Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
139 odpowiedzi w tym temacie

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
Shu Lien skąd rząd ma wziąść dodatkowe pieniądze na szkolnictwo ....... czy proponujesz kolejną podwyżkie podatku vat :wink: czy może podatku PIT oraz CIT :wink: zauważ że w Polsce nic się już praktycznie nieprodukuje ......niema żadnego przemysłu samochodowego , wszystkie cukrownie są zamknięte ......itp. jedynym miejscem pracy będzie niedługo galeria handlowa.....pieniądze można większe dać szkolnictwu tylko że za pół roku będziesz miała w Polsce drugą Libie :wink:hipermarkety mogą zacząć padać :lol: z braku kupujących :lol: znająć życie w oświaie większe pieniądze nie przełożyły by się na jakość kształcenia ci kiepsy dyrektorzy i nauczyciele i tak by zostali .....ja nie mam wątpliwośi że jedyne wyjście to prywatyzacja w dużej mierze oświaty niech płacą ci co z niej korzystają ......
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....

...Jestem dyrektorem szkoły i instruktorem karate, ...

Bratnia dusza... hehe
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....

... skąd rząd ma wziąść dodatkowe pieniądze na szkolnictwo ...

Moim zdaniem odpowiedź jest dość prosta. Z efektywnego zarządzania. W naszym kraju szkoli się na kierunku 'zarządzanie' ogromna liczba studentów. A efektów tych studiów nie widać. Jak sam zauważyłeś, nawet przemysł samochodowy leży... Kraj w centrum Europy... 40 mln ludzi...
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....

tylko dlaczego jeśli jeden nauczyciel jesto to każdy musi być?


Nigdzie chyba tego nie napisałam i jeżeli tak to odebrałam, to przepraszam. Nie to miałam na myśli. Oczywiście, że nie musi.

Jak sobie wyobrażasz przygotowanie do zajęć na dworze? Dzisiaj ćwiczymy w sali, jutro na korytarzu a po jutrze przy otwartych drzwiach?


Jak to jak? 8O Być może moja nauczycielka też stwierdziła właśnie, że się nie da przygotować. Kto wie...
Było przynajmniej kilka przypadków, że uczeń padł na zawał podczas biegów przełajowych. Jeden pamiętam sama z czasów swojego liceum, a uczeń uczęszczał do szkoły na wsi niedaleko miejscowości, w której się uczyłam. Tutaj też powiesz, że nie było sposobu na przygotowanie ucznia do takiego biegu? Wiesz, co innego ćwiczeniu na dworzu od początku września i stopniowanie wysiłku, a co innego wywalenie uczniów na dworze w listopadzie i do tego egzekwowanie przebiegnięcia iluś tam okrążeń w dobrym czasie.

Jeśli mówimy o przypadku o ktorym pisał wyborowa [...]



Właśnie tu się nie rozumiemy. Wyborowa pisał o przypadku poza Polską. Ja pisałam o polskich realiach. Stąd moje zastrzeżenia. To, że tam to działa, to ja się wcale nie kłócę.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....


tylko dlaczego jeśli jeden nauczyciel jesto to każdy musi być?


Jak sobie wyobrażasz przygotowanie do zajęć na dworze? Dzisiaj ćwiczymy w sali, jutro na korytarzu a po jutrze przy otwartych drzwiach?


Jak to jak? 8O Być może moja nauczycielka też stwierdziła właśnie, że się nie da przygotować. Kto wie...

Jeśli mówimy o przypadku o ktorym pisał wyborowa [...]



Właśnie tu się nie rozumiemy. Wyborowa pisał o przypadku poza Polską. Ja pisałam o polskich realiach. Stąd moje zastrzeżenia. To, że tam to działa, to ja się wcale nie kłócę.


Bullshit calej polskiej sytuacji bierze sie stad, ze ludzie masowo ulegaja magicznemu mysleniu - typu - bede cwiczyl "jak beda warunki", potem warunki sa, a cwiczyc sie nie chce. wypadki sie zdarzaja i nie ma co dramatyzowac. dziennie w glupi sposob gina tysiace osob. w tej chwili w Polsce plaga idiotow co spaceruja po lodzie - na rzekach, jeziorach i nawet po wodach Baltyku.
Mam watpliwosci czy takich ludzi ratowac. To beznadziejnie glupie przypadki.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
na youtube jest reklama kierunku który jest na AWF a mianowicie fizjoterapii . Można się załamać , fizjoterapeuta z chroniczną nadwagą :-) opowiada o tym że ważny jest sportowy i aktywny tryb żyicia....
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....

na youtube jest reklama kierunku który jest na AWF a mianowicie fizjoterapii . Można się załamać , fizjoterapeuta z chroniczną nadwagą :-) opowiada o tym że ważny jest sportowy i aktywny tryb żyicia....


No i ?

A moze stosuje taki tryb a bez tego trybu bylby 4 x taki ?

Sumatori tez sa otyli a nie wykonasz wiekszosci cwiczen sprawnosciowych co oni wykonuja 8)

Mam w pracy osobe z 20-30 kg nadwagi a po wyniku jaki uzyskal w polmaratonie zastanawiam sie czy mialbym z nia szanse.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
chciał bym widzieć tych sumatori na dobrym obozie kondycyjnym 8) porany rozruch z biegiem pod górkę i faceta by spuchł .... Jeśli chodzi o techniki o kopnięcia to żaden sumatorii w 25 procentach nie będzie miał nigdy takiej techniki jak ja :wink: jak dla mnie sumo to bullshit , taka japońska chodowla niepełnosprawnych warchlaków . Ten fizjoterapeuta mówiący o zdrowym i sportowym trybie życia a który wygląda jak niepełnosprawny grubas sam sobie wystawił laurkę :lol: jak tak się temu dobrze przyjrzeć to taki jak jego wygląd jest obraz polskiego szkolnictwa i medycyny też ....żadna polska szkoła wyższa nie jest w pierwszych 300 w rankingach najlepszych uczelnii.....
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....

chciał bym widzieć tych sumatori na dobrym obozie kondycyjnym 8) porany rozruch z biegiem pod górkę i faceta by spuchł ....

