Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_palacz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mata
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Co do nast. przeciwnika to musi to być ktoś medialny. Walki Pudziana to jest klasyczny "freak show" znany z Pride, a co za tym idzie nie tylko Pudzian ale i przeciwnik musi być medialny. Stawiam na Akebono :D


Jak z zagranicy, to ja bym widział tego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_amator1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Własnie oglądnołem walke na youtube jak grubasek BUTTERBEAN go sklepał :) ale dla Pudziana to chyba zadobry jest :)
  • 0

budo_kickfighterszgc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Z tego co wiem to do walki z Popkiem raczej nie dojdzie .Przecież typ jest na banicji.Musieliby KSW zrobić w Anglii.No chyba ze jestem do tyłu w tym temacie .
  • 0

budo_amator1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Coś tam Popek w swoim jednym kawałku rymuje " Już mnie nie zobaczysz w Polsce na koncertach , dziwna sprawa , nie koleżko jestem wyjęty spod prawa....." no ale Andrzej Gołota też miał problemy z prawem :roll: i jakoś się udało stoczyć pojedynki w Polsce
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

(...)
PZDR


Chyba żart. Może też ALMMA i Shooto to lepsze imprezki niż Cage Rage? Jakbyś nie zauważył tam była walka a nie ganianie po ringu z chamskimi kopniakami.

To co różni Popka od Pudziana to to, że koleś trenuje. Bo sterydów są w stanie wziąć tyle samo. Do tego ma jakąkolwiek wydolność beztlenową a Pudzian nie bardzo. Takie pisanie, że kupa sterydów, która nosiła kule pojedzie każdego jest dziecinne. Tak jak powiedział Mamed nawyki wyrabia się 3-4 lata a nie 2 miesiące.

Jak do tej pory żadnemu menedżerowi nie udało się ściągnąć Popka do Polski i niekoniecznie tym z KSW się uda.

Dla mnie Pudzian w MMA to porażka i zgadzam się z krytyką, która jest na zachodnich portalach. A goście, którzy porównują go do Dąbrowskiego i chcą jego walki z Nastulą mnie śmieszą.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Zapewne do walki z Tysonem nigdy niedojdzie mimo ze chętnie bym coś takiego zobaczył , ale pojedynek z POPKIEM już jak najbardziej jest realny i dużo osób chciało by takiego pojedynku co wynika z sondy jak do tej pory. Na innych forach gdzie dałem podobną sondę też większość glosuje na POPKA :)


Realny bo tak chce ktoś z forum?
  • 0

budo_amator1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Według mnie jeśli będzie duże zainteresowanie takim pojedynkiem i znajdą się "większe pieniądze" to napewno pojedynek może być realny i nie tylko z tego powodu że ktoś chce z forum takiej walki
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
To za trudny rywal dla Pudziana i za mało rozpoznawalny przez bananowych kibiców.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

To za trudny rywal dla Pudziana i za mało rozpoznawalny przez bananowych kibiców.

A kogo to będzie obchodzić, że ludzie nie wiedzą kto to jest Popek? Ludziom spodobał się ten prosty i niewyszukany wpierdolik spuszczony Najmanowi przez Pudziana i raczej wątpię, żeby ktokolwiek przywiązywał wagę do tego z kim będzie następnie walczył Pudzianowski. Pudzian to pewna rozrywka dla mas, a oni z kolei mogą zapewnić całkiem niezły dochód dla organizatorów.

Ile osób może Ci na dzień dzisiejszy powiedzieć z kim Nastula walczył w Pride? O ile dana osoba będzie wiedziała, że Paweł walczył w tej formule.

Edit
To nie będzie jak w przypadku Adamka, że bokser z Polski walczy z gwiazdami światowego boksu - from zero to hero. Tutaj to Pudzian jest tym herosem, 5-krotnym mistrzem świata strongman, znany na całej planecie, który osiągnął wszystko w swojej dyscyplinie i teraz postanowił przerzucić się na coś innego.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Ile osób może Ci na dzień dzisiejszy powiedzieć z kim Nastula walczył w Pride?


Myślę, że większość osób, która nie może wymienić z kim walczył Nastula nie oglądała jego walk. Realia są takie, że pewnie sporo osób nie wie co osiągnął Nastula (prócz występu w tańcu z gwiazdami).

Zauważ, że walka Pudzian vs Najman była reklamowana jako pojedynek dwóch rozpoznawalnych osobistości. Ale może masz racje, sposób reklamy można zmienić.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

To za trudny rywal dla Pudziana i za mało rozpoznawalny przez bananowych kibiców.

Za to przez wszytkich pro koneserów mma jest bardzo ceniony za całokształt.
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

(...)
PZDR


Chyba żart. Może też ALMMA i Shooto to lepsze imprezki niż Cage Rage? Jakbyś nie zauważył tam była walka a nie ganianie po ringu z chamskimi kopniakami.

To co różni Popka od Pudziana to to, że koleś trenuje. Bo sterydów są w stanie wziąć tyle samo. Do tego ma jakąkolwiek wydolność beztlenową a Pudzian nie bardzo. Takie pisanie, że kupa sterydów, która nosiła kule pojedzie każdego jest dziecinne. Tak jak powiedział Mamed nawyki wyrabia się 3-4 lata a nie 2 miesiące.

