Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

chciałem ci tylko napisac to co napisałem żebyś miał tego świadomośc.


Ale ja tez tylko tak napisalem zebys mial swiadomosc :)
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Bardzo mnie to cieszy :)
  • 0

budo_byzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
btw. sorry, że się wam tak w dyskusje wbiłem :P ale przeczytałem tylko tamten post i odrazu odpisałem a tu widzę 2 strony zapisane już a ja tak ni z tego ni z owego:D kończę tu pisac, już mi nic nie odpisuj bo wtedy się powstrzymac nie mogę, taka głupawka xD :)
  • 0

budo_marbie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Bogumił wyraźnie przedstawił zawodników Polskiego Związku Zapaśniczego którzy startowali tam w konkurencji m.in. grappling z ich dorobkiem medalowym z Mistrzostw Europy i Świata za które to są posiadaczami Klas Międzynarodowych Mistrzowskich :D

brazylijskie Ju-jitsu wogóle nie było rozgrywane w Pekinie natomiast zawodnicy Polskiego związku zapaśniczego startują w BJJ z sukcesami

zawodnicy ci nie mają Klasy Sportowej w BJJ tylko w PZZ

Wszyscy zawodnicy PZJJ startujacy w Pekinie to medaliści ME i MŚ oraz turnieji Challange Cup zatem są posiadaczami Klasy Międzynarodowej Mistrzowskiej i nie pojechali tam po klase Mistrzowską

AIKIDO startowało tam w pokazach a nie w rywalizacji sportowej zatem nie posiadaja oni Klas sportowych i nie maja medali z tych Igrzysk.

jeżeli chodzi o Łodygowice to kilka konkretów w postaci pucharów i medali jako dowody wiedzy o tych zawodach przedstawił Bogumił jednoznacznie ze ekspedycja kilkunastu zawodników PZJJ z drugiego i trzeciego garnituru rozwaliła te MISZCZOSTWA Handzlikowe zdobywając wszystkie złote medale które i tak są bezwartościowe

odpowiadajac Todes 90 z sugestią anioła dotyczącą organizacji zawodów w Kobyłce w "walce wręcz" to stwierdzam iz regulamin Stando jest w 95% taki sam jaki miał PZJJ do roku 2000 różnice stanowi tam tylko 5s czasu na rzut po uchwycie oraz 25 s na zastosowanie techniki w parterze zatem jest to walka Ju-jitsu i prawdopodobnie Stando stosuje potoczne tłumaczenie Ju-jitsu jako walkę wręcz- patrz tłumaczenie w "chwyty obronne" K. Kondratowicza tylko po co???

na stronie Stando zauwarzyłem również wielki sukces jej zawodników w ubiegłym roku na Florydzie otóż były to takie same zawody jak w Łodygowicach, trzeba podkreślić że prawo reprezentowania sportu polskiego w dyscyplinie Ju-Jitsu na ME i MŚ ktokolwiek by je organizował przysługuje jedynie i wyłącznie Polskiemu Związkowi JJ. to nie Klub i Trener klubowy ustanawia reprezentantów kraju zatem jest to oszukiwanie samych siebie i zawodników a organizacja takich spendów (rozdajac wszystkim uczestnikom medale) nazywanych ME i MŚ ma chrakter wyłacznie zarobkowy dla organizatora a ze sportem i poziomem sportowym ma niewiele wspólnego.

Martius Ty mówisz aby zawodnicy PZJJ startowali wszędzie i udawadniali kto jest najlepszy a dlaczedo ty nie startujesz wszędzie i nie udowodnisz nam jaki z ciebie dobry trener którego zawodnicy potrafia wygrać w Kobyłce i zawodach w Łodygowicach i w zawodach Polskiego zwiazku ju-jitsu pokaż swoje medale z innych zawodów. :) zatem nie wypowiadaj się o zawodnikach i zawodach PZJJ chyba że weźmiesz w nich udział :lol: ostatni twój kontakt z zawodami PZJJ był o ile mi wiadomo przed 2000 rokiem
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Bogumił wyraźnie przedstawił zawodników Polskiego Związku Zapaśniczego którzy startowali tam w konkurencji m.in. grappling z ich dorobkiem medalowym z Mistrzostw Europy i Świata za które to są posiadaczami Klas Międzynarodowych Mistrzowskich :D


