Skocz do zawartości


Zdjęcie

STRACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH

Chcecie powiedzieć że jak ktoś mnie obrazi to mam go lać po pysku? Kobietę też?
(...)

Chcesz przez to powiedzieć, że jesteś taką cipką, że dajesz sobie wchodzić na głowę jakiejś pewnie 16 letniej siksie? Ten temat to jakaś prowokacja?

Jeśli dajesz się popychać i obrażać jak inny facet to robi i się boisz mu oddać, to jesteś cipkiem. Jeśli dajesz to samo robić jakiejś gówniarze, to nawet nie wiem jak to nazwać. To nawet nie jest śmieszne. To jest żałosne.

Nie jest Ci wstyd? Potrafisz założyć temat i pytać na ogólnopolskim forum obcych ludzi o pomoc, a potem nie masz jaj żeby zrobić to co ci poradza. W takim razie idź płakać w poduszke dalej i miej do siebie pretensje, ze jestes taka pizdeczka :)
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
Do kasacji.
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
kurwa niech ktoś zamknie ten temat bo ta całą gonada czy chuj wie jak mu tam to typowy troll
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
coraz lepszy temat sie robi. Po co go zamykać? :)
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
Hmm pewnie to prowokacja, ale nie bagatelizowałbym AŻ tak bardzo problemu bycia napastowanym przez dziewczynę. Dziewczyny dzisiaj (szczególnie 16) nie są takie łagodne... Bo co ma zrobić? Uderzy Ją? To wtedy mu wpieprzy pół szkoły? Że niby dzisiaj 16 letnie osoby nie robią sobie krzywdy podczas bójek? Dobre sobie. Faktycznie złamanie ręki, nogi czy palca to nie koniec życia, ale wg mnie średnia jest taka alternatywa.
Jeśli miałbym dziecko i byłoby katowane przez dziewczynę to i tak 0 litości wg mnie. Z dziewczynami jest tak, że uderzysz jedną, a najczęściej uderzy Cię dziesięciu...
Trochę zamotałem ale kij...

Pozdrawiam
  • 0

budo_gornada
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
Właśnie w tym problem że ona zna pół szkoły. Jak ja bym jej coś zrobił to pół szkoły by mi coś zrobiło.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
PIIHB
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH

Właśnie w tym problem że ona zna pół szkoły. Jak ja bym jej coś zrobił to pół szkoły by mi coś zrobiło.

Tak. Pół szkoły. Wygladalo by tak: najpierw przyjechaly by 3x mercedes S i 12 typa by cie przekopalo. Potem pozostale 400 osob walczylo by miedzy soba, kto ma cie kopnac, bo wszyscy nie dopchali by sie. na koncu kilku najsilniejszych zgwalciloby cie analnie i nasikalo na ciebie. wszystko to krecone by bylo na kilku telefonach i zostalo wrzucone na YT. Sprawa zinnteresowalby sie super ekspres i fakt, a twoja twarz by byla znana jako '16 latek ktorego przekopalo 400 osob'. Brzmi logicznie?

Szybkie pytanko: jak jest dla ciebie roznica? Powazne pytanie. Teraz masz lipę, bo caly czas sie spinasz o to, ze ktos cie obije, dajesz sie terroryzowac jakiejs lajzie. Jak nastepnym razem cos powie to po prostu daj jej w pysk i przekop. Ty dostaniesz przekopke? Stary to bedzie dla ciebie jak nagroda. Cos bedzie dalej mowila? Przekop szmate jeszcz raz. Ty dostaniesz za to? Prosze bardzo. Kolejny raz dziwka bedzie cie omijac szerokim lukiem, bo nie bedzie chciala po mordzie dostac. Wybierze kogos kto nie oddaje.
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
albo jeżeli nie chcesz bić dziewczyny bo masz opory (w sumie normalne) to po prostu pociśnij jej od dziwek i kurew i rób to tak długo aż albo jej się znudzi dokuczanie Tobie albo jak przyjadą te 3 meryny z 12 chamami i wtedy jak będziesz miał dostać wpierdol to go chociaż przyjmij z podniesionym czołem. Może i będzie bolało Cie całe ciało ale zostanie Ci duma, że nie wspomne o bliznach, którymi będziesz mógł się chwalić do końca życia :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
etam, po prostu ją dobrze wyruchaj
  • 0

