Skocz do zawartości


Zdjęcie

ufc 112 spojler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

ufc 112 spojler
Munoz pojechal kendalla yeah :lol:

dos anjos wygral

david tez wygral - jak ja nie lubie tych wrestlerow :?

Hughes wygral, niestety, cienka walka w stojce = renzo bral kazdy lowkick na udo, zenada

wychodzi Frankie
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
kurwa bj przegral na punkty 8O

jakim cudem 8O

Frankie tanczacy jak wiewiorka na speedzie dookola Bja, bj spokojnie raczej na srodku octagona i trawiajacy go kontrami, niezby wiele poruszajacy sie bj, chyba ma problemy z noga bo nawet usztywniacz na jednej ale moim zdaniem to Frankie dostawal ciosy a nie bj, co prawda bj byl wywrocony dwa razy ale bez przesady....
  • 0

budo_bibuk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

kurwa bj przegral na punkty 8O

jakim cudem 8O

Frankie tanczacy jak wiewiorka na speedzie dookola Bja, bj spokojnie raczej na srodku octagona i trawiajacy go kontrami, niezby wiele poruszajacy sie bj, chyba ma problemy z noga bo nawet usztywniacz na jednej ale moim zdaniem to Frankie dostawal ciosy a nie bj, co prawda bj byl wywrocony dwa razy ale bez przesady....

Frankie ma żelazne płuca :D Genialny game plan, sporo uderzeń doszło do celu o czym świadczy twarz Penna, do tego dwa obalenia. Zasłużone zwycięstwo.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
kurwa co znowu robil Anderson 8O :?
  • 0

budo_faivish
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
To pajacowanie Andersona to lekka przesada.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

To pajacowanie Andersona to lekka przesada.


pajacowanie pajacowaniem ale kurna przez dwie ostatnie rundy nic nie robil, w ogole sie nie staral trafic
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
A ja tam go strasznie lubię. Niech sobie pajacuje ;)
Macie jakieś linki czy coś podobnego? Zwłaszcza Silvę bym zobaczył.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
Renzo - totalna masakra, spodziewałem się tego
bj - nie dawałem wiary, że utrzymają takie tempo walki przez 5 rund, zasłużona przegrana ;)
Silva - przestałem tego gościa właśnie lubic, 2 ostatnie rundy uciekał po octagonie, sędzia powinien dużo wcześniej dać mu ostrzeżenie i odjąć potem pkt. Maia - niesamowita determinacja i wola walki, należy mu się rewanż, respekt, że w pierwszych 3 rundach nie dał się znokautować, aczkolwiek trochę bezsilny był
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
hughes mogl skonczyc renzo wczesniej. ciezko mi sie wypowiadac na temat tej walki bedac bezposrednio pod renzo (szacunek za wyjscie).

nie rozumiem czemu edgar wygral. walka bardzo wyrownana i duzy kredyt za 2 obalenia, ale zeby byc mistrzem trzeba pokonac mistrza. edgar tego nie zrobil.
przypomina mi sie walka machidy z shogunem z tym ze shogun berdziej dominowal niz edgar, a nie zostal mistrzem.

silva stracil dzis co najmniej jednego fana - mnie. zupelnie nie rozumiem tego typa.
powini dac pas dla maia, za kare dla silvy i za wole walki. ta wymiana na kolanach byla niesamowita.
w sumie to byla niesamowita walka i niespotykana. obaj fajterzy podczas niej przeszli metamorfoze. tak jakby sie wymieni duchami w 3 rundzie...

generalnie jestem bardzo zawiedziony ta ufc. a tak sie nastawialem.

eliminacyjne walki na fajnym poziomie.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
Gdyby jednak walczyl Vitor tak jak mialo byc z poczatku ,to Silva sila rzeczy pewnie musialby wdac sie w ostra wymiane.
  • 0

budo_norwoks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
Mark Munoz - Kendalla Grove
Walka mi się podobała. Zwrot akcji jak w dobrym filmie oraz skuteczne G&P.

Rafael Dos Anjos - Terry Etim
Kolejna ciekawa walka. Przynajmniej mogliśmy zobaczyć trochę parteru, w przeciwieństwie do tego co działo się w następnych pojedynkach.

Matt Hughes - Renzo Gracie
Walka niezbyt porywająca, chociaż fakt faktem te low-kicki pod koniec dały się Renzo we znaki. Dziwi mnie dlaczego Gracie nie próbował sprowadzić walki do parteru. Sam wie, że stójkę ma kiepską, a nazwisko przecież do czegoś zobowiązuje :wink: Dużym plusem widoczny szacunek pomiędzy zawodnikami.

Frankie Edgar - BJ Penn
Pierwsze większe zaskoczenie na tej gali. BJ Penn wyglądał na nieco wypalonego - brak tej agresji, pewności siebie w jego zachowaniu. Z kolei Frankie - wow, 25 minut walki na pełnych obrotach, a wciąż nie było widać po nim zmęczenia. Nie rozumiem rozbieżności w punktowaniu rund - co prawda również przychylam się do wygranej Edgara, ale minimalną przewagą.