A co powiesz na to że jeden z zawodnikow tam startujacych nic nie wie zeby mial jakas klase sportowa kiedykolwiek nadana przez PZZ ?
Za kilka dni sprawdze reszte ... jesli twierdzisz ze mieli nadane to zapewne w papierach zwiazkowych jest to odnotowane 8)


jeżeli chodzi o Łodygowice to kilka konkretów w postaci pucharów i medali jako dowody wiedzy o tych zawodach przedstawił Bogumił jednoznacznie ze ekspedycja kilkunastu zawodników PZJJ z drugiego i trzeciego garnituru rozwaliła te MISZCZOSTWA Handzlikowe zdobywając wszystkie złote medale które i tak są bezwartościowe




To czemu nie pilnujecie zeby Wasi czlonkowie takich bzdur nie firmowali ???

odpowiadajac Todes 90 z sugestią anioła dotyczącą organizacji zawodów w Kobyłce w "walce wręcz" to stwierdzam iz regulamin Stando jest w 95% taki sam jaki miał PZJJ do roku 2000 różnice stanowi tam tylko 5s czasu na rzut po uchwycie oraz 25 s na zastosowanie techniki w parterze zatem jest to walka Ju-jitsu i prawdopodobnie Stando stosuje potoczne tłumaczenie Ju-jitsu jako walkę wręcz- patrz tłumaczenie w "chwyty obronne" K. Kondratowicza tylko po co???




Rozumiem, ze specjalizujecie sie we wprowadzaniu ludzi w blad ale zanim sie zacznie cos pisac warto zapoznac sie z regulaminami chociaz :


# Sędzia Maty przerywa walkę w celu:

1. gdy w przeciągu 7 sekund od momentu uchwycenia przeciwnika w pozycji stojącej, zawodnik nie wykona rzutu, obalenia,
2. gdy w przeciągu 20 sekund od momentu rozpoczęcia walki w parterze żaden z zawodników nie założy dźwigni bądź duszenia, lub gdy zaistniała sytuacja uniemożliwia wykonanie dźwigni bądź duszenia,
3. ukarania zawodnika lub zawodników,
4. udzielenia pomocy lekarskiej,
5. gdy konieczne jest poprawienie lub wymiana ubioru,
6. lub zabezpieczeń,
7. we wszystkich innych przypadkach, gdy Sędzia Maty uzna to za stosowne.

Wiecej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czas to 7 i 20 sekund w rzeczywistosci czesto ustalany jest czas w stojce na 10 s o czym zawodnicy sa wczesniej informowani
A dlaczego uzywa nazwy walka wrecz na zawody - powinienes to dobrze wiedziec a nei pisac dlaczego - pewne organizacji wydzwanialy do Burmistrzow i pisaly donosy ze zawody JJ moga tylko one organizowac i teraz jest organizowane to samo pod inna nazwa i bardzo dobrze ;)

Martius Ty mówisz aby zawodnicy PZJJ startowali wszędzie i udawadniali kto jest najlepszy a dlaczedo ty nie startujesz wszędzie i nie udowodnisz nam jaki z ciebie dobry trener którego zawodnicy potrafia wygrać w Kobyłce i zawodach w Łodygowicach i w zawodach Polskiego zwiazku ju-jitsu pokaż swoje medale z innych zawodów. :) zatem nie wypowiadaj się o zawodnikach i zawodach PZJJ chyba że weźmiesz w nich udział :lol: ostatni twój kontakt z zawodami PZJJ był o ile mi wiadomo przed 2000 rokiem



To nie ja chce czy tez musze udowadniac ze jestem najlepszy to nie ja opluwam zawodnikow innych organizacji. Chcecie wypowiadac sie o innych zawodach to bierzcie w nich udzial tak jak braliscie w Lodygowicach.
A z wieloma zawodnikami i trenerami PZJJ mam nadal dobry i w miare czesty kontakt 8)


Mylisz sie jak zawsze po 2000 r i ten etap zamknale chwalac to sobie :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Bogumil jestes na tyle kretynem ze nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie ?
Wiesz co to jest klasa sportowa ?
jeszcze raz powtarzam jaka maja oficjalnie nadana klase sportowa nie pytam sie o umiejetnosci .....Nie dales zadnego dowodu jak na razie a wszsytko co probujesz podac od razu jest zbijane



Martius TY mi zbijasz argumenty ?


