Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

a tu co? ani klas mistrzowskich, ani organizatorem nie jest MKOL ale nazwa igrzysk olimpijskich sie co poniektorzy zaslaniaja...



Wybaczcie. Miałem już nie brać udziału w tej idiotycznej dyskusji w myśl przysłowia " nie kłuć się z kretynem, bo osoby przysłuchujące się mogą nie zawuważyć różnicy"
....ale niestety nie mogę tego czytać.

Powiedz Mi aniol Jakie wogóle masz kwalifikację do stawiania takich absurdalnych tez ?
Masz jakąś kalsę sportową ?

Jakie byś chiał Klasy Mistrzowskie nadać medalistom z Olmpiady Sportów Walki ?

Wiesz w ogóle jakie są rodzaje klasach spotrowych ?

Pewnie NIE! To może niech wreszcie dotrze do waszych głów, że na te zawody pojechali wyłącznie ludzie z NAJWYŻSZĄ !!!! Międzynarodową Klasą MIstrzowską( i wszytkie pozostałe klasy też mają).

Dodatkowo ludzie którzy w rankingu dyscypliny utrzymali się w najściślejszej czołówce w rankingu przez okres 4 lat. Wiem nie macie pojęcia co to realnie oznacza.

Nie wiem kurwa jak można nie rozumieć takich oczywistości.
Tzn rozumiem !
Po prostu ze Sportem nie macie NIC wspólnego. Zajmujecie się zupełni czym innym niż Sportami Walki.



....tego typu lekcjami anatomi : "Jak Ci wygne palca to Cię boli"

Za to bardzo chętnie wypowiadacie się w mentorskim tonie.
Jak to niby jest ze Sportem.

Powiedzmy to sobie szczerze i otwarcie bez urazy.
Nie macie żadnych wyników czy doświadczeń.
Żadnych! po za jakimiś tam wynikami finansowymi.

Nie rozumiem jak można pleść takie bzdury.

To była NAJWIĘKSZA ! NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWA ! IMPREZA SPORTOWA NA ŚWIECIE TYCZĄCA SIE SW!!!. Zorganizowano zawody w których skonfrontowano Najlepszych z Najlepszych zawodników na Świcie.

KURWA MAĆ !!! Wszyscy oprócz WAS dwóch wiedzą że to nie były Igrzyska Olimpiskie.
Chociżby dla tego że obok marty facet nie rzucał oszczepem, itd.
Przyjechała Światowa ścisła Eita w SW.


Po prostu na siłe próbujecie umniejszyć randze tej imprezy.
Tylko dla tego, że zawodnicy PZJJ na który tak plucjecie, pojechali na te NAJWIĘKSZE ! NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE ! IGRZYSKA SPORTOWE NA ŚWIECIE W Sportach Walki!

....i ubiegając durne odpowiedzi.
Pojechali tam nie dla tego, że PZJJ ma układy w Ministerstwie tylko dla tego że to Najlepsi Zawodnicy na Świecie !!! Dodatkowo zdybyli medale. Złoty i Brązowy.


Nazwą Igrzysk Olimpijskich to TY I MARTIUS się posługujecie.

Po prostu nie potraficie rozróżnić Igrzysk Olimpijskich od Olmpiady Sportów Walki.

Sugerujecie, że Komitet Olmpiski tylko patronował, bez większego zaintersowania...
to co tam robiło 64 Prezesów Narodowych Komisji Olimpijskich ?

Bo przecież argument, że byli tam najlepsi zawodnicy na świecie nie jest argumentem.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

No ty na pewno nie jesteś człowiekiem prostym.


Krzywy to odpowiednie określenie.


:)


Wole byc krzywy niz skrzywiony umyslowo jak TY :)
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Spoko pisz sobie co chcesz :D ale skrzywdzony umysłowo to raczej jesteś ty bo nic do ciebie nie dociera ;P Bogumił ci napisał jeszcze raz porządnie to samo, lecz odrobinę ostrzej, lecz mogę się założyc, że nadal będziesz gadał to samo bo jesteś zwykłym HATEREM czujesz najwyraźniej taką niechęc do sportowego Ju-jitsu, że musisz umniejszac i umniejszac, idz do działu Kung fu/Wushu bo tam tez napisali, że to była Olimpiada Sportów Walki i pokłóc się z nimi bo my już wszystko od ciebie usłyszeliśmy.


