Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak mam zaczać :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
204 odpowiedzi w tym temacie

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

@Bogumil, ale tu "pmasz" nic nie pisal.... :)

@Cabelo - co to jest "flejma"?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Chodziło mi o post Bogumiła :wink:

edit: o, już skasowany.

Cieszę się Smailu że się podobał trening, akurat trafiłeś na taki dzień że faktycznie ciężko było o kogoś w Twojej wadze, ale nie martw się, znajdą się :wink:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

o zniknely posty... to sie nazywa moderator ninja :)


Jerz się nie pierdzieli :D Chociaż nie wiem dlaczego skasował ten tekst.

Nie była to wycieczka osobista tylko diagnoza. 8)

Pmasz vel Zrazik Wołowy od lat próbuje zniechęcać ludzi do BJJ i ogólnie parteru sugerując iż jest to powiązane z homoseksualizmem.
Tym czasem jest odwrotnie.

Tylko ktoś kto nie jest do końca zorientowany seksualnie lub usiłuje zdusiść-ukryć przed sobą swój homoseksualzm może "coś" takiego odczuwać w walce w parterze.

Samil napisał,że miał przez to opory bo tamten go wcześniej w dziale Aikido straszył że jak pójdziesz na BJJ to towja oriętacja seksualna może zostać rozstrojona. Powalczyłeś i nawet prezez myśl ci nie przeszło że się obmacujesz -jak to co niektórzy sugerują.

Tak samo jak zdrowy normalny facet walcząc w parterze z dziewczyną nie próbuje jej obmacywać.

Oczywiście całe te gadki to nieczysta zagrywka mająca na celu zachowanie własnego inwentarza przy Aikido.

Ale dość już. Napisałem co miałem napisać.

PS mówisz Samilu że miałeś opory. To pyśl sobie jakie opory musi przwycieżyć dziewczyna walcząca z facetem w ogóle a co dopiero by założyć mu Sankaku Jime.

Nie jest to zaden podtekst czy żart, to na prawde problem z którym wszytkie kobiety muszą się uporać trenująć sporty walki takie jak BJJ.
  • 0

budo_lenio82
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)
bede musial wprowadzic zakaz wynoszenia cwiczen :P
  • 0

budo_lenio82
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)
mamy u nas dziewczyne Agnieszka :) bo o niej mowa ... i swietnie sobie radzi...
taak sa pozycje baaardzo dwuznaczne i kazda kobieta moze miec opory... jak i kazdy facet... ale z tego co zauwazylem to najwiekszy problem robi druga polowka ... :) kiedy walczysz z kobieta i odwrotnie ... niestety przytulanie zawsze bedzie towarzyszylo nam w tej dyscyplinie... i gdybanie czy sie macamy czy walczymy ... tego nie ustalimy my na forum tylko kazdy w swojej glowie... jak w zyciu zawsze znajdzie sie ktos taki ...
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

Pmasz vel Zrazik Wołowy od lat próbuje zniechęcać ludzi do BJJ i ogólnie parteru sugerując iż jest to powiązane z homoseksualizmem.
Tym czasem jest odwrotnie.


ale mnie rozgryzł, franca jedna. nie ma co, masz nosa :)

aż nie wiem co napisać :lol:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)
Daj spokój Pmasz miałem Cię tym razem nie ujawniać ale sam się prosiłeś.

Pozdrawiam Przyjacielu i nic się nie martw.

Nie tylko ty masz rozdwojenie jaźni.

W dziele Ju-Jitsu też jest taki jeden, ale póki co nie psuje mu zabawy. :) -no i przede wszytkim sobie.

Przeprasz Jerz na offtop. Musiałem ze starym kumlem zamienić na forum pare słów.
Na PW nie mogę bo Czesław nie wiedzieć dla czego (chyba to jakiś rodzaj kary) zablokował mi pocztę. -nawet nie wiedziałem że dostałem ostrzeżenie. Myślałem że blefujesz :P
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

Daj spokój Pmasz miałem Cię tym razem nie ujawniać ale sam się prosiłeś.

Pozdrawiam Przyjacielu i nic się nie martw.


