Skocz do zawartości


Zdjęcie

nadmierna potliwosc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierna potliwosc
Ponoc z twarzy tez idzie wyeliminowac pot, poprzez zastrzyki i usuniecie ruczolow potowych, ale z tego co wiem jest to dosyc ryzykowny zabieg, a skutki uboczne to nawet paraliz twarzy, wiec nie pisze sie na to :-)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierna potliwosc
No ale z drugiej strony jak staniesz naprzeciw jakiegoś kolesia z taką kamienną maską (której nawet najstraszlywsze kiai nie poruszy) to nawet najtwardszy wymięknie.

Zawsze też możesz angażować się do filmu jako indianer przy palu męczarni ewentualnie męczennik za wiarę. Oprawcy piłują Cię piłą drewniana a Ty się błogo uśmiechasz :wink:
  • 0

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierna potliwosc
Z tego co mi wiadomo, to nadmierna potliwość, może wynikać z wielu przyczyn, choroba
, nie prawidłowa praca gruczołów potowych ( pot próbuje usunąć toksyny ). Jeśli dermatolog niczego nie stwierdził, to albo miał rację, albo jest do niczego (wtedy idź z tym do lekarza albo innego dermatologa), tak czy inaczej, dobre rady już tutaj podawano, golić się nie zaszkodzi choć czasem, może to nie pomagać a nawet pogorszyć sprawę, ale to przypadki 1 na 10000.
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierna potliwosc
Faktycznie te tabletki persiblock to o kant dupy otrzec. Ostatnio wziolem dwie i po chwili lalo sie ze mnie jeszcze bardziej, niz jakbych ich nie bral :-)
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierna potliwosc
chlorek na pewno sprawdzalem w skladzie antidralu
  • 0

wirtuoz
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadmierna potliwosc

Ja robiłem w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sobie zabieg mira dry. Tabletki nic nie dają, a nakłuwanie i botoks wydają się na maksa inwazyjne. Miradry jest mniej inwazyjny i przede wszystkim skuteczny, wyleczyłem do cholerstwo...


  • 0

Dowiedz się więcej o hormonach szczęścia, czyli endorfinach - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024