Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

@Martius - pomogę ci to zrozumiec.

olimpiada – okres 4 lat w kalendarzu starogreckim


Prosze o dowod ze Olimpiada oznacza okres 4 lat w kalendarzu starogreckim - bo z tego co ja wiem raczej nazwa wziela sie od miasta Olimpia - no ale moze sie myle 8)


SportsAccord Combat Games (Olimpiada Sportów Walki)



Prosze o dowod ze to jest poprawnie przetlumaczone na Polski - wedlug mojej znajomosci angielskiego .... ale moze sie myle 8)


Wiec czemu zawodnicy, którzy myślą, że byli na Olimpiadzie Sportów Walki maja czuc się oszukani?? Dlatego, że biedny Martius tak mówi? (pytanie retoryczne)



Najpierw udowodnij ze to byla Olimpiada

To ze cos jest robione pod patronatem MKOL nie znaczy ze jest od razu Olimpiada - to ze w fabryce toyoty z tasmy schodzi tez inna marka nie znaczy ze jest to toyota.

Dowody Panowie nie to co uwazacie ze powinno byc jak mowicie ... dowody 8)

Proszę cię co to w ogóle jest za przykład? Powiedziałem ci jest to cyklicznie organizowana największa na świecie impreza dotycząca sportów walki(narazie była 1 edycja).


Matko jedyna .... czlowieku nie pograzaj sie przeczytaj jeszcze raz co napisales.

Jest cyklicznie organizowana - na razie byla 1 edycja .... wiesz co to jest uzywanie czasow podczas pisania ?

Cyklicznie - 1 raz :)

Cyklicznie to moze byc w planach a bedzie za kilka lat jak sie powtorzy :)

Ludzie pomysla ze jujitsuka za duzo koksu biora i ich mozg jak ser szwajcarski wyglada :)
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

SportsAccord Combat Games (Olimpiada Sportów Walki) - nie chodziło mi o tłumaczenie tego na Polski tylko o nazwanie tego inaczej.


Bożeee Martius impreza MA byc organizowana cyklicznie. Przepraszam, że tak napisałem, ale ja jestem IDIOTĄ :(


Tak w ogóle nikt nigdy nie napisał, że jest to oficjalna nazwa, jest to nazwa POTOCZNA. Zostało to napisane już 100 razy powtórzę, chodzi o prestiż zawodów, sposób w jaki są organizowane, ogólnie sposób w jaki są dobierani zawodnicy startujący tam... Chodzi o to, że jest to taka Olimpiada, ale tylko dla sportów walki, dlatego ludzie nazwali to POTOCZNIE Olimpiadą Sportów Walki.

I nadal nie rozumiem co ci w tym przeszkadza?

Medaliści nie dostaną emerytury? Ale, chyba nagrodzeni z ministerstwa zostaną?
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Btw. Za dużo koksu to chyba ty bierzesz bo można pisac 100 razy a ty i tak nie zrozumiesz. Nie będę się więcej rozpisywac bo szkoda klawiatury :)

Podałeś wcześniej przykład Olimpiad w szkole, heh nawiązując do tego czy myślisz, że ktoś na różnych forach internetowych siedzi i wypisuje tak jak ty.

 O LOSIE JAK TO ORGANIZUJĄ OLIMPIADY W SZKOŁACH ARGGGGGGG NIEEE TAK BYC NIE MOŻE JA IM POKAŻE TAK BYC NIE MOŻE ŁOUOU


Wiem, głupie to trochę, ale tą Olimpiade Sportów Walki przynajmniej MKOL organizował :>


Dziekuję dobranoc, kończę już więcej nie pisze na ten temat.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

http://pl.wikipedia.org/wiki/Olimpiada


Jak was w tym Piernikowie ucza :) :) :)

Podales mi linka ktorego nawet nie czytales :)

Olimpiada – okres pomiędzy dwoma następującymi po sobie igrzyskami. Zazwyczaj trwał około 4 lat. Co tyle lat odbywały się starożytne igrzyska w Olimpii i właśnie stąd wywodzi się nazwa tego okresu.

To nie nazwa Olimpiady (Igrzysk Olimpijskich) wziela sie od czasu tylko czas od Igrzysk i od miasta - niby taka nieistotna roznica a zmienia wiele.

Proponuje sie najpierw zapoznawac z tekstami bo nie mam czasu na wylapywanie takich idiotyzmow.

masz jeszcze jakas rewelacje ? :)

SportsAccord Combat Games (Olimpiada Sportów Walki) - nie chodziło mi o tłumaczenie tego na Polski tylko o nazwanie tego inaczej.



Tak tak nazwe Car - motocyklem w koncu to i to jezdzi a motocykl nawet lepiej :)

A Torun przetlumacze na angielski jako New York



Tak w ogóle nikt nigdy nie napisał, że jest to oficjalna nazwa, jest to nazwa POTOCZNA.



Potocznie nie zawsze znaczy zgodnie z prawda choc powinno byc np prostytutke potocznie nazywamy ...

