Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szymon Kołecki w MMA !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Szymon Kołecki w MMA !!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

W swoim felietonie Kołecki zaznacza, że MMA to bez żadnych wątpliwości sport, a nie tylko zwykła bijatyka. - Wymieszane wszystkie style walki, ale przecież w ringu jest sędzia, są jakieś ograniczenia. Swoją drogą, sam chciałbym kiedyś spróbować, ale na początek chciałbym takiego "placka" jak ten "El Testosteron".


8)
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Też jest silny. Bardzo dobrze, im więcej mistrzów tym lepiej.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
MMA robi sie jak taniec z gwiazdami. Zaraz bedzie Otylia i Majewski (nie Szymon) probowali swoich sil na ringu. Ladne cyrki.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Mój ojciec kiedyś podnosił ciężary. Ciekawe czy też się zgłosi
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Szymon tez jest zniszczony przez ciezary. sportowcy nie potrafia zyc bez sportu to trzeba szukac innych dyscyplin gdzie moznaby sie realizowac. podejrzewam ze Szymon wiecej zarobilby na MMA niz na ciezarach. Wcale mu sie nie dziwie ze chce sprobowac.

Mój ojciec kiedyś podnosił ciężary.


zapytaj ile bral ;)
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
O ile walka sama w sobie była śmieszna, to powoli jej efekty przestają być śmieszne (i mniejsza już, że od piątku temat walki Pudziana jest na czołówce każdego portalu internetowego w dziale sport). Ten cały hurraoptymizm minie, kiedy Mariusz trafi na zawodnika z podobnymi warunkami fizycznymi i wieloletnim doświadczeniem. Dostanie wpierdol i gwiazdorzenie się skończy (a już mu sodówka lekko odbija - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]).
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Każdy pójdzie do mma i inne sporty upadną, a KSW będzie robiło 10 gal rocznie.
Na serio- spokojnie, wiadomo, że walka Pudziana ma wielkie oddziaływanie na sportowców, media i zwykłych ludzi. Co z tych deklaracji się sprawdzi to jeszcze zobaczymy.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]).


niestety nie kazdy...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Ej, ale nie rozumiem, co zlego jest w tym, ze wielki sportowiec jakim jest Szymon Kołecki chciałby spróbować w MMA? Mi tam się podoba, w końcu napływ ludzi o wyjątkowych warunkach fizycznych do dyscypliny jeszcze żadnej nie zaszkodził. Wobrażacie sobie koszykówkę graną przez rachitycznych niziutkich białych? No wiec wlasnie.

Btw: Ja osobiscie czekam na taka deklaracje od Tomasza Majewskiego :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

Dostanie wpierdol i gwiazdorzenie się skończy (a już mu sodówka lekko odbija - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]).


Pudzian nie gwiazdorzy.

No chyba że tytuł newsa na wp jest miernikiem gwiazdorzenia :lol:
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]).


nie sądzę, by to były słowa Pudzianowskiego.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Wiesz Mradu, oni są teraz w bardzo dobrej formie, więc żal trochę tracić swoją pracę dla innej dyscypliny, bez gwarancji na powodzenie. Prawda jest taka, że Pudzianowski to maszyna i nie ujmuję nic Kołeckiemu, ani Majewskiemu, ale czy oni mieliby jakiekolwiek realne szanse? Czy któryś z nich coś trenował związanego z ma? Pudzian ma wyjebaną bazę pod mma- siłę, szybkość, dynamikę, warunki fizyczne, no i jest głodny zwycięstw. Jak coś robi to na 100% i przy podszkoleniu techniki może się okazać groźnym fighterem, nawet dla najlepszych. Żaden inny sportowiec chyba nie ma takiego startu.
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Ładnie wypowiedział się o Najmanie 8)
A te 3 kopy to wypowiedź dla superexpresu, więc pewnie powiedział co innego :)

A tą wypowiedź traktował bym raczej jako żartobliwą, wywołaną walką Pudziana i chęcią pojechania El Estrogenowi. :wink:


Edyta.
Sorry za jakość postu, ale strasznie zmęczony jestem :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

Wiesz Mradu, oni są teraz w bardzo dobrej formie, więc żal trochę tracić swoją pracę dla innej dyscypliny, bez gwarancji na powodzenie. Prawda jest taka, że Pudzianowski to maszyna i nie ujmuję nic Kołeckiemu, ani Majewskiemu, ale czy oni mieliby jakiekolwiek realne szanse? Czy któryś z nich coś trenował związanego z ma? Pudzian ma wyjebaną bazę pod mma- siłę, szybkość, dynamikę, warunki fizyczne, no i jest głodny zwycięstw. Jak coś robi to na 100% i przy podszkoleniu techniki może się okazać groźnym fighterem, nawet dla najlepszych. Żaden inny sportowiec chyba nie ma takiego startu.