Pozdro tyle ode mnie ;p
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Ani prestiz ani czasookres nie ma ani nawet patronat czy tez organizator nie daje prawa zeby cos nazywac Olimpiada


No więc skoro nie prestiż ani czasookres ani patronat czy organizator decyduje.....o tym co jak nazwać... to znaczy, że.... Martius decyduje. :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Pewnie NIE! To może niech wreszcie dotrze do waszych głów, że na te zawody pojechali wyłącznie ludzie z NAJWYŻSZĄ !!!! Międzynarodową Klasą MIstrzowską( i wszytkie pozostałe klasy też mają).


Jeszcze Ci malo ?
Chcesz dalej ... ?
Prosze bardzo
Jaka klase mistrzowska mialy osoby z Aikido ktore tam startowaly czy z BJJ jak nawet zwiazkow sportowych nie maja.

Oczywiscie mowie o oficjalnie nadanej klasie sportowej a nie o klasie sportowej w stylu bo jest dobry to ma klase sportowa ;)


Dodatkowo ludzie którzy w rankingu dyscypliny utrzymali się w najściślejszej czołówce w rankingu przez okres 4 lat. Wiem nie macie pojęcia co to realnie oznacza.


Jak wyzej prosze przedstaw mi ranking Aikidokow ludzi z graplingu itp od 4 lat ze pojechali Ci najlepsi.




Nie wiem kurwa jak można nie rozumieć takich oczywistości.
Tzn rozumiem !
Po prostu ze Sportem nie macie NIC wspólnego. Zajmujecie się zupełni czym innym niż Sportami Walki.



....tego typu lekcjami anatomi : "Jak Ci wygne palca to Cię boli"

Za to bardzo chętnie wypowiadacie się w mentorskim tonie.
Jak to niby jest ze Sportem.


Tego nie bede komentowal brak argumentow i od razu .... mamusiu a oni nic nie potrafia i sie nie znaja a nas krytykuja buuuuuu ... poplacz jeszcze troche jak na Mistrza Swiata wypada :)

Powiedzmy to sobie szczerze i otwarcie bez urazy.
Nie macie żadnych wyników czy doświadczeń.
Żadnych! po za jakimiś tam wynikami finansowymi.


buuuu ale dokopal ....

zazdrosc ze i mozgiem mozna popracowac troche a nie tylko miesniami :)


To była NAJWIĘKSZA ! NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWA ! IMPREZA SPORTOWA NA ŚWIECIE TYCZĄCA SIE SW!!!.


Nikt tego nie neguje - ale pleciecie bzdury ze to byla Olimpiada a nie potraficie tego udowodnic - chodz jedna oficjalna informacje prosze pochodzaca od organizatora ze to byla Olimpiada !!!

KURWA MAĆ !!! Wszyscy oprócz WAS dwóch wiedzą że to nie były Igrzyska Olimpiskie.
Chociżby dla tego że obok marty facet nie rzucał oszczepem, itd.
Przyjechała Światowa ścisła Eita w SW.


My woiemy to Wy zaczeliscie porownywac to z Olimpiada - gdybym nie podal informacji ze nazwa Olimpiada jest bardziej ogolna niz Igrzyska Olimpijkie dotej pory bys sie zastanawiac do czego sie mozna jeszcze doczepic zeby sie okazalo ze moze masz racje .... pracuj pracuj opinia publiczna sie patrzy :)

Po prostu na siłe próbujecie umniejszyć randze tej imprezy.
Tylko dla tego, że zawodnicy PZJJ na który tak plucjecie, pojechali na te NAJWIĘKSZE ! NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE ! IGRZYSKA SPORTOWE NA ŚWIECIE W Sportach Walki!


Podaj dowod ze pluje na zawodnikow PZJJ - znowu probujesz KLAMAC i ludziom kit wciskac.
Ale udzial w Sports Accord Games to nie udzial w Olimpiadzie rozumianej jako Igrzyska Olimpiskie

Udzial w Mundialu chociaz nie mniejszy prestiz to nie jest udzial w Olimpiadzie mimo ze jest tez rozgrywany co 4 lata.

Nazwą Igrzysk Olimpijskich to TY I MARTIUS się posługujecie.

Po prostu nie potraficie rozróżnić Igrzysk Olimpijskich od Olmpiady Sportów Walki.


Nie odwracaj kota ogonem - kto porownywal medale z Sports Accord Combat Games do Olimpijskich a moze nie chciales porownac do tych z Igrzysk Olimpijskich ?

