Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nie zdziwię się jak Pudzian zawalczy z Oliwą. W końcu Polsat chce zarabiać.
Mamed ma szanse na występ w Strikeforce na wczesnowiosennej gali. Przynajmniej takie pogłoski chodziły.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Pudzian wyjdzie do tego do ktorego mu nakiera ten co ustawia ten cyrk, Adamek sie nadawa bo zlal Golote, z tych co piszecie tylko Malysz ma fame ale on za maly, Oliwe malo ktoren zna, to juz Boruc lepszy albo Majdan ten od Dody
ogolnie te ustawki to smut, w usa jest napierdalanka stolikami i daja im lepszy ciuch a tu Najman bez butow jak golec
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Pudzian wyjdzie do tego do ktorego mu nakiera ten co ustawia ten cyrk, Adamek sie nadawa bo zlal Golote, z tych co piszecie tylko Malysz ma fame ale on za maly, Oliwe malo ktoren zna, to juz Boruc lepszy albo Majdan ten od Dody
ogolnie te ustawki to smut, w usa jest napierdalanka stolikami i daja im lepszy ciuch a tu Najman bez butow jak golec


Mało któren by to lepiej uion :twisted:
Najman - golec, bez butów. Bida to nasze mma.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
rzozio - ubawiles mnie niezmiernie!

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Moim zdaniem to normalne ze od czasu do czasu zdarzy sie ze do MMa bedzie probowal wbic sie zawodnik ktory przekwalifikowuje sie z innej dyscypliny.
Itosu


Myślę, że za kilka lat takie rzeczy już nie będą możliwe. MMA to stosunkowo młoda formuła. Niedługo będzie potrzebna specjalizacja w MMA od małolata.


a ja mysle ze nie. KSW to a priori biznes a na zabijakow z duzymi miesniami i groznymi minami zawsze jest popyt.

jesli chodzi natomiat stricte o poziom jaki zawodnicy przentuja na macie to juz teraz trzeba byc wczesnie ukierunkowanym. z calym szacunkiem do Mariusza ale moim zdaniem nie ma on wiekszych szans zeby zblizyc sie do najlepszych. jak juz kilka osob napisalo jest za stary i zbyt wyeksploatowany zeby moc wspiac sie na wyzyny MMA
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Ja się nie zgodzę. Może nie jest mega młody, ale też nie róbcie z niego dziadka. Imo, jeśli podszkoli technikę, to ma przed sobą jeszcze kilka lat w ringu, a w tym czasie można sporo zdziałać. Popatrzcie na Nastulę, ma 40 lat, a jeszcze chce walczyć.

Jeśli chodzi o KSW- wiadomo, że to biznes i zależy im na promocji. Ale mimo wszystko mam szefostwo KSW za mądrych gości i mam nadzieję, że nie zrobią z polskiego mma pośmiewiska. Co jak co, ale poziom walk na KSW jest dobry i mam nadzieję, że tak zostanie. Niech się KSW nie da polsatowi, bo inaczej to naprawdę będzie "gwiazdy walczą na lodzie"...
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Tu chodzi o kasę a nie o pośmiewisko. A rządzi tv.
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Wiadomo ze chodzi o kase...Jak we wszystkim prawie. Ale trzeba postawic pytanie: Czy Pudzian bedzie walczyl tylko z rywalami pokroju Oliwy czy Najmana, czy naprawde bedzie chcial coraz bardziej sobie podnosic poprzeczke? Martwie sie ze KSW nie bedzie chcialo mu dawac topowych zawodnikow, bo przeciez Mario to kura znoszaca zlote jajka. W przypadku jego porazki, KSW i Polsat straca miliony zlotych, a chyba nie o to im chodzi :) ...To zrozumiale. Owszem, na poczatku pewnie przyniesie to zamierzone rezultaty, ale na dluzsza mete to nie przejdzie, polskie spoleczenstwo w koncu zauwazy ze cos nie tego. Walka z Najmanem niczego nie pokazala, a wszedzie slychac "podniecenie" jaki to Mariusz debesciak i przyszly pogromca Fedora :roll: . Najman to najslabszy rywal w zawodowym mma, przynajmniej obecnie, gdzie poziom jest coraz wyzszy. Chcialbym na poczatku zobaczyc Dominatora z kims ze scislej polskiej czolowki HW, jezeli wygra, wtedy bedzie mozna pomyslec np nad Alexem E. A narazie to wiemy tyle ile przed walką :lol:
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Dopóki będzie oglądalność to pewnie będą to kelnerzy ze znanym nazwiskiem. W KSW mówią coś o zawodniku z dodatnim bilansem jako kolejnym rywalu. Jak spadnie oglądalność Pudzian będzie mógł zakończyć karierę albo spróbować startów za granicą. Tylko tam gdzie nie robią kontroli WADA.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Tu chodzi o kasę a nie o pośmiewisko. A rządzi tv.