Jerz, sory za OT.

Również pozdrawiam stary Przyjacielu. :lol:
  • 0

budo_lenio82
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)
aa i jedno pytanie co oznacza bałagan na treningu :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

bede musial wprowadzic zakaz wynoszenia cwiczen :P

nie pekaj szefie :) wszystkiego nie wyniose :)
a moze i cos wniose ciekawego kiedys :)

Cieszę się Smailu że się podobał trening, akurat trafiłeś na taki dzień że faktycznie ciężko było o kogoś w Twojej wadze, ale nie martw się, znajdą się :wink:

eee, jakos niekoniecznie puki co, ledwo z Toba daje rade, a wlasciwie nie daje :)

Pmasz vel Zrazik Wołowy .

powaznie Piotrus to Ty?

mamy u nas dziewczyne Agnieszka :) bo o niej mowa ... i swietnie sobie radzi...

rzeklbym ze za swietnie jak namnie :)
wiecie, ciekawe jest to ze kulajac sie z Agnieszka jakos tez nie w glowie mi bylo cokolwiek innego niz "walka" mimo ze fajna z niej dziewucha, jakies to bjj aseksualne jest :D

aa i jedno pytanie co oznacza bałagan na treningu :)

a nic specjalnego :D skoro tego nie widzisz to oka, ja mam poprostu zbyt drobiazgowe "japonskie" podejscie, ale pracuje nad tym :) jest git, tylko moze inna plyte nastepnym razem zapodaj :D
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

powaznie Piotrus to Ty?

No i masz. 3 lata budowania fake-owego profilu poszło się w du.e walić. Damn, znowu te homoseksualne klimaty. Chyba faktycznie mam problem :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)
nie, to nie Ty :)
  • 0

budo_lenio82
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

aa i jedno pytanie co oznacza bałagan na treningu :)

a nic specjalnego :D skoro tego nie widzisz to oka, ja mam poprostu zbyt drobiazgowe "japonskie" podejscie, ale pracuje nad tym :) jest git, tylko moze inna plyte nastepnym razem zapodaj :D


tak tez myslalem :) ze chodzi o muzyke ale coz :) polubisz nasze szanty :P
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)
Spoko, będę tym kim chcesz - jak dobra dziwka. Bogumił może mnie nazywać tak jak podpowiadają mu jego fantazje :) Za dobrą opłatę przebiorę się dla niego nawet za Pmasza :twisted: :twisted:

Dobra koniec OT. Jerz się wreszcie wkur..i nas zbanuje :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)
No cóż coraz lepiej Ci idzie. Jesteś przekonywujący, ale niestety jeszcze sporo musisz się nauczyć.Np musisz pozbyć się swojego stylu eseisty. Nie rób już nowej postaci. "Mroczy Bogumil" nie będzie Cię już przśladował. Zostawmy to tak jast jest. :)

Skąd wiesz, że aż trzy lata ?:) Żartowałem nie odpowiadaj ..
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

wiecie, ciekawe jest to ze kulajac sie z Agnieszka jakos tez nie w glowie mi bylo cokolwiek innego niz "walka" mimo ze fajna z niej dziewucha, jakies to bjj aseksualne jest


Ja też nie mam żadnych tego typu skojażeń, natomiast łąpę się na tym, że walcząc z dziewczyną uważam żeby np nie złapać przypadkiem za cycka albo cuś... 8)

Oczywiście jest to nonsens bo nawet jakby, to co z tego liczą się czyste intencje.

Natomiast byłem świadkiem komicznej sytuacji na treningu Judo gdzie dwóch takich, że tak powiem, naszych bulterierów - nie tolerujących innych psów w ogrodzie- walczyło w parterze.

Jeden złapał drugiego w trzymanie boczne, na co ten na dole zaczął nagle panicznie jak popażony próbować się wyrywać, aż bez zastanowienia klepnął.

