Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Ja o zupie ty o dupie.


Nie mowimy o tym samym jesli mowisz ze to Olimpiada to powinniscie im to zapewnic jako Zwiazek jedyny i legalny - jesli nie zapewniliscie to albo klameiesz ze to Olimpiada albo ich oszukaliscie ...

Nie! Nie zapewniliśmy bo JJ nie jest póki co dyscypliną olimpijską. To chyba każdy wie ?


No i tak trudno bylo ?

Jak JJ będzie już oficjalnie dyscypliną olimpijską to wówczas zapewnimy naszym zawodnikom w zamian za wyniki godziwe stypendia etc...


Jak bedzie to wtedy porozmawiamy ...

No chyba, że (...według wszytkich zanków na niebie) Budokan JJ wejdzie na Olmipiadę do spółki z Guja Dziudziutsu, IMAF itp....tak jak się odgrażacie. :D ...


Gdzie tak pisalem a moze znowu klamiesz ???

Po za tym. Ostatnio zdaje się wytykałeś PZJJ, że się nie chwali swoimi osiągnięciami.
Jak się zacząłem chwalić za PZJJ to próbujesz umniejszać sukcesom robiąc wszytko żeby zdyskredytować co się da.


Gdzie sa tematy z wynikami zawodow, relacjami itp ???
Nie widze jakoś ...
Nie potraficie wlasnych opisac za to innych zawody nawet te na ktorych sie nie bylo to czemu nie ....

Chwal sobie ile chcesz ale nie probujac zdyskredytowac innych lub podajac falszywe informacje w stylu sukcesu ju-jitsu na olimpiadze...

Czekam na nowe tematy o sukcesach PZJJ a nie zakladane tylko po to aby poopluwac innych ...

Ten temat tez tak szczesliwie zalozyliscie ze chcac poopluwac IKMAF nawet nie zauwazyliscie ze zalozyli go Wasi czlonkowie a czepiacie sie innych organizacji :) :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Inne organizacje nie wojuja z PZJJ tylko go olewaja i o to jest chyba najwiekszy zal :)

Ciesz sie ze nie wojują ...


Żal ? Przecież Ja mam w dupie wasze organizacje. Myślisz że ktoś próbuje w ogóle zabiegać o wasze względy ???? :lol:

To wy boicie się jeździć na zawody nie my.
To Wy nie macię sportowych osiągnięć nie My ....żeby nie napisać żadnych osiągnięć.
Myślisz, że PZJJ potrzebuje Martiusa czy Stando ....czy kokogolwiek innego żeby dobrze funkcjonować ?

Przypomina mi się jedna z życia wizięta anegdota jak jeden preses klubu Judo obraził się na prezesa Czarnych Bytom.
Zawodnicy przestali jeździć na Czarnych na randorii...startować i w ogóle.
Staneli w miejscu, nie rozwijali się, kisili się we własnym kilkunastoosobowym sosie kto zyskał ? NIKT!... kto stracił ? zawodnicy !
......ale prezs klubu POKAZAŁ!!! prezesowi Czarnych.

Tym czasem prezes Czarnych ma to wysztko w dupie i nawet o tym nie myśli !!!
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Gdzie tak pisalem a moze znowu klamiesz ???

Jak to znowu ? Gdzie kłamałem ????


Piszę inwektywy o WAS tak jak ty piszesz o MNIE jako o PZJJ. :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

....czy kokogolwiek innego żeby dobrze funkcjonować ?


PZJJ nikogo nie potrzebuje samo sobie poradzi.

Jak to fajnie jak kopalnie przestaja sponsorowac kluby, szanse na stanie sie dyscyplina olimpijska male az trzeba bedzie sie zmienic w zwykly zwiazek - nareszcie bedziecie mogli wspaniale funkcjonowac a szczury udziekaja z okretu zakladajac organizacje robiace MS - gratulacje 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

No i tak trudno bylo ?


Tak trudno było co ?

Gdzie sa tematy z wynikami zawodow, relacjami itp ???
Nie widze jakoś ...


Bo nie chesz widzieć [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Gdzie tak pisalem a moze znowu klamiesz ???