Jak do tej pory żadnemu menedżerowi nie udało się ściągnąć Popka do Polski i niekoniecznie tym z KSW się uda.

Dla mnie Pudzian w MMA to porażka i zgadzam się z krytyką, która jest na zachodnich portalach. A goście, którzy porównują go do Dąbrowskiego i chcą jego walki z Nastulą mnie śmieszą.


Ganianie po ringu? Najman uciekał, to Pudzian atakował. Nie winiłbym Pudziana za przebieg walki. To Najman nie dał mu okazji by pokazał co jeszcze potrafi.. Kilka kopnięć (brzydkie bo brzydkie, ale skuteczne) i g'n'p to trochę mało by oceniać czego się nauczył przez ostatni czas.

Nie pisałem, że CR jest gorsze od ALMMA/Shooto. Pisałem, że na zawodach amatorskich można znaleźć o WIELE WIĘCEJ lepszych walk niż walki Popka. Ok - lepszych niż walka Pudziana też nie brakuje.

Taka tylko różnica, że wielu zawodników wytarło by Popkiem matę, a Pudzian stanowi praktyczne dla każdego realne zagrożenie. Nie sądzę też, by Popek lepiej zniósł te low-soccer-kicki niż Najman.

Umiejętności technicznych Popek wielu nie ma, tylko nieznacznie więcej niż Pudzian jeśli już - chyba sam przyznasz. A siły ma od niego o wiele mniej. Oboje zostali wzięci do MMA jako "freaki" z tą różnicą, że jeden z nich to profesjonalny sportowiec i jeden z najsilniejszych ludzi na świecie.

Aha - jak już wspominałem nie wychwalam umiejętności Pudziana bo on ich wiele nie ma. Nie nazwałbym go zawodnikiem MMA. Jednak jego główny atrybut to siła, dzięki czemu ma szansę zagrozić na prawdę wielu zawodnikom.

Ja chciałbym zobaczyć walkę Pudzian vs Nastula/Grabowski, ale tylko dlatego, żeby zobaczyć przegraną Mariusza (mimo, że mu dobrze życzę). Dlaczego? By było jasne, że wielka siła to za mało by liczyć się w MMA i mierzyć się z dobrymi zawodnikami. Jestem jednak na tyle realistą, by wiedzieć, że ów warunki fizyczne z pewnością wystarczą na zawodników pokroju Najmana, Popka i im podobnych.

Bo sterydów są w stanie wziąć tyle samo.


Popek mógłby zjeść i 10x więcej koksu niż Pudzian, a do jego wyników by się nawet nie zbliżył. To nie są magiczne cukierki robiące z każdego siłacza.


PZDR
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
W koncu skumajcie to ze nastepna walka pudziana w ksw bedzie z kims znanym, bedzie to duze NAZWISKO. Popek/Dabrowski no sory ale kto ich w ogole zna, oprocz rzecz jasna osob interesujacych sie mma. Kolejna walka naszego strongemana to bedzie kolejna wielka machina marketingowa. Wloza w chuj kasy w nia to beda chcieli w chuj przychodow miec z tego, a co za tym idzie nie dadza jakiegos popka czy chuj wie kogo. Dadza Nastule, czy kogokolwiek innego nawet z innej dyscypliny(czyli jakis debiutant tez sie moze znalezc).
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
dubel do kasacji
  • 0

budo_amator1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Popek chyba jest dość znaną osobą napewno dużo bardziej niż Dąbrowski (o którym chyba na wirtualnej polsce juz sie ukazał artykuł jako potencjalny rywal Pudziana). A Popka wiele osób zna bądz kojaży go ze środowiska hip-hopowego , mma czy choćby jego filmików na youtube :) . Mam tylko nadzieje żeby nie dali Pudzianowskiemu jakiegos zagranicznego średniaka o którym nikt nie bedzie nic wiedział. Pozdro
  • 0

budo_ziomekpogiego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
to ankiety powinien byc dopisany tez Mateusz Pogudz w koncu mistrz polski
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Z całym szacunkiem dla Pudziana, ale porównywanie go z Nastulą i rozpatrywanie możliwości walki z nim to grzech ciężki i moim zdaniem ubliża naszemu mistrzowi w judo i dobremu zawodnikowi mma.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Popek/Dabrowski no sory ale kto ich w ogole zna


No Popka zna każdy kto ma youutube :P
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Popek/Dabrowski no sory ale kto ich w ogole zna


No Popka zna każdy kto ma youutube :P

No w internecie jest znany, ale zapytaj mamy, babci, taty, wujka, cioci, kuzynow czy slyszeli o nim....to jzu bedzie problem. Z kolei zapytal bys o najmana to juz kazdy go kojarzyl z big brothera, z afer, z odbiciu zony salecie itd itd. Popek tak to malo jest znant jesli chodzi o pozostale media(prasa i tv). W tv to o nim nic nie slyszalem(fakt ze odkad internet zagoscil u mnei w domu czyli gdzies w 1999 roku, telewizje ogladam okazionalnie hrhr)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
i chuj, odbil zone salecie? 8O kurde za rzadko chyba czytam pudelka... myslalem ze on tylko w big brotherze drzwi z polobrotu rozjebal
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024