Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
A co on bedzie w stojce robil? Ze tam spytam. Nie kazdy bedzie uciekal po loku w linii prostej.

K_P
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

szkoda ze Pawel Nastula nie jest 10 lat mlodszy
no jesli by w takim pojedynku z Nastula wygral Pudzian, to pierdole sw i spadam na silownie i po koksy :) :lol:

a jak przegra to sie zapiszesz na Judo
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Chłopaki z klubu Nastuli mówią, że Paweł powoli się szykuje do walki z Pudzianem. Podobno jeszcze przed KSW 12 było wiadomo, że Nastula spotka się z wygranym. Kto wie, może to i prawda... A tak na poważnie, to nie stawiałbym Pudziana na straconej pozycji. O wiele młodszy, cięższy, silniejszy, niezły wariat w ringu, jakieś tam doświadczenie z karate i boksu, dobrze zmotywowany, no i do walki miałby jeszcze z pół roku przygotowań.
Paweł świetnym judoką był, ale jego czasy już minęły, w MMA choć rzucili go na głęboką wodę, to i tak nie zachwycił. Na dzień dzisiejszy szanse oceniam pół na pół.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Chłopaki z klubu Nastuli mówią, że Paweł powoli się szykuje do walki z Pudzianem. Podobno jeszcze przed KSW 12 było wiadomo, że Nastula spotka się z wygranym. Kto wie, może to i prawda... A tak na poważnie, to nie stawiałbym Pudziana na straconej pozycji. O wiele młodszy, cięższy, silniejszy, niezły wariat w ringu, jakieś tam doświadczenie z karate i boksu, dobrze zmotywowany, no i do walki miałby jeszcze z pół roku przygotowań.
Paweł świetnym judoką był, ale jego czasy już minęły, w MMA choć rzucili go na głęboką wodę, to i tak nie zachwycił. Na dzień dzisiejszy szanse oceniam pół na pół.

A ja oceniam, że to będzie poniżej minuty i KO. Wygra Mariusz. I może zaraz mnie ktoś napadnie z bzdurnym truizmem w stylu: "na szczęce nie ma mięśni", "najman nie umie się bić" itd., ale ja wiem, że Pawła to Pudzianowski przeciągnął by po ringu jak dzieciaka, chyba, że od momentu jak ostatni raz widziałem walczącego Nastule, to on trenował 6x tydzień rano bjj a wieczorami MT i Box. Paweł jest żywą legendą i niech nie bawi się dla paru tysiaków w coś takiego, czasem lepiej odpuścić.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Kuwra, Nastula jest z 1970r. Ja pierdziele, myślałem, że chłop młodszy. Pudzian 7 lat młodszy i zdecydowanie bardziej silniejszy, a w sporcie lata robią swoje. :?

Heh, walka Cro Cop vs. Sapp w tym przypadku może być zdecydowanie złym punktem odniesienia.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
No, mógłby się jeszcze nauczyć uderzać, poruszać, kopać, unikać ciosów, klinczować i jeszcze pare innych rzeczy. Moim zdaniem walka Pudzian vs Nastula to bardzo zly match up - jezeli Pudzian wygra: hura, fajnie - sporty walki sa do dupy. Jezeli przegra (a moim zdaniem tak sie stanie), to koniec jego kariery w MMA, bo zadna powazna organizacja nie podpisze z nim kontraktu - w koncu przegral z gosciem o rekordzie 1-4-0.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Cro Cop vs byl na zasadach K-1 chyba , tak ? i cos jeszcze tam bylo ograniczone z tego co pamietam.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

No, mógłby się jeszcze nauczyć uderzać, poruszać, kopać, unikać ciosów, klinczować i jeszcze pare innych rzeczy. Moim zdaniem walka Pudzian vs Nastula to bardzo zly match up - jezeli Pudzian wygra: hura, fajnie - sporty walki sa do dupy. Jezeli przegra (a moim zdaniem tak sie stanie), to koniec jego kariery w MMA, bo zadna powazna organizacja nie podpisze z nim kontraktu - w koncu przegral z gosciem o rekordzie 1-4-0.


Mradu, mysle ze moglbys mu wytlumaczyć, jak kopać low kick, bo ma bardzo chujowe i nieskuteczne. do tego G&P , też mu strasznie wyszedł.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Tak ma chujowe. Tak, skuteczne tylko przeciw zawodnikowi pokroju Najmana. Tak, gdyby na miejscu Najmana stal chocby Frank Mir, to Pudzian zgasilby na twarz plombe swojego zycia, bo lecial z lapami rozstawionymi jak zuraw, ze az sie prosil o kontre. Doceniam to, ze chce cwiczyc MMA, ale jestem realista - Pudzian nie pokazal zadnych umiejetnosci (nie mowie o cechach psychofizycznych) w walce z Najmanem. Szczena, troche zlap dystansu, bo ze swoimi wypowiedziami przypominasz mi jakiegos 16 latka, ktory stal sie ekspertem od MMA po obejrzeniu walki Pudzian-Najman, jakich teraz wielu. Troszeczke mniej sciskania jaj Pudziana, troszeczke wiecej chlodnego osadu i logiki. Z gory dzieki.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
:)

w pol roku Pudzian sie nauczy tego co potrzeba. Dopiero zaczał i radzi sobie wyśmienicie.
Ciekawe ilu zawodników po 2 miesiacach treningu mma takby przejechało zawodowego boxera. Wątpie zeby byl jakikolwiek na tym forum czy na innym taki ktoś.

