Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 110 - SPOJLEROWNIA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Publiczność raz WSPANIAŁA, jak wtedy gdy dopingują George Sotiropoulosa. Zupełnie jak na meczu! Jednak z drugiej strony buczenie na Joe Stevensona to buractwo, więc pół na pół z tą publicznością


George Sotiropoulos vs Joe Stevenson - George góruje stójką i parterem, ładna walka. Joe Stevenson nie błyszczał w ogóle.

Wanderlei Silva vs. Michael Bisping - Michael Bisping wychodzi do muzyki z fify 98 :) SUPER!!!
A Wanderlei do Sandstorm haha, muzyka lata 90 rządzi na dzisiejszej gali :) Silva ładne przywitanie. O W DUPĘ! Koniec pierwszej rundy i siedzę jak na szpilkach :) SILVA jak za dawnych czasów :) coś pięknego! MÓJ BOŻE! Gilotyna w ostatnich sekundach rundy drugej! Michael prawie odklepał. Widać było, że podnosi rękę. I ZNOWU końcówka w wykonaniu Silvy. Wanderlei jak za czasów Pride. Nie mogłem dostać lepszego prezentu urodzinowego jak zwycięstwo Silvy nad Bispingiem :) WAR WAND! Wsparcie całego świata pomogło.

Antonio Rodrigo Nogueira vs. Cain Velasquez - To w sumie było do przewidzenia. Ja przynajmniej postawiłem 100 % pewniaka na Caina Velasqueza. Ten chłopak nie dość, że jest świetnym wrestlerem to pokonał Minotauro w stójce! On będzie jeszcze mistrzem. Szkoda Antonia, ale co zrobić. Młodzi gniewni w UFC.

Krzysztof Soszynski vs. Stephan Bonnar - Ładna rzeź :-) Piękna walka Krzyśka. Na pewno dał świetne widowisko. Ale o co chodziło z tym co mówił przez mikrofon "Ozzy ozzy ozzy"? ?

Nie wiem jak Mirko, bo zaspałem na tą walkę.

A gala naprawdę świetna. Takie właśnie UFC powinny być zawsze :-)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Fajna gala.Gratulacje dla Polaka :)

Dołączona grafika
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Ja szczerze mówiąc stawiałem na więcej niż pewne zwycięstwo Noga. Jestem w szoku, tym bardziej, że Velasquez załatwił sprawę tak szybko i w taki sposób. Masakra. Szacun dla tego kolesia - zmiana pokoleń staje się faktem. Myślę, że nie ma co czekać - trzeba ubić Lesnara :)

Co do Silvy - faktycznie zejście z wagą dodało mu dynamiki. To jeszcze nie ten wariat z dawnych czasów, ale wreszcie ogląda się go z przyjemnością (znowu). Dwie piękne wycinki. Gdyby walka potrwała te 15 sekund dłużej to być może skończyłoby się na TKO (jak obstawiałem). Czekam na kolejne walki Silvy.

Co do Soszyńskiego - nie oglądałem tej walki ale pierwsze co mi przychodzi do głowy w związku z cytowanym okrzykiem to nawiązanie do Australii (czyli Ausie a nie Ozzy) :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
mino walczyl identycznie jak z mirem. wolny, niemrawy, niecelny... dziwne ma jakies wahania formy. ale cainowi pogratulowac, ma potencjal.

wand, o tyle o ile darlem morde przy oglaszaniu wyniku 'AAAAXEEE MUUUUURDEEREEEER!!!' to szczerze mowiac srednio. twarz po operacji nie ta sama. spuszczal wzrok przy staredownie. wyobrazacie sobie starego wanda ktory wzrok spuszcza zamiast wygrywac walke psychologicznie juz w momencie staredawnu?
malo precyzyjny byl dosyc, troszke szybszy niz wczesniej, ale to ciagle nie to.
walke wygrala mu ostatnia akcja dopiero, ale ciesze sie jego zwyciestwem ijeszcze bardziej ciesze sie z jego radosci po zwyciestwie ;)

lytle i foster ladna walka, dynamiczna, eksplozywna i fajne poddanie na koniec.
krzysia nie widzialem.
mirko juz chyba tylko walczac z polkelnerami jest w stanie byc agresywny i polowac na przeciwnika. niestety nie te lata juz, tak samo jak reszta juz zmeczonych zyciem gwiazd pride :(

