Skocz do zawartości


Zdjęcie

OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_pablopl
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
Zapraszamy na zawody knock-down organizowane z inicjatywy OMK (Otwartych Mistrzostw Karate),

>05.12.2010 w Katowicach
start godzina 16:00


>
Dołączona grafika

W sezonie 2010/2011 odbędą się dwa turnieje eliminacyjne rozgrywane systemem wyzwań na pojedynki oraz gala finałowa w czerwcu 2010, na której najlepsi czyli Ci, którzy zdobyli najwięcej punktów (zwyciężyli w walkach z innymi wysoko punktowanymi zawodnikami) zostaną nagrodzeni.
Pierwsze zawody eliminacyjne odbędą się 05.12.2010 w Katowicach.
Kolejne planowane są na marzec.

To czym różni się OMK od standardowych zawodów to sposób podejścia do walk. W OMK zawodnicy sami decydują o tym ile pojedynków stoczą i z kim będą walczyć (na stronie mistrzostwakarate.pl znajdują się profile zawodników oraz punkty, które obecnie posiadają w klasyfikacji, zasady punktacji znajdziecie na stronie.)

Pierwsze pojedynki są już wyznaczone - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Szczegóły zawodów dostępne tutaj - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Film instruktażowy jak wyzywać na pojedynki znajduje się tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszamy wszystkich do udziału

Oss
Paweł
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
who is Pawel?
coming out z piwnicy do Zespolu szkol?
pachnie partyzantka z daleka...
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
- Eeee... Paweł...! Paaaaaweeeeł!!! Paa....
- ...!
- A jesteś! Paweł, słuchaj, ten "nowy" kolo spod 7-ki coś tam prąchał, że ci stuknie...
- ...?
Że stuknieeeee!
- ...&*#@!
- No...!
- ...%$#*&^&(@!!! ...?
- Co kiedy?
- ....??
- no nie wiem, może jutro?
- ...!
Co? Jutro nie możesz? To kiedy?
- ...
- Kieeedy...?!
- ...%$&#!!
- Aaaaa... dobra, przekażę!
- ...
- ...%$#@#$!!!
- Przekażę ziomalom! To lecę, nara!
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
Nie mogę edytować - niestety...

Przepraszam Was drodzy Koledzy, ale faktycznie pachnie "partyzantką"...
  • 0

budo_pablopl
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
obaj coś bredzicie jak po dopalaczach :>

konkretnie co się nie podoba? to, że eliminacje odbywają się w szkole? Z mojego doświadczenia wiem, że na zawody się nie jeździ bo odbywają się w „wypasionym miejscu”.
@wyborowa, ty też nie zaczynałeś swojej przygody z karate od pisania książek, tak samo pierwszych zawodów nie da się rozegrać na stadionie narodowym.

Z przyjemnością podejmę dyskusje, ale na bardziej rzeczowe argumenty ...
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
Inicjatywa podjęcia jakichkolwiek działań jest godna pochwały - to oczywiste...
Zapytałbym tylko, czy na pewno wszystko przemyśleliście?
Skąd się u mnie wzięło humorystyczne porównanie do "podwórkowej" gadki?
Ano stąd, ze anonsujesz "jakieś" zawody (nie turniej, a juz na pewno nie galę),
na forum o szerszym zasięgu niz Nasz piękny Kraj, podajesz adres strony, (która nie jest, niestety poprawnie zredagowana), na której czytam o "jakichś" ludziach, "jakichś" wyzwaniach - wszystko jest dla mnie "jakieś takie"...
Piszesz na forum o zawodach knockdown, a w regulaminie stoi jak byk: full-contact?
Miejsce odbycia się tej "inicjatywy" nie ma dla mnie akurat znaczenia.
Decydując się na taki krok, licząc na pozytywny odzew, musisz jednocześnie stawić czoła krytyce - taka karma... Nie masz się co gniewać, ale tzw. całokształt, po prostu nie wzbudza mojego zaufania - oczywiście mogę się mylić, a jeśli tak się stanie, będę pierwszym, który zwróci honor...
Dajmy czasowi czas...;)

Pozdrawiam i zyczę powodzenia.