Sugerujecie, że Komitet Olmpiski tylko patronował, bez większego zaintersowania...
to co tam robiło 64 Prezesów Narodowych Komisji Olimpijskich ?


Prosze przedstawic dowod gdzie tak napisalismy czyzby znowu klamstwo ???

Bylo napisane ze Organizatorem nie byl MKOL a Sports Accord (GASF) a MKOL tylko patronowal co jest zgodne z prawda. Gdzie jest napisane ze sie tym nie interesowal ?

Dowod prosze 8)

Bo przecież argument, że byli tam najlepsi zawodnicy na świecie nie jest argumentem.



Mundial tez gromadzi najlepszych zawodnikow a nikt nie nazywa tego Olimpiada

A teraz czekam na dowody ze to nie byly klamstwa sugerujac ze cos pisalismy ...
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Ani prestiz ani czasookres nie ma ani nawet patronat czy tez organizator nie daje prawa zeby cos nazywac Olimpiada


No więc skoro nie prestiż ani czasookres ani patronat czy organizator decyduje.....o tym co jak nazwać... to znaczy, że.... Martius decyduje. :)


Gdzie ja napisalem ze Organizator nie decyduje ???

ORGANIZATOR NIE UZYL NAZWY OLIMPIADA - prosze pokazac gdzie uzyl taka nazwe moze sie myle
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Spoko pisz sobie co chcesz :D ale skrzywdzony umysłowo to raczej jesteś ty bo nic do ciebie nie dociera ;P Bogumił ci napisał jeszcze raz porządnie to samo, lecz odrobinę ostrzej, lecz mogę się założyc, że nadal będziesz gadał to samo bo jesteś zwykłym HATEREM czujesz najwyraźniej taką niechęc do sportowego Ju-jitsu, że musisz umniejszac i umniejszac, idz do działu Kung fu/Wushu bo tam tez napisali, że to była Olimpiada Sportów Walki i pokłóc się z nimi bo my już wszystko od ciebie usłyszeliśmy.


Pozdro tyle ode mnie ;p


Ze też Darek takich idiotow wychowuje to az sie dziwie ...

Nie podpieraj sie Bogumilem bo probuje zawsze cos pisac tylko jak trzeba od niego dowodow to nic nie potrafi przedstawic - zreszta jak w kazdym dziale ale Ty mu nawet z rozumowaniem do piet nie dorastasz 8)
  • 0

budo_prawieronin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolska
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Temat dotyczy Łodygowic i MŚ zrobionych przez IMAF być może na poziomie tego co robi Big Budo w Bieruniu
Zostawcie wielki świat i skupcie się na meritum sprawy.
Impreza się odbyła w ramach tej organizacji i na jej zasadach i tyle.
Cała dyskusja do kosza.

Pozdrawiam
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Jeszcze Ci malo ?
Chcesz dalej ... ?


Prosze bardzo
Jaka klase mistrzowska mialy osoby z Aikido ktore tam startowaly czy z BJJ jak nawet zwiazkow sportowych nie maja. ...


Aikido i inne Sztuki Walki pojechały tam wystąpić w formie pokazowej, nie rywalizowały sportowo. ...i z tego co wiem nie otrzymywali Medali.

BJJ tam nie pojechało tylko pojechali tam zawodnicy z najwyższej półki Posiadający Międzynarodowe Klasy Mistrzowskie min Maciej Polok.
Startowali w zapasach !- w konkurencji grappling.... z ramienia PZ Zapaśniczego kórego są członkami i którego są reprezentacją. Za równo na Olimpiadzie Sportów Walki jak i na innych zawodach Miedzynarodowych.

Nikt tego nie neguje - ale pleciecie bzdury ze to byla Olimpiada a nie potraficie tego udowodnic !!!



Dobrze Martius skoro słowo Olmpiada doprowadza Cię do pasji....możemy używać słowa Igrzyska Sportów Walki.

Nie odwracaj kota ogonem - kto porownywal medale z Sports Accord Combat Games do Olimpijskich


Organizator Sports Accord Combat Games ?

Co do całej reszty - MAM DOŚĆ.

...