sama gala naprawde fajna.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Dołączona grafika
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Brawo Wand !! 8)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
az mnie sie przykro zrobilo, kiedy Nog polecial na deski i przyjal gnp :?
Mirko mialem wrazenie, ze nawet niechetnie wyszedl do walki, jakby tak myslal sobie "dobra to jeszcze walka, a potem jade na serial", nie chce zeby zrobila sie z niego legenda ktora nie chce zejsc ze sceny :(
co do Wanda, to ja tam jestem zaskoczony i ciesze sie, ze po tylu latach, daje 3 rundy na pelnych obrotach, szkoda ze se zmienil twarz
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Właśnie dobrze, że zmienił twarz bo rozcięcia mu sie robiły zbyt łatwo. Bardzo dobrze walczył i zdecydowanie nie należy do klubu dziadków z Pride, którzy walczą bo walczą. Wprawdzie jakby ktoś wszedł w nogi w tym furiackim ataku na koniec walki to by było jak w masło ale Wand jeszcze daje rade.

Najlepsza walka wieczoru to bez dwóch zdań Stevenson vs Stripiiptirirprtps... s. Koleś jest poprostu świetny i pozamiatał nie byle jakim przeciwnikiem.

Mirko zamulał z typem co mógł go zjechać w pół minuty... ehh.

Nog, cóż, przynajmniej otwiera to scenariusz: Lesnar dostaje z Velasquezem => Lesnar vs Nog :)

Gala generalnie bardzo fajna tylko Mirek zamulał w tym maincardzie niepotrzebnie, po walce Georg'a i Wanda byłem spełniony a jeszcze przede mną była walka wieczoru :D
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Operacja zasadna, ale zmieniła Silvę bardzo mocno. Kilka gal temu Wand pojawił się z nową twarzą w narożniku u jakiegoś zioma - najpierw nie poznałem dokumentnie, potem zacząłem kminić, że może brat jakiś. Strasznie się zmienił. Ta twarz nie nadaje się już do stare-downów...

Swoją drogą, faktycznie gwiazd z Pride'a coraz mniej. Mirko się kończy (a właściwie skończył już wcześniej), Nog padł. Gdyby Silva na trwałe odżył - byłoby miło. Widać, że złapał wiatr w żagle, robi się coraz bardziej medialny, to chyba część grubszego planu sprzedania się w USA :)
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Wand pokonal bispinga 3 razy w czasie jedenej walki.napierw gilotyna po trzymaniu jej bisping byl bialy na twarzy jeszcze sekunda dwie i by usnal.znowu na koniec 3 rundy KO.no i w koncu werdykt jednoglosna decyzja sedziow.
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Cain pozamiatal! Myslalem ze rozegra walke w parterze a tutaj niespodzianka. Na Caina , Lesnara, Carwina nie ma bata. Ta trojka zdaje sie potwierdzac ze zapasy to najlepsza baza pod mma.
  • 0

budo_hace
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA

wand, o tyle o ile darlem morde przy oglaszaniu wyniku 'AAAAXEEE MUUUUURDEEREEEER!!!' to szczerze mowiac srednio. twarz po operacji nie ta sama. spuszczal wzrok przy staredownie. wyobrazacie sobie starego wanda ktory wzrok spuszcza zamiast wygrywac walke psychologicznie juz w momencie staredawnu?
malo precyzyjny byl dosyc, troszke szybszy niz wczesniej, ale to ciagle nie to.
walke wygrala mu ostatnia akcja dopiero, ale ciesze sie jego zwyciestwem ijeszcze bardziej ciesze sie z jego radosci po zwyciestwie Wink


to zobacz sobie staredown na ważeniu. operacja bardzo dobrze mu zrobiła, min dzięki niej poprawił cardio. zajebiście się go teraz ogląda, więcej myśli i nie idzie już na żywioł jak kiedyś.
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

az mnie kark boli 8O
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
W koncu dobra gala. Mirko fakt zamulal strasznie. Przecie to byla egzekucja trwajaca 2 rundy...a mogla sie skonczyc w minute. Soszynski brawo, dawal z siebie wszystko. Szkoda Noga, ale skurczybyk Cain jest naprawde dobry. Wand, nie poznalem goscia, nie dosc ze zbil wage to jeszcze ta operacja, no ale fajnei ze wciaz daje rade.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA

to zobacz sobie staredown na ważeniu.