Powiem Ci dla czego tak Ci się wydaje. Przez co co raz bardziej się dyskredytujesz ośmieszając.

Wydaje Ci się tak dla tego bo najwyraźniej nie masz żadnej wiedzy. W ostatnim poście napisałem Ci wyraźnie i dobitnie. Ale skoro musze tłumaczyć jak dziecku....proszę bardzo.

W więc ...że tak powiem "Najniżej" klasę mistrzowską można uzyskać.

W tzw... Turniejach klasy A.

Są to Międzynarodowe zawody będące turniejami zaliczanymi do Pucharu Europy czy Pucharu Świata tzw Chalange Cup w danej dyscyplinie.

Dające Punkty niezbędne do kwalifikacji na MŚ czy ME
Medlaiści tychże turnieji uzyskują Międzynarodową Klasę Mistrzowską.( lub w zależności od dyscypliny i kraju zajmują punktowane miejsce np 1-6, 1-4 itp)

W Turniejach klasy A nie starują zawodnicy klubów, tylko oficjalne reprezentacje poszególnych Krajów.
(Oczywiście żeby jechać na takie turnieje muszą wcześniej zrobić kwalifikacje-medale- w turniejch niżej rangi więc siłą rzeczy mają w większości uzyskane wszytkie niższe klasy sportowe.)

Nakarmiłem informacją twój punkt widzenia....może uda Ci się posklejać to jakoś do kupy gdzie są dowody na Oficjalne Klasy Mistrzowskie....

Podałem Ci wyżej wyniki reprezentantów PZ Zapśniczego. (Do niedawna twierdziłeś że pojechali tam bez przynleżności do związku i kwalifikacji)

Przeczytaj mój powyższy post teraz nagłos przy wszystkich i napisz, że jestem kretynem bo nie potrafię Ci podać Jakie Oficjalne Klasy Mistrzowskie mieli Ci zawodnicy a tym bardziej udowodnić.


...Takie właśnie masz kompetencje do tego typu dyskusji. Ju-jitsowy Omnibusie. :roll:

Co do okresu 4lat w najściśłejszej czołówce by uzyskać kfalifikację, na Olmipiadę Sportów Walki ....taki włąśnie system kwalifikował zawodników w JJ. Jak chesz mogę Ci podać konkretny ranking.
Co do Grappligu mogę Ci podać do Macieja Poloka nr telefonu zapytasz go osobiście jak się plasował w rankingu w ostatnich czterech latach.

Co do nazwy Olimpiada - nie ja tą nazwe zapoczątkowałem więc nie miej do Mnie pretensji...i nie przekonuj mnie dalej ,że to nie były Igrzyska Olmpijskie -bo jak Ci pisałem nikomu oprócz Ciebie nawet przez myśl to nie przeszło. Także daruj sobie.... i nie żądaj odemnie żebym Ci to prówbował udawdaniać.

Zarejsestruj się na forum szachowym i zakładając temat uświadom Szachistom że Olmpiada Szachowa nie jest Igrzyskami Olimpijskimi.


Martius Ty mówisz aby zawodnicy PZJJ startowali wszędzie i udawadniali kto jest najlepszy a dlaczedo ty nie startujesz wszędzie i nie udowodnisz nam jaki z ciebie dobry trener którego zawodnicy potrafia wygrać w Kobyłce i zawodach w Łodygowicach i w zawodach Polskiego zwiazku ju-jitsu pokaż swoje medale z innych zawodów. :) zatem nie wypowiadaj się o zawodnikach i zawodach PZJJ chyba że weźmiesz w nich udział :lol: ostatni twój kontakt z zawodami PZJJ był o ile mi wiadomo przed 2000 rokiem


A no właśnie.... Napisałeś mi, że żebym mógł się wypowiadać odnośnie poziomu zawodników czy przepisów innych federacji musiałbym przynajmniej pojechać na takie zawody i jak nie wygrać to chociaż powalczyć.