Ja wole nie uzywac jezyka potocznego ;)

I nadal nie rozumiem co ci w tym przeszkadza?



To ze nie mowimy o tym co kto sobie potocznie jak nazwal tylko o faktach

Potocznie wykladowce na uczelni nawet magistra nazwiemy profesorem co nie znaczy ze on jest tak naprawde profesorem, moze bedzie moze nie fakty sa inne poki co jest magistrm nawet jesli cieszy sie wiekszym prestizem i ma wieksza wiedze od profesora.

Wiem, głupie to trochę, ale tą Olimpiade Sportów Walki przynajmniej MKOL organizował :>


Czytales temat uwaznie ?
Odrozniasz patronat od organizacji ?

MKOL nie byl organizatorem tylko GAISF o przepraszam teraz Sport Accord
Sport Accord to obecna nazwa dawnego Generalnego Stowarzyszenia Międzynarodowych Federacji Sportowych (GAISF) ściśle współpracująca z International Olympic Committee MKOL, IFS, ASOIF, AIOWF, ARISF.

Tak trudno zasiegnac wiedzy zanim sie zacznie pisac ?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Boże, kłócicie się gorzej niż w dziale Aikido :roll:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Boże, kłócicie się gorzej niż w dziale Aikido :roll:


Nie klocimy sie tylko prostujemy fakty - ktore sa naginane :)

Juz wiemy (chyba) ze:

1. identyczne medale tak naprawde nie sa identyczne ;)
2. Organizator to nie MKOL a Sports Accord (GASF)
3. Czas starogrecki "Olimpiada" wzial sie od nazwy Olimpijskich Igrzysk a nie na odwrot
4. Nazwa nawet w bardzo luznym tlumaczeniu nie ma nic wspolnego z nazwa Olipiady - potocznie kazdy sobie moze nazywac jak che ME w Pilce noznej co 4 lata rozgrywane tez nie ch sobie nazywa Olimpiada - Mundial tez .........prestiz ogromny - ja wole nazywac to nie potocznie jako ME i MS
Konkubine mozemy przedstawiac w potocznym znaczeniu jako zone ale zona formalnie ona nie jest 8)



Ludzie nieswiadomi potem powiedza aikido jest dyscyplina olimpijska bo bylo na olimpiadzie, mua-thai jest .... bo bylo itp

Problem jest w tym ze ludzie sa bardzo leniwi i nie chce im sie samemu uczyc tylko potem czekaja na przetrawiona papke nawet jesli jest nieprawdziwa i potem to powielaja dalej.

Opowiem historie prawdziwa ktora teraz traktuje jako anegdote:

Dwa lata temu przechodze z zona w Karwii kolo strazy pozarnej i tam stoi figurka swietego w helmie na glowie z dzbanem na ramieniu (klasycznie przedstawiony)

Idzie matka z synem i naraz slyszymy "patrz synku swiety Krzysztof Strazak"

Nie chodzi tu o to czy byla wierzaca czy nie - ale jak sie nie wie to bzdur sie nie mowi. Jej dziecko prawdopodobnie w przyszlosci bzdure powtarzac bedzie dalej.

I tak to sw. Florian zostal sw. Krzysztofem Strazakiem :)
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Po pierwsze

Olimpiada nadal oznacza w kalendarzu starogreckim okres 4 lat - niezależnie od czego się wywodzi i nie powiedziałem nigdzie, że nazwa Olimpiady wzieła się od czasu, więc nie p....dol bzdur.


Po drugie

Ok MKOl nie organizował, ale przynajmniej patronował. Dobra skończę już tą dyskusje i tak ludzie będą nazywac tą imprezę Olimpiada Sportów Walki czy chcesz czy nie.


btw. Mogłeś się domyślic, że tamta nazwa w nawiasie to nie było tłumaczenie na j.Polski skoro znasz przynajmniej troszkę English :)


Siema, elo, piona wygrałeś, poddaje się, ale nazwę Olimpiada Sportów Walki nadal będę używac mimo twojej zaciekłej hmm... dyskusji? kłótni? Nazwij to jak chcesz.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Po pierwsze

Olimpiada nadal oznacza w kalendarzu starogreckim okres 4 lat ....


Ale tylko tych pomiędzy Igrzyskami. A nie liczonych od dowolnego dnia, dowolnego roku.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Po pierwsze

Olimpiada nadal oznacza w kalendarzu starogreckim okres 4 lat - niezależnie od czego się wywodzi i nie powiedziałem nigdzie, że nazwa Olimpiady wzieła się od czasu, więc nie p....dol bzdur.


Proponuje abys wstrzymal wodze. Niektorzy z Twoich rozmowców są w wieku Twojego ojca.
Ja wiem, ze pokolenie JP i HWDP ale JJ podobno ma wychowywac a nie jak te bestialskie MMA ;)
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Skoro olimpiada była co 4 lata to wychodzi, że te lata pomiędzy to przecież logiczne...