Jak to znowu ? Gdzie kłamałem ????


Piszę inwektywy o WAS tak jak ty piszesz o MNIE jako o PZJJ. :wink:


No jak to gdzie a to ze zawodnicy byli na olimpiadzie to nie klamstwo ???
No chyba ze byli a PZJJ oszukal i nie zapewnil im.....
Jedno z dwoch ... 8)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


Bo nie chesz widzieć [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


To nasze forum chyba nie ;)
Nikt Wam nie zabrania reklamowac sie na forum .... tylko trzeba chciec.
Bylbym zlosliwy to bym kazdy temat o Zwiazku wycinal ale zal mi zawodnikow nie moga pokutowac za dziwne naczalstwo 8)

SportsAccord Cobat Games 2010.

Kurcze kto Wam pisze na tej stronie ze nawet nazwy imprezy nie potrafi poprawnie napisac ?

:)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

...nareszcie bedziecie mogli wspaniale funkcjonowac a szczury udziekaja z okretu zakladajac organizacje robiace MS - gratulacje 8)


Co Martius ? nie musisz już pić kawy ? 8)

Nareszcie będziemy mogli ?
Przecież my wspaniale funkcjonujmy -popatrz na wyniki zawodników..,

...a powiedz jak WY Martius funkcojnujecie ? Dobrze ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

...a powiedz jak WY Martius funkcojnujecie ? Dobrze ?


Dziekuje ... nie mozna narzekać 8)
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

[Co do aluzji trenreskich ....To stando widziałem Twój trenerski profesjonalizm jak na tych nieszczęsnych pseudo Miszczostwach Polski w Guja Dzidziutsu... Twój czeczeński zawodnik przegrał z kretesem z moim. Naprawde nie wiele umiał....

Darłaś się na niego jak opętana, przy wszytkich. Do tego to chyba były to jego pierwsze zawody.
Gość miał prawie łzy w oczach.... "Po co tu przyjechałeś.. ? " ...itp. !


tak, tak Czeczen łzy w oczach bo kłamać to trzeba umieć kolego.
jeden miał srebro a drugi złoto więc być może że przegrał z Twoim zawodnikiem, gratuluje ale taki jest sport ktoś musi być pierwszy ;)

Byłoby jednak miło gdybyś się Bogumił nie ośmieszał bo jest na tym forum wielu trenerów którzy znają mnie od lat. mogę mieć uwagi co do sposobu w jaki przegrał, mogę być zła, bo po to jest sport by dawać emocje rodość zwycięztwa i gorycz porażki - ale nie wydzieram się na zawodników no i oczywiście przekaże czeczenom że płakali bo ich trener skrzyczał - no śmiech na sali Bogumił naprawde - kłamać trzema umieć
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

... kłamać trzema umieć


Nie powiedziałem, że płakał tylko że miał prawie łzy w oczach po Twoich nieuzasadnionych pretensjach. -Jak nie wierzysz to sobie przeczytaj. :roll:
Gościowi bynjamniej nie było do śmiechu.

Darłaś się na niego przy wszytkich za to, że przegrał.
"Jak bym wiedziała to bym Cię nie zabrała ..." itp itd. TO SĄ TWOJE SŁOWA wpsominałaś mu coś też o wstydzie jaki zrobił....

Bardzo budujące... zwłaszcza dla gościa który pierwszy raz staruje w zawodach.

Tak jak pisałem bardzo nie ładnie i nie świadczy to o Tobie najlepej.

Idź teraz do swoich zawodników i jeszcze nakłam im, że kotś tam się z nich wyśmiewa, że płakali.... na pewno się zezłoszczą...niech mnie nienawidzą. Take właśnie masz metody trenerskie.
Znowu swoją porażkę zwalisz na nich.

Tyle tylko, że ja nie mam nic do zawodników.
Powiedziałem co widziałem...nie o postawie zawodników tylko o Twojej postawie.
Która utkwiła mi w pamięci i bardzo mi się nie spodobała.

Mówisz,że kłamię ? Dla czego miał bym kłamać ? Jak było na prawdę Czeczen wie

(Mam to filmie Stando, także odpuść sobie. Bo nie zależy mi specjalnie żeby cię poniewierać z tego tytułu.-bo jakby nie patreć to Twoja sprawa nie moja.)