Wkleiłem Ci "kompetencje" dwie strony wcześniej . (Będe miłosierny i nie będe wklejał filmów z walkami z tych zawodów ... )

Powiedz Martius.... Ty nie jeździsz po żadnych zawodach w ogóle.... przywołując Twoje słowa ...popraw mnie jeśli się myle, ale.... nie powinieneś się wypowiadać w ogóle na temat zawodów sportowych, poziomu, klas, przepisów, związków a już na pewno zawodników. Natomiast szczekasz jak opentany jakbyś miał jakąkowiek wiedzę na powyższe tematy, Nieprawdaż... ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

...Takie właśnie masz kompetencje do tego typu dyskusji. Ju-jitsowy Omnibusie. :roll:


Wiesz dobrze ze wygranie zawodow nie jest rownoznacznie z nadaniem klasy - dlatego sie pytam ktory zawodnik jaka mial klase - ja juz wiem ze niektorzy nic o klasie uzyskanej w PZZ nie wiedza ale moze maja tylko nie wiedza ... ;)

Co do nazwy Olimpiada - nie ja tą nazwe zapoczątkowałem więc nie miej do Mnie pretensji...i nie przekonuj mnie dalej ,że to nie były Igrzyska Olmpijskie -bo jak Ci pisałem nikomu oprócz Ciebie nawet przez myśl to nie przeszło. Także daruj sobie.... i nie żądaj odemnie żebym Ci to prówbował udawdaniać.


Ale nadal popierasz ze to byla Olipiada zamiast to demetowac wiedzac ze nawet Organizator tak nie nazywal - popierasz dziennikarzy ktorym jakis zawodnik powiedzial ze byl na olimpiadzie lub sobie wymyslili nazwe sami zeby w artykule lepiej brzmialo.

Zarejsestruj się na forum szachowym i zakładając temat uświadom Szachistom że Olmpiada Szachowa nie jest Igrzyskami Olimpijskimi.


Jestem tam zarejestrowany ;)

ale mowiles ze moja szkolna Olimpiada to nie byla Olimpiada to jak to w koncu jest ?
Teraz zmieniasz zdanie ?


Wkleiłem Ci "kompetencje" dwie strony wcześniej w postaci zdjęć z łodygowic. (Będe miłosierny i nie będe wklejał filmów z walkami z tych zawodów ... )


I przyznalem Ci racje jestes 100 x lepszy od tych z Lodygowic ;)

Powiedz Martius.... Ty nie jeździsz po żadnych zawodach w ogóle.... przywołując Twoje słowa ...popraw mnie jeśli się myle, ale.... nie powinieneś się wypowiadać w ogóle na temat zawodów sportowych, poziomu, klas, przepisów, związków a już na pewno zawodników. Natomiast szczekasz jak opentany jakbyś miał jakąkowiek wiedzę na powyższe tematy, Nieprawdaż... ?


Jezdze nadal od czasu do czasu, nieraz ludzie startuja nieraz tylko sedziuje, znacznie mniej niz kiedys. Nie specjalizuje sie w tym bo mam ciekawsze rzeczy do specjalizacji.

Zawody JJ, grapplingu, Mua thai, kick boxingu, MMA obserwuje nieraz zawody z miejsca dla VIP nieraz z maty.
U moich ludzi traktuje zawody jako etap przejsciowy nauki MA nie jako istote treningu.

Czytajac Twoje posty w roznych dzialach doszedlem do wniosku ze nie wystarczy byc Mistrzem Swiata zeby miec wiedze ... mysli sie nie miesniami ...

No i znowu nie otrzymalem odpowiedzi na 3 pytania

Tylko polowiczne

1. Zawodnicy Walczyli na miedzynarodowych zawodach to na pewno mieli klasy sportowe - ale nie podales jakie. Zawodnik musi spelnic warunki na odpowiednia klase ale nie jest to rownoznaczne ze jak spelni to taka klasa zostanie mu nadana.

2. ranking z 4 lat ..... telefo n.. ;) - telefonow roznych to ja mam jak cche to wyciagam komorke i dzwonie ale jak piszesz cos to wydaje sie ze masz wiedze na ten temat ?

3. Gdzie ja i Aniol obrazamy zawodnikow PZJJ .... tez brak odpowiedzi
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Za kilka dni sprawdze reszte ... jesli twierdzisz ze mieli nadane to zapewne w papierach zwiazkowych jest to odnotowane 8)


Mój Boże ....żeby tylko było wszytko w porządku bo inaczej Marius nie uzna tych Najbardziej Prestiżowych, Jedynych w swoim rodzaju, zawodów.