Wstał i zaczął pluć na wszytkie strony :)

Wszyscy przyglądający się podchdzą zatroskani " co się stało, co się stało,...." a gość mówi ,że nic nic. "To dla czego sie poddałeś. ? " Odpowiedź była " Jak byś miał owłosionego meskiego sutka w gębie też byś się poddał"

I faktycznie wpadł w takie niefortunne trzymanie, że miał mocno odychloną głowę do tyłu zero możliwości ruchu a do tego otwartą jape i pół cyca w gębie. :) Do tego musiał żebu złapać oddech musiał robić jak ryba.
Szkurwa wyglądało to jak karmienie. Szczerze się wtedy uśmialiśmy.

Mawiają że zwycięstwo przedewszytkim jest w głowie. Jak by chciał na prawdę wygrać to wystarczyło by, że zaczął by wywyjać jęzorem i ssać. Tamten z miejsca by się poddał. :lol: Tylko ciężko by mu było potem znaleść sparing partnera.

Więc nie faulował tylko się poddał, jak na meższczyznę przystało.
  • 0

budo_spokokoleś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

Moja rada bo widzę żeś w mym wieku prawie.....

Ech, wy Smyki, gówniarze jedne! Ja zaczynałem BJJ w wieku 45 lat ( teraz 48 ). Czasami myślę: jakby tu było fajnie mieć znowu 38-39 lat! W tym wieku wydawało mi się, że mogę...a co tam, powiem to, bo na forum AIKIDO nie wolno ( mówią zaraz, żeś cham ) - rozpierdolić wszystkich dookoła ( robiłem wtedy kurs instruktorski ). :D :D :D


:) ....w poniedziałek miałem sparingi w gi, wczoraj bez gi....mam wszystko ponaciągane, poszczypane...itd.....rano mówiłem sobie eeeeeeeee dzisiaj regeneracja i jakaś telewizja wieczorkiem..........zajrzałem na formu i mnie zmotywowałeś :) .........dzisiaj tez ide posparować.......

jestem dinozaurem u mnie w klubie....a tu proszę większy dinozaur i od razu mi lepiej ;) ....tak na marginesie bom ciekaw......jak radzisz sobie z regeneracją itd.....bo nie powiesz że przy 48 wystarczy Ci kanapka z dżemem i oranżada :) ...

Pozdro
  • 0

budo_soulfly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kanie

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)
Smailu - zabieranie się za bjj przez aikidokę niesie za sobą jedno niebezpieczeństwo - baaardzo szybko możesz sie od bjj uzależnić :wink: wiem, bo mnie to spotkało :idea:

Powodzenia :!:
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

Daj spokój Pmasz miałem Cię tym razem nie ujawniać ale sam się prosiłeś.

Pozdrawiam Przyjacielu i nic się nie martw.

Nie tylko ty masz rozdwojenie jaźni.

W dziele Ju-Jitsu też jest taki jeden, ale póki co nie psuje mu zabawy. :) -no i przede wszytkim sobie.

Przeprasz Jerz na offtop. Musiałem ze starym kumlem zamienić na forum pare słów.
Na PW nie mogę bo Czesław nie wiedzieć dla czego (chyba to jakiś rodzaj kary) zablokował mi pocztę. -nawet nie wiedziałem że dostałem ostrzeżenie. Myślałem że blefujesz :P


Ej men :)
Znam zrazika.wolowego osobiście - trenuje u mnie. Znam także Pmasz-a osobiście. Nie są nawet podobni do siebie :) Cooooś Ty sobie ubzdurał... 8O

P.S. Wybaczcie OT.
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)

Ej men :)
Znam zrazika.wolowego osobiście - trenuje u mnie. Znam także Pmasz-a osobiście. Nie są nawet podobni do siebie :) Cooooś Ty sobie ubzdurał... 8O

P.S. Wybaczcie OT.


ej cicho, bo za chwile ty też będziesz Pmasz-em :P :) Chłop ma obsesje i tyle, pewnie rano patrzy w lustro i widzi.... Pmasz-a :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam zaczać :)
Guzik prawda.
Być może dałem dupy tym razem. :)


Tak czy siak z gadki jesteście identyczni a Pmasz już ze dwa razy robił takie jaca a ja go demaskowałem więc myślałem, że tym razem również.

Co za róznica z kim się gada jak głosi poglądy identyczne :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024