Czy ja wiem? Majewski ma jeszcze lepsze warunki fizyczne, jest dynamiczny i ma ogromną siłę - no kurwa, jest złotym medalistą olimpijskim i doskonałym lekkoatletą. Uważam, że to byłby świetny start, zwłaszcza, że Majewski wydaje się o wiele mobilniejszy od Pudziana - oczywiście, musiałby zrzucić parę kilo bo 142kg to trochę za dużo.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
w innym newsie dzis widziałem, ze Najman chce rewanżu :lol: - stwierdza, że w Polsce tylko 2 osoby mogą walczyć z Pudzianem: Nastula i on, Marcin El Estrogen Najman, który nikogo się nie boi.
Szybko przejebał tą kasę z piatku
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
Saku, tytuł newsa jest zacytowaną wypowiedzią Pudziana.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

w innym newsie dzis widziałem, ze Najman chce rewanżu :lol: - stwierdza, że w Polsce tylko 2 osoby mogą walczyć z Pudzianem: Nastula i on, Marcin El Estrogen Najman, który nikogo się nie boi.
Szybko przejebał tą kasę z piatku


moim zdaniem Najman wiedzac co reprezentuje soba i jaka krzepe ma Pudzian wykazal sie odwaga wychodzac do ringu...

masz gdzies link do tego newsa :?:
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

w innym newsie dzis widziałem, ze Najman chce rewanżu :lol: - stwierdza, że w Polsce tylko 2 osoby mogą walczyć z Pudzianem: Nastula i on, Marcin El Estrogen Najman, który nikogo się nie boi.
Szybko przejebał tą kasę z piatku


moim zdaniem Najman wiedzac co reprezentuje soba i jaka krzepe ma Pudzian wykazal sie odwaga wychodzac do ringu...

masz gdzies link do tego newsa :?:


"El Testosteron" dodał jednak, że nie odmówiłby rewanżu z najsilniejszym człowiekiem świata. - W Polsce jest dwóch ludzi, którzy odważyliby się wyjść z Pudzianowskim do ringu. Pierwszym jest Paweł Nastula. Niesamowity wojownik, doskonały judoka i wielki twardziel. A drugim zawodnikiem, który byłby w stanie wyjść z Pudzianowskim do ringu jest Marcin Najman, który nigdy przed nikim nie pęka - zaznaczył.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!

Czy ja wiem? Majewski ma jeszcze lepsze warunki fizyczne, jest dynamiczny i ma ogromną siłę - no kurwa, jest złotym medalistą olimpijskim i doskonałym lekkoatletą. Uważam, że to byłby świetny start, zwłaszcza, że Majewski wydaje się o wiele mobilniejszy od Pudziana - oczywiście, musiałby zrzucić parę kilo bo 142kg to trochę za dużo.


Nie ujmuje nic Majewskiemu, ale naprawdę uważam, że miałby dużo gorszy start w mma od Pudziana. Poza tym w zeszłym roku zdobył olimpijskie złoto, a w poprzednim i w tym roku inne trofea, on jest teraz w szczycie formy. Po co miałby rezygnować z kariery lekkoatlety i olimpijczyka dla mma, które niedawno w kraju było w ogóle nieznane i nawet pogardzane. Jeśli chodzi o kasę, to na 100% mało obecnie nie zarabia.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szymon Kołecki w MMA !!!
O cholera, mam nadzieje ze Kolecki sie rozmysli. Ja Szymona Koleckiego daze ogromnym szacunkiem i nie chcialbym zobaczyc jak dostaje po mordzie w ringu od pierwszego lepszego bardziej kumatego :?
Itosu naprawde sadzisz ze on sie wykazal odwaga??? Bo ja mysle, ze po prostu jest pazerny na pieniadze bardziej niz lubi swoja morde.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024