Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 117 [wyniki/spoiler]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

UFC 117 [wyniki/spoiler]
Tutaj piszemy o przebiegu gali. Pozostałe tematy o UFC 117 zostają zamknięte.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]

Tutaj piszemy o przebiegu gali. Pozostałe tematy o UFC 117 zostają zamknięte.


Swietna gala, Roy Nelson to cyborg tyle uderzen przyjac i nic, mam nadzieje ze Ufc teraz zorganizuje walke Nelson-Carwin- beda fajerwerki.

Sonnen jak popracuje nad obrona przed poddaniami to bedzie maszyna do "zabijania". Szkoda tylko że taka szopke wykrecił z odklepaniem i w sumie tp nie pierwszy raz i podejrzewam ze nie ostatni.
Teraz najsensowniejszym przeciwnikiem dla Silvy bylby Vitor a pozniej rewanzyk z Sonnenem jesli AS obroni pas.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
juz bylem pewien ze Silva przegra, w sumie dalem juz spokoj nadziejom ze cos zrobi i nagle ten trojkat 8O :!:

sonnen nie pierwszy raz przegral przez trojkat i nie pierwszy raz twierdzil ze nie klepal :lol:

Dołączona grafika
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
podrzuci ktos jakies linki do walk?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
Szlag by to trafił, Sonnen ma szanse wydać bestseller "Jak przegrać wygraną walkę: Chael Sonnen w 5 rundach".
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]

Sonnen będzie klepał znowu, pomimo, że nie klepie :)


8) :lol: :lol:
A tak na serio to myślałem, że już wjebał tą walkę. Masakrycznie słaby występ. W 4 rundzie to walił takie cepy jak Roy Nelson.
Gala była świetna. Hughes odstawił piękną szopkę, zadusił brazola z czarnym pasem techniką zapaśniczą :)
Struve powrócił z martwych w pięnym stylu :o Myślałem, że przez łype będą chcieli walke przerywać a tu ciach i koniec.
Guida jest kurewsko silny, przy ostatnim obaleniu to poprostu masakra, wprawdzie już biodra podłapał ale gość jest nie do zajechania.
Bardzo dobra gala.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
fajna gla zgadzam sie.
bylem bardzo zdziwiony jak ten trojkat zalozyl, przekonany bylem ze sonnen to wygra, w czasie tej walki jak ladnie obijam pajaka to nawet mu kibicowac zaczalem.
dos santos przyzwoicie, ale bez szalestwa, roy nelson to gruba amerykanska wersja fujity chyba o_O
fitch i alves nei zachwycili, szczegolnie ten drugi.
struve masakra, tak slabej obrony na ziemi dawno ie widzialem, blokowanie ciosow twarza nigdy w zadnym sporcie nie jest dobra technika ...
hughes mnie zachwycil, slicznie zrobione, myslalem ze juz totalnie nie bedzie sie liczyl, ale ta walka zrobila na mnie wrazeie faje.
pokrajac ladei calkiem, agresywnie, szybko, brutalnie. chyba wiedzial ze jesli nie zrobi dobrego wrazenia to z ufc sie pozegna, i zmotywowany byl niezle.
dobrze mi sie ogladalo. ale pierdolenie toneya jest niezwykle wkurwiajace, a mowi w taki sposob kurde ze bisping przy nim to speaker radiowy ;)

