Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

To kto :?: Oliwa :?:


patrz pkt 2
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

patrz pkt 2


nikt nie powiedzial ze chodzi o dodatni bilans w MMA :)
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
To jakaś ściema z tym wioślarzem, Pudzian się w ergometr nie zmieści :P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nie ma mozliwosci poderwania trenazera, jak sie prawidlowo ropbi.
Do tego sportu potrzeba potwornej wytrzymalosci silowej.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Nie ma mozliwosci poderwania trenazera, jak sie prawidlowo ropbi.
Do tego sportu potrzeba potwornej wytrzymalosci silowej.

Pozdrawiam
K_P

no to robilem nieprawidlowo. i pudzian tez go poderwie bez problemu.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Pudzian zarabia na czym moze. Wiadomo kariera wiecznie nie potrwa a zarobic trzeba na cale zycie. Stad te wszystkie komercyjne imprezy, pojedynki i udawanie Powaly z Taczewa.

Przeciez wiadomo ze z wioslarzem nie ma szans, i to jeszcze olimpijczykiem. Gdyby przyjal wyzwanie Koleckiego w podrzucie i rwaniu tez by polegl. Ale widowisko na pewno ciekawe :)

Zreszta Mariusz ciezko pracowal na swoja marke. Nie ma nic zlego w tym ze teraz trzepie siano na tym co wypracowal.
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Moim zdaniem Pudzian robi bardzo dobra promocje sportu, sportu rozumianego bardzo szeroko. Nie oszukujmy sie, on nie jest na poziomie byle Najmana. To gosc, ktory swoim uporem i ciezka praca stal sie bardzo rozpoznawalny i slawny. Pokazuje sie tam gdzie go zapraszaja i nie udaje kozaka geba tylko podejmuje kolejne wyzwania. Godne nasladowania i kibicowania jest takie podejscie.
A ze kase na tym robi coz, ktory z Was by nie chcial przy okazji zarobic kasy? Nie uwierze jesli ktokolwiek zyje w mysl utylitarnych idei :) Krytykowanie go za to jest conajmniej smieszne:)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
To jak to w koncu z ta walka Oliwa/Najman ma sie odbyc czy jak?? 8)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Wiktorek, a skad Ty wiesz ze on to wszystko robi "uporem i ciezka praca"? Skad masz taka wiedze?
Ja osobiscie nie lubie ani upartych, ani pracowitych - lubie utalentowanych, moim idolem byl zawsze Piter Sampras, ktory bedac rakieta nr 1 na swiecie, prawie nie trenowal.
Tak wiec wybacz, nie bede podzielal Twojego kultu pracy. Kultu Pudziana rowniez. Sport nie jest demokratyczny i nie kazdy moze byc mistrzem i nie bedzie. Pudzian wg mnie nie bedzie nawet przecietny w swiecie MMA.
I mam nadzieje, ze ktos szybko zlamie kariere Pudziana w MMA - bo jak na razie przeslanie jest jedno - kazdy moze byc mistrzem MMA, nawet nie cwiczac MMA, byleby by byl "duzy". A wiadomo jak sie zostaje "duyzm" i jakie to ma konsekwencje zdrowotne dla mlodziezy.

Pozdrawiam
K_P
PS. Osobiscie sama osoba prywatna, ze tak powiem Pudzian mnie nie interesuje w ogole. Niech sobie zyje. Polemizuje ze zjawiskiem pt . "Pudzian".
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Ja osobiscie nie lubie ani upartych, ani pracowitych - lubie utalentowanych, moim idolem byl zawsze Piter Sampras, ktory bedac rakieta nr 1 na swiecie, prawie nie trenowal.


Ja mam wręcz przeciwne zdanie,nie lubię sportowców bazujących na samym talencie który wygrali z losem,jak ich talent idzie z pracowitością super,ale jak mam dwóch zawodników i wiem że jeden ma talent ale się opierdziela ,a drugi jego braki nadrabia pracowitością szanuję tego drugiego i zawsze mu kibicuję.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Kubuś- pewnie i w jakimś stopniu bym się z Tobą zgodził gdyby nie fakt że w zawodowym sporcie większość (a może i wszyscy) biorą....tak więc argument że Pudzian jest duży bo....(w domyśle koksuje) można sobie w dupę wsadzić...bo nie on jeden koksuje/koksował w MMA...jeśli chciałbyś zrobić krucjatę antydopingową w MMA to zapewniam Cię niewielu by zawodników zostało...
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Ja osobiscie nie lubie ani upartych, ani pracowitych - lubie utalentowanych, moim idolem byl zawsze Piter Sampras, ktory bedac rakieta nr 1 na swiecie, prawie nie trenowal.

