Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szymon Kołecki w MMA !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Combo - przy wyciaganiu balachy praktycznie w ogole nie musza pracowac rece, cala sila idzie z plecow, biodra, kata ktory przyjmujesz. z tym cwiczeniem ->[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (zrodlo: SFD) nie ma to absolutnie nic wspolnego. Postawiles durna teze i wartaloby sie do tego przyznac.


edit: No i to co przedmowcy powiedzieli.
  • 0

budo_carb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

jeśli już jakieś ćwiczenie, to wiosłowanie na ergometrze może w pewnym stopniu przygotować do tej pracy.

To identyczny ruch do dociągania na wyciągu dolnym ! Tyle że możesz założyć dużo większy ciężar.
Kurcze ja się zaczynam zastanawiać czy wy bywacie na siłowni ?
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

Dżizas krajst, carb, kto cię uczył że dźwignie się wyciąga na siłę. Żaden profesjonalny grappler nie będzie się siłował żeby wyciągnąć balachę - pójdzie do innej techniki. Dźwignię masz zrobić w takim momencie i tak szybko żeby przeciwnik nie zdążył zakontrować. Widzisz co narobiłeś - przez ciebie muszę tu wypisywać truizmy. :roll:

wiesz, patrząc na poziom umiejętności bjj większości polskiej sceny mma to co napisałeś to pobożne życzenia...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

Kurcze ja się zaczynam zastanawiać czy wy bywacie na siłowni ?

Ja nie bywam, cwicze z obciazeniem wlasnego ciala - ale zastanawia mnie inna kwestia: czy Ty kiedykolwiek w zyciu byles na macie?!
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

wiesz, patrząc na poziom umiejętności bjj większości polskiej sceny mma to co napisałeś to pobożne życzenia...

Ja wiem że to tak pięknie głównie w teorii wygląda. :)
Ale polemizujemy tu z twierdzeniem, że "pudzianowi nie da się wyciągnąć balachy bo ma wielkiego bicepa".
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Można mieć siłe ale też trzeba wiedzieć jak ją wykorzystać/co z nia zrobić ,aby była atutem a nie przeszkodą.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

To teraz widzisz, dodaj do "pary" Twojego nieznanego kolegi jeszcze troche pary, a reszty możemy się domyślać.


A ty zrozum ze tutaj bylo 50kg roznicy wagi. Ide o zaklad ze gdyby z naszym kolega walczyl czarny pasek z wyzszej kategori wagowej np +100kg. To walka tez wygladala by jeszcze inaczej. I jeszcze bardziej na niekorzysc naszego kolegi.

Przy jednym nie ma co gdybac bo to jest chyba oczywiste dla wsystkich ze pudzian nie osiagnei duzo w mma liczac tylko na swoja sile i mase. Tak samo najlepszy technik nie ma szans w tej formule nie majac na odpowiednim poziomie kondycji. A w ogole stawianie Pudziana w czolowce po jego pierwszej debiutanckiej walce, w dodatku z plackiem pokroju Najmana to jest po prostu idiotyczne. To mozemy zaczac robic jak sobie wyrobi imie i stoczy kilka walk....oczywiscie zakaldajac ze to nie beda kolejne placki.
  • 0

budo_carb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

przy wyciaganiu balachy praktycznie w ogole nie musza pracowac rece, cala sila idzie z plecow, biodra, kata ktory przyjmujesz. z tym cwiczeniem ->[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (zrodlo: SFD) nie ma to absolutnie nic wspolnego.


Ale ja pisałem, że możesz swoją moc sprawdzić przy użyciu wyciągu dolnego, pisałem że możesz się przytulić do uchwytu, nie pisałem o technicznym wykonaniu ćwiczenia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Możesz na wyciągu dolnym pociągnąć tylko z pleców bez rąk, przytul drążek i ciągnij plecami. No może nie włączysz bioder, fakt ... ale to też napisałem. Ale da to pogląd /mniej więcej / z jaką siłą możesz wykonac tą dzwignię
  • 0

budo_carb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

Kurcze ja się zaczynam zastanawiać czy wy bywacie na siłowni ?

Ja nie bywam, cwicze z obciazeniem wlasnego ciala - ale zastanawia mnie inna kwestia: czy Ty kiedykolwiek w zyciu byles na macie?!

A widzisz, mi się zdarza to i tu bywać, mimo że zawodowo uprawiam inny sport.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

(...) z jaką siłą możesz wykonac tą dzwignię(...)

To jak gadanie do ściany. Ja odpadam.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

To jak gadanie do ściany. Ja odpadam.

Ja rowniez, poddaje sie.
  • 0

budo_ziomekpogiego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
niech sprobuje z Pogim najpierw
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!