hihi, wlasnie slucham wywiadow z silva, o tym jaki to jest najlepszy, wyjdzie, zrobi co trzba i zdominujei w ogole pozamiata. taaa ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
Jestem serio wsciekly na Sonnena za ta walke- kurde, przeciez to byla calkowita dominacja, wjebal Slivie az milo...do momentu, w ktorym nie przegral. Glupi, glupi Sonnen!
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
A ja całą walke wierzyłem i liczyłem na Silve. Sonnen obalał, tłukł, znowu obalał i znowu tłukł, ale jakoś nic z tego nie było. Nawet nie rozciął Silvy. Zaczynam podejrzewać, że Silva zrobił to specjalnie żeby dać show. Dał mu wygrać 4 rundy, żeby go skończyć w 5 i zdobyć sympatie publiczności. Tak czy inaczej Spider ma najdłuższy rekord wygranych walk w UFC i nadal pozostaje nie pokonanym mistrzem :twisted:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
kurwa dobra gala
Struve, niezle zaskoczyl tego grubego
Guida jak zwykle beka w przerwie :) nie lubie takiego stylu walki, ale podziwiam gosci ktorzy maja taki zapas energii, ale az mnie skrecilo, jak zobaczylem na powtorce jak musial odczuc ten drugi w szczece bark Guidy
Hughes piekne duszenie :)
Silva Sonnen WTFFFFF przez 4 rundy Sonnen dominowal, tlukl go caly czas, w tym weszlo kilka naprawde niezlych buł, a na Silvie ani sladu 8O w 4 rundzie zaczalem juz przewijac walke jak widzialem ze w parterze bo mi sie nudzilo to juz, a tu patrze trojkat 8O 8O do tego byl ciasno zapiety i wygladalo jakby juz nawet na dzwignie sie Silva przymierzal, najlepsze, ze Sonnen wylapal tylko kilka ciosow a jego twarz mi przypominala starego pickupa po czolowym zderzeniu, a Silva jak nowy, moze gdyby do wyjscia nie puscil tego jebanego country to by mu szczescie dopisalo :?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]

Jestem serio wsciekly na Sonnena za ta walke- kurde, przeciez to byla calkowita dominacja, wjebal Slivie az milo...do momentu, w ktorym nie przegral. Glupi, glupi Sonnen!


wedlug fight metric Sonnen 289 uderzen ale tylko 8 bylo mocnych
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
tak ale walke by wygral w 100%, przez calkowita dominacje, obalenia
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
kurwa.
cztery i pol rundy mowilem mu, zeby uwazal na balache i trojkata, to sie dal zlapac w oba :?
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]

Nawet nie rozciął Silvy. Zaczynam podejrzewać, że Silva zrobił to specjalnie żeby dać show. Dał mu wygrać 4 rundy, żeby go skończyć w 5 i zdobyć sympatie publiczności. Tak czy inaczej Spider ma najdłuższy rekord wygranych walk w UFC i nadal pozostaje nie pokonanym mistrzem :twisted:


Bez przesady.Rzeczywiscie dlatego Silva ktory niedawno chcial boksowac z Roy Jonsem Juniorem dal sie powalic ciosami zapasnika ktory w boksie zostal by zabity przez byle kogo :roll: :roll:

Jakby Silva chcial zdobyc sympatie publicznosci to poprostu by pokonal Sonnena w widowiskowy sposob tak jak zrobil to z Lebenem lub Forrestem .

Teraz kazdy wie ze z zapasnikami Andersonowi idzie najgorzej.Wogule To jestem ciekaw co dalej bedzie z tymi dwoma zawodnikami. Czyje ze niedlugo moze byc rewanz.

Po tej walce niestety akcje Andersona bardzoooooo spadly.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
Myślę, że to jest grruuuuba przesada, że przez całą walkę podpuszczał. Fakt, że gnp nie robiły na Silvie większego wrażenia ale bez przesady :roll: Poza tym mówił po walce, że miał zjebane żebro.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
Vinland, aleś dowalił. Koleś po raz kolejny broni tytuł we wspaniałym stylu (tyle, że inaczej niż zwykle) a jego akcje spadają :) Brawo. Silva wygrał POMIMO wspaniałej dyspozycji przeciwnika, pamiętaj.

Silva dzisiaj pokazał na czym polega bycie mistrzem. Szacunek. Zobaczcie choćby jego reakcję po zwycięstwie i gest wobec Sonnena - żadnych pretensji, gratulacje poziomu, skromnie.
  • 0

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
:)
  • 0

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
:)
  • 0

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
:)
  • 0

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 117 [wyniki/spoiler]
:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024