P.S. - przepraszam za brak niektórych "ogonków" - mam problem z klawikordem ;)
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
Nurtuje mnie jeszcze..:

Kto to będzie sędziował?
Czy będą to ludzie z doświadczeniem takim jak "zakontraktowani" zawodnicy?
Czy system "wyzwań" jest gwarancja, ze nie dojdzie do jatki wynikającej z róznicy poziomów zawodników? Pomysł ligi całkiem fajny, ale myślę, ze nad takimi inicjatywami, trzeba bardziej przysiąść...

Jeszcze raz zyczę powodzenia.

Robert Kaszuba
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010

obaj coś bredzicie jak po dopalaczach :>

konkretnie co się nie podoba? to, że eliminacje odbywają się w szkole? Z mojego doświadczenia wiem, że na zawody się nie jeździ bo odbywają się w „wypasionym miejscu”.
@wyborowa, ty też nie zaczynałeś swojej przygody z karate od pisania książek, tak samo pierwszych zawodów nie da się rozegrać na stadionie narodowym.

Z przyjemnością podejmę dyskusje, ale na bardziej rzeczowe argumenty ...


zyje w kraju, gdzie dopalaczy nie ma. trudno w to uwierzyc, ale tak jest. wiec pisze na trzezwo.

firmowanie imprezy na forum podpisanej Pawel, jest smieszne. Regul zadnych nie ma, nie wiadomo jakie przepisy, czy na macie czy w klatce, kto sedziuje, ile walka trwa, ile rund... nie ma nic...
zaden podmiot prawny, zadna organizacja nie jest w tym projekcje ujeta, nie mowie wyeksponowana. Stad okreslenie PArtyzantka. Pseudonim z okupacji, konspiracyjny Pawel.
a ty mi tu o dopalaczach...
Pawelku, to co tu zapodajesz, to jest mortal kombat...
impreza dla mnie jest na starcie spalona, moze po moim poscie, teraz sie zacznie "dorzezbianie", zeby sie do grudnia wyrobic. ale to bedzie sztukateria, wiec sila rzeczy impreza bedzie slaba, jesli wogole bo czasu to juz nie macie, zeby ja dobrze zrobic. Doceniam checi, koncepcje, ale niedoroby bede pietnowal. Co niniejszym czynie.
Zrobic strone internetowa to nie problem, kazdy gimnazjalista, jak sie przylozy to cos takiego zrobi. Ale juz nie zrobi imprezy z sensem, bo do tego trzeba miec, mozg, doswiadczenie, pieniadze, zaplecze w postaci..., team zgranych ludzi z wizja, entuzjazmem i wytrwaloscia.... i pare innych waznych rzeczy, tu tego wszystkiego po prostu nie ma.

a moze po prostu za szybko enter nacisnales i poszlo...
  • 0

budo_pablopl
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
@eXisten - prawda jest taka, że jeśli krytyka jest rzeczowa i konkretna (taka jak Twoja) to tylko lepiej dla OMK :)

Regulamin to fakt, oczywiste przeoczenie. Jasne, że chodzi o knock-down (zaraz to zostanie poprawione). Nie wszystko jest jeszcze zapięte na ostatni guzik i zdajemy sobie z tego sprawę. Wasze krytyczne opinie są jak najbardziej mile widziane. Chcemy aby zawody przez nas organizowane były jak najlepsze.

>> Nurtuje mnie jeszcze..:

>> Kto to będzie sędziował?

>> Czy będą to ludzie z doświadczeniem takim jak "zakontraktowani" zawodnicy?


Osoby odpowiedzialne za profesjonalną organizację zawodów to ludzie z doświadczeniem, także sędziowie. Ponieważ wywodzimy się z Seido (i po prostu w tej organizacji mamy największe znajomości) na pierwszych zawodach eliminacyjnych opieka sędziowska będzie zapewniona przez Sensei z tej organizacji. Nie znaczy to, iż chcemy aby tak pozostało. OMK są zawodami otwartymi, więc oczywistym krokiem będzie zaproszenie innych stylów do współpracy.