PS Powiem Ci Martius jaka jest między nami różnica.
Jeśli chodzi o kompetencje do dyskusji.
.....Na konkretnym przykładzie - żywcem z tego tematu.
( kończąc tą durną gadkę i nawiązując do Łodygowic )

...zeby sie wypowiadac o zawodnikach innych organizacji podlug innych przepisow ze sa do niczego trzeba najpierw tam pojechac i wygrac a przynajmniej powalczyc. Wtedy bedziesz mial prawo mowicz ze nawet 100 razy wyzszy



Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie podpieraj sie Bogumilem bo probuje zawsze cos pisac tylko jak trzeba od niego dowodow to nic nie potrafi przedstawic



To tyle.... odnośnie udowadniania, kompetencji i odpowiedzialności za słowa. :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Napisales dlugi post pochwaliles się medalami ale nie odpowiedziales na żadne pytanie.

Gdzie odpowiedz na to ?

Jaka klase mistrzowska mialy osoby z Aikido ktore tam startowaly czy z BJJ jak nawet zwiazkow sportowych nie maja.
Oczywiscie mowie o oficjalnie nadanej klasie sportowej a nie o klasie sportowej w stylu bo jest dobry to ma klase sportowa


Wyjasnilem chyba ze nie chodzi mi o klase zawodnika bo mogli mieć najwyzsza ale o ich oficjalnie nadana klase np.:
1. Mistrzowską Międzynarodową
2. Mistrzowską
3. Pierwszą
4. Drugą
5. Trzecią




Na to:

Jak wyzej prosze przedstaw mi ranking Aikidokow ludzi z graplingu itp od 4 lat ze pojechali Ci najlepsi.


Gdzie podales jest ranking lub w inny sposob udowodniles ?

Na to:





Sugerujecie, że Komitet Olmpiski tylko patronował, bez większego zaintersowania...
to co tam robiło 64 Prezesów Narodowych Komisji Olimpijskich ?

Prosze przedstawic dowod gdzie tak napisalismy czyzby znowu klamstwo ???
Podaj dowod ze pluje na zawodnikow PZJJ - znowu probujesz KLAMAC i ludziom kit wciskac.




Martius napisał:
...zeby sie wypowiadac o zawodnikach innych organizacji podlug innych przepisow ze sa do niczego trzeba najpierw tam pojechac i wygrac a przynajmniej powalczyc. Wtedy bedziesz mial prawo mowic ze nawet 100 razy wyzszy



No tu to się uśmiałem.
W temacie czepiasz się każdej organizacji która nie jest pod PZJJ i ich zawodow sportowych a przedstawiasz medale z jednej imprezy i to imprezy która współtworzyli członkowie PZJJ. :) :)

Jaka opinie na temat tej imprezy miałem można przeczytac na samym początku dla mnie to mogly być nawet Mistrzostwa Wszechgalaktyczne i opinii mojej by to nie zmienilo.

Ale masz racje możesz się uważać za lepszego od zawodnikow czy trenerow IKMAF jeśli Ci to sprawia satysfakcje nawet 100 razy ....
A gdzie medale z GP Kobylka, zawodow MFMJJ, COZJJ, POJ, Full Contact z Bytomia, PAJ i kilku innych ???

Gdzie medale z pierwszych zawodow ju-jitsu jeszcze na poczatku lat 80 organizowanych przez AT - sa tu na forum i tacy ktorzy je maja a sie nimi nie chwala.



Mam dosc tej zabawy bo zaczyna mnie nuzyc.

Zaczynasz ludziom zarzucac cos a nie potrafisz udowodnic tego to jest wlasnie KLAMSTWO

O ile ciezkie myslenie mogę potraktowac ulgowo bo na to nie ma się wpływu i takie osoby traktuje się z politowaniem - to klamanie na temat tego co ktos napisal i to Moderatorowi dzialu trzeba udowodnic albo się pożegnać z Forum żeby troche odpocząć.

Nie oczekuje na nastepny post o gruszkach tylko chce konkretnej odpowiedzi na konkretnie zadane pytania.

Ktos juz kiedys powiedzial ""Nie wiedzialem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie zajrzałem do internetu" - a to tylko dlatego ze niektorzy wstydza sie nawet podpisywac wlasnym imieniem i nazwiskiem pod swoimi wypowiedziami zeby ich w realu z ich wspanialymi publicznymi wypowiedziami nie kojarzono :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Temat dotyczy Łodygowic i MŚ zrobionych przez IMAF być może na poziomie tego co robi Big Budo w Bieruniu
Zostawcie wielki świat i skupcie się na meritum sprawy.
Impreza się odbyła w ramach tej organizacji i na jej zasadach i tyle.
Cała dyskusja do kosza.
Pozdrawiam


Prawieronin - zastanawialem sie juz wczesniej czy nie wykasowac tego tematu ale zostal wykorzystany przez pewne osoby to osmieszania wszystkiego co nie jest pod Zwiazkiem.