budo_tremere
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
Dar dobrze mówi, zrób jej flying triangle, szczelnie owiń wackiem wokół szyi i duś ąż odklepie:P
  • 0

budo_gornada
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
A może jak mnie zaatakuje to po prostu powiem nie! i ucieknę? W końcu trzeba umieć zaprzeczać, ale żeby zaraz nie podnosić poprzeczki i ją po prostu zmasakrować.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
Dołączona grafika
  • 0

budo_tremere
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
Jak zaczniesz uciekać to sobie znajdzie nowe hobby. To już nie ebdzie jakas jej wrzuta osobista do Ciebie ale zacznie ją to zwyczajnie bawić. Musisz się bronić. NAwet przed kobietą.
  • 0

budo_pozytywniepo***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
Miałem styczność z ogromną patologią wśród kobiet(występowałem jako obserwator ,czasem strona konfliktu) , ale nie będe dokładniej pisał, bo by tutaj nowy temat trzeba było zakładać. Ujmę to tak ich bestialstwo było naprawdę kur.ewnie wyrafinowane,(a szmaty można było było poskromić jedynie zdecydowaną postawą-jak w większości sytuacji). Winne jest temu , środowisko , wychowanie , brak dobrych wzorców zachowania, i przede wszystkim brak dyscypliny.
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
Ten temat jest jakiś pojebany...Nie masz żadnej koleżanki żeby cię wyręczyła?Ja nie miałem problemu tłuc się z typem tym czy tamtym, ale jak miałem jakiś problem z siksą a damski bokser nie jestem to zawsze miałem jakąś kumpele która lubiła szmaty obijać i po sprawie dostanie z 3-4 razy lub do skutku...Tylko nie pisz człowieku że nie masz żadnej koleżanki bo padnę na ryj,zapłać komuś(lasce jakiejś zdegenerowanej) i po sprawie.A w najgorszym przypadku to dobry chirurg plastyczny, mała terapia hormonalna,i jesteś baba wtedy możesz jej dać w ryj ze spokojem.A tak na marginesie to nie wiem co ty za kung fu ćwiczysz, ja też ćwiczę 2 lata(biłem sie b.dużo na ulicy przedtem) i tylko raz miałem okazje użyć, zadziałało świetnie a jak nie masz jaj to żadna sztuka ci nie pomoże no chyba że uciekajdo....
  • 0

budo_elercik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
popieram kolege wyżej..
  • 0

budo_kushee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
A ja pamiętam sytuację w moim starym technikum.
Był sobie jakiś koleś no taki dziwny trochę na moje oko. Podeszła do niego jakaś laska coś być może chamskiego, być może obraźliwego, albo prześmiewczego powiedziała. Koleś stanął jak sparaliżowany, by za chwilę złapać ja za wszarz i tak jej - dosłownie - przypierdolić, że aż ząb jej poszedł. Niestety chłopak miał podobno przesrane i w samej szkole (tego nie wiem, bo nie widziałem aby ktoś go kopał) i tam gdzie mieszkał, więc powiem że wasze rady "walnij ją, przyjeb suce" są bez sensu. Nie wnikam czy ten Gonada to troll, prowokator cokolwiek, ale jak pisze "zna pół szkoły" to ja bym wpadł na inną koncepcję niż bójka z laską.
No tamta "nie znała połowy szkoły" a mimo to gościu problemy miał.
Zresztą agresja dziewczyn w szkołach staje się być dość dużym problemem, a bagatelizowanym i wyśmiewanym. Eeeee bo przecież chyba każdego mama uczyła "nie bije się słabszych i kobiet". Stąd się to bierze, bo zwykły, spokojny chłopaczyna nie będzie reagował ze strachu czy przez to co wyniósł z domu.

Pozdro wam.
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
To tyle do tematu kolegi
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lapamat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRACH
Jak mi kiedyś dziewczyna dokuczała to jej włożyłem głowe do kibla z paroma kumplami. Albo niewiem pociśnij jej po starych albo wywal jej np. czapke do śmietnika. Mnie kiedyś zaczęłą dokuczać chmara małych gnojków którzy szukali zaczepki to jednemu wywaliłem czapke do śmietnika i powiedziałem mu że jak jeszcze raz coś powie ta ja jego wrzuce do tego śmietnika. I sie zdygali czy zwiali. Zrób coś w tym stylu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024