>>Czy system "wyzwań" jest gwarancja, ze nie dojdzie do jatki wynikającej z róznicy
>> poziomów zawodników? Pomysł ligi całkiem fajny, ale myślę, ze nad takimi
>> incjatywami, trzeba bardziej przysiąść...


A jaką masz gwarancje na tradycyjnych zawodach, że jatki nie będzie? Zawsze będzie różnica poziomów zawodników. Jedne walki będą kończyły się przed czasem a inne będą na tyle wyrównane, że po dogrywce ciężko będzie wskazać lepszego. Tego nie unikniemy i możemy tylko sztucznie próbować to kompensować. Naszym pomysłem jest lekkie ograniczenie możliwości wyzywania na pojedynki. Osoba z setnej pozycji w tabeli nie będzie miała możliwości wyzwania osoby z pierwszego miejsca - z oczywistych przyczyn. Taki zawodnik z setnego miejsca będzie musiał najpierw przetrzeć się przez ogon klasyfikacji aby móc walczyć z najlepszymi. Dodatkowo, aby nie dopuścić do sytuacji, że osoba bardzo doświadczona trafi na sam koniec tabeli i "dopuści się jatki" - o wyjściowej pozycji (liczbie punktów) decyduje stopień. Tutaj możemy długo dyskutować czy stopień jest wprost proporcjonalny do umiejętności zawodnika. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze. Jednak powinno to w znaczący sposób ograniczyć nierówne pojedynki.

Oss!
  • 0

budo_pablopl
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
@wyborowa

Twój post daje mi do myślenia ponieważ wszystkie informacje, o których twierdzisz, że rzekomo ich nie ma... są na stronie - może za mało wyeksponowane (a może nie zadałeś sobie trudu poszukania ich?)


Odpowiadając na Twoje wątpliwości:

- kto sędziuje - patrz post wyżej

- jakie przepisy - odsyłam do całego regulaminu - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

- ile trwa walka: regulamin & 2:


Polem walki jest kwadrat 8x8 wyłożony matą typu ‘tatami’ lub ‘puzzle’. Pole walki powinno mieć pas ochronny szerokości 1 metra, a jeżeli pole walki jest na podwyższeniu to pas ochronny powinien mieć 3 metry.

- ile rund: regulamin & 4

Czas walki mierzony jest od momentu wypowiedzenia przez sędziego maty komendy HAJIME, a zatrzymywany na komendę YAME.

Pojedynek składa się z jednej rundy, która trwa 3 minuty

Ewentualna dogrywka trwa 2 minuty

Jeżeli dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia decyduje waga w pełnym stroju. Różnica od 5 kg decyduje o wygranej. Jeżeli waga nie przekroczy 5kg wtedy zostanie rozegrana jeszcze jedna 2 minutowa dogrywka po której skład sędziowski jest zobowiązany do wytypowania zwycięzcy.

Dodatkowo, dzieci do 14 lat mają skrócony czas pojedynku wyszczególniony w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

- sędziowie: regulamin & 3

> Zrobic strone internetowa to nie problem, kazdy gimnazjalista, jak sie przylozy to cos

> takiego zrobi. Ale juz nie zrobi imprezy z sensem, bo do tego trzeba miec, mozg,

> doswiadczenie, pieniadze, zaplecze w postaci..., team zgranych ludzi z wizja,

> entuzjazmem i wytrwaloscia.... i pare innych waznych rzeczy, tu tego wszystkiego po

> prostu nie ma.



W takim wypadku na polskiej scenie karate brakuje gimnazjalistów - jak się patrzę na przeróżne strony klubowe/organizacji - to zapewniam cię, zbyt wesoło nie jest.


Reszty wartości wymienionych przez Ciebie też nam nie brakuje - może po prostu uparłeś się ich nie widzieć?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010

@wyborowa

Twój post daje mi do myślenia ponieważ wszystkie informacje, o których twierdzisz, że rzekomo ich nie ma... są na stronie - może za mało wyeksponowane (a może nie zadałeś sobie trudu poszukania ich?)