Ty jestes na razie chroniony bo jestes czlonkiem i nie czepiaja sie Bernaschewica ale za Wingrowa juz sie bral Bogumil kilka razy ale nigdy nawet nie uczestniczyl w jego seminarium.

Widac tutaj jakie jest myslenie pewnych osob jesli ktos chce dzialac oddzielnie to nawet czepiaja sie wlasnych czlonkow (oczywiscie nie piszac ze to sa ich czlonkowie) jesli cos sami na boku zorganizuja.

Dlatego stwierdzilem ze temat zostawie - zal mi tylko zawodnikow ktorzy najwiecej na takich dyskusjach straca.
Duzo ludzi woli postartowac na roznych zawodach a potem zeby wskoczyc w tryb zawodow MMA wlasnei z powodu wielu szowinistycznych organizacji.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Ale masz racje możesz się uważać za lepszego od zawodnikow czy trenerow IKMAF jeśli Ci to sprawia satysfakcje nawet 100 razy ....


Chodziło mi raczej o kompetencje i przełożenie tego co się w życiu mówi na to co się w życiu robi. To właśnie jest odpowiedzialność za własne słowa.

Co do całej reszty Martius to nie gadam na razie z Tobą. Zplułeś się cały jadem.
Nawet z nerwów już nie czytasz dokładnie tego co pisze.

Daj sobie spokój. Bo Twój i tak bardzo wątpliwy "autorytet" którym odgórnie wszytkim narzucasz....niknie w oczach.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Dowody Bogumil - dowody - zadalem konkretne pytania nie interesuje mnie co uwazasz osobiscie i jakie odnosisz wrazenie .... chce dowodow - nie unikaj niewygodnych odpowiedzi jak zawsze.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Martius już Ci mówiłem nie rób z siebie durnia. Bo robi mi się co raz bardziej przykro Ci odpisywać.
Wiem, że Cię w kurwia iż wychodzi na jaw kto jest kim w JJ a kto kim nie jest.... bo to przeczy temu co mówisz na codzień swoim abonentom....ale bez przesady. :roll:



Jaka klase mistrzowska mialy osoby z Aikido ktore tam startowaly czy z BJJ jak nawet zwiazkow sportowych nie maja....

Oczywiscie mowie o oficjalnie nadanej klasie sportowej a nie o klasie sportowej w stylu bo jest dobry to ma klase sportowa ....Wyjasnilem chyba ze nie chodzi mi o klase zawodnika bo mogli mieć najwyzsza ale o ich oficjalnie nadana klase np.:
1. Mistrzowską Międzynarodową
2. Mistrzowską
3. Pierwszą
4. Drugą
5. Trzecią Prosze przedstawic dowod gdzie tak napisalismy czyzby znowu klamstwo ???


Dowody Bogumil - dowody - zadalem konkretne pytania nie interesuje mnie co uwazasz osobiscie i jakie odnosisz wrazenie .... chce dowodow - nie unikaj niewygodnych odpowiedzi jak zawsze.


W dniach 29 sierpnia 4 września nastąpi historyczny moment dla sportów walki, rozpoczną się Igrzyska Sportaccord Combat Games 2010 w Pekinie, Chiny (SACG). Igrzyska Sportów Walki są bezprecedensowym wydarzeniem w świecie sportowym. Po raz pierwszy 13 sportów walki, tych olimpijskich oraz nie-olimpijskich, których światowe federacje są członkami MKOL oraz Sportaccord (GAISF) spotka się w jednym miejscu na obiektach olimpijskich w Chinach.
Każda dyscyplina poprzez odpowiedni system kwalifikacji wybrała najlepszych z najlepszych w swoim sporcie, którzy będą walczyć od 28 sierpnia do 4 września 2010. Igrzyskom będzie towarzyszyć także bardzo bogaty program kulturalny, odzwierciedlający społeczne i kulturowe wartości sportów walki jako całości. Niewątpliwie sztuki i sporty walki posiadają bogate dziedzictwo kulturowe oraz niosą ze sobą wiele wartości społecznych i edukacyjnych. Igrzyska Sportów Walki będą świetnym miejscem i wielką szansą, która umożliwi jeszcze lepsze zrozumienie przez społeczeństwo tych wartości, które są podstawą sportów i sztuk walki. Szczególną rangę imprezie nadaje patronat MKOL oraz fakt, iż odbywa się ona na obiektach ostatniej Olimpiady w Chinach.