Ale ja pisałem, że możesz swoją moc sprawdzić przy użyciu wyciągu dolnego, pisałem że możesz się przytulić do uchwytu, nie pisałem o technicznym wykonaniu ćwiczenia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Możesz na wyciągu dolnym pociągnąć tylko z pleców bez rąk, przytul drążek i ciągnij plecami. No może nie włączysz bioder, fakt ... ale to też napisałem. Ale da to pogląd /mniej więcej / z jaką siłą możesz wykonac tą dzwignię


Jesus. Przejdz sie na mate. Sprawdz ile sila zdzialasz nie posiadajac techniki. A ni chuja zebys nie wiem jak kombinowal podczas cwiczen na silowni to i tak nie bedzie to mialo wiekszego sensu na macie. Bo jak napisal ktos wczesniej trafnie, nie wyjdzie balacha bo bedzie pudzian spinke robil na maksa to wyjdzie co innego. liczy sie tez technika.
Tak samo mozna zaraz pieprzyc ze pudzian jest wielki i ma tyle masy to pewnie na klate w chuj duzo cisnie i nie ma szans aby ktolowiek sie do niego przytulil w bocznej bo i tak odpechnie takiego cwaniaka od siebie. Jednym slowem technike mozna se w dupe wsadzic. Lepiej zapiepszac na silce, na co komu jakies bzdety.
  • 0

budo_carb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Poczekamy kilka miesięcy, i myślę że Panowie znafcy, będą tak samo wiarygodni jak znawcy boksu przed walką Pudzian Najman. Wszystko się wyjaśni, nie ma co gdybać.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

Poczekamy kilka miesięcy, i myślę że Panowie znafcy, będą tak samo wiarygodni jak znawcy boksu przed walką Pudzian Najman. Wszystko się wyjaśni, nie ma co gdybać.


Ja stawialem na pudziana.
Zacznijmy od tego ze wszystko zalezy kogo dostanie na przeciwnika. Jak kolejnego placka to znowu obstawie pudziana. Z kolej jak to bedzie stulkilogramowy fajter ze sporym doswiadczeniem w mma to juz wszystko bedzie zalezalo ile i jak sie przygotowywal pudzian do walki. Mam nadzieje ze tym razem bedzie to wiecej niz 5 tyg :D W takim przypadku bede mu z gory wspolczul bo nawet jesli uda mu sie wygrac to straci przy tym sporo krwi i zdrowia :D
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

Poczekamy kilka miesięcy, i myślę że Panowie znafcy, będą tak samo wiarygodni jak znawcy boksu przed walką Pudzian Najman.

mówisz o MMAniacu? 8)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

Rany, to Ty na strasznie drogiej sali ćwiczysz! ;)


na pozlacanych matach ;)

tak na serio to przygotowania do profesjonalnej walki to zupelnie cos innego niz trening w sekcji. roznica pomiedzy zawodowcami a amatorami tez jest wieksza niz wiekszosci sie wydaje.

odnosnie sprawnosci olimpijczykow powiem tyle. mam kumpla ktory byl na zgrupowaniu w spale m.in. z Koleckim, ktory dzwigal ciezary (min 80% maxa na kazdym powtorzeniu) codziennie przez 5 godzin (po 2,5 rano i wieczorem) :!: kuzwa Panowie mozna sie doczepic do wszystkiego: kondycji, elastycznosci, techniki (Kolecki nie ma moim zdaniem na dzien dzisiejszy szans z zawodnikami MMA i napewno mniejsze np. z Najmanem niz mial Pudzian) ale prosze was nie czepiajcie sie przygotowania atletycznego Szymona Koleckiego ;)

tak dla porownania podzwigajcie sobie worki z cukrem albo poprzerzucajcie snopki widlami na wsi przez 5 godzin dziennie codziennie a zobaczycie jakie to uczucie. teraz pomyslcie sobi ze Kolecki ma na sztandze powiedzmy 160 kg i robi tym w granicach 100 powtorzen dziennie a wasze snopki czy worki waza tylko 30 max. 50 kg. ;)

Itosu
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
rozkminki jak na pudelku i onecie.... :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Ok. Po prostu nie ma merytorycznej rozmowy, tylko jest projekcja poboznych zyczen i leczenie kompleksow nastolatkow, kompleksow narodowych etc. zjawiskiem pt. Pudzian.
Chlopcy w krotkich spodenkach maja swojego boga. I nowa wiare. I nadzieje, ze silka i metka zrobia z nich fajterow.

Ale ja chodzilem lata na silownie i na mate tez. I wiem, ze bez trenowania zadan walki, mozna wygrac, ale tylko przypadkiem. I o tym wie doskonale Pudzian, ktory mowi, ze jest na parterze, wspominajac o 10 pietrach MMA, ale jego wielbiciele jeszcze nie wiedza. Moim zdaniem nie dojdzie zbyt wysoko. Jego organizm jest mocno wyeksploatowany.

K_P
PS. Niedziel - powiedzialem, ze jak Najman spelni okreslone warunki, ma szanse znakautowac Pudziana. Nie spelnil zadnego. Podkreslalem, ze obydwaj sa dyletantami, ale Najman ma przynajmniej przygotowanie bokserskie. Zadecydowala roznica masy. Choc czym dluzej przygladam sie tej walce (na mlotki w parterze, ktore w zasadzie nie trafiaja w glowe Najmna), tym bardziej sie zastanawiam, ile bylo w tym rezyserii?
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
@carb
Pozyjemy, zobaczymy. Z toku Twojego rozumowania wynika to ze jesli przykladowo wyciskasz na plaskiej 120 kg tak samo wycisniesz przeciwnika lezacego na Tobie w bocznej o tej samej wadze? Powodzenia :)
Widac ze jesli znasz sie na silowni to pojecie maty jest Ci zupelnie obce :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024