Mnie się wydaje, że nie ma utalentowanych, którzy do czegoś doszli bez uparcia/wytrwałości i ciężkiej pracy.
Jednak przeciętny człowiek nie chce wiedzieć ile wysiłku kosztowało taką osobę dojście tam gdzie jest. Woli myśleć, że mając talent wszystko samo łatwo, szybko przychodzi. Tak jak Daniel Larusso z Karate Kid. Ma talent. Spotyka mistrza Miyagi. Parę tygodni malowania płotu, czyszczenia samochodu i pastowania podłogi...
...i rozwala najlepszych zawodników karate przewyższających go masą, stażem, siłą...
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Paweł Nastula kiedyś powiedział coś takiego. „Podziwiam osoby ciężko trenując, które nie odnoszą sukcesów na zawodach. Ja bym tak nie potrafił”. Trudno się nie zgodzić.

Moim zdaniem większy szacunek należy się chłopakowi, którego wszyscy leją na treningu a on rzyga po zejściu z maty niż opierdzielającemu się talentowi. Mieć talent nie zaszkodzi ale bez pracy i tak dupa.

Lepiej być przystojnym i bogatym niż biednym i brzydkim 8)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Sa jakies przecieki kto ma byc przeciwnikiem Pudziana :?:

Jestem mega ciekaw czy KSW zrobi w koncu prawdziwa walke (np. z Nastula) czy cyrku ciag dalszy (np. Oliwa).
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Kubus - nie wiem, nie znam go osobiscie. Ale ogladajac tego czlowieka nie wydaje mi sie zeby talent sprawil, ze zbudowal sie ot tak, sam z siebie przy zazywaniu tego, co zazywal. Dla mnie 99% osob, ktore w sporcie sa na szczycie dluzej niz chwile, a nawet i przez chwile, zasluguje na podziw i szacunek. Niewazne czy to carling, brydz, MMA czy tyczkarstwo. I osobiscie nie wydaje mi sie, ze wiecej niz 1% dochodzilo tam tylko przez talent.
Inna sprawa jest, ze ja nigdzie nie wspominam, ze on bedzie mistrzem w MMA. Poki co nie pokazal nic, ale z drugiej strony nie odmawia tym, ktorzy go chca wyprobowac.
A wogole insza inszosc to co kto lubi i co go kreci. Gdybysmy wszyscy lubili to samo to swiat bylby nudny. Ja lubie ludzi ktorzy daza do celu, cwicza i ciezko pracuja - zarowno w sporcie, w pracy jak i w hobby.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
A ja uwazam ze Pudzian jest utalentowany. Ktory 16-latek nawet na koksach wyciska 160 kg? Poza tym koks to nie miara talentu. Szymon Kolecki jest dla mnie jednym z najbardziej utalentowanych sportowcow Polskich i nikt mu nandrolonu nie wypomina. Taka fucha. Nie da sie tego zmienic.

Poza tym uwazam ze do wygrywania tez trzeba miec talent. Pudzian go ma bo wygrywa. Jest wielu swietnych sportowcow ktorzy w chwili samsona nie potrafia dac z siebie 100%. Mariusz na pewno potrafi.

Talent talentem natomiast zgadzam sie z KP odnosnie kreowania Mariusza jako przyszlego championa MMA. Zycze mu jak najlepiej ale moim zdaniem to malo prawdopodobne. Mistrzowska technike trzeba wbijac do glowy latami i najlepiej zaczynac za mlodu kiedy uklad nerwowy potrafi dostosowac sie duzo latwiej do nowych nawykow. Sila to nie wszystko.

Goraco licze na to ze zobaczymy na nastepnej gali KSW walke a nie kolejny freakshow.

Itosu
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

...Pudzian go ma bo wygrywa...

Pudzian wygrywa bo go ma.

:wink:
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Paweł Nastula kiedyś powiedział coś takiego. „Podziwiam osoby ciężko trenując, które nie odnoszą sukcesów na zawodach. Ja bym tak nie potrafił”. Trudno się nie zgodzić.


To raczej byla ironia
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Ciekawe czemu Kubuś Puchatek nie lubi pracowitych, ani upartych :roll: :roll:
W sporcie to podstawa, zajście gdziekolwiek daleko wymaga wielu poświęceń i wyrzeczeń, pracy i uporu. To należy podziwiać i brać przykład. Pracować mimo, że czasami nie wychodzi i pchać się do celu.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
na pudzianfight najwiecej jest wpisow sugerujacych walke Pudziana z Popkiem :)

oby nie....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024