Witam,
od jakiegoś czasu planuję się za siebie wziąć, tj. dieta, ćwiczenia.
Mam kilka pytań odnośnie diety.
Najpierw trochę danych
- wiek - 17 (niedługo 18)
- wzrost - 182cm
- waga - ~110kg
- od kilku miesięcy ćwiczę hantlami, ale ćwiczenia bez żadnej wiedzy wykonywałem, więc praktycznie źle..
teraz pytania:
1. Jaką dietę proponujcie? Może być LOW CARB?
2. Chciałbym przejść na dietę i ćwiczyć (trening siłowy i aeroby) do wakacji, a w czasie ich ćwiczyć dalej, ale z dietą trochę przystopowoać, chodzi mi o to, że np. raz w tygodniu iść na grilla wypić kilka browarów lub wódkę itp. A po wakacjach znowu wrócić do diety i ćwiczeń. Czy przez te 2 miesiące dużo stracę? Chodzi mi czy warto zrobić taką przerwę?
Na razie to wszystko, z góry dzięki za pomoc.
					
					
					
				
				
				
				 
Odchudzanie
		 Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
	
	
	
	
		1 odpowiedź w tym temacie
	
	
Napisano Ponad rok temu
Re: Odchudzanie
				
					miałem ten sam problem co Ty. waga startowa 102 kg. dostałem sztangę, trochę obciążenia, ale wcześniej poszedłem na siłownie pod oko trenera. u mnie trochę łatwiej z tym było, bo w szkole zorganizowano coś takiego za darmo. jak już wiedziałem, że dobrze technicznie macham, to w domu zacząłem się bawić. robiłem trening w stylu 15 powtórzeń, 30s przerwy, 2 razy w tygodniu 1 partia. jeśli chodzi o jedzenie, to na początek mi wystarczyło odłożyć słodycze, reszta jak wcześniej, byle nie zwiększać. po jakimś miesiącu przerzuciłem się na 5 posiłków dziennie i ograniczyłem węgle. w około pół roku - rok udało mi się zejść do 77kg, ale nie opuściłem wtedy żadnego treningu i chodziłem na różne sksy. co do browarów, to jeżeli jesteś w stanie po wypiciu nie zjeść pół lodówki, to ja nie miałem z tym problemów. o wódce nie mówię, bo rzadko pije i z autopsji nie wiem. jak jesteś przy kasie, to zakup sobie pulsometr i biegaj z nim. poczytaj trochę o ćwiczeniach kardiologicznych, czy jak to się tam nazywa. u mnie to zadziałało, żadnej filozofii, żadnych suplementów, a po kilku dniach przyzwyczaisz się do 5 posiłków i będziesz miał problem, jak będziesz się musiał przerzucić z jakiegoś powodu na 3. Obecna waga to 91 kg, ale sporo mnie kosztowało, żeby uniknąć przy tym yoya i ABSu też nie mam, ale i tak wystarczy mi spojrzeć na zdjęcie z przed kilku lat, a teraz w lustro. człowiek wie, że może wszystko, także katuj!
					
					
					
				
				
				
				
				
								
				
					
	
	Atlas ćwiczeń
				
				
				
			
				Podobne tematy  
				  
 
	
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
|   Plan treningu siłowego w połączeniu z odchudzaniem. ocena! | Trening dla początkujących | 
 |   
 | ||
| Odchudzanie | Trening dla początkujących | Guest_Rade_* | 
 |   
 | |
| Ketuis- dziennik treningowy (odchudzanie) | Dzienniki treningowe | 
 |   
 | ||
| Odchudzanie | Artykuły i Ciekawostki | 
 |   
 | ||
|   Slim Dream Shake - koktajl na odchudzanie | Kuchnia | 
 |   
 | 
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
 FaceBook
 FaceBook
	10 następnych tematów
- 
			 Nowy prosi o pomoc Nowy prosi o pomoc- Ponad rok temu 
- 
			 4kg w 4 miesiące 4kg w 4 miesiące- Ponad rok temu 
- 
			 wiarygodny wzór na wyliczenie zapotrzebowania kalorycznego wiarygodny wzór na wyliczenie zapotrzebowania kalorycznego- Ponad rok temu 
- 
			 dieta dla moich miesni dieta dla moich miesni- Ponad rok temu 
- 
			  
- 
			  
- 
			 Dieta - Ektomorfik - ocena Dieta - Ektomorfik - ocena- Ponad rok temu 
- 
			 masa gainer dużo posiłków i nic pomocy masa gainer dużo posiłków i nic pomocy- Ponad rok temu 
- 
			 Dieta ocena Dieta ocena- Ponad rok temu 
- 
			 Początek, początku Początek, początku- Ponad rok temu 
 




 Ponad rok temu
 Ponad rok temu
								