Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 110 - Soszyński i Bonnar chcą rewanżu !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

UFC 110 - Soszyński i Bonnar chcą rewanżu !
W wyniku nieszczęśliwego zderzenia głowami, ubiegłotygodniowa walka Bonnar vs Soszyński, skończyła się sporym rozcięciem tego pierwszego i kontrowersyjną decyzją lekarza o przerwaniu walki.
Zazwyczaj jeśli walka jest przerywana na skutek niezamierzonego faulu w ostatniej rundzie, sędziowie kierują się punktami z przebiegu walki. W przypadku sobotniego występu „Polskiego Eksperymentu” sędziowie jednak przyznali techniczny nokaut, pomimo wyraźnego zderzenia głowami widocznego na replay’u.
Podczas konferencji po gali, Bonnar powiedział, że chce powtórnej walki z Polakiem.

“Ja chcę dokończyć walkę, ludzie! Pozostało tylko kilka minut do końca, tak? Poza tym to było zderzenie głowami!” – Mówił Bonnar. “Najgorszą rzeczą jest fakt – spójrzcie tutaj (wskazując na swoją głowę) – że ta rana ma kształt litery K. Ja teraz będę musiał chodził z blizną w kształcie K, jak Krzysztof. To jest dopiero wkurzające! Jasne, że marzę o powtórnej walce!”

Na co Soszyński odpowiedział:

“Zgadzam się ze Stephan’em. Jeśli UFC tego zechce i fani tego chcą, powinniśmy zakończyć to co zaczęliśmy, ale to wszystko zależy od UFC”

Walka Soszyńskiego z Bonnarem, została uznana za najlepszą walkę wieczoru.

Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - Soszyński i Bonnar chcą rewanżu !
zostal naznaczony :)
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - Soszyński i Bonnar chcą rewanżu !
Szkoda, że ta walka się tak skończyła... Mam nadzieję, że dojdzie do rewanżu. Bonnar ma teraz Polski akcent na czole :)
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - Soszyński i Bonnar chcą rewanżu !
z Bonnarem zawsze były fajne walki, co mi się podoba to że Krzysztof znacznie poprawił kondycję i dawał rade przez 3 rundy, widać chłop się rozwija i być może jakiś czas dostąpi zaszczytu walki o pas, choć w tej chwili nie jest jeszcze na to gotowy
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - Soszyński i Bonnar chcą rewanżu !
Generalnie Krzysztof ostro poszedł do przodu. Wyraźny skok umiejętności.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024