Pozatym co to za porównanie do Mira, Mir bije sie w mma od kilku lat z najlepszymi. Mariusz dopiero zaczyna, jest młody i wszystko przed nim.
Stawiam na niego i jestem zadowolony, że mamy kogoś z zadatkami na fightera , który może osiągnąć bardzo dużo w tym sporcie. Czego mu życze i trzymam kciuki.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

w pol roku Pudzian sie nauczy tego co potrzeba. Dopiero zaczał i radzi sobie wyśmienicie.
Ciekawe ilu zawodników po 2 miesiacach treningu mma takby przejechało zawodowego boxera. Wątpie zeby byl jakikolwiek na tym forum czy na innym taki ktoś.


Tzn. tak - nie mozna bashowac kogos, kto wygral w 44 sekundy z bokserem zawodowym, po prostu go miazdzac. Natomiast mowienie o wysmienitym radzeniu sobie jest troche przedwczesne.

Pozatym co to za porównanie do Mira, Mir bije sie w mma od kilku lat z najlepszymi. Mariusz dopiero zaczyna, jest młody i wszystko przed nim.
Stawiam na niego i jestem zadowolony, że mamy kogoś z zadatkami na fightera , który może osiągnąć bardzo dużo w tym sporcie. Czego mu życze i trzymam kciuki.


Porownuje do Mira, bo to pierwszy fighter, ktory przyszedl mi do glowy, a ktory walczyl z wielgachnym kolesiem jakim jest Lesnar, a ktory ma o wiele wieksze umiejetnosci od Mariusza, w praktycznie kazdej plaszczyznie.
Piję do tego, że Nastula to nie jest jakiś cep niewydarzony, tylko było nie było ex-fighter Pride, który całkiem przyzwoicie sobie radził - i rzeczywiście walczył ze ścisłą czołówką w tamtych czasach, bo przecież walczył m.in. z Nogiem, Barnettem czy Aleksem. Dlatego uważam, że nawet za pół roku będzie to za dużo dla Mariusza i może sobie nie dać rady. Z resztą nie byłbym zadowolony nawet jakby dał sobie radę - za bardzo cenię Nastulę, żeby życzyć mu przegranej.


edit: oczywiście też życzę Mariuszowi jak najlepiej i mam nadzieję, że kiedyś stanie się prawdziwym zawodnikiem MMA.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nie chcę przecenaić siły Mariusza, ale takie lowkicki jakie on sadził to ja nie wiem czy istnieje ktoś kto jak je wyłapie będzie w stanie kontrować.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Nie chcę przecenaić siły Mariusza, ale takie lowkicki jakie on sadził to ja nie wiem czy istnieje ktoś kto jak je wyłapie będzie w stanie kontrować.

Ostatnia walka Kharitonova w K1 powinna uciąć kwestię.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
bo?

Moze i Najman nie jest wyuczony jak sobie radzić z lowkickami, ale śmiem twierdzić że jak kopie najsilniejszy człowiek świata to jest to różnica...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

bo?

Moze i Najman nie jest wyuczony jak sobie radzić z lowkickami, ale śmiem twierdzić że jak kopie najsilniejszy człowiek świata to jest to różnica...

Deejay - chcesz mi powiedziec, ze skoro jest najsilniejszym czlowiekiem swiata, to kopie mocniej niz zawodnicy K1 i bije mocniej niz najlepsi bokserzy? Krotka pilka - tak czy nie, bo nie wiem czy mam z Toba o czym rozmawiac, czy nie :) .
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Czysta dywagacja, ale jak mi się wydaje że jakby ktoś tak stał i nie blokował/unikał jak w walce którą wspomniałeś to by mu Pudzian te kulasy połamał :-) Poza tym, przecież ta walka o której mówisz była skończona lowkickiem.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Czysta dywagacja, ale jak mi się wydaje że jakby ktoś tak stał i nie blokował/unikał jak w walce którą wspomniałeś to by mu Pudzian te kulasy połamał :-) Poza tym, przecież ta walka o której mówisz była skończona lowkickiem.

Tak, ale to bylo kilka minut przyjmowania na twardo lowkow, od swietnego technika ktory (moglbym sie o to zalozyc) kopie duzo mocniejsze lowki niz Pudzian. Co oznacza, ze tak - mozna to skontrowac, co tez Kharitonov czynil - po prostu czynil to nieudolnie.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Pożyjemy zobaczymy, Pudzian Najmana swoimi kopnięciami przestawiał jak piłkę. Ciekaw jestem jak sobie z tymi kopnięciami poradzi doświadczony zawodnik.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Pożyjemy zobaczymy, Pudzian Najmana swoimi kopnięciami przestawiał jak piłkę. Ciekaw jestem jak sobie z tymi kopnięciami poradzi doświadczony zawodnik.

Słuchaj, ja swoimi lowkami mojego 15kg lzejszego szwagra z bokserskim backgroundem tez przestawiam jak piłkę, co nie znaczy, ze kopię jak zawodnik K1- comprende? :)

Oczywiscie- pozyjemy zobaczymy.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Eh, przeczytałem swoje posty i rzeczywiście to z nich nie wynika ale odnoszę się do wymiany poglądów nt pojedynku Nastula vs Pudzian, tam też jest ze 30kg różnicy. Czas spać, te piwa mi nie pomagają w pisaniu ze zrozumieniem :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024