Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone
No i znowu przed walką Górala na forum nic nie ma - On tu jest persona non grata czy jak ?

Co sądzicie o tym pojedynku i jakie typy ?
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone
Może na początek ktoś mi wyjaśni jaki jest sens robienia gali w czwartek :roll: ?
Ani człowiek się nie napije,ani z nikim nie spotka itd,bez sensu imo.
Dobrze przynajmniej że do roboty mam na 6.00 to o 4.00 kiedy Adamek będzie walczył będę jadł śniadanie :D

A co do samej walki...,przeciwnik jaki jest każdy widzi,ale ja osobiście nastawiam się na kawał porządnego boksu,tj.solidne wymiany z obu stron,no a wynik,wiadomo :wink:
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone
Adamek wygra 6 runda :) taki moj typ
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone

Adamek pozamiatał w piękny sposób


  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone

No i znowu przed walką Górala na forum nic nie ma - On tu jest persona non grata czy jak ?

Dziwi mnie to tak samo. Może chodzi o to, że otwarcie przyznaje się do swojej wiary co wg wielu jest dziś obciachem :? i nieważne przy tym, że koleś jest zajebistym bokserem o wielkim duchu.

walka dobra, choć jednostronna - ale taki jest w ostatnich latach boks zawodowy. Nie jeden Adamek dostaje po drodze słabszych przeciwników. Takich samych dostają Kliczkowie i nikt (u nas) nie robi z tego halo. Do walki z Tomkiem nie spieszą się ani oni ani Haye (w czcze gadaniny nikt chyba nie wierzy). W przyszłym roku niemal na pewno dojdzie do walki o tytuł i ten czas dla Adamka lepiej służy niż ww. trójce


  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone
Gdyby problem przyznawania i głośnego mówienia o swojej wierze był taki wielki to np o Khalidovie byśmy też nie pisali a jednak. Walki Tomka są pierwszoligowe i teraz czekać na walkę z Hayem a później z jednym z braci - najbliższy rok powinien zakończyć się zmianą na tronie a przynajmniej próbą obalenia Kliczków .
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone
Oglądałem walkę i powiem szczerze ze straciłem czas. Pojedynek nie był porywający bo jak może sie podobać mecz do jednej bramki? Chyba ze Adamek potraktował to jako sparing za kory mu jeszcze zapłacili... Widać jest w formie i powinien to wykorzystać a nie rozmieniać się na drobne.

Jeśli chodzi o jego popularność czy też przychylność kibiców to nie zawsze idzie to z wynikami sportowymi.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone
Z jednej strony dobrze że nie ma zjawiska typu Małyszomania czy Kubicomania gdzie cała Polska była ekspertem w technicznych aspektach skakania czy wiedziała lepiej od Roberta jak ma jeździć.

Z drugiej trochę szkoda że mimo takich sukcesów Tomek jest dalej według mnie niedoceniany a taki Pudzian dla wielu jest guru sztuk walki .......
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone
bo tomek to sportowiec a nie szołmen.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Adamek vs Vinny Maddalone
Zgadzam się z Gagatkiem
Sparingi są często cięższe niż ta walka. Różnica klasy totalna. Ale taki jestboks zawodowy i tego nie zmienimy. Mam nadzieję, ze te lepsze walki też zobaczymy w najbliższym czasie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024