Skocz do zawartości


Zdjęcie

ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
w sumie to tematow z pytaniami o roznych mistrzow, trenerow itp juz kilka bylo, wiec pod rozwage moderatorowi pozstawiam czy nie zalozyc jakiegos topiku gdzie moznaby zadawac pytania o roznych (nierzadko bardzo ciekawych) sensei, o ktorych czesto jako zywo nikt nic nie wie
ja zaczne pytaniem- czy ktos zna czlowieka : Waldemar Banaczkowski ? Kraków? 8 dan?
ktokolwiek sie z nim zetknal? trenowal z nim lub u niego? wie od kogo ma ten stopien? u kogo sie uczyl?
myslalem ze znam wszystkich ludzi powyzej 4tego dana w Krakowie a tu niespodzianka
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
Podklejam ten temat i to niezla mysl zeby tu zadawac pytania na temat kogos kogo sie nie zna.

Co do wyzej wymienionej osoby - nie znam/ nie slyszalem ...
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie

.

Co do wyzej wymienionej osoby - nie znam/ nie slyszalem ...


ciekawe nie? to juz kolejne nazwisko z tak wysokim stopniem w Krakowie w ciagu ostatnich 3-4 lat, ktore pojawia sie znikad, nikt nigdy nie widzial ani nie slyszal
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
Wujek Google też milczy...
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
wujek google zgodnie z moimi wczesniejszymi podejrzeniami pokazuje w/w pana wsrod policjantow odznaczonych krzyzem zaslugi ( o ile to nie przypadkowa zbieznosc nazwisk)
jesli tak to jest to kolejny pan z mundurowki ktory chce zaistniec na rynku cywilnym
ale moze jednak ktos go zna? ktos wie kto to jest? skad ma ten stopien? u kogo sie uczyl?
poczekamy jeszce troche
  • 0

budo_życzliwy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
Tak przez przypadek zajrzałem do tego linku i wysuwają mi się takie wnioski czytając kolejną pierdołę

nadmienię że kompletnie nie znam gościa

a niech sobie ma i 20 dan nadany przez Myszkę Miki
czy wy panowie macie aż tak wielkie kompleksy z tego powodu że wy nie macie tego co on
widzę że to kto i co ma który dan, jaki tytuł,od kogo ,za ci ,za ile, w którym stał rzędzie na zięciu ze stażu itp. itd., jest najważniejszą priorytetową sprawą w treningu SZTUK WALK

i powiem wam więcej że prawdziwą sztukę walki ( nie sport) ćwiczą ludziska w małych sekcjach i klubikach do których ciężko trafić a dla czego bo mają w d... te sprawy o których wy piszecie w kolejnych postach
tam się po prostu ćwiczy i jeżeli gość posiada tam powiedzmy 4 dan mówi że dopiero zaczyna się uczyć i że gówno potrafi to ja wiem że facet ma olbrzymią wiedzę, a ja szacunek do niego bo wiem że ma klasę i że można wymienić się poglądami i doświadczeniem na przyjacielskich i partnerskich układach

pozdrawiam
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
Zyczliwy - piszesz jak osoba ktora mimo wysokiego stopnia w JJ nie jest tak naprawde nikomu znana ze starej gwardii :)

Czy nie warto zeby osoby ktore siedza w tym srodowisku od lat co jest udokumentowane wypowiedzialy sie czy kogos znaja czy nie ?

Ludzie o szkolach, o lekarzach itp tez zasiegaja opinii i nikomu to nie przezkadza.

Kazdy niech sobie ma co chce czy od Micky Mouse czy tez od Soke .... ale bezczelnoscia jest wymagac jeszcze szacunku od innych ...

Kazdy moze robic swoje i z takimi osobami ale to nie znaczy ze ma chowac glowe w piasek i nie wypowiadac swojej opinii - gowno zawsze pozostanie gownem jakiego stopnia by nie mialo.

Jesli ktos raz popelni blad smrod sie za nim bedzie niosl przez lata...

Zawsze mi sie przypomina w takich sytuacjach "krol jest nagi" - ale wiekszosc woli chowac glowe w piasek 8)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
zyczliwy, ja cie bardzo przepraszam, ale pojawia sie w miescie ktos nikomu nie znany, z bardzo wyskoim stopniem i otwiera sekcje dla dzieci
to co w tym dziwnego ze chce widziec kto to jest i czy mozna mu bezpiecznie powierzyc dziecko 2 razy w tygodniu?
a tu zonk - takiego czloweika nikt nie zna, nikt nie wie gdzie trenowal, kim jest
wiec co dziwnego w moim pytaniu?
ale ok, zmienie je- kto wie czy w/w pan posiada legalne uprawnienia instruktorskie? czy ktos robil z nim kurs instruktorski/trenerski?
teraz lepiej? wszak mam w dupie jego stopien? interesuje mnie legalnosc jego dzialalnosci

a biorac pod uwage dwie afery pedofilskie w srodowisku jj w samym tylko krakowie wydaje mi sie ze normalne jest zbieranie informnacji o czlowieku ktoremu moglbym podeslac corke na treningi

a ze roznej masci artystow znikad tez w samym tylko krakowie bylo juz kilku sprawa jest jak najbardziej uzasadniona


tym bardziej ze proba odwiedzin treningu tego pana spelzla na niczym bo zastalismy pusta zamknieta sale
ale nic to probujemy dalej
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie

Tak przez przypadek zajrzałem do tego linku i wysuwają mi się takie wnioski czytając kolejną pierdołę

nadmienię że kompletnie nie znam gościa

a niech sobie ma i 20 dan nadany przez Myszkę Miki
czy wy panowie macie aż tak wielkie kompleksy z tego powodu że wy nie macie tego co on
widzę że to kto i co ma który dan, jaki tytuł,od kogo ,za ci ,za ile, w którym stał rzędzie na zięciu ze stażu itp. itd., jest najważniejszą priorytetową sprawą w treningu SZTUK WALK

i powiem wam więcej że prawdziwą sztukę walki ( nie sport) ćwiczą ludziska w małych sekcjach i klubikach do których ciężko trafić a dla czego bo mają w d... te sprawy o których wy piszecie w kolejnych postach
tam się po prostu ćwiczy i jeżeli gość posiada tam powiedzmy 4 dan mówi że dopiero zaczyna się uczyć i że gówno potrafi to ja wiem że facet ma olbrzymią wiedzę, a ja szacunek do niego bo wiem że ma klasę i że można wymienić się poglądami i doświadczeniem na przyjacielskich i partnerskich układach

pozdrawiam



jeszcze raz sie wetne
piszesz ze niewazne skad, od kogo gdzie i jak usyskuje sie stopien
no to gratulacje wobec twojej postway - dzieki takim jak ty pogrobowcy Drogosza maja sie nadal niezle
dla mnie jest istotne od kogo gosc sie uczyl, w jakim klubie i ile lat bo to jest wyznacznikiem tego co facet umie
i jesli ktokolwiek na forum powiedzialby ze w/w pan jest uczniem takiego a takiego sensei, ze trenowal w takim ataki dojo 50 lat, ze zdawal egzaminy przed takim a atakim mistrzem sprawa bylaby zupelnie jasna
a tu jeszcze raz powtorze jest facet o ktorym nie wiadomo zupelnie nic poza stopniem ktory ma na plakatach
jesli to jest dla ciebie rekomendacja to jeszcze raz gratuluje postawy
co jakis czas odnsisz sie do sztuki tradycji itp - zdaje sie ze nawet ci to imponuje - no to jak to sie ma to pogardliwego okreslenia "pierdoly" w stosunku do jedej z podstawowych rzeczy w sztukach walki - relacji mistrz-nauczyciel ? ja sie chce dowiedziec kto jest nauczycielem tego pana i tyle
chce wiedziec kto to jest? bo natezenie oszolomow w Krakowie z szabanastymi danami jest w tej chwili takie ze wiecej mamy szychanow niz zwyklych cwiczacych
i nie , mylisz sie, nie zazdroszczze temu gosciowi 8 dana, i chuja mnie obchodzi ile za niego zplacil, ale nie chcialbym zeby byl to kolejny facet (taki jak wielu w Krakowie) dzieki ktorym przyznanie sie ze trenuje sie jj wywoluje salwy smiechu ze strony rozmowcow

no ale w koncu napisal ze ma 8 dan, to chuja nie wolno sie interesowac bo wg zyczliwego to pogwalcenie tradycji i obraza dla sztuki

i jeszcze ciekawostka - zobacz kiedy zapytalem o tego czlowieka - naprawde nie daje ci do myslenia ze na forum ogolnopolskim nikt o nim nie slyszal?
no chyba ze to tez jakas forma tradycji
  • 0

budo_prawieronin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolska
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
a podobno anioły są cierpliwe :-)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie

a podobno anioły są cierpliwe :-)


a daj spokoj, pojawia sie facet nie wiadomo skad, chce sie czegos o nim dowiedziec, a jedyne czego sie dowiaduje od domoroslego psychologa to ze mam kompleksy i malego fiuta
  • 0

budo_życzliwy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
SORKI anioł

masz rację co do sprawdzenia gościa jakoś źle odebrałem twoje pytanie co do jego kwalifikacji i przyznaję ci słuszność że szarlatanów i oszołomów jest mnóstwo i w jakiś sposób należy to sprawdzić szczególnie w przypadku dzieci
sam miałem okazję widzieć jak jeden z gości z 4 d w tekwondo prowadził zajęcia z dzieciakami to aż mnie poniosło i po 5 min jak to obserwowałem wyszedłem i zastanawiałem się jak rodzice tych dzieci mogą patrzeć na to co ten gość z nimi wyprawiał, totalny brak bezpieczeństwa i jakiegokolwiek profesjonalizmu
tak że jeszcze raz SORKI