Przy najbliższej okazji powiem czeczenowi osobiście o co chodziło.

Jak będziesz organizować zawody w Kobyłce daj znać.
W tym roku Kobyłka była w planach ale niestety pokryła się z innymi ważniejszymi zawodami.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

No jak to gdzie a to ze zawodnicy byli na olimpiadzie to nie klamstwo ???


Bo byli na Olimpiadzie Sportów Walki.
Już Ci mówiłem, te seme zasady i warunki do spełnienia jak na klasycznej Olimpiadzie. Ci sami organizatorzy. Ten sam obiekt te same medale.

Ponadto nie chodzi o nazwe. Tylko chodzi o prestiż zawodów. Chodzi o to kto na te zawody pojechał a kto na podobne nigdy nie pojedzie jeśli nie będzie startował w najsilniejszych federacjach.

Nie zrozumieliśmy się i tyle. Teraz się będziesz do mnie czepiał przez następne 5str.
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

... kłamać trzema umieć


Nie powiedziałem, że płakał tylko że miał prawie łzy w oczach po Twoich nieuzasadnionych pretensjach.
Gościowi bynjamniej nie było do śmiechu.

Darłaś się na niego przy wszytkich za to, że przegrał.
"Jak bym wiedziała to bym Cię nie zabrała ..." itp itd. TO SĄ TWOJE SŁOWA wpsominałaś mu coś też o wstydzie jaki zrobił....

Bardzo budujące... zwłaszcza dla gościa który pierwszy raz staruje w zawodach.

Tak jak pisałem bardzo nie ładnie i nie świadczy to o Tobie najlepej.

Idź teraz do swoich zawodników i jeszcze nakłam im, że kotś tam się z nich wyśmiewa, że płakali.... na pewno się zezłoszczą...niech mnie nienawidzą. Take właśnie masz metody trenerskie.
Znowu swoją porażkę zwalisz na nich.

Tyle tylko, że ja nie mam nic do zawodników.
Powiedziałem co widziałem...nie o postawie zawodników tylko o Twojej postawie.
Która utkwiła mi w pamięci i bardzo mi się nie spodobała.

Mówisz,że kłamię ? Dla czego miał bym kłamać ? Jak było na prawdę Czeczen wie

(Mam to filmie Stando, także odpuść sobie. Bo nie zależy mi specjalnie żeby cię specjalnie poniewierać z tego tytułu.-bo jakby nie patreć to Twoja sprawa nie moja.)

Przy najbliższej okazji powiem czeczenowi osobiście o co chodziło.

Jak będziesz organizować zawody w Kobyłce daj znać.
W tym roku Kobyłka była w planach ale niestety pokryła się z innymi ważniejszymi zawodami.


prawie czyni wielką różnicę ;)

ja do Ciebie nie mam siły - jak bardzo trzeba byc zakompleksionym by takim jadem wokoło tryskać

- Bogumił, Kobyłke miałeś w planach - no to zapraszam serdecznie ale nie wiem czy ci regulamin będzie pasował bo unas to walka wręcz i można proste ciosy na głowe wyprowadzać - dobrze się zastanów by potem nie trzebabyło się tłumaczyć że to nie nasz regulamin i że my nie przygotawani ale za to rzucaliśmy najładniej ;) a może na grappling przyjedziecie, choć najpewniej wyskoczą jakieś nie spodziewane ważne zawody -

Kobyłka jak zawsze od 13 lat w kwietniu w różnicy 2 tygodnie do świąt. (przed czy po zależy w której części kwietnia wypadają święta - czasem wypadają w marcu)

nie wiątpie że masz wszystko nagrane - opierniczyłam zawodnika , że wstyt przynosi (zachowaniem, nie wynikiem) ale się nie darłam (taka przypadłość zawodowa - je nie mówie a krzyczę- niestety ale się nie wydzieram)
a po mnie opierniczyła go Starszyzna" za to że nie potrafił zachować spokoju gdy przeciwnik zachował się nie zbyt miło wobec niego