nie widze zwiazku. pozwol ze wyjasnie ci to za pomoca obrazkow.
Wand kiedys tuz przed walka :
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

wand dzisiaj:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
sorry za kiepska jakosc ale to taki totalny homemade.
mimo to jesli ktos nie widzi roznicy to kiepska sprawa.
odwraca zwrok, spuszcza lekko glowe, nie zawsze patrzy na przeciwnika. moze tak go nowi kołcze ustawiaja, ale ni ma tej samej mocy co kiedys w jego staredownie.

operacja bardzo dobrze mu zrobiła, min dzięki niej poprawił cardio.

szczegolny wplyw na jego cardio miala ta najbardziej widoczna 'z boku' czesc operacji, czyli zrobienie lukow brwiowych ;)

zajebiście się go teraz ogląda, więcej myśli i nie idzie już na żywioł jak kiedyś.

kiedys z zywiolem radzil sobie zajebiscie. niestety lata, archaiczny styl walki i zmiana srodowiska swoje robia i juz nie bedzie zwyciezajacego w starym stylu wanda.
  • 0

budo_pozytywniepo***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Moim zdaniem to co Wanderlei miał zajebiste to stracił a mianowicie to że był "wariatem" szedł na żywioł nie było u niego zmiłuj się , widać był chaos ale była też pozytywna wariacja która sprawiała że szedł jak pitbull do przodu. Fakt nigdy boksować dobrze nie potrafił i , i teraz mało lepiej to robi:D. Nie wiem z czym on do ludzi teraz idzie :roll: ,skoro to co miał najlepszego to stracił.Pooglądajcie sobie ludzie dobrzy jego pierwsze jakie to było piękne !A teraz ani technik ani wariat ani fizol. Mam nadzieje że sie obudzi z tego otępienia,albo popracuje nad stylem co będzie trudne. Trzymam kciuki za Wanda .
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA
Gala przyzwoita, lepsza od poprzedniej. Szkoda Minotauro, ale dostał wymagającego przeciwnika. Jeśli Velasquez się jeszcze rozkręci to Król Świniak aka Lesnar faktycznie może jeszcze powalczy z Nogiem.
Walka Mirko kiepska, ale nie przegrał więc niniejszym odszczekuję to, co pisałem o nim wcześniej.
Wand wygrał i fajnie, jednak zgadzam się z Balofym. Brakuje mi tego nieokiełznanego brutalnego dzikusa, który robił z przeciwników miazgę. Czy to jego zmierzch czy dopiero dopasowuje się do tego nowego stylu - ciężko stwierdzić.
Jardine opróćz self nipple twista :lol: i pajacowania z unoszeniem rąk w pewnym momencie nie pokazał nic. I jeszcze to gadanie o walce o pas :roll:
Lytle i Foster - dynamicznie, szybko i konkretnie. Aj lajked :D
Stevenson vs Strapapodopulos :) jednostronna, lecz fajna.
Soszyński w swoim stylu, oczekiwałem innego końca walki, ale zmęczenie było już widoczne u obu panów.
Tak jak napisałem, gala w porządku i na pewno lepsza od poprzedniej choć spodziewałem się trochę więcej.
  • 0

budo_hace
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 110 - SPOJLEROWNIA

operacja bardzo dobrze mu zrobiła, min dzięki niej poprawił cardio.

szczegolny wplyw na jego cardio miala ta najbardziej widoczna 'z boku' czesc operacji, czyli zrobienie lukow brwiowych ;)

zajebiście się go teraz ogląda, więcej myśli i nie idzie już na żywioł jak kiedyś.

kiedys z zywiolem radzil sobie zajebiscie. niestety lata, archaiczny styl walki i zmiana srodowiska swoje robia i juz nie bedzie zwyciezajacego w starym stylu wanda.

wiesz, że chodziło mi o operację nosa ;)

stary styl wanda nie sprawdzał się w ostatnich walkach, mi pasuje oglądać takiego "nowego", wygrywającego wanda.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024