Po przejściu lista naszych reprezentantów w grapplingu, pankrationie i zapasach

Polski Związek Zapaśniczy na Combat Games w Pekinie będzie reprezentowany w zapasach kobiet oraz w grapplingu i pankrationie.

Zapasy kobiet reprezentują:
Anna Łukasiak w kat. do 48 kg z klubu AZS AWF Warszawa, której największym
osiągnięciem by o zdobycie III miejsce na Akademickich Mistrzostwach Świata w 2008 r

Katarzyna Krawczyk w kat do 55 kg z klubu MKS Cement Gryf Che m, to trzykrotna brązowa medalistka Mistrzostw Europy juniorek z 2008, 2009, 2010.

Paulina Grabowska w kat. do 63 kg z WKS Gwardia Warszawa by a brązową medalistką Mistrzostw Europy kadetek 2005, dwukrotną brązową medalistką Mistrzostw Europy juniorek 2005, 2008 oraz srebrną medalistką Mistrzostw Świata juniorek 2008.

Anna Wawrzycka w kat. do 72 kg z MKS Cement Gryf Che m była brązową medalistką Mistrzostw Europy 2004, srebrną medalistką Mistrzostw Świata juniorek 2001 i brązową medalistką Mistrzostw Europy i Świata juniorek 2002, 2003 i kadetek 2000.

Krzysztof Grzywniak – trener reprezentacji

Grappling w formule NO GI reprezentować będą:
Irena Preiss w kat. wag. 60 kg z klubu sportowego Berserkers Team Szczecin, zdobyła w Mistrzostwach Świat w Grapplingu 2010 r. brązowy medal w formule GI, brązowy medal w kat. OPEN bez GI i VII miejsce w formule NO GI

Maciej Polok w kat. wag. 70 kg z Bastionu Tychy, zdobył złoty medal w kategorii absoluto w Mistrzostwach Świata w Grapplingu w formule NO GI i złoty medale w formule NO GI

Krzysztof Łukaszewicz w kat. wag. 80 kg z Copacabana Warszawa był brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Grapplingu w 2010 r. w formule NO GI

Zbigniew Tyszka w kat. wag. 90 kg z Drysdale JJ był brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Grappling w 2010 r. w formule NO GI


To by było tyle jeśli chodzi o Oficjalene Klasy Mistrzowskie zawodników -jak to wyżej pisałeś BJJ, kótrzy tam pojechali bez własnych związków sportowych. :roll:

Ale wiem to żaden argument dla Ciebie bo ..

... To co pisza sobie dziennikarze czy zawodnicy nie ma znaczenia

Martius wyznacza zasady i wie najlepiej kto jest prawdziwym Mistrzem a kto nie jest, kto ma związki sportowe a kto niema, kto ma prawo a kto nie ma prawa organizować zawody itp ....

Dla tego Cie już zapytałem ale zapytam jeszcze raz:
Nie czujesz się jak kretyn pisząc takie wyssane z palca bzdury w temacie o którym nie masz jak się okazuje bladego pojęcia z drugiej strony przedstawiając innych na siłe jako kłamców ?

Co do AIKIDO to zapytaj Pomianowskiego w dziale Aikido na jakiej zasadzie PFA wysłało tam reprezentacje Aikido do pokazu. Zdaje się nawet to tłumaczył.

Po prostu na siłe próbujecie umniejszyć randze tej imprezy.
Tylko dla tego, że zawodnicy PZJJ na który tak plucjecie, pojechali na te NAJWIĘKSZE ! NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE ! IGRZYSKA SPORTOWE NA ŚWIECIE W Sportach Walki!


Podaj dowod ze pluje na zawodnikow PZJJ - znowu probujesz KLAMAC i ludziom kit wciskac.


Tak jak Ci mówiłem zaplułeś się jadem i nawet nie czytasz tego co pisze ...tylko syczysz.

Przetrzyj sobie zaparowane z nerów bryle i przeczytaj jeszcze raz co napisałem.


Przeczytaj na spokojnie też co Ty wypisujesz i jakie masz informacje -a raczej ich brak- (na temat tych Igrzysk....a jak się pewnie, mentorsko próbujesz wypowiadać, atakując innych.

