Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjazd z granice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

stifman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Wyjazd z granice
Za kilka dni wyjezdzam za granice do pracy, wiec nie bede mogl chodzic na siłke;/ boje sie o duze spadki(2 tyg przed sylwestrem przestalem cwiczyc, dosc malo jadlem i spadek 1cm w bicu). Bede sie staral trzymac diete tam na miejscu albo przynajmniej dosc duzo jesc, ale oprocz tego cos da sie zrobic?? Miał ktoś podobny problem prosze o porade. z gory thx
PS: jesli temat jest w zlym dziale prosze o przniesienie
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd z granice
Za granicą też mają siłownie:P A tak serio, to rób pompki różne codziennie (niewiele, taki trening podtrzymujący), przysiady, podciągania na drążku, lub jakimś jego odpowiedniku. do tego codziennie się rozciągaj z 30 minut, i powinieneś w większości wszystko utrzymać
  • 1
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd z granice
Siemka ja tez obecnie jestem za granica, zalamalem sie tym wyjazdem, przygotowania do zawodow a tu brak treningow, sprawdzonych odzywek itp.ale okazalo sie jednak ze wszystko mam teraz jeszcze blizej i lepsze niz u siebie.. Wiec glowa do gory, za granica ludzie prowadza aktywniejszy tryb zycia niz u nas, tzn.przynajmniej tam gdzie jestem, czasami do klubow przychodza naprawde starsi goscie, no i jak sobie biegam to ludzie na mnie nie patrza jak na czlowieka z innego swiata tak jak u nas heh:D wiec szukaj silki, moge sie zalozyc ze nawet jesli bedzeisz w malym miasteczku to znajdziesz choc jedna, ja nie jestem w za duzym a sa 3 silki i klub bokserski wiec treningi pelna para tylko instruktor jakis amator:D
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd z granice
he ja tez mieszkam za granica i to w gorach w wiosce z ktorej do miasta mam 40 km!!!ale daje rady i po dłuzszych poszukiwaniach znalazłem silke 5 km odemnie wiec jak ja znalazłem to ty tez znajdziesz !!!!jak to twoj pierwszy wyjazd to zycze powodzenie i zero stresuuuuuuu!!!!
  • 0

stifman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd z granice
hehe dzieki za wsparcie, stresu troche jest ale dam rade xD macie racje poszukam poprstu siłowni nie tylko w Polsce sa. Jak wroce juz od siebie wejde na jakich elegancki cykl. pozdro;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024