i spokojnie kolego kto jak kto ale Ty i Twoje zdanie na mój temat jest mi dalece obojętne.
szanuje wszystkich ale niektórych ignoruje, bo nie są partnerami a zwykłymi mętami

męt = osoba która mąci, śmąci, podpuszcza i prowokuje - definicja dla Ciebie byś nie musiał myśleć - definicja nie podlega dyskusji jast jaka jest.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

nie wiem czy ci regulamin będzie pasował bo unas to walka wręcz i można proste ciosy na głowe wyprowadzać - dobrze się zastanów by potem nie trzebabyło się tłumaczyć że to nie nasz regulamin



NIC się nie bój Stando. :D

nie wiątpie że masz wszystko nagrane - opierniczyłam zawodnika , że wstyt przynosi (zachowaniem, nie wynikiem) ale się nie darłam a po mnie opierniczyła go Starszyzna" za to że nie potrafił zachować spokoju gdy przeciwnik zachował się nie zbyt miło wobec niego



Przynajmniej już nie mówisz, że kłamie :roll:
......Pomyliłaś z inną walką. Nikt się niesoportowo nie zachowywał w tej walce. Zawodnicy sobie podziękowali za walkę. Mój zawodnik uściskał Twojego przybili pione i wszytko.



...a co do zawodów to będę w grudniu o ile nie otrzymam ciekawszej propozycji



Na MP w Ne Waza ? w Sosnowcu ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Bo byli na Olimpiadzie Sportów Walki.
Już Ci mówiłem, te seme zasady i warunki do spełnienia jak na klasycznej Olimpiadzie. Ci sami organizatorzy. Ten sam obiekt te same medale.

Ponadto nie chodzi o nazwe. Tylko chodzi o prestiż zawodów. Chodzi o to kto na te zawody pojechał a kto na podobne nigdy nie pojedzie jeśli nie będzie startował w najsilniejszych federacjach.

Nie zrozumieliśmy się i tyle. Teraz się będziesz do mnie czepiał przez następne 5str.


Nie brnij w bzdure - to ze sobie wymysliles nazwe nie znaczy ze taka nazwa byla oficjalna.

W tym samym obiekcie moga byc rozne imprezy a nie tylko Olimpiady i medale wcale nie byly takie same. Obiektow nie buduje sie na jedna impreze .

Jakos pojechaly tam tez osoby nie z nasilniejszych federacji ale nawet takie ktore zwiazkow sportowych wlasnych nie maja a organizacji u nich mnogo roznych. Nie mowiac juz nawet ze Zwiazki niektorych nie sa nawet wsrod organizacji oczekujacyc w poczet przyjecia do MKOL

Spytaj sie byle judoki czy wolalby startowac tam czy na prawdziwej olimpiadzie a Ci powie jaki co ma prestiz.

I jeszcze jedno to nie impreza MKOL a GAISF ktora tylko wspolpracuje z MKOLem

Jak bedziesz pisal bzdury to bede sie czepial nawet na wiekszej ilosci stron niz 5
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Nie brnij w bzdure - to ze sobie wymysliles nazwe nie znaczy ze taka nazwa byla oficjalna.


To zerknij [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

..i napisz jeszcze raz że sobie wymyśliłem nazwę.

Nie wiem o co Ci chodzi.

Tłumacze Ci, że zasady te same jak na Olimpiadzie. Te same warunki do spełnienia, MKOL zorganizował.... w tym samym miejscu, na tym samym obiekcie, w Pekinie.... wręczając identyczne medale jak pare miesięcy wcześniej :roll:

Czysty zbieg okoliczności.

Nie wiem jaka idea przyświecała TWÓRCY tych zawodów.....ale na pewno nie chiał nawiązać tymi zawodami do Olimpiady :roll:
MKOL patronuje różnym imprezą.

KURWA to Bogumil sobie ubzdurał, że to była Olimpiada Sportów Walki .....nie wiem o czym piszą ludzie na Googlach....to Nie była Olmpiada Spotrów Walki ...skąd wogóle takie skojażenia.