PS Jak zauważyłeś nie unikam odpowiedzi tylko nie mam siły ani ochoty pisać oczywistości w nieskończoność, do jak to ktos tam wcześniej napisał "bukowego łba"
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Chcesz ciagnac dalej to udziel odpowiedzi ktorych nadal unikasz - zarzucasz innym nieprawde nie dajac dowodow - dowody prosze.

Odpowiedziales:

To by było tyle jeśli chodzi o Oficjalene Klasy Mistrzowskie zawodników -jak to wyżej pisałeś BJJ, kótrzy tam pojechali bez własnych związków sportowych. :roll: "


Bogumil jestes na tyle kretynem ze nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie ?
Wiesz co to jest klasa sportowa ?
jeszcze raz powtarzam jaka maja oficjalnie nadana klase sportowa nie pytam sie o umiejetnosci – nie odrozniasz klas sportowych od klasy zawodnika czy co ?

Nawet tresci które podajesz nie czytasz uważnie nawet tam uzywaja nazwy Igrzyska Sportów Walki a nie Olimpiada.

Czekam na odpowiedz jakie klasy sportowe mieli nadane – to ze sa to zawodnicy wysokiej klasy nikt tego nie neguje.

Prosze o konkretna odpowiedz a nie znowu o gruszkach znowu zeby zatuszowac swoja niewiedze.

Dla tego Cie już zapytałem ale zapytam jeszcze raz:
Nie czujesz się jak kretyn pisząc takie wyssane z palca bzdury w temacie o którym nie masz jak się okazuje bladego pojęcia z drugiej strony przedstawiając innych na siłe jako kłamców ?


Bym o to samo zapytal jak nawet nie odpowiadasz na pytanie krotkie i na temat.
Nie dales zadnego dowodu jak na razie a wszsytko co probujesz podac od razu jest zbijane

Tak jak Ci mówiłem zaplułeś się jadem i nawet nie czytasz tego co pisze ...tylko syczysz.

Przetrzyj sobie zaparowane z nerów bryle i przeczytaj jeszcze raz co napisałem.


Co koks przypomina o sobie … na glodzie jestes ze nerwy puszczaja ?

Nie dziwie sie ze smieja sie z Ciebie w innych dzialach ale nie dopuszcze zebys i tu w swoim stylowym dziale psul opinie rowniez zawodnikom Twojego Zwiazku. Przez pryzmat jednej osoby potem postrzega sie niestety innych zawodnikow ktorzy na to takie postrzeganie nie zasluguja.

Przeczytaj na spokojnie też co Ty wypisujesz i jakie masz informacje -a raczej ich brak- (na temat tych Igrzysk....a jak się pewnie, mentorsko próbujesz wypowiadać, atakując innych.

Co zmieniles taktyke już to sa Igrzyska a nie Olimpiada ? …. Cos często zmieniasz zdanie jak widze

PS Jak zauważyłeś nie unikam odpowiedzi tylko nie mam siły ani ochoty pisać oczywistości w nieskończoność, do jak to ktos tam wcześniej napisał "bukowego łba"


Nie nie odpowiedziałeś jeszcze konkretnie na żadne pytanie które ostatno zadalem

1. Jaka klase sportowa mieli oficjalnie nadana zawodnicy startujacy
1. Mistrzowską Międzynarodową
2. Mistrzowską
3. Pierwszą
4. Drugą
5. Trzecią
2 - Gdzie jest ranking od 4 lat o którym pisales

3- Gdzie odpowiedz na to ?



Sugerujecie, że Komitet Olmpiski tylko patronował, bez większego zaintersowania...
to co tam robiło 64 Prezesów Narodowych Komisji Olimpijskich ?

Prosze przedstawic dowod gdzie tak napisalismy czyzby znowu klamstwo ???
Podaj dowod ze pluje na zawodnikow PZJJ - znowu probujesz KLAMAC i ludziom kit wciskac.



Nie jest to forum onetu zeby kazdy kretyn bezkarnie mogl klamstwo innej osobie zarzucac - dowody prosze przedstawic albo aut z forum.

