Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeciwnik Damiana Grabowskiego na Bellator 25 dla MMAnews


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Przeciwnik Damiana Grabowskiego na Bellator 25 dla MMAnews
Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika

Pełen artykuł [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Krótki wywiad jakiego specjalnie dla MMAnews.pl udzielił Scott Barrett przed pojedynkiem z Damianem Grabowskim:

Witaj Scott, na początku chciałbym podziękować, że znalazłeś dla nas chwilę czasu, naprawdę to doceniam. 19 sierpnia walczysz z Damianem Grabowskim. Powiedz, czy robiłeś jakiś reaserch na temat Damiana ? Widziałeś jakieś jego walki ? Co myślisz o nim jako o fighterze?
Nie, widziałem go może z raz czy dwa … (śmiech) oczywiście żartuję, widziałem wszystkie jego walki. To bardzo twardy i dobry zawodnik, choć jeszcze nie konfrontował się z nikim z USA …

Czy jesteś zaskoczony faktem, że Damian “przychodząc znikąd” od razu staje do walki wieczoru?
Wcale nie uważam, że Damian pochodzi znikąd. Słyszałem o nim już co nieco wcześniej i wiedziałem, że czeka na jakąś większą szansę i teraz ją dostał.

Wiem, że jesteś świetnym zapaśnikiem, ale Damian również ma bardzo dobre zapasy. Czy ze względu na to pracujesz więcej nad swoimi uderzeniami?
Jestem zawodnikiem MMA i pracuję równie ciężko nad wszystkim – uderzeniami, zapasami i ju-jitsu. Będę gotowy na każdego i na wszystko.

Jak będzie wyglądał Twój gameplan, gdy Damian ściągnie Cię do parteru, gdzie czuje się najlepiej?
Jeśli mu się to uda to ja użyję swojego BJJ, będę się starał go przesweepować lub wstać ponownie na nogi.

9 na 10 walk zakończyłeś dzięki uderzeniom …. Czy masz jakąś sekretną broń, którą zastosujesz na Damianie 19 sierpnia?
Myślę, że nie … Mam zamiar wygrać tą walkę. Zacznę od rozbijania go w stójce. Mam mocne ciosy i kopnięcia.

A jak wygląda Twój trening cardio do walki z Grabowskim ? Wprowadzałeś jakieś modyfikacje, specjalnie pod tą walkę?
Moje cardio jest zawsze bardzo dobre na każdą walkę. To dzięki mojemu ojcu i moim trenerom od zapasów – to oni wpoili mi do głowy jak ważne jest cardio.

Walczyłeś kiedyś na gali Moosin. Na ich kolejnej gali walczył pięciokrotny mistrz świata Strongman Mariusz Pudzianowski z Polski, bił się z Timem Sylvią. Widziałeś ich walkę ? Co sądzisz o tego typu “freak show” ? Uważasz, że to konieczne dla MMA?
Myślę, że Mariusz polega zbyt bardzo na swojej sile, brakuje mu jeszcze techniki… no i oczywiście powinien pracować nad kondycją, a to nie będzie łatwe przy tej ilości mięśni.

Przegrałeś swoją walkę z Corvinem. Wiem, że doznałeś kontuzji podczas tamtej potyczki. Możesz powiedzieć co dokładnie się wtedy wydarzyło?
Czułem, że kontroluję walkę. Ale w pewnym momencie, podczas próby kopnięcia moje kolano przeprostowało się i nie mogłem już chodzić.

Czy nadal startujesz na zawodach zapaśniczych lub BJJ? Czy może koncentrujesz się już tylko na MMA?
Ostatnio wystartowałem w zawodach NAGA i wygrałem kategorię zaawansowanych w mojej wadze. Chciałem po prostu sprawdzić jak sobie poradzę.

Dziękuję za rozmowę.
Dziękuję.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeciwnik Damiana Grabowskiego na Bellator 25 dla MMAnews
Kilka miesiecy temu slyszalem pogloski ze rowniez Kita miał brac udzial w tym turnieju. Czy cos sie zmienilo?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024