W takim wypadku na polskiej scenie karate brakuje gimnazjalistów - jak się patrzę na przeróżne strony klubowe/organizacji - to zapewniam cię, zbyt wesoło nie jest.


Reszty wartości wymienionych przez Ciebie też nam nie brakuje - może po prostu uparłeś się ich nie widzieć?


Pablo, dzieki za naprowadzenie. Ale jak sam widzisz to directory na stronie tez jest kiepskie. Jakbys napisal na stronie regulamin walki latwiej byloby znalezc. Dalej uwazam za partyzantke, fakt ze zadna organizacja ani zadne nazwisko nie frmuja przedsiewziecia.
W Polsce wszystkie zawody "stoja na wysokim poziomie" - organizacyjnym i sportowym. Nikt innego nic nie napisze. zderzenie jest przy startach za granica. ciezko jeden sztych ugrac. a jak juz to znowu dzieje sie to w jakis podrzednych festynowych imprezach.
Zycze sukcesu, chociaz bedzie o to strasznie ciezko.
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010

Ponieważ wywodzimy się z Seido ...

Czyżby polskie Seido zaczynało się lekko otwierać?
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Przecież Kyokushin-kan to nie klub. Czy przedstawiciele klubów takich jak Kokoro Dojo Gloucester wiedzą, że są na jakiejs liście rankingowej? Oj ...
  • 0

budo_pablopl
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010

Ponieważ wywodzimy się z Seido ...

Czyżby polskie Seido zaczynało się lekko otwierać?


To, że wywodzimy się z Seido nie oznacza, że jest to oficjalna inicjatywa firmowana Organizacją Seido. Seido organizuje własne zawody, z tą różnicą, że w One Point.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Przecież Kyokushin-kan to nie klub. Czy przedstawiciele klubów takich jak Kokoro Dojo Gloucester wiedzą, że są na jakiejs liście rankingowej? Oj ...


Klasyfikacja klubów uzupełniana jest przez zawodników.
Kokoro Dojo Gluester zostało zapewne dodane przez tegoż osobnika: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
Witam !
Z zasady nie wypowiadamy się o innych stylach karate ani o żadnych przedsięwzięciach , które nie dotyczą Seido . Po prostu zupełnie nas nie interesuje co kto robi i jak praktykuje karate .W tym przypadku wyrazimy swoją opinię , ponieważ w " ustawce " wymienieni są zawodnicy reprezentujacy SEIDO.

Wyjaśnijmy sobie jedno - Inicjatywa przedstawiona przez Pablo " Otwarte Mistrzostwa Karate " w żaden sposób nie jest inspirowana przez Seido. Wiedzę o całym przedsięwzięciu mamy taką samą, jak wszyscy którzy czytają to forum.

Zawodnicy tam wymienieni , nie wystąpili do nas o zgodę na udział w takich walkach i wygląda na to , że zgłosili się do walk bez wiedzy swoich instruktorów . Nie wierzę , że ich instruktorzy wystawili by ich do walk biorąc pod uwagę tak niskie stopnie jakie posiadają . Nic nam także nie wiadomo o tym aby ktoś z instruktorów Seido miał sędziować te zawody.
Wyjaśnimy to .

Generalnie wydaje nam się , że osoby stojące za OMK powinny w jasny i czytelny sposób zaprezentować się , podać pełną informację o sobie i w ogóle więcej informacji o całym tym pomyśle / projekcie . Wtedy unikną domniemywań , że ktoś bez doświadczenia zwoła przez internet kilku nie doświadczonych zawodników , wynajmie salkę w jakiejś szkole i lejta się chłopaki .
Wszystko co się robi powinno być robione na wysokim poziomie i z klasą. Nie twierdzimy , że tak nie będzie w tym przypadku no ale żadnej wiedzy o tym nie mamy .

Myślę, że niedopuszczalne jest aby w takich zawodach startowały osoby z 7 czy 6 Kyu. Zawodnicy z tak niskimi stopniami mogą startować w zawodach dla początkujących " Pierwszy krok" lub w zawodach klubowych. Nie bardzo w zawodach okręgowych czy ogólnopolskich. A co jak początkujący zawodnik trafi na "wymiatacza" i dojdzie do nieszczęścia???
Wogóle na początku takiego przedsięwzięcia udział zawodników początkujących skazuje całość na fiasko.