Ps. a teraz napije sie kawy bo od rana jakis senny jestem :)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
oj Bogumil Bogumil
sie mnei czepiasz personalnie, mimo ze ja do Ciebie nic nie mam...
szkoda tylko ze cytat z mojej wypowiedzi wyrwales z kontekstu i rozpetales kolejne bezsensowne bicie piany
zwroc uwage ze nigdzie nie pomniejszam osiagniec naszych zawodnikow w Pekinie
nigdzie
natomiast zauwaz ze moja uwaga dotyczyla min twojej niekonsekwencji
skoro uwazasz ze nazwanie zawodow w Łodygowicach mistrzostwami swiata jest naduzyciem (i tu sie z Toba zgadzam calkowicie, bo jest to przegiecie) to uzywajac dokladnie tych samych argumentow nazwanie igrzysk pekinskich olimpiada jest naduzyciem takim samym (absolutnie nie umniejszajac prestizu tej imprezy, ani naprawde wielkich osiagniec zawodnikow)
czego niektorzy nie chca albo nie potrafia zrozumiec

zapiekles sie i zagotowales zupelnie niepotrzebnie - szkoda bo mimo ze sie z toba czesto nie zgadzam, to w dziale jj mozna z toba zazwyczaj normalnie pogadac
no ale - jak napisalem wyrwales moj cytat z wiekszej wypowiedzi, wyciagnales niewlasciwe wnioski i rozpetales z Martiusem zbedna pyskowke
zreszta patrzac na calosc dyskusji to widze ze zarowno Ty jak i Martius usilujecie rozmawiac o dwoch (a w porywach i trzech) zupelnie roznych tematach
a biorac pod uwage cale stadko klakierow obu ston ktore sie tu pojawia to ta dyskusja staje sie kolejnym niepotrzebnym obrzucaniem gownem
ja wysiadam z tej rozmowy
ale jeszcze jedno
a) Martius - uzywaj moze czasem mniej abstrakcyjnych porownan - bo mimo ze sie znamy juz nascie lat to czasem sam sie zastanawiam czytajac twoje posty "co poeta mial na mysli"
b)Bogumil - bez urazy ale odpowiadasz na niezadane pytania, a tych ktore tu padly unikasz

bawcie sie dalej panowie, tylko moze sprobujcie ustalic wspolny temat rozmowy, bo na razie sie wam dysputa w szwach rozlazi
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

a) Martius - uzywaj moze czasem mniej abstrakcyjnych porownan - bo mimo ze sie znamy juz nascie lat to czasem sam sie zastanawiam czytajac twoje posty "co poeta mial na mysli"
b)Bogumil - bez urazy ale odpowiadasz na niezadane pytania, a tych ktore tu padly unikasz


Moze masz racje ze zbyt abstrakcyjne dla niektorych nie zwiazanych z tematem. Ale to jest tak jak dam porownanie Tobie kogos do np Robocopa my wiemy o co chodzi inni nie.
Tu jest podobnie ja wiem z kim rozmawiam nawet jesli osoby sie kryja pod nickami nawet jedna pod kilkoma. Dzisiejsza technika na wiele pozwala w szczegolnosci informatykom :)

Te porownania abstrakcyjne wtedy dla tych co potrzeba sa w pelni zrozumiale reszta nie musi wszystkiego wiedziec ;)
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Ze też Darek takich idiotow wychowuje to az sie dziwie ...

Nie podpieraj sie Bogumilem bo probuje zawsze cos pisac tylko jak trzeba od niego dowodow to nic nie potrafi przedstawic - zreszta jak w kazdym dziale ale Ty mu nawet z rozumowaniem do piet nie dorastasz 8)



idiotą to jesteś ty :]

ku woli ścisłości to on też uważa, że to jest Olimpiada Sportów Walki i od niego wyniosłem tą wiedzę :o!

Dobra jak pisałem wcześniej skończę, bo jak czytam twoje posty to tylko mi brzydkie słowa na myśl przychodzą, a nie warto pokazywac się od tej strony :D :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Dobra jak pisałem wcześniej skończę, bo jak czytam twoje posty to tylko mi brzydkie słowa na myśl przychodzą, a nie warto pokazywac się od tej strony :D :D


Pokazales sie juz od bardzo ciekawej strony przed calym forum ... nikt zalowac nie bedzie ani wiedzy ani oglady, ani umiejetnosci udowodnienia swoich racji 8)
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Spoko ja nie mam zamiaru już dyskutowac na tematy związane ani z Lodygowicami ani z Olimpiada Sportów Walki, chciałem ci tylko napisac to co napisałem żebyś miał tego świadomośc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024