do uzyskania zyskami nie będę Tobie pisał bo to wiesz sam. Niech jeżdzą gdzie indziej, jasne ale po co zostało to wybudowane?
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Obóz? Czyli minimum 7dni+dojazd+organizacja czasu wolnego? Sorry, bez wsparcia Gazpromu nie udżwigniesz :lol:

Bardzo miło wspominam weekendową imprezę w Starej Wsi, dało radę bez wsparcia Gazpromu.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Jeżdzisz tam nadal? Wpłynęło na rozwój twojej techniki?
Weekend to nie obóz, można nawet pojechać na trening do Dubaju i mieć jeszcze lepsze wspomnienia.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
oh, a ty swoje, ja już się nie spieram.

Do września czeka mnie wiele wyzwań a po nim jeszcze więcej i pozdrawiam z tej okazji Janka, Leszka i sensei Kasię 2 Dan Judo ;)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Sam sobie w niektórych tematach zaprzeczasz. Szczególnie to o pracy na rzecz mistrza... ;-) ?


Prowadzacy tez czlowiek i jesc musi/ jedni maja dobry inny fach a sobie dodatkowo bawia sie/ inni z tego zyja.

Dla mnie trener moze i brac milion za godzine i nie bede narzekal jak u niego drogo po prostu nie bede u niego cwiczyl a on i tak straci szybko uczniow ale to jego problem nie moj.

Co mają ceny? Przeczytaj uważnie moje poprzednie posty. Stanowią barierę dla ludzi, którzy stworzyli to a obecnie prawdopodobnie dopłacają na utrzymanie. O zależnościach między zawyżonymi cenami a możliwymi do uzyskania zyskami nie będę Tobie pisał bo to wiesz sam. Niech jeżdzą gdzie indziej, jasne ale po co zostało to wybudowane?


To jest ich problem - ja tego nie budowalem i o to nie musze sie martwic - jak chce to tam jade jak nie chce to nie.

Dotacje zapewne i tak ma to mniejsze niz pojedynczy Orlik.
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Wpłynęło na rozwój twojej ?

Wyjazd, nawet weekendowy, może mieć istotne znaczenie dla ćwiczącego. Nawet jeśli jest taki krótki. Bo to nie jest obóz kondycyjny, wypoczynkowy, czy jakikolwiek w tym stylu. Z punktu widzenia zwykłego członka PZKT to przeszkodą w wyjeździe do Starej Wsi jest tylko pieniądz. Kto nie ma ten nie jedzie. Natomiast co do sensu zbudowania czegoś takiego to jest on oczywisty. Jedni wolą mieć coś swojego, reprezentacyjnego i rozgrywać tam wszystkie imprezy i zgrupowania (np. kadry), tak jak PZKT. Inni wolą się tułać po wynajmowanych salach w szkołach. Dla wielu klimat i atmosfera miejsca ma znaczenie. Ci pierwsi muszą potem jeszcze zadbać o zarabianie na siebie takiego ośrodka i w tym tkwi szkopuł. Nie sądzę, żeby ktokolwiek kto buduje takie coś, czy nawet dojo, dla swoich potrzeb nie liczył się z tym, że kiedyś będzie musiał komuś część wynająć, żeby nie zbankrutować. Z mojego skromnego rozeznania wynika, że do Starej Wsi jeździ nie tylko ekipa PZKT.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Jersey
jedno pytanie.
Byłeś tam czy tylko narzekasz żeby narzekać?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024