I co wtedy ...
... Emelianenko nie będzie się mógł cieszyć, ze swojego drugiego miejsca w Sambo a i brat Fiodor na darmo ze zniczem biegał jako Ambasador tej dyscypliny. :(


To czemu nie pilnujecie zeby Wasi czlonkowie takich bzdur nie firmowali ???


Jak chesz to zapiszę się do Ciebie jako członek. Zobaczysz jak mnie upilnujesz. :?
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Wiesz dobrze ze wygranie zawodow nie jest rownoznacznie z nadaniem klasy - dlatego sie pytam ktory zawodnik jaka mial klase -


Szkurwa Maritus ! Ty na prawdę jesteś głupi 8O
Tłumacze Ci czarno na białym jak gówniarzowi w oślej ławce...jak się uzyskuje Klasy Mistrzowskie. To ty mi piszesz że JA sam wiem, że to nie prawda.

Piszesz że nie odpowiadam na Twoje pytanie o Klase Mistrzowską zapaśnków....

Ja pierdole a ja Ci po raz kolejny odpisuje że wszyscy mieli MIĘDZYNARODOWE MISTRZOWSKIE !... a Ty mi po raz kolejny zadajesz to same pytanie.

Powiedz Mi jaki sens jest z Tobą rozmawiać ??


No i znowu nie otrzymalem odpowiedzi na 3 pytania

Tylko polowiczne

1. Zawodnicy Walczyli na miedzynarodowych zawodach to na pewno mieli klasy sportowe - ale nie podales jakie

Jak byli po kilka razy Medalistami MŚ czy ME czy innych Turnieji klasy A to jakie mogli mieć klasy sportowe ?

2. ranking z 4 lat .....


Napisałem CI już wcześniej kilkuktotnie, że zawodnicy JJ byli klasyfikowani właśnie według takiego letniego rankingu .....nie mam bladego pojęcia dla czego mi nie wierzysz.

3. Gdzie ja i Aniol obrazamy zawodnikow PZJJ .... tez brak odpowiedzi



Po prostu na siłe próbujecie umniejszyć randze tej imprezy.
Tylko dla tego, że zawodnicy PZJJ na który tak plujecie, pojechali na te NAJWIĘKSZE ! NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE ! IGRZYSKA SPORTOWE NA ŚWIECIE W Sportach Walki!


napisał:

Podaj dowod ze pluje na zawodnikow PZJJ - znowu probujesz KLAMAC i ludziom kit wciskac.


Tak jak Ci mówiłem zaplułeś się jadem i nawet nie czytasz tego co pisze ...tylko syczysz.

Przetrzyj sobie zaparowane z nerów bryle i przeczytaj jeszcze raz co napisałem
.


3. Gdzie ja i Aniol obrazamy zawodnikow PZJJ .... tez brak odpowiedzi


Tym razem spóbuje przerwać ten zklęty krąg jednych i tych samych w kółko, pytań Martiusa odpowiadając : W DUPIE!
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Zawody JJ, grapplingu, Mua thai, kick boxingu, MMA obserwuje nieraz zawody z miejsca dla VIP


Dodaj że:
Oczywiście z miejsca dla VIP-ów bo zapłaciłeś za wstęp o 10zł więcej....nieraz.
Za co dostałeś krzesełko z którego lepiej widać.

Nie dla tego jak próbujesz tutaj podprogowo przekazać, innym, że niby jesteś w Świecie MA Very Important Person. Bo to by było Bujdą na resorach.

Oczywiście nie zaprzecze..... Kabaretowe organizacje MISZCZOWSKIE są wstanie taką loże zrobić na zawodach- z ławki szkolnej i złotego prześcieradła...

No ale powiedzmy sobie szczerze, że takie miejsce tak na prawdę jest dla Cipów nie dla VIP-ów. :P

Więc jako VIP płacący za oglądanie zawodów nieraz o dyche więcej.
Masz prawo uchodzić za Auotrytet w Świecie Polskiego Sportu Walki jakimi jest Ju Jitsu.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Bogumil ostatni raz albo lecisz z forum

Potwierdzasz to:

Ze wszyscy zawodnicy z BJJ/Grapplingu mieli nadane przez PZZ klasy Mistrozwskie lub wyzsze ?