Ja pierdole....przekonałeś mnie. Poddaje się. :(

PS Jeszcze Ci taki kurwa napisze "Nie brnij w bzdure" ....
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


Nie brnij w bzdure - to ze sobie wymysliles nazwe nie znaczy ze taka nazwa byla oficjalna.


To zerknij [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

..i napisz jeszcze raz że sobie wymyśliłem nazwę.

Nie wiem o co Ci chodzi.

Tłumacze Ci, że zasady te same jak na Olimpiadzie. Te same warunki do spełnienia, MKOL zorganizował.... w tym samym miejscu, na tym samym obiekcie, w Pekinie.... wręczając identyczne medale jak pare miesięcy wcześniej :roll:


1. To co pisza sobie dziennikarze czy zawodnicy nie ma znaczenia bo nazwa oficjalna jest inna - podaj oficjalna informacje organizatora o uzywaniu takiej nazwy.

2. Organizatorem byl nie MKOL tylko jak pisalem organizacja z nim wspolpracujaca czyli GAISF a MKOL dal tylko patronat jak i kilka innych organizacji. Poszukaj organizatora tych zawodow jesli nie wierzysz i podaj linka tutaj.

3. Chinczycy sa znani ze jak nawet produkuja 200 tys telewizorow sony to z tasmy schodzi kilka razy tyle - moze i medali tez zeszlo z tasmy wiecej ;) (to oczywiscie zart)

Informacji radze szukac na stronach organizatorow i anglojezycznych bo w polsce tlumaczenia sa dziwne 8)
  • 0

budo_skorupa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
martius ale ty stary pie ............. sz puknij się w ten bukowy łeb, nie ubliżaj zawodnikom którzy startowali w Pekinie na Olimpiadzie Sportów Walki bo inne wasze cyrkowe organizacje nie dostąpią tego zaszczytu i to koniec mojej dyskusji z wami.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

martius ale ty stary pie ............. sz puknij się w ten bukowy łeb, nie ubliżaj zawodnikom którzy startowali w Pekinie na Olimpiadzie Sportów Walki bo inne wasze cyrkowe organizacje nie dostąpią tego zaszczytu i to koniec mojej dyskusji z wami.


Przeczytaj moj teks wczesniej - nie ublizalem zawodnikom a nawet im gratulowalem. Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

Ale mowienie ze jest to Olimpiada jest niezgodne z prawda.

Prosze zerknac na jedna z poprzednich stron.

Co oczywiscie nie znaczy ze wszystkim ktorzy tam wystartowali nie naleza sie gratulacje.

Jesli che sie klamac trzeba miec na to dowody.

Mi pozostaje tylko jeszcze raz pogratulowac zawodnikom ktorzy w tych zawodach brali udzial.

Druga sprawa z anonimem ktory utworzyl konto zeby troche popluc nie wnoszac nic merytorycznego do forum sie nie dyskutuje ....
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Wiem Martius to były zwykłe zawody.

....za dużo medali na tą prawdziwą Olimpiade....i żeby nie stracić i mieć gdzie je popchnąć.

PODROBILI OLIMPIADE !!!
Jak produkują po 200tyś ...to BÓG jeden wie co jeszcze będą wstanie podrobić żeby pozbyć się towaru. Jeszcze zorganizują jakieś Winter Games albo Grand Prix na żużlu


A... Po za tym nie ma w angielskiej nazwie wpisane olipiada....to H... nie olimpiada.
Jak by było wpisane Olmpiada w nazwe to było by trudniej a i medal był (taki sam ale) lepszy....a prestiż tych najlpeszych na Świecie zawodników był by większy.

To nic, ...że powołania otrzymały osoby najlepsze w danej dscyplinie które utrzmały się na Świecie w rankinu 6 nalepszych przez cztery lata. To nic że zostali wyselekcjonowani najlpesi z najlepszych na świecie do wizięcia udziału.
Ich dyscypliny nie należą do dyscyplin olimpijskich to huja byli nie na olimpiadzie.

Na prawdę rozumiem Twoją argumentacje Martius.
Daj już spokój. Poddałem Ci się już post wyżej... :D
Powinieneś bronić O'J Sipsona....

Nie brnijmy dalej w Bzdure...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024