Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
Zapraszam na staż ju-jitsu 15-16 stycznia na Karolkową w Warszawie.
15 stycznia w sobotę po południu odbędzie się równiez bezpłatny blok treningowy z okazji XX- lecia PSWW BUDOKAN. Ale jako że jest to cały rok XX lecia nie zamierzamy robić hucznej imprezy z ogromna ilościa notabli bardziej wspolne pocwiczenie moze powspominanie starych czasow i byc moze jakas niespodzianka ;)

Więcej informacji [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
Brat ma 7 dana ? :)

Nie wiedziałem :)

edytka: To nie zlosliwosc jakby co. Zawsze Bracia z Piastowa kojarzyli mi sie z niechecia do wysokich danow :) .
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
Po prostu nigdy nie chwalimy sie stopniami ale stopien to zlo konieczne. Od czasu do czasu ktos przygotowujac ogloszenie wyciaga na jaw takie informacje :)

Sami uzywamy stopniowania szkoly a dwukolorowy pas zaklada sie z 1-2 razy w ciagu roku ;)

Tak Warhead 7 dan Ci reke sciskal a Ty ja umyles :) :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
Z tego co pamietam to nie tylko reke :) (bez skojarzen ;P ).
Jakams tam balache cos tam pamietam :P


W kazdym razie polecam staz :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
W zwiazku z tym, że w tych samych godzinach odbywaja się sobotnie zajęcia na Smolnej - zajęć na Smolnej nie będzie - zapraszamy wtedy na Karolkową
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa

Po prostu nigdy nie chwalimy sie stopniami ale stopien to zlo konieczne. Od czasu do czasu ktos przygotowujac ogloszenie wyciaga na jaw takie informacje :)

Sami uzywamy stopniowania szkoly a dwukolorowy pas zaklada sie z 1-2 razy w ciagu roku ;)

Tak Warhead 7 dan Ci reke sciskal a Ty ja umyles :) :)


...a jakie to musi być cierpienie z powodu tego "zła koniecznego"! :) ...pewnie z dużym obrzydzeniem zakładają swoje pasy przed zajęciami i myślą ze wstrętem o swoich stopniach :D ...aż żal się robi :) ...na znak protestu przeciw manii stopni danowych w kręgach jj , powinniście przywdziać białe pasy!...wszak nie kolor i stopień ...a wiedza się liczy! :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
Dobry nauczyciel i z białym pasem zyska szacunek u nowych osób w ciągu 1 treningu... Kiepskiemu nawet złoty nie pomoże :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
Zwierzu:

Mylisz sie - jak zakladam pas to nie mam czego sie wstydzic i zakladam z duma.
To, że ktoś nie lubi dziesieciu tytulów pisać przed nazwiskiem to nie znaczy ze ich sie wstydzi.
Moze Ty sie musisz wstydzic swoich osiagniec ale to juz Twoja sprawa ...
Cwiczy sie lepiej w zwyklym stroju niz w stroju galowym a niektorzy nie musza sie podpierac iloscia stopni i strojami zeby przyciagnac rzesze ludzi do cwiczenia - ludzie u nich cwicza dla nich a nie dla ich stopni. A ze zaklada sie od czasu do czasu stroj bardziej galowy to tez jest sprawa normalna - aby okazac komus szacunek nie przychodzisz np na jego slub w brudnym dresie 8)

Ja pod krawatem nie lubie chodzic ale nieraz to dla mnie jest zlo konieczne zeby zakladac ...
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
skoro nie jesteś pewien tego o czym piszesz to nie pisz o tym wcale,a już na pewno nie rozwijaj swojej fantazji , że jest jakaś tam ''moja sprawa'' odnośnie czegoś tam czego miałbym się mogę jakoby wstydzić...
...bo to, że lubisz snuć swe fantazyjne przypuszczenia i przekładasz je jako fakty jest znane :)
A wracając do ilości danów które tak wzniośle zawsze krytykujesz to przyznaj się który to już masz dan z kolei...tylko się nie wstydź i nie próbuj wykręcać :lol: ...napisz też przez jakie to kolegialne gremnium zostały owe dany nadawane :D

P.S.
ja nie mam żadnym wstrętów i lęków przed założeniem garnituru :) ...może powinieneś udać się do specjalisty jeśli jest to dla Ciebie bolący problem :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa

skoro nie jesteś pewien tego o czym piszesz to nie pisz o tym wcale,a już na pewno nie rozwijaj swojej fantazji , że jest jakaś tam ''moja sprawa'' odnośnie czegoś tam czego miałbym się mogę jakoby wstydzić...
...bo to, że lubisz snuć swe fantazyjne przypuszczenia i przekładasz je jako fakty jest znane :)
A wracając do ilości danów które tak wzniośle zawsze krytykujesz to przyznaj się który to już masz dan z kolei...tylko się nie wstydź i nie próbuj wykręcać :lol: ...napisz też przez jakie to kolegialne gremnium zostały owe dany nadawane :D