ale co jakiś czas na forum jak można zauważyć ukazują się sarkastyczne posty o tych danach soke itd ludziska wyciągają jakieś brudy i odnoszę wrażenie że jest to najważniejsze żeby opluwać się na forum publicznym
i niestety też mnie trochę poniosło ale uważam że kij zawsze ma 2 końce i jak ktoś zaczyna zadymę to musi liczyć się z kontrą i to jest oczywiste
tylko szlak mnie trafia jak ludziska (co niektórzy) co wyciągają jak paparazzi te wszystkie nowinki po jakimś czasie robią dokładnie to samo co ludzie o których piszą

a można przecież inaczej zamiast szukać tego co nas dzieli poszukajmy tego co może nas łączyć w sw
przecież różnice zdań zawsze były są i będą i uważam że te właśnie różnice omawiane spokojnie mogą być twórcze i przynieść korzyść i pożytek dla wszystkich

pozdrawiam
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
najlepiej skontaktować się z Urzędem Skarbowym i Policją :D
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie

najlepiej skontaktować się z Urzędem Skarbowym i Policją :D



a nie, to juz jest metoda na likwidowanie konkurencji
i jeszcze z dominikanskim centrum do zwalczania sekt
:wink:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie

najlepiej skontaktować się z Urzędem Skarbowym i Policją :D


i jeszcze z dominikanskim centrum do zwalczania sekt
:wink:


musze sobie to zapisac.....czyli w wielkim swiecie sztuk walk takie metody się stosuje??!!
rozumiem, że aby posłużyc sie taką technika nalezy miec wysoki dan.. :?

sala zamknieta??!!przypominam, ze sa ferie..nie ma dzieci-nie ma treningów..czy to dziwne??!

weryfikacja osoby w Naszym małym narodzie i pańsiwte o imperialnych tradycjach i ambicjach, w którym jest kilkanaście związków i federacji ju-jitsu-podobnych i oczywiście prawie kazda jest tradycyjna i 100-procentowo japońska może być trudna...

ale myzlę, że budodetektywoi juz nie długo opublikuja na www wyniki lustracji tej osoby...
mam nadzieje, że bez nakładania klauzuli: ścicśle tajne dla osób bez dana :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie

ale myzlę, że budodetektywoi juz nie długo opublikuja na www wyniki lustracji tej osoby...
mam nadzieje, że bez nakładania klauzuli: ścicśle tajne dla osób bez dana :wink:


u nas wszystko jest jawne ..... dlatego co niektorzy chetnie by zlinczowali ... :oops:
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
[quote name="budo_wodnik szuwarek"][quote name="budo_aniol"][quote name="budo_zwierzu"]najlepiej skontaktować się z Urzędem Skarbowym i Policją :D [/quote]

i jeszcze z dominikanskim centrum do zwalczania sekt
:wink: [/quote][/quote]

musze sobie to zapisac.....czyli w wielkim swiecie sztuk walk takie metody się stosuje??!!
rozumiem, że aby posłużyc sie taką technika nalezy miec wysoki dan.. :?

:[/quote]

stosuje stosuje, odczulem ta konkretna technike osobiscie na sobie i swoim dojo
tzw "metoda na sekte"
i uwierz dziala bardzo dobrze - grupa dziecieca praktycznie w ciagu tygodnia przestala istniec bo ognistym kazaniu pana proboszcza
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie



ale myzlę, że budodetektywoi juz nie długo opublikuja na www wyniki lustracji tej osoby...
mam nadzieje, że bez nakładania klauzuli: ścicśle tajne dla osób bez dana :wink:


u nas wszystko jest jawne ..... dlatego co niektorzy chetnie by zlinczowali ... :oops:


u nich "wszystko jawne"...w podtekście - oni najlepsi, najwspanialsi, najuczciwsi , naj...naj... itp.itd. :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie

u nich "wszystko jawne"...w podtekście - oni najlepsi, najwspanialsi, najuczciwsi , naj...naj... itp.itd. :)


Tak na forum wszystko jawne dlatego tu nie pasujesz 8)

Zakompleksieni ludzie z orzeszkiem w czerepie nie sa na tym forum potrzebni ....
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
najbardziej potrzebni są Martiusowi klakierzy i wazeliniarze :D ...aby mógł trwać w swoich wizjach Wszechwiedzącego Eksperta Od Wszystkiego...ewentualnie łaskawie potoleruje tych neutralnych :D co za dużo nie powiedzą...
Wszechwiedzący Martius decyduje też kto głupi, a kto mądry(czyli kto Mu się podliże ,a kto nie)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024