Przecież u nich od 776r. p.n.e Olimpiady rozgrywały się przez cały czas co 4 lata...


Więc skoro SportsAccord Combat Games ma odbywac się cyklicznie to wychodzi to co mowiłem wczesniej, dobra nie chce mi się juz odpisywac. Kończe z tym i proszę was o to samo bo to już nie ma sensu wszystkie argumenty zostały juz chyba użyte :) :D .

[/u]
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Proponuje abys wstrzymal wodze. Niektorzy z Twoich rozmowców są w wieku Twojego ojca.
Ja wiem, ze pokolenie JP i HWDP ale JJ podobno ma wychowywac a nie jak te bestialskie MMA ;)



Nie rozśmieszaj mnie. Jest to zwykłe forum internetowe i mam gdzieś ile kto ma lat. Jeżeli ktoś lubi dyskutowac przez internet to musi się liczyc z tym, że jest tu traktowany na równi nawet z 10 latkiem.
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Dobra już nic nie odpisuje ;) :D jest to bezcelowe.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
tutaj nie ma anonimow. chcesz kogos obrazac to przedstaw sie w odpowiednim temacie.
  • 0

budo_todes_90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Ja tu teraz zupelnie z innej beczki pomijajac ta ciagla walke slow chcialbym sie zapytac uzytkownika o nicku Stando czy na tych zawodach co maja sie odbyc w walce wrecz sa takze kopniecia uderzenia rzuty i dzwignie i duszenia poniewaz ja oraz moje dzieciaki jestesmy zainteresowani w starcie w tych zawodach tylko nie znamy dobrze zasad czy moglaby pani mi je przyblizyc??
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Osiwiec mozna ludzie juz tutaj porownuja - czas do Igrzysk :)

Tak rozumujac ME w pilce noznej tez sa Olimpiada - bo Olimpiada to okres 4 lat w kalendarzu starogreckim jak i kazda inna dyscyplina majaca zawody w systemie 4 letnim ;)

Mundial czy ME w PN przynajmniej sa rozgrywane co 4 lata a nie tylko maja w planach rozgrywanie co 4 lata :)

Mundial dla niektorych nawet wiekszy prestiz ale nikt nie nazywa go Olimpiada.

A tak ogolnie w temacie mowimy o Olimpiadzie jako o Igrzyskach Olimpijskich (to jest prawidlowa nazwa).

Jesli traktujac Olimpiade jako Olipiade w potocznym tego slowa znaczeniu to mozna nazwac tak wszystko czyli Olimpiade wiedzy w szkole itd i wcale nie musi byc rozgrywana co 4 lata mimo ze Olimpiada oznacza 4 lata w kalendarzu starogreckim takie olipiady moga byc rozgrywane nawe corocznie lub czesciej.

Jedno jest prawdziwe ludzie moga sobie impreze nazywac jak chca nawet jak ja nazwa Mistrzostwa Swiata w Lodygowicach - czy tez ME w Combat JJ :)
Ale to jest forum tematyczne i trzeba troche wiedzy wiekszej wykazac .... nie jest to forum Onetu dla kretynow


Ani prestiz ani czasookres nie ma ani nawet patronat czy tez organizator nie daje prawa zeby cos nazywac Olimpiada (Igrzyskami Olimpijskimi)


Ja tu teraz zupelnie z innej beczki pomijajac ta ciagla walke slow chcialbym sie zapytac uzytkownika o nicku Stando czy na tych zawodach co maja sie odbyc w walce wrecz sa takze kopniecia uderzenia rzuty i dzwignie i duszenia poniewaz ja oraz moje dzieciaki jestesmy zainteresowani w starcie w tych zawodach tylko nie znamy dobrze zasad czy moglaby pani mi je przyblizyc??


Todes_90 napisz do Stando na priwa najwyzej zalozy nowy temat i opisze dokladnie przepisy.
Mogla odpuscic temat nie jest moderatorem to nie musi prostowac glupot.
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
na stronie Stando sa podane regulaminy wg ktorych rozgrywane sa zawody
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

tutaj nie ma anonimow. chcesz kogos obrazac to przedstaw sie w odpowiednim temacie.


Dzieki Warhead ale obrazonym mozna sie czuc przez osoby ktore maja jakas wiedze na jakis temat .... pewne osoby traktuje sie z litoscia jak uposledzone umyslowo na takie osoby nie mozna sie obrazic ;)

Poprosze Admina o potrojenie mojego wynagrodzenia za prace w szkodliwych warunkach .... najgorzej ze nadal bede tyle samo dostawal :(
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Dam sobie spokój :P bo nie warto pisac wulgaryzmów :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Dam sobie spokój :P bo nie warto pisac wulgaryzmów :D


Alez ja nie musze pisac wulgaryzmow - wulgaryzmy sa dla ludzi bardzo prostych z ograniczona iloscia poznanych slow 8)
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
No ty na pewno nie jesteś człowiekiem prostym.


Krzywy to odpowiednie określenie.


:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024