Czekam na konkretne potwierdzenie a nie na potwierdzenie przez pol metra tak zebys sie nie mogl wykrecic ze jednak co innego miales na mysli.

nastepnie gdzie jest ten ranking - dobrze wiesz ze nei chodzi o ranking JJ tylko ranking Grappling/BJJ przy PZZ - bo jesli twierdzisz ze wszyscy zawodnicy ktorzy jechali na Sports Accord Games w czyms takim brali udzial to trzeba na to miec dowod ...
Oczywiscie teraz zapewne powiesz ze Tobie tak ogolnie to chodzilo tylko o zawodnikow JJ nie innych
Ale mowiles o Wszystkich ....

I ostanie pytanie konkretny link i cytat do miejsca gdzie plujemy na zawodnikow PZJJ

Na reszte z Toba nie bede dyskutowal bo zal ze zwykly czlowiek moze byc bardziej doceniany niz Mistrz Swiata i tak po nocy spac Ci nie daje ...
  • 0

budo_dioboł
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Oj Martius Martius :roll:
Zagalopowałeś się. ,
Chwytasz za jakieś słówko i wiercisz dziurę w brzuchu aż się czytać nie chce. Jak by to miało jakiś niebywałe znaczenie.

Zachowujesz się jak Troll Internetowy. Wywołując niepotrzebne kłótnie o bzdurę. Nie dając sobie wytłumaczyć.

" I ostanie pytanie konkretny link i cytat do miejsca gdzie plujemy na zawodnikow PZJJ "
Bogumił odpisał Ci, że nie zrozumiałeś co napisał.
Pisze wyraźnie Plujecie na Polski Związek Ju Jitsu który a nie, że plujecie na zawodników.

@Bogumił popracuj nad interpunkcją, bo niby przecinek a jego brak spowodował, że Martius nie może od pięciu stron uchwycić sensu wypowiedzi.

Pozdrawiam chłopaki. Dajcie sobie spokój. Daliście sobie po razie ale już wystarczy.
  • 0

budo_dioboł
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

(Będe miłosierny i nie będe wklejał filmów z walkami z tych zawodów ... )


@Bogumił Podaj linki do filmów z zawodami. Szukałam w sieci, ale nie znalazłam nigdzie.
Dużo było ludzi na tych {z nazwy} Mistrzostwach ?
Piszesz, że zdominowaliście zawody, chętnie bym zobaczyła jak to wyglądało, czy walki były wyrównane.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_marbie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Martius każdy POLSKI zwiazek sportowy ma regulamin przyznawania klas sportowych i to nie jest tak że po wygraniu zawodów ona przychaodzi ci pocztą jeżeli uzyskałeś wynik na ME lub M Ś bądź turniejach Klasy A to musisz o nią wystąpić do odpowiedniego związku i nie ma takiej możliwości że za medal ME lub MŚ zawodnik nie otrzyma klasy Sportowej ponad 90% zawodników nie występuje do związków o wydanie im dokumentu potwierdzającego Klasę Ci którzy występują to głównie studenci-do IPSPN lub ITS oraz osoby wybierające się na AWF-y chodzi o dodatkowe punkty lub zwolnienia z egzaminów wstepnych, rzadko jest to potrzebne samorządą terytorialnym do przyznania stypendiów. zatem jak ten twój znajomy nie wqystąpił o Klasę to jej nie ma w ręku :roll: ale jak mu będzie potrzebna to musi ją otrzymać
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Diabol dzieki - pisze bezwzrokowo na kompie zeby miec czas pisac i robic inne rzeczy ale jak widze zaczalem i czytac bezwzrokowo :oops:

Potrafie sie przyznac do bledu i przepraszm za to :oops:

Rozumiem ze o mnie mozna tak powiedziec "ze pluje na ..." ale tak jak mowilem bardzo lubie np rosjan tylko naczlstwo maja .... ;) - choc nie rozumiem czemu byl w to ubrany tez Aniol

Pozostaly:

