Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gegard Mousasi vs King Mo - wojna na słowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Gegard Mousasi vs King Mo - wojna na słowa.
Mistrz wagi pół ciężkiej Strikeforce, Gegard Mousasi w jednym z wywiadów opowiedział o rosnącej motywacji przed obroną tytułu w nadchodzącej walce z'King Mo'.
Mousasi stwierdził:

'Lawal jest pewny siebie. To mnie bardzo cieszy, ponieważ przyjdzie mu za to zapłacić wewnątrz klatki. Jestem jeszcze mocniej zmotywowany do walki, ponieważ tak bardzo siebie miłuje. Myślę, że spędza przed lustrem 24 godziny dziennie.

Być może jest miłym gościem. Osobiście, jeżeli go poznasz, być może jest w porządku. Ale dla mnie, kiedy muszę się z nim zmierzyć, nie muszę go lubić. Cały czas rywalizuje i miele ozorem, dlatego nie muszę czuć do niego sympatii.

Kiedy już zostaniesz znokautowany po raz pierwszy w życiu, nie jesteś już tym samym fighterem. On nawet wyzwał na pojedynek Fedora, mając na koncie 6 walk. Nie wiem co mam o tym sądzić. Jest pewny siebie, ponieważ nigdy nie przegrał. Chcę zobaczyć jak zareaguje kiedy go uderzę i jak będzie walczył. Mam mocną szczękę a on jest właściwie zapaśnikiem z dobrym uderzeniem I ground & pound.

Mam przynajmniej takie samo ground & pound, a nawet lepsze, bo powiększone o arsenał technik kończących. Jego zapasy to jedyny atut w którym jest lepszy. Jednak w klinczu będę używał kolan. Mam również swój boks, dlatego nie obawiam się go.'


Zawodnik skomentował również jego rozstanie z menadżerami M-1 Global:

'Robiłem bardziej walki pokazowe. M-1 nie było stać, żeby mi płacić'


Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gegard Mousasi vs King Mo - wojna na słowa.
Odpowiedz King mo na wywiad z Mousasim


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024