Anderson Silva - Demiana Maia
8O
Jestem bardzo mocno rozczarowany postawą Andersona. Nie wiem co skłoniło go to takiego pajacowania podczas walki. Sądząc po ukłonach, szacunku oddawanym Mai nie chodziło raczej o upokorzenie przeciwnika. W takim wypadku o co? Chciał zrobić show? Trochę mu nie wyszło. W pierwszych rundach całkowita dominacja Silvy - Maia był bezradny. Głupotą było, że Silva nie poleciał za ciosem i nie rozbił Demiana. Udałoby mu się to bez problemu, a tak wyglądało to jakby Anderson celowo przedłużał walkę niechcąc za szybko wygrać. Na dodatek w ostatnich rundach nie zrobił już nic. Szacunek dla Demiana Mai - za zachowanie skupienia i nie wyprowadzenie z równowagi przy takim zachowaniu przeciwnika. Tak czy owak on też nie zabłysnął w tej walce i niewiele pokazał.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Reasumując... kiepska gala.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
punktacja sedziow 50-45, 50-45, 49-46
czy tylko mnie sie wydaje, ze dwie ostatnie rundy wygral maia?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
Anderson Silva przegiął, walka była pod koniec zwyczajnie nudna. Zauważcie jednak, że jak zwykle robił co chciał, wyszedł z pojedynku bez szwanku, natomiast twarz jego przeciwnika była zniszczona, w tym złamanym nos. Druga rzecz: Demian też niestety był bardzo pasywny, zwłaszcza na początku - był ostrożny i nie chciał się pchać pod łapy Andersona, czyli walczył mądrze, ale było to po prostu nudne. Dlatego też Silva się wygłupiał, według mnie. Trzecia: zauważcie, że kiedy wreszcie Maia zaatakował, Silva też od razu podkręcił obroty i mieliśmy najciekawszą wymianę walki. Śmiem twierdzić, że gdyby Maia był bardziej agresywny, to i Silva inaczej się zachował.

Podtrzymuję też swoje zdanie z poprzedniej walki Silvy: on to robi specjalnie i z premedytacją, bo chce, aby Dana White go zwolnił. Wtedy będzie mógł poboksować, a i MMA też mu nikt nie zabroni w tym samym czasie uprawiać.

Co do walki Renzo, to sprawa jest prosta dla kogoś, kto oglądał "Legacy". Co on ma jeszcze do udowodnienia w parterze? A w stójce może się wykazać. Więc przyjmuje wyzwanie tam, gdzie jest słabszy, i robi co może. Założę się, że choć przegrał, jest zadowolony ze swojej postawy, a następnym razem na pewno będzie miał dobrze wytrenowaną obronę przed lowkickami. On już tak ma.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I jeszcze jeden...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
ale go dana pojechal, jak bura suke ;)

kiedy gracie chcieli kogos uszkodzic, to robili dosiad i zamiast duszenia bylo g'n'p.
jak silva chce cie uszkodzic, to biega dookola :roll:

pozostale walki, fajne. renzo troche dal tylko, dawna juz nikt na lowach nie polegl. ale pokazal "ducha gracie" :wink:

bj mysle tez byl za malo aktywny, ciagle czekal na kontre, a edgar caly czas sie ruszal i jednak atakowal.

ciekawe bylo skandowanie GSP ktory nawet nie walczyl ;)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler
wyraz twarzy Bruce'a Buffer'a po wpierdolu jaki zebrał Renzo w końcówce mówi wszystko
Dołączona grafika
Hughes wykonał plan dokładnie tak jak mówił o tym w countdown, czyli zmęczenie go i zjechanie. Jak powiedział, tak też zrobił.

Edgar wypunktował Bj'a, który zamulał nie czuł się zagrożony ani jakiś obaleniem ani knockdown'em ale zawsze można wjebać na punkty i tak też zrobił.

Davis jak zrobił pierwsze wejście w nogi to klatka sie ruszała jakby miał jej ściany wyjebać. Koleś ma okrutną siłę.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

Frankie ma żelazne płuca :D Genialny game plan, sporo uderzeń doszło do celu o czym świadczy twarz Penna, do tego dwa obalenia. Zasłużone zwycięstwo.


FightMetric report

Round Penn Edgar TPM
1 94 34 10-9 Penn
2 110 28 10-9 Penn
3 55 43 10-9 Penn
4 57 55 10-10
5 63 96 10-9 Edgar
Total 373 263 49-47 Penn

mam nadzieje ze wiesz co to fightmetric :wink:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

punktacja sedziow 50-45, 50-45, 49-46
czy tylko mnie sie wydaje, ze dwie ostatnie rundy wygral maia?


tak :lol:
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

punktacja sedziow 50-45, 50-45, 49-46
czy tylko mnie sie wydaje, ze dwie ostatnie rundy wygral maia?


tak :lol:

to moze chociaz ostatnia? ;)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 112 spojler

to moze chociaz ostatnia? ;)


tu masz gifa z osatniej rundy z tej super zachwalanej akcji Maia - jak sie dobrze przyjrzysz to on nawet ani razu nie trafil Silva, to byly takie ocierki

Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024