2 Punkty do odpowiedzi.
  • 0

budo_marbie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
jeżeli stando organizuje zawody w Ju-jitsu to niech ich nie nazywa zawodami walki wręcz a skoro musiała zmienić nazwę to oznacza że wchodziła w kompetencję czyjeś dlatego podjęła się kamuflażu tj. tak jak bym ja zorganizował MP w Piłce kopanej nogą a nie piłce nożnej

róznica 5 a 7 sekund czy 25 a 20s jest bzdurą natomiast generalnie chodzi o to że i tak sa to zawody Ju-jitsu z manipulacja udaremnienia uzyskania punktów dla osób które potrafia dobrze walczyć w 2 fazie gdzie zapewne stando i biorace tam udział kluby maja nikłe pojecie o rzutach.
dobrze by było żeby na taka weryfikację tych przepisów z Kobyłki stawili się zawodnicy z PZJJ :lol:
  • 0

budo_marbie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
martius wyrazem twojej słabości i braku merytoryki prowadzonej dyskusji
(często zadajesz pytania na które sam odpowiadasz) jest straszenie Bogumiła ze go wyrzucisz to wyrzuć i mnie bo ja się z jego pogladami poczęści zgadzam
a najlepiej wyrzuć wszystkich któży maja odmienne zdanie od ciebie :!:
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
litosci! znowu zaczynamy zabawe w jedyne sluszne i prawidlowe nazwy?
czy jesli zawody u stando beda sie nazywaly "turniej" albo "zawody" (z dopiskiem np regionalne, ogolnopolskie itp) w jj to bedziesz ukontentowany?
bo i nazwa dyscypliny bedzie prawidlowa i nazwa zawodow nie bedzie przeszkadzala PZJJowcom
zarzucacie tu wszyscy jak jeden maz Martiusowi ze sie czepia maloistotnych szczegolow, a sami robicie to samo
od kilku stron ta rozmowa wyglada jak szukanie kwadratowych jaj

a w sumie to sam jestem ciekawy kiedy plulem na PZJJ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

jeżeli stando organizuje zawody w Ju-jitsu to niech ich nie nazywa zawodami walki wręcz a skoro musiała zmienić nazwę to oznacza że wchodziła w kompetencję czyjeś dlatego podjęła się kamuflażu tj. tak jak bym ja zorganizował MP w Piłce kopanej nogą a nie piłce nożnej

róznica 5 a 7 sekund czy 25 a 20s jest bzdurą natomiast generalnie chodzi o to że i tak sa to zawody Ju-jitsu z manipulacja udaremnienia uzyskania punktów dla osób które potrafia dobrze walczyć w 2 fazie gdzie zapewne stando i biorace tam udział kluby maja nikłe pojecie o rzutach.
dobrze by było żeby na taka weryfikację tych przepisów z Kobyłki stawili się zawodnicy z PZJJ :lol:


Czyli jesli Zwiazek jak twierdzisz mial prawie identyczne przepisy tez przez wiele lat udaremnienial uzyskanie punktów dla osób które potrafia dobrze walczyć w 2 fazie.
Juz byly przedstawiane tutaj na forum walki z jej zawodow gdzie w ciagu pierwszych kilku sekund byl rzut i walki gdzie 20 sekun starczy choc to niewygodne zeby w parterze zakonczyc walke.
Kazde przepisy cos komus udaremniaja.
Stando robi Otwarte zawody i nie po 100 zloty startowago dla osob nie zrzeszonych jak poniektore organizacje nikt nie zabrania na nie nikomu przyjezdzac i startowac kazdemu kto przestrzega przepisow obowiazujacych.
Wielu zawodnikow Zwiazku, BJJ czy MMA jak i innych dyscyplin startowalo tam wczesniej.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

martius wyrazem twojej słabości i braku merytoryki prowadzonej dyskusji
(często zadajesz pytania na które sam odpowiadasz) jest straszenie Bogumiła ze go wyrzucisz to wyrzuć i mnie bo ja się z jego pogladami poczęści zgadzam
a najlepiej wyrzuć wszystkich któży maja odmienne zdanie od ciebie :!:


widzisz jak na razie to wystarczy straszyc bo poki piszecie to ludzie czytaja i sami wnioski wyciagaja .... a mi tylko na tym zalezy 8)

Niech wiedza z kim maja do czynienia - z jedynie prawdziwa organizacja z jedynie prawdziwym ju-jitsu, kto nie jest z nami i nas nie popiera to sie nie liczy. A ludzie chca miec prawo wyboru - przepisow, organizacji posiadania wlasnych pogladow na pewne sprawy.

Wasza propaganda sukcesu czesc zacheci czesc odrzuci - ciekawe kogo wiecej ... ale wybor ma kazdy sam a nie narzucony odgornie 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024