Skocz do zawartości


Zdjęcie

ufc 112 spojler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
kurde patrze ze gadka zaczyna sie przeradzac w to kto komu wiecej dupy przekopal, ale Fox widze ze w argument-rage'u przesadzasz. Rozumiem ze arlovski dal pare walk ostatnio hujowych, ale walczac z fedorem byl w piku formy, no i mowiac ze lesnar jest 20 razy lepszy, no coz..... pierdolicie hipolicie
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
a tu kolejna akcja z wczorajszą walką i samym Spiderem... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
na poczatku zaznacze ze jako najwiekszy fan FEDORA jestem sfrustrowany jego poprajdowa kariera. uwazam, ze pownienien walczyc w ufc. nie zeby nic udowadniac tylko, ze ustawic swoja legedne na niedoscignionym, nieosiagalnym, abstrakcyjnym, histrorycznym poziomie.
osobiscie lubie zwalac wine na jego managera i caly entourage.

strasznie sie denerwuje jak lubie pisza nonseny, ze silva jest lepszy of FEDORA, ze brock rozwalilby FEDORA.

mi sie wydaje, ze ludzie sobie nie uswiadamiaja z kim maja do czynienie. FEDOR nigdy nie byl technikiem. ale on jest wyjatkowy ze swoim timingiem i chlodem umyslowym.

nie wiem czy jest najlepszym p4p, ale wiem, ze jest najwyzszej proby MISTRZEM, ktory
-nigdy nie przegral
-pobil najlpeszych i to dotkliwie
-w kazdej walce nie pozostawia cienia watpliwosci co do wygranej

moze silva jest najlepszy p4p, moze gsp ... moze... ale FEDOR jest po prostu na innym poziomie. jest liga sama dla siebie.

powtorze:

JEST TYLKO JEDEN BOG MMA!
... reszta to herosi (gsp, silva etc) i smiertelnicy.

jesli ktos tego nie widzi tzn, ze jest slepy.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
Dołączona grafika
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Ahahahahaha, rewelacja :D
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

oraz

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Teraz wszyscy chcą Andersona, za chwilę Pudzian również wyrazi chęć walki.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
Może na prv mi kopsnąc link rs do gali? :P
'
edit: nvm znalazłem
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
a czy ktos ma link do samej walki silva vs maia? bo liczylem na radekanto, ale do tej gali nie bylo tematu z linkami, a zainteresowaliscie mnie i jestem ciekaw co robil silva
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
ja też pociągnąłęm, ale w tak lipnej jakości, że ktoś to chyba komórką na tv nagrywał. też prosze o prv. plz :)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
Dołączona grafika
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
Ok oglądnąłem i tak się zastanawiam: co ten maia wogóle sobie myślał :lol: Ani przez jedną sekundę tej walki nie zagroził silvie. Jak się ma tak małe umiejętności, to się nie wyraża zgody na walkę. To nie mabicja, tylko głupota. Przecież anderson nawet robił obrotówki tak czuł się pewnie.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

Przecież anderson nawet robił obrotówki tak czuł się pewnie.

Juras też robi :twisted:


tak mi się tylko przypomniało ;)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

osobiscie lubie zwalac wine na jego managera i caly entourage.

Fedor jest jednym z udziałowców M1 Global. Winę również i on ponosi .


strasznie sie denerwuje jak lubie pisza nonseny, ze silva jest lepszy of FEDORA, ze brock rozwalilby FEDORA.

A co tu się denerwować . Każdy ma prawo pisać co mu się podoba. Czy nonsens to trzeba by było sprawdzić.

mi sie wydaje, ze ludzie sobie nie uswiadamiaja z kim maja do czynienie. FEDOR nigdy nie byl technikiem. ale on jest wyjatkowy ze swoim timingiem i chlodem umyslowym.

Po pierwsze Fedor jest świetnym technikiem, może stójkę ma taką " podwórkową" jednakże do jego stylu pasuje. I naprawdę doskonale wiem kim jest Fedor.

nie wiem czy jest najlepszym p4p, ale wiem, ze jest najwyzszej proby MISTRZEM, ktory
-nigdy nie przegral

Przegrał.

-pobil najlpeszych i to dotkliwie


Błagam od 5 lat walczył z jednym solidnym ciężkim !!!!

-w kazdej walce nie pozostawia cienia watpliwosci co do wygranej

Nadużywasz słowa "każda" . Nie śądze nawet że widziałeś wszystkie jego walki.

moze silva jest najlepszy p4p, moze gsp ... moze... ale FEDOR jest po prostu na innym poziomie. jest liga sama dla siebie.

ta taa
powtorze:

JEST TYLKO JEDEN BOG MMA!
... reszta to herosi (gsp, silva etc) i smiertelnicy.

jesli ktos tego nie widzi tzn, ze jest slepy.