Słusznie. VO max mają słaby w porównaniu do innych zawodowców.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeśli chodzi o techniki o kopnięcia to żaden sumatorii w 25 procentach nie będzie miał nigdy takiej techniki jak ja :wink:

Słusznie. Kopnięcia w sumo są dozwolone tylko poniżej kolan.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....

chciał bym widzieć tych sumatori na dobrym obozie kondycyjnym 8)


A ja chcialbym widziec jak Ty wytrzymujesz ich trening - ze swoja figura chipendelsa;)

Zamiast marudzic zadzialaj cos - odnies sukcesy w sporcie - ukoncz dobre uczelnie - startuj w wyborach zostan ministrem sportu i dzialaj 8)

a zapewne skonczysz i tak jak wiekszosc narzekajacych przy piwku...
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
Staram się uczestniczyć w rywalizacji sportowej , trener który nie walczył na macie traci w expertyzie , napewno wyjdę jeszcze na matę . Są tacy któży nie walczyli a mają wysokie stopnie , no ale to nie do mnie :wink: Martius proszę Ciebie nie bądź jak małe dziecko .... :wink: ministrem sportu nie zostane napewno .... takie stanowiska są dawno obstawione ...trochę wiem jak się odbywa na poziomie rad powiatu , jaka jest tam rekrutacja :wink: towarzystwo wzajemnej adoracji ....ci ludzie nie chcą żadnej zmiany , może nawet nie umieją .... polska to kraj lumpeksów skazujący większość społeczeństwa na turlanie się w gównie , to są zwyczajne głąby :idea: ....w tym kraju nie ma ani jednej firmy o zasięgu globalnym :wink: masowo produkuje się niepełnosprawnych ....dla przykładu największe polskie firmy ochroniarskie to zakłady pracy chronionej ....co do dobrej uczelni ...żadna polska szkoła wyższa nie jest w 300 setce na świecie , a więc nie ma zadnej szkoły kształcącej naprawde na wysokim poziomie ....nie mów mi o AWF bo z moją więdzą spokojnie mógłbym być na każdym wykładowcą 8) notabene jestem na studiach ....wychylać się z wiedzą nie mogę specjalnie bo mnie wykastrują :P Nażekać już długo nie będę , zresztą dziadem tu nie jestem , stać mnie na gi za pięć stów .... Mam możliwość mieszkania , trenowania i założenia klubu w Niemczech . Także niedługo pewnie pokażę Tobie Martius HEIL HITLER
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
Martius jak ja skończe to Ty niewiesz napewno .....byli tacy któży też zakładali że wiedzą . Dziś mają wielkie brzuchy , często też pracują jak niewolnicy ....takiej urody jak ja mam aktualnie kobietę :wink: widzieli oni w renomowanych świerszczykach.....
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
haha post na poziomie
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
Co chcecie sobie udowodnić? Kto ma fajniejszą kobietę, czy kto ma zostać ministrem, bo się lekko już pogubiłem. W sumie to rzeczywiście bardzo w temacie.

A wracając na chwilę, do głównego nurtu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....

Martius jak ja skończe to Ty niewiesz napewno .....byli tacy któży też zakładali że wiedzą . Dziś mają wielkie brzuchy , często też pracują jak niewolnicy ....takiej urody jak ja mam aktualnie kobietę :wink: widzieli oni w renomowanych świerszczykach.....


Ja tylko na chwile :D

I tez sie pochwale :D

Moja malzonka ma stypendium naukowe i srednia 5.0 na studiach inzynierskich :D

Jest tez najpiekniejsza kobieta na swiecie ... pomimo urodzenia mi trojga dzieci ...

i juz mnie nie ma :D
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
a ja nie mam kobiety :(
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....

Co chcecie sobie udowodnić? Kto ma fajniejszą kobietę, czy kto ma zostać ministrem, bo się lekko już pogubiłem. W sumie to rzeczywiście bardzo w temacie.

A wracając na chwilę, do głównego nurtu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jaka kadra nauczycielska tacy wychowankowie....lepiej by było zajęcia WF przekazać trenerom Karate , Judo , MMA....mam zdanie system kształcenia na AWF w Polsce kadry nauczycielkiej jest niewłaściwy .
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....

urody jak ja mam aktualnie kobietę :wink: widzieli oni w renomowanych świerszczykach.....


No to na polityka sie nadajesz :)


.........wychylać się z wiedzą nie mogę specjalnie bo mnie wykastrują :P Nażekać już długo nie będę , zresztą dziadem tu nie jestem , .....



nawet na Prezydenta :)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
Dzięki Martius :D w przyszłości do Bundestagu będe startował :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wychowanie Fizyczne w Polsce produkcja łamagów ....
A co myslicie w Niemczech jest inaczej - prowadze tam nieraz seminaria i widze co sie wyprawia i jak sie zmienia na przestrzeni ostatnich 20 lat
Ciamajdy i wysportowane osoby sa wszedzie ale lepiej jest robic filmiki ciamajdom bo sa smieszniejsze - zawsze podnosi nas to na duchu kiedy widzimy ze ktos jest gorszy i nie myslimy wtedy o tym ze kazdy z nas jest ciamajda podlug innej osoby znacznie sprawniejszej rowniez od nas.

Latwo krytykowac tylko jak sie okazuje nikt jakos nie pali sie do tego zeby to zmienic.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024