Pozdrawiam
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
Raphael ze swej strony dziękuję za wyjaśnienie i przedstawienie stanowiska Organizacji Seido.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010

Raphael ze swej strony dziękuję za wyjaśnienie i przedstawienie stanowiska Organizacji Seido.


inicjatywy i ludzie "znikad" sami skazuja sie na porazke. zeby odniesc nagly spektakularny sukces trzeba z sensem i w pocie czola przepracowac pietnascie lat.
pomysl jest generalnie ciekawy, ale wykonanie "z bomby".
I tyle w temacie.
Tu z jednej strony chodzi o bezpieczenstwo, ale z drugiej o sportowy poziom. bo co to bedzie jak tam sie zglosza same niebieskie pasy, i ktos z nich zostanie mistrzem polski?
to bedzie kupa smiechu i raczej kiepska reklama.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
Witam, pomysl mi sie podoba, choc jak poprzednicy mam kilka uwag i zastrzezen. Jesli chodzi o zgloszenie Kokoro Dojo z Gloucester potwierdzam fakt, na razie jestesmy obserwatorami, czekamy na rozwoj sytuacji i jesli impreza dojdzie do skutku i bedzie odbywala sie cyklicznie oraz zepewni dobry poziom sportowy wlaczymy sie do rywalizacji. Pozdrawiam
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010
Wczoraj Kyoshi przeprowadził długą rozmowę z pomysłodawcami tego projektu .
Po rozmowie i otrzymaniu więcej szczegółów idea i sam pomysł wydaje się ciekawy i może warto się nad tym pochylić.
Pomożemy kolegom przekonstruować regulamin i pomożemy ogarnąć całość organizacyjnie .
Myślę , że dobrze byłoby aby zainteresowani koledzy również podeszli do tematu z pozytywnym nastawieniem i może przesłali na prywatny adres Pablo swoje sugestie.
Na pewno pomoże to im na dopracowanie projektu.

Pozdrawiam
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: OMK - zawody eliminacyjne - Grudzień 2010

Wczoraj Kyoshi przeprowadził długą rozmowę z pomysłodawcami tego projektu .
Po rozmowie i otrzymaniu więcej szczegółów idea i sam pomysł wydaje się ciekawy i może warto się nad tym pochylić.
Pomożemy kolegom przekonstruować regulamin i pomożemy ogarnąć całość organizacyjnie .
Myślę , że dobrze byłoby aby zainteresowani koledzy również podeszli do tematu z pozytywnym nastawieniem i może przesłali na prywatny adres Pablo swoje sugestie.
Na pewno pomoże to im na dopracowanie projektu.

Pozdrawiam


Pewne pytanie mnie nurtuje od lat. Dlaczego mimo 40 letniego istnienia Kyokushin w Polsce (teraz rowniez innych kontaktowych stylow), nie ma w Polsce imprezy na miare British Open Knockdown tournament, gdzie startuja lidzie z kilkunastu lub nawet kilkudziesieciu krajow i organizacji? Turnieju, ktory odbywalby sie w tym samym miejscu co roku i o tej samej porze, w porzadnej hali, w metropoli a nie gdzies na zadupiu, gdzie trzeba GPs zeby dojechac?
Kiedys byl w Krakowie Turniej Wawelskiego Smoka, odbyly sie trzy edycje w miedzynarodowej obsadzie, ale to juz beda trzy dekady jak sprawa umarla. Swietny turniej, w zamiarach cykliczny...
Od tamtej pory pozostaje sie zdawac na "ciekawe pomysly".
Nie chce wam odbierac panowie zabawy. Wiem jak rajcujacy moze byc dobrze zorganizowany turniej, ale jak nie macie jakiejs mocnej wizji co bedzie za rok, dwa. piec lat. Dokad chcecie z ta impreza ewoluowac to bedzie kolejny short sighted, short term project. Strata czasu i energii.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024