Coś ostatnio często Bogowie w mma są degradowani. I na Fedora przyjdzie pora.
  • 0

budo_pozytywniepo***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
właśnie ,przegrał przez techniczne K.O ale nie wiem czy ta walk została uznana za odbytą i zaakceptowaną skoro rozcięty łuk brwiowy został spowodowany zabronionym uderzeniem głową , po za tym Fiodor jest kozakiem nie ma tutaj jakichkolwiek wątpliwości lecz ale. np. uważam że w walce z Aroną nie powinien wygrać
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler


osobiscie lubie zwalac wine na jego managera i caly entourage.

Fedor jest jednym z udziałowców M1 Global. Winę również i on ponosi .

pomiedzy udzialami a realnym wplywem, czy w ogole checia angazowania sie w kwestie ustalania walk, wspolnego robienia gal, rozwoju marki jest przepasc. Zrodla nie pameitam, ale kojarzy mi sie, ze fedor nie miesza sie w zadne kwestie nie zwiazane z treningiem i walkami.


nie wiem czy jest najlepszym p4p, ale wiem, ze jest najwyzszej proby MISTRZEM, ktory
-nigdy nie przegral

Przegrał.

ja wiem ze mozna za nim nie przepadac, czy po prostu nie byc jego fanem, ale badzmy powazni. oczywiscie, w rekordzie ma wpisana porazke, ale tak to traktowac to chyba kestia czystej zlosliwosci.

-pobil najlpeszych i to dotkliwie

Błagam od 5 lat walczył z jednym solidnym ciężkim !!!!

wydaje mi sie, ze powinienes chociaz probowac byc obiektywnym. o tyle o ile choi czy lindland to nie byli przeciwnicy dla fedora, to jesli stwierdzisz ze w czasie w ktorym mialy miejse walki ani sylvia, ani arlovski ani nawet ten rogers nie byli solidnymi ciezkimi, to wszelka dyskusja w sumie nie ma sensu, bo jak wiemy w katyniu to niemcy strzelali.
nie zmienia to faktu ze chcialbym zeby powalczyl jeszcze ze dwa lata intensywnie, z tymi obecnie najlepszymi, brockiem, randym, carwinem, mirem, overeemem, velasquezem.
inna inszosc, ze skilla jako wojownik ciagle ma, a ze nie walczy to jest kwestia tego ze nie pokazuje go nam :/

Coś ostatnio często Bogowie w mma są degradowani. I na Fedora przyjdzie pora.

tez tak mysle. tyle ze ty czekasz na to z utesknieniem a ja sie bardzo boje tego momentu :(
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

pomiedzy udzialami a realnym wplywem, czy w ogole checia angazowania sie w kwestie ustalania walk, wspolnego robienia gal, rozwoju marki jest przepasc. Zrodla nie pameitam, ale kojarzy mi sie, ze fedor nie miesza sie w zadne kwestie nie zwiazane z treningiem i walkami.

Jaki realny wpływ ma Fedor nie wiemy. Natomiast głupkiem bym go nie nazwał . M1 Global istnieje dzięki Fedorowi.

ja wiem ze mozna za nim nie przepadac, czy po prostu nie byc jego fanem, ale badzmy powazni. oczywiscie, w rekordzie ma wpisana porazke, ale tak to traktowac to chyba kestia czystej zlosliwosci.

Ale ja jestem fanem Fedora. Ja poprostu nie uważam go jak niektórzy za Bóstwo . Jeżeli uważamy miarodajny rekord ( ja tak nie uważam) to Fedor ma przegraną walkę oficjalną. Jeżeli tak nie uważamy to walkę z rysiem powinien przegrać.

wydaje mi sie, ze powinienes chociaz probowac byc obiektywnym. o tyle o ile choi czy lindland to nie byli przeciwnicy dla fedora, to jesli stwierdzisz ze w czasie w ktorym mialy miejse walki ani sylvia, ani arlovski ani nawet ten rogers nie byli solidnymi ciezkimi, to wszelka dyskusja w sumie nie ma sensu, bo jak wiemy w katyniu to niemcy strzelali.
nie zmienia to faktu ze chcialbym zeby powalczyl jeszcze ze dwa lata intensywnie, z tymi obecnie najlepszymi, brockiem, randym, carwinem, mirem, overeemem, velasquezem.
inna inszosc, ze skilla jako wojownik ciagle ma, a ze nie walczy to jest kwestia tego ze nie pokazuje go nam :/


Swego czasu Fedor był niekwestionowanym numerem jeden . Czy obecnie jest to tylko gdybanie . I tak zostanie... Werdum to przeciwnik pod Fedora .

tez tak mysle. tyle ze ty czekasz na to z utesknieniem a ja sie bardzo boje tego momentu Sad

Ja czekam na walki na które warto wstawać w środku nocy. I uwierz mi byłem jednym z pierwszych co kibicował Fedorowi . Wszyscy gadali że Mino go zniszczy. Bo Mino to nowa jakość . Że Fedor nie ma szans w parterze ani w stójce.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024