Ale kasę z ksw polsat wyciąga przez robienie pośmiewiska (dla fanów mma)- wywiady z herbusiami, mroczki na widowni i walka Pudzian vs Gulczas, czy coś w tym stylu. Chodziło mi o robienie bazaru z dobrej gali mma, do tego dąży polsat.

Co do kolejnego rywala- Pudzian podkreślił, że to on ma ostateczny głos i od niego zależy z kim wyjdzie. Nikt na nim siana nie będzie robił jego kosztem i jeśli oponent mu nie podpasuje to walki nie będzie. Także mam nadzieję, że Pudzian wybierze drogę kariery "po kolei", a KSW mu to umożliwi.
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Skoro Pudzian o wszystkim decyduje...To ja jakos nie widze walki z Alexem :) byc moze sie myle :wink:
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Przy założeniu, że KSW to dobra gala. Tam show był od pierwszych gal w Mariocie.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Przy założeniu, że KSW to dobra gala. Tam show był od pierwszych gal w Mariocie.


Co jak co, ale oceniając całokształt, to wg. mnie KSW jest naprawdę spoko. Oglądając kolejne gale zawsze miałem dużo więcej powodów do radochy, niż do narzekań, zawodnicy są na dobrym poziomie (albo nawet lepiej), Wall-e jako konferansjer, Juras jako komentator, oprawa itd., większość rzeczy mi odpowiada :)
Ostatnio można się przyczepić do tych wszystkich celebrytów, ale mogę to przełknąć... skoro to jest cena jaką płacimy za promocję i upowszechnianie mma, to trudno, trzeba zapłacić. Oby same walki zawsze stały na poziomie.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
tu macie ustawki o ktore mi idzie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pudzian z najmanem to przy nich amatorka
a tu maniury
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Następnym przeciwnikiem Pudziana powinien być Janusz Dzięcioł. Dziwi mnie brak tej opcji w ankiecie.
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Mam nadzieje ze rzozio zartuje sobie z tymi linkami...Powiedzcie ze on zartuje :lol:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Mam nadzieje ze rzozio zartuje sobie z tymi linkami...Powiedzcie ze on zartuje :lol:


Rzozio jest calkiem powazny :D
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Rzozio oni udają. Ktoś Ci to musiał powiedzieć :wink:
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
:) . Ciekawy wywiad z Pudzianem na boxingnews. Szczegolnie spodobala mi sie odpowiedz do tego pytania: Na pewno widziałeś walkę Pudzianowski vs Najman. Oceń to co stało się w ringu? Podobają ci się walki w formule MMA?


T.A: "Czy to można nazwać pojedynkiem? Ta walka była bardzo krótka, bo trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Dla mnie to nie był pojedynek. W MMA trzeba zawalczyć trochę parteru, trochę stójki, także walki ja tam wielkiej nie widziałem. MMA to ciężki sport i trzeba być kozakiem, żeby w tym walczyć. Ja na dzisiaj nie zdecydowałbym się na walki w MMA, bo nie jestem dobry w parterze i na pewno nie miałbym szans, gdybym upadł w czasie walki na matę. Na pewno nic innego niż boks w tej chwili mnie nie interesuje. Myślę, że Pudzian może jeszcze powalczyć na jakimś danym poziomie, ale nie przeskoczy pewnego wysokiego poziomu. Nie wiem czy jest w stanie walczyć na poziomie europejskim, bo zawodnicy zawodowi to są w tej dyscyplinie gladiatorzy, którzy od małego walczą w MMA. Widzę jak wygląda MMA w Stanach i widzę jaki poziom MMA prezentują Amerykanie. Pudzian z zawodowcami niemiałby żadnych szans. Znam Mariusza oraz Marcina i tak jak powiedziałem we wcześniejszym wywiadzie: 'Najlepiej zostać przy tym w czym jest się najlepszym'. Pudzian jest najlepszy jako Strongman i tam jest mistrzem. W MMA mistrzem nie będzie, nie oszukujmy się."
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Wybaczcie, nie z Pudzianem tylko z Tomaszem Adamkiem :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024