P.S.
ja nie mam żadnym wstrętów i lęków przed założeniem garnituru :) ...może powinieneś udać się do specjalisty jeśli jest to dla Ciebie bolący problem :)


i inne bzdury czlowieka ktory nie znajac matematyki probuje kazdemu udowadniac ze 2+2 to jest zawsze 4 :) (zainteresowani jak nie wiedza o co chodzi niech sobie poczytaja inny temat)


Prosze bardzo ja sie moge przedstawic i podac moja kariere od strony JJ mam nadzieje ze podasz to samo 8)

Marcin Dawidowicz

1987 rok kurs instruktora rekreacji o specjalnosci Jiu-jitsu ( w pozniejszych latach kursy min. instruktora samoobrony, sportu jj ...)
W tym roku tez zakładam wlasna sekcje w TKKF Zelazna Brama

1 kyu - 1987 rok
1 Dan -1990 rok moze nie jestem talentem bo dopiero po 9 latach treningow
2 Dan - 1992 rok
3 Dan - 1996 rok
4 Dan - 2000 rok tu plakat z Niemiec jeszcze troche pokrecone imiona itp ale wiadomo o kogo chodzi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
5 Dan - 2007 rok

Wszystkie sa potwierdzone przez mojego nauczyciela od ktorego najbardziej cenie stopien dodatkowo zweryfikowane i potwierdzone w roznych organizacjach (jest bo jest zeby potem jakis glupol na stanowisku nie zadal durnego papierka a ja go nie bede mial)

Wsrod instruktorow ktorzy mieli najwiekszy wplyw na moja edukacje nalezy wyroznic: Marek Drożdzowski, Ryszard Jóźwiak i Jan Słopecki.

Wszystkie te informacje nie sa ukrywane i kazdy potrafiacy choc troche myslec i czytac odnajdzie je w sieci.

Jesli u kogos bylem na seminarium jednym czy drugim nie nazywam go swoim nauczycielem.

Inaczej bym musial dac tu duza liste ..... ale to tez kazdy sobie moze sprawdzic .....
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
nie odpowiedziałeś jeszcze czy zamierzasz udać się do jakiejś poradni specjalistycznej odnośnie lęków przed garniturami
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa

nie odpowiedziałeś jeszcze czy zamierzasz udać się do jakiejś poradni specjalistycznej odnośnie lęków przed garniturami


Nie trzeba miec lekow przed czyms zeby czegos nie lubic.

A teraz jak to kultura nakazuje powinieneś sie przedstawić i podać równiez przebieg swojej kariery - ja nie wstydzilem sie tego zrobic 8)
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa

nie odpowiedziałeś jeszcze czy zamierzasz udać się do jakiejś poradni specjalistycznej odnośnie lęków przed garniturami


Nie trzeba miec lekow przed czyms zeby czegos nie lubic.

A teraz jak to kultura nakazuje powinieneś sie przedstawić i podać równiez przebieg swojej kariery - ja nie wstydzilem sie tego zrobic 8)


Ech... Ze tez Ci sie chcialo mu odpisywac ;) Pewnie to i tak byl jego ostatni post w tej dyskusji ;)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa

nie odpowiedziałeś jeszcze czy zamierzasz udać się do jakiejś poradni specjalistycznej odnośnie lęków przed garniturami


Nie trzeba miec lekow przed czyms zeby czegos nie lubic.

A teraz jak to kultura nakazuje powinieneś sie przedstawić i podać równiez przebieg swojej kariery - ja nie wstydzilem sie tego zrobic 8)


a kto pisze o tym ,że miałbyś brak leki?!...możliwe ,że wystarczyłaby nieinwazyjna ale intensywna psychoterapia abyś pozbył się swoich lęków garniturowych,a skoro uważasz że garnitur to ZŁO to może powinieneś udać się także do swojego proboszcza celem przekonsultowania sprawy :) ...nie bój się tego, a skutki mogą byś nomen-omen zbawienne :)
Prawdopodobnie to tylko zwykła fobia...wiesz-skuteczna jest podobna terapia wstrząsowa:ubiorą cię w garnitur , założą kaftan bezpieczeństwa i tak będziesz musiał wytrwać :) ...aż ci lęki przejdą :) i na pewno poczujesz wreszcie ulgę i zobaczysz,że świat jest piękny także gdy będziesz ubrany w garnitur :)
A propos: a próby swoich naiwnych manipulacji odnośnie wstydzenia się to wiesz najlepiej gdzie możesz sobie wsadzić :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
Albo zaczniesz pisac w temacie albo przestaniesz pisac na forum - idiotow nam tutaj nie potrzeba. A ja z idiotami nie mam zamiaru dyskutowac.
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa

...


Moj blad... Nie byl to jego ostatni post ;)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż ju-jitsu 15-16 stycznia Warszawa
Troche zdjęć z tego stażu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No niestety tak jestem w tym roku zarobiony ze sa spore opoznienia z galeriami :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024